راه و شهرسازی
۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۳
فوربس خبر داد
در میان بی میلی بانک‌های بین‌المللی در ورود به بازار ایران، بزرگ‌ترین ایرلاین ایران احتمالا مجبور خواهد بود تا از بانک‌های داخلی برای تامین مالی خرید هواپیما از ایرباس و بوئینگ استفاده کند.
۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۶
آخوندی:
وزیر راه و شهرسازی گفت:‌حدود ۹ تا ۱۰ میلیون نفر در حاشیه و ۹ میلیون نفر در بافت‌های میانی در وضعیت بسیار بدی زندگی می‌کنند.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۶
فروش بلیت قطارهای رجا حدفاصل تاریخ‌های اول دی لغایت ۲۴ اسفند ماه ۹۶، از ساعت ۱۰ صبح روز پنجشنبه ۲۳ آذر ماه آغاز می‌شود.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۲
ایران به دليل موقعيت جغرافيايي ، تنوع آب و هوایی و چهار فصل و تمدن اصيل داراي هزاران تفرجگاه ، مناطق ديدني ، تاريخي و آموزنده است كه هر انسان فکور را مجذوب خود مي‌كند.
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۵
واکنش نیکزاد به سخنان روحانی
آقای رئیس جمهور، نقدینگی بالغ بر ۸۵۰۰۰۰ میلیارد تومان در دولت جناب‌عالی که از ۴۹۲۰۰۰ میلیارد تومان اول دولتتان به ۱۳۵۰۰۰۰ میلیارد تومان امروز رسیده است لااقل بفرمایید این نقدینگی کجا هزینه شده است؟
۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۶
مقام مسئول در راهداری خبر داد
معاون برنامه‌ریزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، از صرفه‌جویی ارزی، انرژی و زمان با حذف فیزیکی بارنامه و صدور الکترونیکی آن خبر داد.
۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۰۴:۵۵
خبرگزاری دانشجو گزارش می‌دهد
کاهش قدرت خرید مردم و یا عدم مراجعه خریدار به بازار، کمتر از ۶ ماه صنعت ساختمان را دچار رکود و مالکان را مجبور به عقب نشینی از قیمت‌های پیشنهادی می‌کند.
۱۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۵
عقبایی در گفت‌و گو با دانشجو طرح کرد
رئیس اتحادیه مشاوران املاک گفت: حداکثر افزایش قیمت مسکن با توجه به نرخ تورم در کشور ۱۰ درصد است.
۱۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۶
مقام مسئول سازمان راهداری:
مدیرکل دفتر حمل‌ونقل مسافر سازمان راهداری از فراخوان جذب مشاور برای استخراج شاخص‌ها و رتبه‌بندی شرکت‌ها برای اجرای فاز دوم طرح شبکه سیر همنام خبر داد و گفت: شرکت‌های مسافربری جاده‌ای تا پایان سال آینده ستاره‌دار می‌شوند.
۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۵
وزیر صنعت خبر داد.
محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت در دیدار با میهایلی وارگا وزیر اقتصاد مجارستان گفت: در موضوعات سرمایه گذاری خارجی روز گذشته (یکشنبه) قرارداد ساخت هزاردستگاه اتوبوس ایکاروس برای ساخت در داخل امضا شده که تا ساخت دو هزار اتوبوس نیز قابل افزایش است.
۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۳
اندر مصائب خرید و فروش مسکن
این بود دولت الکترونیک شما آقایان؟ این طوری می خواهید چرخ معاملات مسکن را راه بیندازید؟ این طوری می خواهید سفرهای غیرضرور را کاهش دهید؟ این طوری... .
۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۷
عضو مؤسسه تحقیق و توسعه خانه عمران:
عضو مؤسسه تحقیق و توسعه خانه عمران با بیان اینکه حجم سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در بخش مسکن سالانه ۹۰ هزار میلیارد تومان و بیش از کل فروش نفت است، گفت: بر اساس گزارش‌های جایکای ژاپن ۵۵ درصد واحدهای مسکونی در تهران از لحاظ کیفیت ناپایدار بوده و مقاوم نیستند که این یک تهدید در زمان وقوع زلزله است.
آخرین اخبار