نفت و انرژی
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۵
سعید جلیلی:‌
عضو مجمع تشخیص مصلحت گفت: امروز ۱۶۰۰ هزار میلیارد تومان نقدینگی سرگردان در کشور وجود دارد که اگر این مبلغ به درستی و در مزیت نسبی هدایت و مدیریت شود می‌توان چندین پالایشگاه دیگر مانند ستاره خلیج فارس ساخت.
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰
عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت:سازمان محیط زیست باید براساس استانداردهای موجود بر فرآیند جمع آوری، حمل و دفع زباله‌ها و جلوگیری از نشت شیرابه‌ها نظارت کند.
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۰
کارشناسان معتقدند که آمریکا با همراهی برخی رسانه های خارجی با انتشار اخبار ضد و نقیض درباره صادرات نفت ایران به کره جنوبی و هند به دنبال ایجاد جنگ روانی نفتی هستند.
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۵
پایداری گرمای هوا و در نتیجه افزایش مصرف برق از یک سو و محدودیت تولید برق از سوی دیگر، صنعت برق را ناچار به پیش‌بینی محدودیت بار کرد که در جدولی مشخص شده است.
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۱
پتروشیمی‌ها ارز ۳۸۰۰ تومانی می‌خواهند؛
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: مشخص نیست چرا دولت در شرایطی که کشور نیازمند مدیریت صحیح اقتصاد است به پتروشیمی ها رانت خوراک می دهد.
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۷
پایداری گرمای هوا و در نتیجه افزایش مصرف برق از یک سو و محدودیت تولید برق از سوی دیگر، صنعت برق را ناچار به پیش‌بینی محدودیت بار کرد که در جدولی مشخص شده است.
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۷
با افزایش مجدد ذخایر انبار‌های نفتی کوشینگ؛
پس از این که داده‌ها نشان داد میزان ذخایر نفتی در مرکز وارداتی آمریکا افزایش یافته است، با نگرانی از افت میزان تقاضا برای نفت خام، قیمت‌های نفت پایین آمد.
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۰
یک مقام مسئول:
مدیرعامل شرکت پالایش گاز شهید هاشمی‌نژاد از برون‌سپاری ۹۹ درصد پیمان‌های اجرایی به پیمانکاران بومی با هدف تحقق شعار سال حمایت از کالای ایرانی و توجه به کسب و کار و صنایع داخلی خبر داد.
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۹
شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ برای اعمال خاموشی‌های برنامه‌ریزی‌شده احتمالی امروز ۲۲ مردادماه ۹۷ جدول جدیدی منتشر کرد.
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۵
قیمت نفت در بازار جهانی؛
بررسی قیمت نفت در بازار‌های جهانی طی هفته گذشته میلادی نشان می‌دهد هر بشکه نفت برنت کاهش ۰.۷ دلاری، نفت خام کاهش ۱.۰۸ دلاری و نفت اوپک کاهش ۰.۰۴ دلاری داشته است.
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۸
«اگر فکر می‌کنید جنگ نفت بد است، صبر کنید تا جنگ آب از راه برسد»؛ این پیش‌بینی شومی است از قول ران جونز، مدیر گرین بیلدر مدیا. با شرایط خشکسالی شدیدی که در سراسر جهان حاکم است، آینده‌ای که او پیش‌بینی می‌کند به احتمال زیاد خیلی زودتر و با شدتی بیشتر از آن‌چه فکرش را می‌کنیم، از راه می‌رسد.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۲
مجری طرح نیروگاه اتمی بوشهر:
مجری طرح نیروگاه اتمی بوشهر گفت: استفاده از نیروی انسانی بومی در ساخت فاز دوم نیروگاه اتمی بوشهر را در اولویت داریم.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار