هرمزگان
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۴
داودی به دانشجو خبر داد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: از شب گذشته تا ساعت ۱۳ امروز، ۲۰ نفر براثر مسمومیت الکلی به مراکز درمانی بندرعباس مراجعه کرده‌اند و از این تعداد یک نفر فوت شده است.
۲۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰
رئیس مرکز بهداشت و درمان میناب:
رئیس شبکه بهداشت و درمان میناب گفت: شهرستان میناب به محوریت شرق هرمزگان برای تحول در نظام سلامت و ایجاد کیفیت در حوزه درمان نیازمند تاسیس شدن دانشکده علوم پزشکی است.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۴
در اطلاعیه‌ای؛
دانشگاه آزاد بندرعباس اعلام کرد: تخفیفات دانشجویی این دانشگاه از ۲۰ مهر تا ۲۰ آبان ماه ۹۷ اجرا می‌شود.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۹
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه آزاد هرمزگان:
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه آزاد هرمزگان گفت: کاروان پیاده‌روی اربعین ویژه دانشگاهیان این دانشگاه به‌همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بندرعباس و دفتر نهاد به کربلای معلی اعزام می‌شوند.
۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۵
آبرود در گفتگو با دانشجو:
مدیر امور دانشجویی دانشگاه هرمزگان گفت: حدود ۲۳۰۰ دانشجوی خوابگاهی داریم که اسکان همه این دانشجویان انجام شده است.
۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۱
رضوان در گفتگو با دانشجو:
مسئول هماهنگی و ارتباطات استانی نهاد رهبری در دانشگاه‌های استان هرمزگان گفت: دانشگاه‌های استان هرمزگان امسال اعزام گروهی و کاروانی به اربعین را ندارند.
۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۰۲:۰۰
رئیس دانشگاه هرمزگان در گفتگو با دانشجو:
رئیس دانشگاه هرمزگان با اشاره به تجمع اخیر دانشجویان این دانشگاه در اعتراض به افزایش نرخ کرایه اتوبوس‌ها گفت: اظهارات برخی از دانشجویان که از قول بنده نقل کرده اند که «اگر پول ندارید، درس نخوانید»، سخن منصفانه‌ای نیست.
۱۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۷
نعیمی در گفتگو با دانشجو مطرح کرد
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه هرمزگان گفت: برخی از دانشجویان دانشگاه هرمزگان در اعتراض به افزایش نرخ کرایه اتوبوس‌های دانشگاه تجمع کردند و ما منتظر دریافت پاسخ از سوی مسئولین دانشگاه هستیم.
۰۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۱
داودی در گفتگو با دانشجو:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از فوت ۱۹ نفر بر اثر مصرف مشروبات الکلی دست‌ساز خبر داد.
۰۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۲
داودی به دانشجو خبر داد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: به طور کلی از روز چهارشنبه، تا کنون ۱۶۸ نفر در بیمارستان‌های بندرعباس بر اثر مسمومیت الکلی مورد پذیرش قرار گرفته‌اند و از این تعداد ۱۶ نفر جان باخته‌اند.
۳۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۲
شاهانی خبر داد
رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد بندرعباس از تمدید مهلت ثبت‌نام دانشجویان دوره‌های کارشناسی و کاردانی (پیوسته و ناپیوسته) پذیرش براساس سوابق تحصیلی این دانشگاه تا ساعت ۲۴ امروز خبر داد.
۱۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۵
پرونده ویژه | محرم ۹۷
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه‌های استان هرمزگان با اشاره به اینکه مراسم عزاداری در هر سه دهه محرم در دانشگاه‌های هرمزگان برگزار می‌شود، گفت: هیات‌های دانشجویی استان در اربعین نیز مراسم پیاده‌روی خواهند داشت.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار