نفت و انرژی
۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۲
اردکانیان تاکید کرد
وزیر نیرو گفت: افزایش قیمت آب و برق نیازمند مجوز مجلس است و ما در پی آن هستیم تا هزینه تمام شده کاهش یابد تا تمام بار بر دوش مصرف کننده نیافتد.
۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۶
اداره اطلاعات انرژی آمریکا اعلام کرد، میزان تولید نفت خام ایران (به استثنای میعانات) در سه ماهه سوم۲۰۱۷ به ۳.۸۳ میلیون بشکه در روز رسیده است.
۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۷
در صورتی که توتال فرانسه مجبور شود به علت تحریم‌های جدید علیه ایران از پروژه‌های مهم گاز این کشور خارج شود، غول انرژی چین، سی‌ان‌پی‌سی سهام توتال را تصاحب خواهد کرد.
۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۸
با وجود اینکه پاکستان به علت تحریم‌های آمریکا علیه ایران نتوانسته بخش پاکستانی خط لوله انتقال گاز را احداث کند، یک مقام آمریکایی مدعی شد، واشنگتن از خط لوله انتقال گاز ایران به پاکستان حمایت می‌کند.
۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۸
یادداشت/
سناریوهای روش تنفس هزینه خوراک، تامین مالی مردمی و عرضه بخشی از سهام پالایشگاه در بورس، انتشار اوراق سلف موازی فرآورده‌ها و بازپرداخت فاینانس با تکیه بر منابع تخفیف ۵ درصدی خوراک پالایشگاه برای تامین مالی تکمیل پالایشگاه ستاره خلیج فارس پیشنهاد شد.
۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۲
آمارهای به دست آمده از رفت و آمد تانکرها نشان می دهد میزان واردات نفت اسار اویل هند از ایران در ماه نوامبر نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از نصف کاهش داشته و به حدود ۷۰ هزار بشکه در روز رسیده است.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۸
سخنگوي شرکت ملي گاز گفت: شرکت ملي گاز ايران مانند هميشه تابع قانون خواهد بود و فرآيند اجرايي شدن حکم ديوان عدالت اداري درباره آبونمان قبوض مشترکان گاز را آغاز کرده است.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۳
معاون توزیع توانیر گفت: برای تابستان سال آینده برنامه‌ریزی شده حدود ۵۰۰ هزار کنتور هوشمند بر روی چاه‌های کشاورزی و مشترکین دیماندی نصب شود.
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۱
مدیر امور بین‌الملل شرکت ملی گاز ایران اعلام کرد
مدیر امور بین‌الملل شرکت ملی گاز ایران گفت: شرکت ملی گاز ایران در سال نخست قرارداد صادرات گاز به عراق متعهد به صادرات روزانه ۷ میلیون مترمکعب بوده که با توجه به نیاز و درخواست طرف عراقی، این شرکت حجم مذکور را تا حدود ۱۴ میلیون مترمکعب در روز در اوج فصل گرم در عراق، افزایش داد.
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۴
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی ۵ سوال ملی از ۳ وزیر دولت دوازدهم را اعلام وصول کرد.
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۸
یادداشت
روش تنفس هزینه خوراک، تامین مالی مردمی و عرضه بخشی از سهام پالایشگاه در بورس، انتشار اوراق سلف موازی فرآورده‌ها و بازپرداخت فاینانس با تکیه بر منابع تخفیف 5 درصدی خوراک پالایشگاه چهار سناریوی تامین مالی برای تکمیل پالایشگاه ستاره خلیج فارس هستند.
۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۸
معاون وزیر جهاد کشاورزی:
معاون وزیر جهاد کشاورزی عملکرد وزارت نیرو برای انسداد چاه‌های غیر مجاز را کند دانست و گفت: این وزارتخانه به تنهایی نمی‌تواند اقدام به انسداد چاه‌های غیرمجاز کند و دستگاه‌های دیگر مانند قوه مقننه و قضائیه و مجریه باید کمک کنند.
آخرین اخبار