یزد
۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۵
رئیس دانشگاه یزد:
رئیس دانشگاه یزد گفت: در حقیقت دانشجویان غیرایرانی سفیران کشور خودشان در ایران هستند و پس از دانش‌آموختگی نیز سفیران دانشگاه یزد در کشور خودشان خواهند بود.
۱۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۵
فرماندار مهریز:
فرماندار مهریز در جمع خبرنگاران بیان کرد: با توجه به حساسیت‌های پیش آمده در مورد این مجموعه در شهر، مسئولان دانشگاه امام صادق (ع) هر چه سریع‌تر نسبت به برگزاری جلسه و تعیین تکلیف نهایی این پروژه اهتمام کنند.
۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۴
13 و 14 آذرماه؛
یادواره شهدای مدافع حرم و دانشجوی استان یزد همراه با برنامه‌های جانبی فرهنگی با عنوان «شانزدهمین کنگره آسمانی عروج» به همت حوزه بسیج دانشجویی امام رضا (ع) دانشگاه آزاد اسلامی یزد برگزار می‌شود.
۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۱
نماینده دانشجویان دانشگاه حائری میبد:
نماینده دانشجویان دانشگاه حائری میبد در نشست با آیت‌الله اعرافی، امام جمعه میبد، مشکلات اقتصادی و معیشتی، بالا رفتن سن ازدواج و معضلات بانکداری در کشور را موضوعات مهمی دانست که مسئولان باید به آن‌ها توجه بیشتری کنند.
۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۸
رییس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان یزد:
رییس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان یزد بیان کرد: در این دوره از مسابقات و در بخش سازه‌هایی که توسط متخصصان ساخته شدند، شرکت کنندگان نزدیک به 300 هزار قوطی کنسرو را مورد استفاده قرار دادند.
۰۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۵
هفته آخر آذرماه؛
اولین دوره مسابقات دفاع سه دقیقه‌ای پایان‌نامه در سال تحصیلی ۹۷ - ۹۶ در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان یزد توسط جهاددانشگاهی برگزار خواهد شد.
۰۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۲
رئیس پژوهشکده مناطق خشک و بیابانی دانشگاه یزد:
رئیس پژوهشکده مناطق خشک و بیابانی دانشگاه یزد گفت: تیم ایرانی از دانشگاه یزد و یک تیم آلمانی مطالعات زمین باستان‌شناسی و محیط زیست باستان‌شناسی، بقایای یک شهر مربوط به هخامنشیان را بررسی خواهند کرد.
۰۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۰
یادداشت دانشجویی/
در این چند روزی که از زلزله تلخ و دردناک کرمانشاه گذشته؛ نقش رسانه‌‌ها بسیار مهم و جریان‌ساز بوده است؛ در این نوشتار چند مورد از عملکرد و تأثیر آن‌ها را بررسی می‌کنیم.
۰۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۵
کارشناس آموزش و پرورش یزد:
کارشناس آموزش و پرورش استان یزد بیان کرد: کودکان افغانی و مهاجران دیگر که حتی غیر قانونی در ایران هستند می‌توانند در تمامي مدارس استان (بجز شهرستان‌هاي ممنوعه) ثبت‌نام شود.
۰۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۴
با امضا تفاهم‌نامه؛
دانشگاه یزد روز گذشته با انعقاد تفاهم نامه‌ای با دانشگاه پسکارا در نشست همکاری مسئولین این دودانشگاه ، سومین تفاهم نامه خود را با دانشگاه های ایتالیا در سال جاری امضا کرد.
۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۸
امروز در دانشگاه یزد؛
همایش بزرگ «نگاهی نو به زندگی» در آمفی تئاتر مرکزی دانشگاه یزد به همت انجمن اسلامی دانشجویان امروز از ساعت 12:10 آغاز خواهد شد.
۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۶
عصر امروز در دانشگاه فرهنگیان یزد؛
جنبش عدالت خواه دانشجویی دانشگاه فرهنگیان یزد عصر امروز نشستی با عنوان «چرا عدالتخواهی» برگزار می‌کند.
آخرین اخبار