راه و شهرسازی
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۱
مشاور معاون مسکن وزارت راه خبر داد
مشاور معاون مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: در سازمان های نظام مهندسی ۹۰ درصد امضاها فروخته می شود و این اتفاق در حال روی دادن است.
۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۵
رییس اتحادیه مشاوران املاک:
رییس اتحادیه مشاوران املاک از آغاز به کار سامانه فست ملک با هدف حذف مشاوران املاک بدون مجوز خبر داد و در مورد مشکل خانه‌های خالی گفت: عموم خانه‌های خالی حاشیه تهران مسکن مهر است.
۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۴
معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد
معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی از کاهش ۱۳.۶ درصدی معاملات مسکن در شهریور ماه خبر داد و گفت: رشد ملایم قیمت‌­‌ها در محدوده نرخ تورم عمومی کشور پیش‌­بینی می‌شود.
۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۸
آدم‌نژاد در گفت‌وگو با «خبرگزاری دانشجو»:
معاون سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با ابراز رضایت از اثرات مفید این طرح اظهار داشت: از وقتی این اتفاق در کشور رخ داد روزانه نزدیک به 8 میلیون لیتر صرفه جویی در گازوئیل صورت گرفت.
۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۹
فروش بلیت پاییزی قطار برای اول آبان تا ۳۰ آذرماه ۹۶ از ساعت ۹ امروز یکشنبه ۲۳ مهر‌ماه آغاز شد.
۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۶
معاون وزیر راه و شهرسازی:
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در نیمه اول سال ۱۰۰۰ میلیارد تومان از بدهی پیمانکاران پرداخت شد، گفت: تا پایان سال ۲۰۰۰ میلیارد تومان از مطالبات پیمانکاران از طریق ارائه اسناد خزانه اسلامی و تهاتر پرداخت خواهد شد.
۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۰۶:۲۲
اسماعیلی در گفت‌وگو با «دانشجو»:
یک کارشناس اقتصادی گفت: اینکه مسکن با تسهیلاتی که برایش در نظر گرفته شده است از رکود خارج خواهد شد، یک توهم است.
۲۱ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۸
اولین تاکسی پرنده در دبی آزمایش شد. این تاکسی که ترکیبی از پهپاد و بالگرد است، اولین آزمایش خود را بدون مسافر با موفقیت انجام داد.
۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۹
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به ضرورت احداث راه‌آهن پیش از ایجاد شهرهای جدید گفت: باید در سال جاری شرکت قطار حومه‌ای را برای کلانشهرها ایجاد کنیم.
۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۵
وزیر راه و شهرسازی:
وزیر راه و شهرسازی گفت: آئین نامه مشارکت بخش خصوصی با وزارت راه و شهرسازی در دو سال گذشته تغییر کرده که همه اهداف مشارکت بخش خصوصی در این آئین نامه لحاظ شده است.
۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۳
فروش بلیت پاییزی قطار حدفاصل تاریخ‌های اول آبان تا ۳۰ آذرماه ۹۶ از ساعت ۹‌ روز یکشنبه ۲۳ مهر‌ماه آغاز می‌‌شود.
۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۸
سایت مسکن مهر به آدرس mehr.mrud.ir دچار اختلال شد.
آخرین اخبار