نفت و انرژی
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۵
وزیر نفت درباره میدان آزادگان اعلام کرد: در این میدان مناقصه اعلام شده و پنجشنبه آینده تعدادی از مدیران شرکت های خارجی به ایران می آیند و قرار است برای آنها کارگاهی برگزار شود.
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۰
رضویه در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
کارشناس حوزه صنعت برق کشور گفت: وزارتخانه نیرو بجای اینکه رویکردش به سمت پرداخت بدهی‌های خود باشد، دائما بدنبال جذب سرمایه‌گذاری خارجی بود.
۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۳
زنگنه:
وزیر نفت گفت: تلاش می‌کنیم امسال ۵۰ تا ۶۰ میلیارد دلار قرارداد فراهم کنیم، منتهی یک طرف قرارداد ما هستیم و طرف دیگر شرکت‎هایی هستند که می‌خواهیم با آن‌ها کار کنیم.
۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۶:۴۲
اسماعیلی در گفت‌وگو با دانشجو:
یک کارشناس اقتصاد ایران گفت: یک بشکه به ظرفیت پالایشی کشور افزوده نشد. ما بجز فروش نفت هیچ کار جدیدی نکردیم. درماجرای توتال در کنار این منتظرند تا توتال قهر کند تا آن را به گردن جریان انقلابی بیندازند.
۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۱
قیمت هر بشکه نفت برنت امروز با ۲۲ سنت، معادل ۰.۴ درصد افزایش به ۵۱ دلار و ۲ سنت رسید.
۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۰
ترکیه و روسیه در ایران:
شرکت یونیت اینترنشنال ترکیه اعلام کرد، یک موافقتنامه ۷ میلیارد دلاری با شرکت دولتی زاروبژنفت روسیه و هولدینگ سرمایه‌گذاری غدیر ایران برای حفاری نفت و گاز در ایران منعقد کرده است.
۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۳
گزارش/
ژنرال استراتژی مشخصی برای ایجاد یک شرکت نفتی قوی در کشور ندارد. انگار آرزوی داشتن یک شرکت نفتی قوی که بتواند علاوه بر توسعه میادین داخلی در مناقصه‌های خارجی هم حضورداشته باشد باید با خود به گور ببریم.
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۱
قیمت هر بشکه نفت برنت امروز با ۳ سنت، معادل ۰.۱ درصد افزایش به ۵۰ دلار و ۷۶ سنت رسید.
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۱
به دنبال تقاضای کره جنوبی برای خرید نفت سبک ایران که از قیمتی رقابتی برخوردار است، واردات نفت این کشور از ایران در ماه جولای نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۶.۵ درصد افزایش یافته است.
۲۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۵
وزیر پیشنهادی نیرو:
وزیر پیشنهادی نیرو میزان بدهی وزارت نیرو در صنعت برق را ۳۲ هزار میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: باید تصمیمات راهبردی و مهمی برای پرداخت این بدهی صورت گیرد وگرنه صنعت برق کشور ورشکسته می‌شود.
۲۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۳
با کاهش ۰.۲ درصدی:
قیمت هر بشکه نفت برنت امروز با ۱۰ سنت، معادل ۰.۲ درصد کاهش به ۵۲ دلار رسید.
۲۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۴
جدیدترین گزارش اوپک نشان می‌دهد تولید نفت ایران در تیر ماه به 3.824 میلیون بشکه در روز رسیده است درحالی که آمارهای رسمی ایران در این گزارش از رقم 3.900 میلیون بشکه در روز خبر می دهد.
آخرین اخبار