یزد
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۳
با حضور استاندار یزد؛
در آستانه فرارسیدن هفته دولت و با حضور استاندار یزد، امام‌جمعه و فرماندار میبد، بوستان کوثر ویژه خواهران و سالن غذایی دانشگاه میبد افتتاح شد.
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۲
یادداشت دانشجویی/
سیستمی بودن فساد به این است که سیستم به طور طبیعی فسادآور و فسادپرور باشد، یعنی باید آدم بگردد تا آدم سالم در آن پیدا کند.
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۴
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد:
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد در نامه‌ای، ادعای محمود صادقی درباره دریای خزر را مطلبی احساسی و کذب دانست و نوشت: این ادعا سبب تشویش اذهان عمومی جامعه شد.
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۹
در چهاردهمین دوره از مسابقات المپیاد دانشجویى؛
دانشجوى رشته تربیت بدنى و علوم ورزشى دانشگاه اردکان در چهاردهمین دوره از مسابقات المپیاد دانشجویى موفق به کسب مقام اول شد.
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۳
در سال تحصیلی جدید؛
بر اساس تقویم آموزشی نیم سال اول سال تحصیلی ۹۸-۹۷ کلاس‌های دانشگاه شهید صدوقی یزد از ۲۴ شهریورماه آغاز می‌شود.
۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۵
رئیس مرکز استعداد‌های درخشان دانشگاه یزد:
رئیس مرکز استعداد‌های درخشان دانشگاه یزد همزمان با آغاز انتخاب رشته داوطلبان مجاز به انتخاب رشته کنکور سراسری گفت: دانشگاه یزد در حال حاضر در ۲۰۸ رشته دانشجو می‌پذیرد.
۱۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۰
با حکم وزیر علوم؛
وزیر علوم تحقیقات و فناوری با صدور حکمی رئیس دانشگاه میبد را به مدت چهار سال در جایگاه خود ابقا کرد.
۱۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
کدام شهر، کدام دانشگاه؟
دانشگاه یزد با پیگیری‌های سومین شهید محراب حضرت آیت‌الله صدوقی در سال ۱۳۶۷ به عنوان اولین دانشگاه جامع کشور بعد از انقلاب اسلامی با پذیرش ۳۸ دانشجو در مقطع کارشناسی رسماً کار خود را آغاز کرد.
۰۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۳
پدر رتبه هشتم گروه ریاضی در گفتگو با دانشجو:
پدر رتبه هشتم کنکور گروه ریاضی و فنی در رابطه با موفقیت پسرش در کنکور سراسری، گفت: امیرحسین برای موفقیت در کنکور فضای مجازی را ترک کرد و تلاش و توکل عامل موفقیت‌‌اش در کنکور بود.
۰۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰
عقدک در گفتگو با دانشجو:
سردبیر نشریه دانشجویی نگاه سفید دانشگاه علوم پزشکی یزد با بیان اینکه خرید و فروش کلیه در بیمارستان‌های یزد شایعه است، گفت: نشریه دانشجویی «نگاه سفید» در شماره آتی به موضوع اهدای عضو بیمار مرگ مغزی می‌پردازد.
۰۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۱
یادداشت دانشجویی/
ریشه‌ اصلی مشکل این است که جای آموزش و تربیت را عوض کرده ایم؛ و بخاطر همین همه به گفته خودشان خوب کار می‌کنند و به بیانی دیگر خوب آموزش می‌دهند.
۰۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۰
با موافقت هیات امنا؛
گروه مهندسی نساجی دانشگاه یزد با موافقت هیات امنا به دانشکده تبدیل شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار