نفت و انرژی
۳۰ مهر ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۱
اردکانیان:
وزیر پیشنهادی نیرو با اشاره به اینکه اولویتش اصلاح روش مصرف انرژی در وزارت نیرو است، گفت: سدسازی یا انتقال آب نباید ما را از اصلاح روش مصرف غافل کند.
۲۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۰
قیمت هر بشکه نفت برنت امروز با ۲۲ سنت معادل ۰. ۴ درصد افزایش به ۵۷ دلار و ۴۵ سنت رسید.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۴
وزارت نفت در واکنش به خبرهایی با عناوین استخدام ژن خوب، استخدام سفارشی و ... که در روزهای اخیر در خصوص استخدام دختر یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در وزارت نفت با نامه‌ای توصیه‌ای در رسانه‌ها منتشر شده بود اطلاعیه صادر کرد.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۸
در نتیجه کاهش میزان ذخایر نفت خام آمریکا و نگرانی‌ها از احتمال اختلال در عرضه نفت به دلیل بالا گرفتن تنش‌ها در خاورمیانه، قیمت نفت امروز با افزایش مواجه بود.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۵
معاون وزیر نفت:
معاون وزیر نفت از تصمیم شرکت‌های تولیدکننده متانول ایران برای تاسیس یک کنسرسیوم و یا اتحادیه مشترک برای صادرات متانول خبر داد.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۶
رئیس کمیته امداد امام خمینی:
پرویز فتاح تنها راه حل مشکلات اقتصادی را در پیش گرفتن اقتصاد مقاومتی دانست و گفت: به آقای روحانی گفتم از چه می‌ترسید که یارانه‌ها را قطع نمی‌کنید؟ شما بگویید هرکس نیازمند است برود کمیته امداد.
۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۰
در حالی که نیروهای دولتی عراق وارد شهر کرکوک شده و کنترل این شهر را پس گرفته اند قیمت جهانی نفت در معاملات امروز با افزایش همراه شد.
۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۶
معاون نظارت بر بهره برداری آب و فاضلاب کشور:
معاون نظارت بر بهره برداری آب و فاضلاب کشور از وجود ۳۰۰ هزار انشعاب غیرمجاز در کشور خبر داد و گفت: این تعداد انشعاب غیرمجاز می‌بایست در کوتاه مدت سازماندهی شوند.
۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۱
فیلم/
سوال تامل برانگیز مجری از زنگنه این بود: آیا اگر دختر نماینده نبود استخدام می‌شد؟
۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۹
حسین محمدی
اگر صنعت نفت و صنایعِ وابسته آن را به سه حلقه «تولید»، «فرآورش» و «زنجیره ارزش» تقسیم کنیم، کشوری در این صنعت موفق خواهد بود که هر سه حلقه را متناسب با هم و با نیاز جامعه خود به پیش ببرد.
۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۸
طبق آمار بانک مرکزی در ۵ ماهه نخست سال درآمدهای نفتی ۹۷ درصد افزایش یافت و سهم عمرانی‌ها از کل پرداخت‌ها تنها ۷ درصد بوده است.
۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۸
به دنبال تصمیم دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر عدم تایید پایبندی ایرانی به توافق برجام قیمت نفت روز جمعه به بالاترین رقم در ماه اکتبر رسید.
آخرین اخبار