راه و شهرسازی
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۲
حسن زاده در نشست خبری:
معاون بندری و مناطق ویژه اقتصادی سازمان بنادر گفت: چینی‌ها برای صیادی در عمق ۲۰۰ کیلومتری آب‌های ایران، با سازمان شیلات قرارداد اجاره بلندمدت دارند.
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰
عضو کمیسیون عمران مجلس، از بررسی قراردادهای بین المللی وزارت راه در کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: خروج شرکت راه آهن دولتی آلمانی از ایران باید مستلزم هزینه هایی برای آن باشد.
۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۰
وزیر راه در دامغان:
وزیر راه و شهرسازی گفت: با وجود فشار‌های دشمن تلاش می‌کنیم سازندگی در کشور متوقف نشود.
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰
بعد از چندبرابر شدن نرخ بلیت‌های هواپیما:
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی گفت: ملاک نرخ بلیت، کلاس نرخی است که شرکت‌های هواپیمایی در سایت خود اعلام می‌کنند، این وظیفه شرکت‌های هواپیمایی است که نرخ خود را اعلام کنند، خریداران و توزیع‌کنندگان بلیت باید بر اساس آن نرخ عمل کنند.
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۶
نوبخت خبر داد
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از تامین اعتبار ۴۵۰ میلیارد تومانی تکمیل پروژه راه آهن میانه- تبریز خبر داد.
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۸
مدیر عامل شهر جدید پردیس:
غفوری گفت:تا اواخر شهریور ماه و مقارن با هفته دولت، ۵ هزار واحد مسکن مهر در تمامی فاز‌های شهر جدید پردیس تحویل متقاضیان می‌شود.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۷
عضو کمیسیون عمران مجلس:
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: دستگاه‌هایی که زمین‌های دولتی را در اختیار دارند جزو قوای مجریه به شمار می‌روند و مکلف هستند تا زمین‌های دولتی را بر اساس قانون در اختیار وزارت راه و شهرسازی قرار دهند.
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۸
مدیرکل دفتر حمل‌ونقل بین‌المللی و ترانزیت سازمان راهداری گفت: در راستای مدیریت تقاضای سفر زائران اربعین حسینی و رفع مشکلات زائران در سال گذشته، بر اجرای طرح آماده‌سازی زیرساخت‌ها در سومین جلسه کمیته حمل‌ونقل و سوخت تأکید شد.
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۳
وزیر راه و شهرسازی رشد مناسبات اقتصادی را در گرو بهبود وضعیت زیرساخت‌های جاده‌ای و ترانزیتی دانست و از برنامه‌ریزی برای توسعه راه‌های ترانزیتی در مناطق مرزی کشور خبر داد.
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۳
کمیسیون مسکن اتاق تعاون ایران در نشستی در حاشیه نمایشگاه صنعت ساختمان از راهکارهای ۱۰ گانه این کمیسیون برای برون رفت بازار مسکن از رکود رونمایی کرد.
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۸
مدیرعامل رجا:
مدیرعامل رجا با بیان اینکه تا ماه آینده تعداد ۱۱ دستگاه واگن مسافری ساخت داخل تحویل رجا خواهد شد، گفت: تلاش می‌کنیم در سال ۹۷ تعداد واگن‌های جدید ناوگان رجا را به ۲۳ دستگاه برسانیم.
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۰
رئیس بنیاد مسکن کشور:
رئیس بنیاد مسکن کشور گفت: تاکنون بنیاد مسکن با همکاری بانک ها ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار واحد مسکونی روستایی کشور را مقاوم سازی کرده است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار