شهری
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۰
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از افزایش حرکت‌های مسافری در خطوط یک، دو و چهار متروی تهران از روز شنبه ۵ اسفند ۹۶ خبر داد.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۷:۰۱
علیخانی در گفت‎‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: مسئله‌ای که ما می‌خواهیم بگوییم راه‌هایی است که منابع مالی ما مشکل دارد و محدود است. به هر حال ...
۰۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۴
تاکسی که یک وسیله نقلیه عمومی است اما در برخی ادارات دولتی و خصوصی از آن به عنوان ماشین شخصی استفاده می شود؛ معامله ای 2 سر سود؛ هم راننده تاکسی استهلاک ماشینش کمتر است هم آقای رئیس، طرح ترافیک را دور زده!
۰۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۰
آخرین خبرها از اوضاع جاده‌های کشور
در حال حاضر در بسیاری از جاده‌ها، بارش باران و در جاده‌‌های کوهستانی بارش برف ادامه دارد؛ رانندگان محورهای کوهستانی و سردسیر حتماً برای تردد در این جاده‌ها زنجیرچرخ داشته باشند.
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۶
استاندار تهران گفت:باید شهرک‌های حاشیه‌ای از طریق ریل به تهران متصل شوند و در این راستا با شهرداری، راه آهن و مترو جلسات مکرری داشتیم تا این مسئله حل و فصل شود.
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۷
از سوی شهردار تهران مطرح شد
شهردار تهران که در چارچوب دیداری ۴ روزه از ورشو به این شهر سفر کرده، ضمن سخنرانی در همایش تجاری لهستان و ایران از سرمایه‌گذاران و شرکت‌های لهستانی دعوت کرد برای حضور در پروژه‌های هوشمندسازی تهران اقدام کنند.
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۸
نقص فنی در خط یک مترو و تاخیر قطار‌ها باعث ازدحام جمعیت در ایستگاه‌های مختلف شده است.
۰۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۸
طرح جدید در پایتخت بنا به مصوبه شورای عالی ترافیک کشور از ۱۵ فروردین ۹۷ قابلیت اجرا دارد، اما یکی از نکات این طرح آن است که ساکنین در محدوده طرح ترافیک چگونه باید برای ورود و خروج در محدوده اقدام کنند؟
۰۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۱:۱۷
رئیس کمیسیون عمران شورای شهر تهران ایردات طرح جدید ترافیک را اعلام کرد و گفت: مشکلات را ظرف ۱۰ روز حل کرده و از سال آینده طرح اجرایی می شود.
۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۲
در آستانه بهار؛
شهردار منطقه ۷ از اجرای اقدامات ویژه و هماهنگ معاونت‌های این منطقه در ۱۴ محور از محلات چهاردهگانه همزمان با اجرای طرح استقبال از بهار و با تاکید بر افزایش مشارکت مردمی خبر داد.
۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۱
معاون حمل ونقل و ترافیک شهردار منطقه ۷ خبر داد
معاون حمل ونقل وترافیک شهرداری منطقه ۷ از افزایش خودرو‌های ون در خطوط پرتردد و همچنین استفاده حداکثری از ظرفیت ناوگان اتوبوسرانی فعال در محدوده منطقه ۷ در روز‌های بارانی و برفی خبر داد.
۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۲
برج میلاد همزمان با شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) تعطیل است
آخرین اخبار