هرمزگان
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۳
با موضوع «زن و آزادی‌های اجتماعی»؛
کرسی آزاداندیشی با موضوع «زن و آزادی‌های اجتماعی در اسلام و ایران» چهارم اردیبهت ماه در دانشگاه هرمزگان برگزار می‌شود.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۸
دستیار در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه در قشم:
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه هرمزگان گفت: ما جنبش دانشجویی قدردان مردم قانع و صبور انقلابی هستیم، هرجایی که خللی ایجاد شد، این حضور و کنش مردم بود، که از تمامیت نظام دفاع تمام قد کرد.
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۵
رئیس پارک علمی و فناوری هرمزگان:
رئیس پارک علمی و فناوری هرمزگان گفت: امسال سه میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار برای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان استان در نظر گرفته‌شده است.
۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۵
کارشناس فرهنگی دانشگاه جامع علمی کاربردی:
کارشناس دفتر امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: ۱۸ استان در قالب ۲۲ تیم در اولین مسابقات مناظره دانشجویی به میزبانی استان هرمزگان شرکت کردند.
۱۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۸
جاودان در گفت‌و‌گو با خبرگزاری دانشجو:
رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان هرمزگان گفت: پس از بحث آموزش و پژوهش، کمک به کارآفرینی و فرهنگ‌سازی شغلی به رسالت دانشگاه علمی کاربردی افزوده شد.
۱۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۱
با حضور دانشجویان دانشگاه‌های علمی و کاربردی؛
نخستین روز از رقابت‌های مناظره اشتغال و کارآفرینی دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی سراسر کشور که در بندرعباس در حال برگزاری است، با اعلام گروه‌های راه‌یافته به مرحله بالاتر پایان یافت.
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۶
ماندگاری در گفت‌و‌گو با خبرگزاری دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی استان هرمزگان گفت: ۱۱۰۰ دانشجو در ۸ مرحله در قالب کاروان راهیان نور دانشجویی هرمزگان به مناطق عملیاتی جنوب اعزام می‌شوند.
۱۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۵
یادداشت دانشجویی/
اسفند ۹۲ مهمترین وعده رئیس جمهور به مردم هرمزگان «وعده برای تحقق وعده ها» بود. حال آیا آمدند وعده‌ای برای تحقق وعده، تحقق وعده‌ها را بدهند!
۰۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۲
رئیس بنیاد ملی نخبگان هرمزگان:
رئیس بنیادملی نخبگان هرمزگان گفت: همایش ملی تکریم و نکوداشت نخبگان از ساعت ۸ فردا در سالن فجر پالایشگاه گاز سرخون با حضور نخبگان و فرهیختگان آغاز می‌شود.
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۵
یکی از مسئولان دانشگاه:
یکی از مسئولان دانشگاه فرهنگیان هرمزگان به انتشار گلایه دانشجویان این دانشگاه از وضعیت خوابگاه‌ها در خبرگزاری دانشجو واکنش نشان داد.
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۰
دانشجویان مطرح کردند
دانشجویان دانشگاه فرهنگیان هرمزگان باید ظروف را در اتاقی بگذارند که موش و گربه به راحتی در آن ورود پیدا می‌کند؛ موش‌هایی که شبانه پای دانشجویان را گاز می‌گیرند!
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۶
قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری:
قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: اگر می‌خواهیم دانشجویان با کسب توانمندی‌های لازم بتوانند پس از فراغت از تحصیل وارد بازار کار شوند، باید ارتباط دانشگاه‌ها با خارج از دانشگاه، صنعت و کشاورزی بیشتر شود.
آخرین اخبار