رهبری
۲۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۵
رهبر انقلاب در دیدار دست اندرکاران حج امسال:
حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: به توفیق الهی، امت اسلامی و ملت فلسطین بر دشمنان خود پیروز خواهند شد و خواهند دید آن روزی را که ریشه رژیم جعلی صهیونیستی از سرزمین فلسطین کَنده شود.
۲۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۲
۲۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۵
صبح امروز
رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت صبح امروز با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند.
۲۳ تير ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۳
حجت الاسلام سید محمود علوی وزیر اطلاعات خبر هشدار رهبر انقلاب درباره اظهارات اخیرش را تأیید کرد.
۲۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۱
پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار آیت‌الله خامنه‌ای منتشر کرد؛
رهبر انقلاب اسلامی با اتکاء بر تجربیات تاریخی ملت ایران، معتقدند «سازش» هزینه‌ای به‌مراتب بیشتر و دردناک‌تر از «ایستادگی» در مقابل زورگویی‌ها داشته و دارد.
۲۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۹
در آستانه سالروز جنگ ۳۳ روزه؛
جمعی از جانبازان حزب الله لبنان دیروز پس از اقامه نماز به امامت رهبر معظّم انقلاب اسلامی با ایشان دیدار و گفت‌وگو کردند.
۱۵ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۰
ابتکار رهبر انقلاب در تشکیل این ستاد برای حل مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم، اگرچه در نوع خود بدیع و خلاقانه است، اما پیش از این نیز مسبوق به سابقه بوده است.
۱۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۷
این هفته نیز نشریه خط حزب‌الله در سخن هفته خود با عنوان «افشای خط غرب‌گرایان» به افشای خط رسانه‌ای جدیدی که این جریان آغاز کرده، پرداخته است.
۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۵
در پیامی شفاهی صورت گرفت
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیغام شفاهی از اقدام پیگیرانه و حضور میدانی امام‌جمعه‌ی خرمشهر برای حل مشکل آب شرب این شهر، آبادان و روستا‌های هم‌جوار آن‌ها قدردانی کردند.
۰۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۲
فرمانده کل قوا در دانشگاه افسری امام حسین (ع):
مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان افسری و تربیت پاسداری دانشگاه امام حسین(ع) صبح امروز با حضور و سخنرانی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده کل قوا برگزار شد.
۰۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۵
صبح امروز؛
مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان افسری و تربیت پاسداری دانشگاه امام حسین(ع) صبح امروز با حضور و سخنرانی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده کل قوا برگزار شد.
۰۷ تير ۱۳۹۷ - ۰۳:۰۰
رهبر معظم انقلاب با برگزاری مراسم شکرگزاری سلامتی ایشان در حادثه ۶ تیر مخالفت کردند.
آخرین اخبار