شهری
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۳
شهردار تهران گفت: باوجود اعلام برخی دوستان مبنی بر گشایش خط ۷ مترو تا پایان اردیبهشت ۹۷ همه تلاش خود را خواهیم کرد که این خط تا پایان امسال به بهره‌برداری برسد.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۸
صدراعظم نوری در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
عضو شورای شهر تهران گفت: امیدوارم که در تعاملی که شورا و شهرداری با سازمان صدا و سیما برقرار می‌کنند بتوانیم به سمت برنامه‌های آموزشی و فرهنگ سازی برویم.
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۱
محمد جواد حق شناس رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران در دوره پنجم به گزارش صد روزه از فعالیت‌های این کمیسیون پس از صحن علنی شورای شهر امروز پرداخت.
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۵
سرانجام پس از چند هفته بوستان بی‌نام دوستدار کودک واقع در محدوده منطقه ۲۰ به نام توران‌خانم نام‌گذاری شد که در فرایند این نام‌گذاری برخی از اعضا نسبت به این موضوع انتقاد کردند.
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۲
معاون حمل و نقل وزارت راه:
معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی گفت: هزینه استفاده جاده در کشور ما بر خلاف سایر کشور‌ها به حدی ارزان است که مردم ترجیح می‌دهند با خودرو سفر کنند.
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۶
اعطا در جلسه علنی شورای شهر تهران خبر داد
سخنگوی شورای شهر تهران گفت: طی بررسی‌های انجام شده تخلفاتی در صدور پروانه مسکونی ملک نارنجستان ششم در شهرداری منطقه یک صورت گرفته است.
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۷
بهرام نژاد:
بهرام نژاد گفت: تدابیر لازم جهت پیشگیری از وقوع سیلاب و کاهش تلفات و هزینه های احتمالی پس از وقوع آن باید اتخاذ شود.
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۸
بیست و‌نهمین جلسه شورای اسلامی شهر آغاز شد.
۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۵
امروز پنجاه و پنجمین روز آلوده سال ۹۶ تهران است و رسانه‌های اصلاح طلب در این باره هیچ خبری منتشر نمی‌کنند.
۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۹
سالاری تاکید کرد
رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران گفت: اگر ما تصمیم گرفتیم سلسله جلسات گفتمان شهر را برگزار کنیم به این دلیل است که بتوانیم با همکاری کارشناسان، متخصصین و ذینفعان در سطح جامعه شهری تهران دغدغه ایجاد کنیم و وقتی دغدغه ایجاد شود مدیریت شهری مجبور می‌شود به سمت رفع مشکلات در راستای تحقق مطالبات واقعی ذینفعان شهر حرکت کند.
۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۷
معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 11 تهران گفت: تمام یکصد و نوزده مدرسه دولتی این منطقه که 37 هزار دانش آموز در آن ها تحصیل می کنند؛ به اقلام ورزشی جدید مجهز خواهند شد.
۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۳
نجفی:
شهردار تهران گفت: در دولت نیز پیشنهادهایی را برای افزایش منابع حمل‌ونقل عمومی مطرح کردیم که دوستان به آن رأی ندادند.
آخرین اخبار