رهبری
۲۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۳
رهبرانقلاب در دیدار رییس‌جمهور عراق:
حضرت آیت الله خامنه‌ای با ابراز خرسندی از برگزاری موفقیت آمیز انتخابات پارلمانی در عراق و انتخاب رئیس جمهور و نخست وزیر و مسئولان دیگر و ایجاد ثبات و استقرار، تأکید کردند: راه غلبه بر مشکلات و مقابله با توطئه‌های بدخواهان ...
۲۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۳
برهم صالح رئیس‌جمهوری عراق و هیأت همراه با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای دیدار و گفتگو کردند.
۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۷
تخطئه‌ی نظارت مجمع بر سیاست‌های کلی نظام، تضعیف جایگاه ولی فقیه و نفی مشروعیت مجلس شورای اسلامی را به همراه دارد
۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۴
رهبر انقلاب در دیدار با مدال‌آوران بازی‌های پاراآسیاسی اندونزی:
رهبر انقلاب فرمودند: یک نمونه‌اش این بود که پرچم‌داری کاروان شما را بانویی با چادر انجام داد؛ این یعنی شما یک‌تنه در مقابل تهاجم و ولنگاری روزافزون دنیا ایستادید و در عمل از دین و معارف و ارزش‌های ملی‌تان و لباس ملی‌تان یعنی چادر و از حجاب و عفافتان در یک میدان جهانی دفاع کردید.
۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۸
پیش از ظهر امروز؛
مدال‌آوران و قهرمانان کاروان ورزشی جمهوری اسلامی ایران در بازی‌های پاراآسیایی اندونزی، پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار خواهند کرد.
۲۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۵
با حضور فرمانده نیروی هوایی ارتش؛
امیر سرتیپ عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش در نشستی صمیمی، با خلبانان پایگاه شهید لشکری دیدار کرد.
۲۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۱
پایگاه اطلاع‌رسانی رهبر انقلاب در سالروز شهادت سردار سرلشکر حسن طهرانی مقدم، تصویری از دست‌نوشته‌ی رهبر انقلاب برای تقدیر از وی و همکارانش در سازمان جهاد خودکفایی سپاه پاسداران را منتشر می‌کند.
۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۷
رهبرانقلاب:
حضرت آیت‌الله خامنه ای در دیدار دست‌اندرکاران کنگره شهدای قزوین تصریح کردند: اگر روحیه جهاد و شهادت گسترش یابد، گرایش به شرق و غرب، و کفر و الحاد رخت برخواهد بست.
۱۷ آبان ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۹
در پی شهادت جانباز دفاع از امنیت، سید نورخدا موسوی‌مفرد، رهبر انقلاب اسلامی در پیامی شفاهی، شهادت وی را به مردم لرستان و خانواده‌ی این شهید عزیز تبریک و تسلیت گفتند.
۱۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۰
رهبر معظم انقلاب در اهمیت «لیلةالمبیت» فرمودند: ایثار امیرالمؤمنین خود یک حادثه فوق‌العاده مهم است، اما زمان این ایثار هم بر اهمیت آن می‌افزاید. زمان کی است؟ آن وقتی که بناست این دوران محنت به سر‌بیاید. بنا است بروند حکومت تشکیل بدهند.
۱۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵
آیت‌الله علم الهدی:
نماینده، ولی فقیه در خراسان رضوی با تأکید بر اینکه فتنه بزرگ‌ترین شر در پهنه زندگی اجتماعی و سیاسی است گفت: فتنه از جنگ بزرگ‌تر است و این ماهیت جوامع توسط فتنه‌ها برهم‌خورده است.
۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۹
صدوپنجاه‌وهشتمین شماره خط حزب‌الله با عنوان «پیروز چالش چهل ساله» منتشر شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار