شهری
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۶
در جمع خبرنگاران:
بررسی وضعیت بازنشستگی افشانی در جلسه هم‌اندیشی اعضای شورارئیس شورای شهر تهران با اشاره به جلسه هم‌اندیشی امروز صبح اعضای شورا گفت: در این جلسه به این نتیجه رسیدیم که افشانی بازنشسته نیست.
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۴
شهرداری تهران مکان‌های عرضه زنده دام در روز عید قربان را اعلام کرد.
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۸
فرماندار تهران خبر داد
فرماندار تهران برای رفع ترافیک منطقه ونک گفت: به‌زودی در میدان ونک تونل احداث خواهد شد تا ازدحام کم شود؛ هم‌چنین پارکینگ‌های طبقاتی در چند محله ساخته می‌شود.
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۲
استانداری تهران اعلام کرد
استانداری تهران اعلام کردکه۹ عضو پنجمین دوره شورا‌های شهر در استان تهران به جرم ارتشاء وتبانی درمعاملات شهرداری دستگیر و ۶نفر به اتهام جعل مدرک تحصیلی وکارت پایان خدمت سلب عضویت شدند.
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۶
گردهمایی مدیران ارشد شهرداری تهران با موضوع ارائه راهکار‌های ایجاد انگیزه و افزایش بهره‌وری در دوره جدید مدیریت شهری برگزار شد.
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۴
فردا سرعت وزش باد روی نیمه شرقی کشور افزایش می‌یابد که این افزایش سرعت باد در مناطق زابل، خراسان جنوبی و شرق کرمان با شدت بیشتری خواهد بود و سبب خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا و دید افقی خواهد شد.
۱۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۵
در جمع خبرنگاران صورت گرفت
شهردار تهران درباره کناره گیری‌اش از شهرداری تهران به علت بازنشستگی توضیحاتی ارائه کرد.
۱۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۲
پس از مصوب شدن اصلاح قانون «ممنوعیت به‌کارگیری بازنشستگان»، مدیران بازنشسته در خوزستان ظرف مدت 60 روز باید با میز خود در استان خداحافظی کنند.
۱۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۲
شهردار تهران:
شهردار تهران ضمن پیشنهاد احداث «خانه اقوام» با هماهنگی سازمان میراث فرهنگی گفت: با احداث این مرکز فرصتی فراهم می شود تا زندگی اقوام مختلف در آرامش، اتحاد و انسجام هر چه بیشتر تقویت شود.
۰۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۶
افشانی، شهردار تهران نحوه دستگیری یک نفوذی با عنوان سردار در دفتر شهردار را روایت کرد.
۰۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۱
در سه روز آینده پدیده غالب در شمال شرق و شرق کشور در برخی ساعات وزش باد شدید همراه با گردوخاک خواهد بود، در همین مدت افزایش ۳ تا ۶ درجه‌ای دما در استان‌های واقع در نوار غربی کشور رخ خواهد داد.
۰۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۷
به وجود آمدن شهر‌های اسلامی از آن روی بود که اسلام برای انسان‌سازی به همه ابعاد زندگی بشر توجه داشت و هیچ‌گاه آخرت او را از دنیایش جدا نمی‌کرد ودنیای او را وسیله‌ای برای رسیدن به آخرت می‌ساخت.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار