شهری
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۷
رئیس شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران مطرح کرد:
رئیس شورای شهر تهران گفت: پروژه‌های ترافیکی تهران میانگین بیش از ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است که برای اتمام آن‌ها بین ۸ تا ۱۲ میلیارد تومان بودجه نیاز است.
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۱
در جمع خبرنگاران:
شهردار تهران گفت: امروز ۷۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت به حساب شهرداری تهران واریز شد و از هفته آینده برای خطوط ۶ و ۷ مترو پرداخت می‌شود.
۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۱
آخرین وضعیت آب و هوای کشور؛
از روز یکشنبه با ورود سامانه بارشی جدید از سمت غرب، ابتدا در استان‌های نوار غربی کشور و پس از آن با گسترش به بخش‌هایی از زاگرس مرکزی و جنوبی و دامنه‌های جنوبی البرز و جنوب غرب کشور هم می‌رسد.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۷
پارکینگ اندیشه بصورت ۱۰۰ درصد توسط نظارت تصویری با نصب دوربین‌های مدار بسته قابل کنترل شد.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۷
عضو شورای شهر تهران گفت: با هماهنگی اعضای ستاد و مناطق مربوطه در آینده نزدیک بخشی از خیابان انقلاب به عنوان محور پایلوت مناسب سازی می‌شود.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۳
امیرآبادی فراهانی در گفتگو با «دانشجو»:
نماینده مردم قم گفت: ما تذکر‌های لازم را به آقای انصاری دادیم که ایشان نمی‌تواند شهردار تهران شود و باید بگویم از اول در خصوص انتخاب افشانی تخلف شده است.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۴
مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: متروی تهران آماده است تا در روز سه شنبه ۲۴ مهرماه ۹۷، تماشاگران مسابقه فوتبال تیم ملی ایران و تیم ملی بولیوی را برای تماشای این مسابقه به ایستگاه ورزشگاه آزادی واقع در خط پنج مترو منتقل و در پایان مسابقه به مبادی اولیه بازگرداند.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۶
شهردار منطقه ۱۳ با اشاره به تشکیل اولین جلسه هماهنگی ستاد برف روبی این منطقه از استقرار ۲۹ سایت برفروبی و ۱۶۰ دستگاه مخزن ویژه شن در محدوده نواحی چهار گانه خبر داد.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۵
مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان حمل و نقل جاده ای:
مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان حمل و نقل جاده ای، گفت: علی‌رغم افزایش هزینه‌های خودرو و بازگشت آن‌ها با یک سر خالی، کرایه‌ها طبق سنوات گذشته محاسبه شده و برای هر تردد، کرایه رفت و برگشت محاسبه می‌شود.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۹
معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران، گفت: باربر‌هایی (وانت، کامیون و کامیونت) که فاقد باربرگ باشند از سوی پلیس جریمه خواهند شد.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰
هاشمی در جمع خبرنگاران:
رئیس شورای شهر تهران درباره بازنشستگی افشانی گفت: افشانی تا زمانی که وزارت کشور کتباً بازنشستگی او را اعلام نکند، همچنان شهردار است.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۹
سالاری در جمع خبرنگاران:
عضو شورای شهر تهران گفت: تا زمانی که طرح تفصیلی پابرجا است، نه شورا و نه شهرداری امکان توقف صدور پروانه ساخت را ندارند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار