نفت و انرژی
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۷
معاون وزیر نفت:
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی از افزایش تولید بنزین در کشور تا پایان سال جاری به ۱۰۵ میلیون لیتر خبر داد و گفت:۸۷ میلیون از این بنزین، یورو ۴ و ۵ خواهد بود.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۱
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان خبر داد:
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان بیان کرد: با ادامه روند کاهش بارش در هفته‌های پیش رو، احتمال کاهش تخصیص ۲۵ درصدی در بخش صنعت و ۱۵ درصدی در بخش شرب می‌رود چرا که آبی وجود ندارد که میان بهره برداران توزیع شود.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۹
قیمت هر بشکه نفت برنت در پایان معاملات روز گذشته با ۲۸ سنت، معادل ۰.۴ درصد افزایش به ۷۴ دلار و ۶ سنت رسید.
۳۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۷
بحران آب جدی است؛
نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی گفت: در این سال‌ها 80 درصد منابع آب‌های زیرزمینی را در صنعت یا در کشاورزی استفاده کردیم و در این موضوع به بحران بر خورده‌ایم.
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۸
انتشار گزارش هایی از کاهش میزان ذخایر نفت خام آمریکا و تداوم وجود ریسک اختلال در عرضه موجب شد تا قیمت نفت امروز افزایش یابد.
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۵
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس، با رد فرضیه افزایش نرخ بنزین و کاهش سرعت مجاز خودروها و همچنین رشد تمایل مردم برای استفاده از حمل و نقل عمومی گفت: اظهارات غیرکارشناسانه فشار روانی مضاعفی به اقتصاد وارد می کند.
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۵
مدیرعامل شرکت توانیر گفت: امسال و به ویژه در فصل پیک، افزایش مصرف برق و کمبود نقدینگی از مهم‌ترین چالش‌های پیش روی شرکت‌های توزیع نیروی برق کشور به شمار می‌رود.
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۸
مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران گفت: بازرسی و تخلیه خطوط لوله دریایی کشور که در زمان جنگ تحمیلی عهده‌دار صادرات نفت کشور بودند در دستور کار قرار گرفته است.
۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۵
قیمت هر بشکه نفت برنت امروز با ۷۱ سنت، معادل یک درصد کاهش نسبت به رقم پایانی جلسه قبل به ۷۱ دلار و ۸۷ سنت رسید.
۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۲
عضو کمیسیون انرژی مجلس، گفت: با توجه به سهم دولت در پتروشیمی با رانت‌های دولتی کمبودها را جبران و بخش دولتی نیز به‌عنوان حیاط خلوت از آنها استفاده می‌کند و هنوز درد دولتی بودن و کم تعهدی در آنجا حاکم است.
۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۱
آمار‌های گمرک کره جنوبی نشان می‌دهد میزان واردات نفت کره جنوبی از ایران در ماه مارس نسبت به سال گذشته ۳۹.۳ درصد کاهش یافته است.
۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۶
ریسک‌های ژئوپلیتیک موجب شد نفت در هفته گذشته بیش از ۸ درصد رشد قیمتی را به ثبت برساند و در پایان معاملات این هفته به بیشترین سطح از اواخر سال ۲۰۱۴ برسد.
آخرین اخبار