هرمزگان
۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۴
باقری به دانشجو خبر داد
رئیس دانشگاه آزاد هرمزگان گفت: درخواست ابطال اسناد واگذاری زمین جزیره هرمز به دانشگاه آزاد از سوی بخشدار جزیره واقعیت ندارد.
۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۸
از سوی قرارگاه جهادی شهید احمد کاظمی؛
۱۹ باب منزل مسکونی از سوی قرارگاه جهادی شهید احمد کاظمی و با همراهی دانشجویان جهادگر ساخته و به مردم مناطق محروم جزیره هرمز تحویل داده شد.
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۵
پرونده ویژه|نگاهی به‎مراکز رشد دانشگاهی
مدیر مرکز رشد واحد‌های فناور دانشگاه هرمزگان گفت: در حال حاضر حدود ۳۰ واحد فناور در مرکز رشد این دانشگاه فعالیت دارند و این واحد‌ها در سال گذشته تقریبا ۲۰۰ میلیون تومان فروش داشته‌اند.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۴
با حضور نزدیک به ۱۰۰۰ دانشجو؛
با حضور نزدیک به ۱۰۰۰ نفر از دانشجویان هرمزگانی، بزرگترین تجمع دانشجویان در دانشگاه علوم پزشکی استان رقم خورد.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۵
با درخشش در مسابقات بسکتبال؛
ستار دشت‌پیما و علی شب‌تاری، دو دانشجوی بسکتبالیست دانشگاه آزاد قشم هستند که توانستند به اردوی تیم ملی بسکتبال دانشجویان ایران راه یابند.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۷
طهرانچی در جلسه هیئت امنای دانشگاه آزاد هرمزگان:
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: هیئت امنای استان‌ها در دوره جدید جایگاه ویژه‌ای در دانشگاه آزاد اسلامی دارند و برنامه ما این است که با تفویض اختیار به استان‌ها، دانشگاه را به صورت متمرکز هدایت نکنیم.
۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰
۲۸ آذرماه؛
سومین همایش ملی حسابداری، اقتصاد و نوآوری در مدیریت، ۲۸ آذرماه در دانشگاه آزاد بندرعباس برگزار می‌شود.
۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰
رئیس دانشگاه آزاد واحد رودان:
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودان گفت: در زمینه رفتار‌های پرخطر و بیماری‌های رفتاری باید آگاهی‌رسانی مناسب و مداوم به دانشجویان صورت گیرد.
۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۰
معاون بهداشتی علوم پزشکی هرمزگان:
معاون بهداشتی علوم پزشکی هرمزگان گفت: بر اساس نظام جامع مدیریت داده‌های الکترونیک HIV در استان هرمزگان از سال ۷۸ تا پایان مهرماه جاری، ۱۲۹۲ نفر مبتلا به HIV در استان هرمزگان شناسایی شده‌اند.
۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۳
حجت‌الاسلام رستمی در دانشگاه آزاد بندرعباس:
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: اساتید معارف باید در امر تربیت دانشجویان بر اساس مبانی دینی عمل کنند تا بتوانند قشر جوان را با روحیه انقلابی و دینی پرورش دهند.
۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۲
به مناسبت روز جهانی ایدز؛
ایدز، بیماری خاموش، اما خطرناک؛ ویروسی که بر اثر رفتار‌های پرخطر منتقل می‌شود و با حمله به سیستم ایمنی بدن، فرد را از پا در می‌آورد.
۰۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۱
به مناسبت سالگرد تشکیل بسیج دانشجویی؛
نشست مطالبه‌گری دانشجویی به مناسبت سی‌امین سالگرد تشکیل بسیج دانشجویی در قرارگاه شهید احمدی روشن استان هرمزگان برگزار شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار