نفت و انرژی
۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۰
پیک مصرف برق روز گذشته و در اولین روز هفته کاری بیش از ۵۱ هزار مگاوات ثبت شد.
۰۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰
زنگنه گفت: من فکر کردم که آنها حرف‌هایی که می‌زنند در جهت منافع ملی ما نیست و به این دلیل جلسه را ترک کردم اما در این جلسه کشور ونزوئلا و عراق از موضع ایران دفاع کردند.
۰۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰
وزیر نفت عربستان گفت: عربستان و روسیه به دنبال اصلاح تولید نفت بودند و موفق شدند تا اوپک را مجاب به افزایش تولید نفت کنند هرچند که ایران با آن مخالف بود.
۰۲ تير ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۰
گزارش توئیتری/
بر اساس تصمیمی که امروز در نشست 174 اوپک در وین گرفته شد این سازمان به همراه متحدان غیر عضو خود مثل روسیه یک میلیون بشکه در روز عرضه جهانی نفت را افزایش خواهد داد.
۰۱ تير ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۷
وزیر نفت می‌گوید احتمال معاف شدن خریداران نفت ایران از تحریم‌های آمریکا، از تصور خارج است و جمهوری اسلامی برای ادامه فروش نفت و حفظ سقف تولید خود، راهکار‌هایی دارد که آن‌ها را برای آمریکایی‌ها فاش نمی‌کند.
۰۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۴
خبرگزاری رویترز نوشت: اعضای اوپک به توافق رسیده اند سقف تولید نفت را از ماه جولای افزایش دهند تا در میان تقاضای مصرف کنندگان نفت به کاهش قیمت نفت خام کمک کند.
۰۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۶
در اجلاس اوپک مطرح شد
با شروع اجلاس اوپک، بیژن نامدار زنگنه، وزیر نفت ایران گفت: ما این‌جا نیستیم که از رییس‌جمهور ترامپ دستورالعمل دریافت کنیم و آن را به کار ببندیم.
۰۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۷
وزیر نفت کشورمان بعد از دیدار با وزیر نفت عربستان که پیش از آغاز نشست رسمی اوپک انجام شد، درباره این دیدار به خبرنگاران گفت: ما در حال آماده سازی (پختن) چیزی هستیم.
۰۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۷
قیمت نفت به علت بلاتکلیفی بازار در مورد تصمیم اوپک برای افزایش یا عدم افزایش تولیدش و همچنین نگرانی از اعمال تعرفه چین بر واردات نفت خام از آمریکا، بالا رفت.
۰۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۷
وزیر نفت ایران هنگام خروج از نشست وزرای اوپک و کشور‌های غیراوپکی گفت: «من فکر نمی‌کنم که بتوانیم به توافقی برسیم.»
۰۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۸
براساس مصوبه هیئت دولت
براساس مصوبه جدید هیئت دولت قیمت گاز طبیعی ۱۵ درصد گران شد.
۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۷
قیمت نفت امروز 1.39 دلار کاهش یافت که احتمال تصمیم اوپک به افزایش تولید در نشست فردا از عوامل موثر در این کاهش بود.
آخرین اخبار