نفت و انرژی
۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۴
الماسی:
نماینده مردم دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس گفت: قیمت بنزین تا سال ۹۸ گران نخواهد شد و شرایط مناسبی برای افزایش قیمت بنزین در دستور کار قرار ندارد.
۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۰
اکبری در گفتگو با «دانشجو»:
کارشناس حوزه نفت گفت: مهمترین دلیل عرضه دیرهنگام نفت خام در بورس به دلیل ریسک بالای آن است که خیلی از نهادهای کشور به همین دلیل در آن سرمایه گذاری نمی کنند.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۷
هنوز سیاست روسیه برای تامین نفت بازارجهانی در صورت تحریم ایران مشخص نیست و تکلیف میعانات گازی تولید شده با ترک کره جنوبی از لیست مشتریهای ایران روشن نشده است.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۶
با اعلام کاهش ذخایر نفت آمریکا و در حالی که تنش‌ها در مورد ناپدید شدن روزنامه‌نگار عربستانی نگرانی‌هایی در رابطه با عرضه ایجاد کرده است، قیمت‌های نفت برای چهارمین جلسه متوالی رشد کردند.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۱
علی‌رغم کاهش قیمت نفت در معاملات امروز، اما نگرانی از کم شدن نفت ایران در بازار همچنان بهای این کالای اساسی را بالای ۸۰ دلار در هر بشکه نگه داشته است.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۴
وزیر نفت گفت: تا پایان امسال سه فاز پارس جنوبی به بهره برداری می رسد که به این ترتیب ۸۰ میلیون متر مکعب گاز به ظرفیت گاز کشور اضافه می شود.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۵
زنگنه در جمع خبرنگاران:
وزیر نفت گفت: «بی ثباتی بازار نفت توسط آمریکا بر بازار تحمیل شده، آمریکا یک سوزن به خود زده، مشکل ایجاد کرده و آخ آخ می‌کند بعد می‌گوید مشکل من را حل کنید.»
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۶
این پرونده تخلف مالی، هشت متهم دارد که همگی در حال حاضر دستگیر شده‌اند و اکنون هیچ متهم متواری در این پرونده وجود ندارد.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۳
در حالی که تنش های ژئوپلتیک بر سر ناپدید شدن روزنامه نگار برجسته سعودی در سرکنسولگری عربستان موجب نگرانی در مورد عرضه نفت شده است، قیمت نفت امروز افزایش داشت.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۰
گزارش | کدام کشور‌ها واردات نفت از ایران را کاهش داده‌اند؟
یکی از تضمین‌های عملی که اروپا قرار است در مذاکرات برجامی به ایران بدهد، بحث فروش نفت ایران است. اما با توجه به کاهش ۷۱ درصدی که در صادرات نفت به اروپا نسبت به زمان خروج آمریکا از برجام وجود دارد، اروپا نتوانسته است ...
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۱
قوامی:
نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس می گوید طبق حکم قانون برنامه، دولت اختیار افزایش حامل های انرژی متناسب با تورم را دارد.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۵
قیمت نفت خام سنگین ایران در هفته منتهی به پنجم اکتبر ​ (جمعه، ۱۳مهرماه) نسبت به هفته گذشته، ۲ دلار و ۹ سنت افزایش یافت و از ۸۰ دلار برای هر بشکه فراتر رفت.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار