یزد
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۶
با هدف آشنایی با دانشگاه یزد؛
جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های برلین آلمان با هدف آشنایی با دانشگاه یزد و سیستم آموزش عالی در ایران از دانشگاه یزد بازدید کردند.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۳
همزمان با بزرگداشت خیام؛
پنجمین همایش روز ملی ریاضیات و بزرگداشت خیام به میزبانی دانشگاه امام جواد (ع) یزد برگزار می‌شود.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۹
استاد حوزه علمیه قم در جمع دانشجویان یزدی:
استاد حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه اخلاص در عمل بارزترین ویژگی شهداست، گفت: امروز اگر بخواهیم همچون شهدا، زندگی خداپسندانه‌ای داشته باشیم، باید اخلاص و دوری از گناه را سرلوحه اعمال خود قرار دهیم.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۱
مسئول بسیج دانشجویی اردکان:
مسئول بسیج دانشجویی اردکان با اشاره به اینکه دشمنان همچنان با جدیت و قدرت پروژه نفوذ را دنبال می‌کنند، گفت: دشمنان از این طریق به دنبال تغییر سبک زندگی و ذائقه فرهنگی مردم و ایجاد خطا در محاسبات مسئولین هستند.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۶
عابدی:
مدیر فضای مجازی بسیج دانشجویی استان یزد از برگزاری رأی‌گیری در دانشگاه‌های استان یزد جهت اهدای ششمین جایزه بین‌المللی «باروت خیس» به منفورترین چهره بشریت خبر داد.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۰
فرد حسینی در جمع دانشجویان یزدی:
دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی کشور با تاکید بر اینکه ایجاد تحول اساسی در داخل کشور لازمه حل معضلات اقتصادی است، گفت: قشر دانشجو وظیفه مطالبه‌گری تخصصی و گفتمان‌سازی در این راستا را بر عهده‌دارد.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۰
در راستای توسعه خوشه زیلو در استان یزد؛
سازمان جهاددانشگاهی استان و شرکت شهرک‌های صنعتی یزد در راستای توسعه خوشه زیلو در استان یزد تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۸
عابدی:
مدیر راهبردی بسیج دانشجویی استان یزد با اشاره به انجام بیش از ۶۰ سخنرانی از سوی دانشجویان در نماز جمعه‌های استان یزد، گفت: سخنرانی‌های دانشجویان انقلابی در نماز جمعه‌های استان، در سال جاری نیز تداوم دارد.
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۳
کهوند در جمع دانشجویان بسیجی یزد:
قائم‌مقام دفتر مطالعات فضای مجازی انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات باید به مطالبه عمومی تبدیل شود، گفت: امکانات و توانایی راه‌اندازی پیام‌رسان قدرتمند در کشور وجود دارد.
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰
به منظور تعامل دانشجویان شاعر دانشگاه‌های یزد؛
مدیر امور دانشجویی دانشگاه علم و هنر یزد از برگزاری اولین همایش فصلی شعر جوانه‌های استان به میزبانی این دانشگاه خبر داد.
۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۷
با حضور رؤسا و معاونان دانشگاه‌های یزد؛
نشست تبیین مراحل تدوین سند دانشگاه اسلامی با حضور رؤسا و معاونین دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان در دانشگاه یزد برگزار شد.
۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۴
در بخش مسابقه؛
فیلم «زیبای زیبا» اثر دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد به بخش مسابقه جشنواره جهانی فیلم فجر راه یافت.
آخرین اخبار