راه و شهرسازی
۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۶
لاریجانی در بازدید از پروژه اعلام کرد
رئیس مجلس با تاکید بر تکمیل پروژه آزادراه تهران-شمال طبق زمان بندی پیش بینی شده گفت: این پروژه یک سابقه طولانی درذهن مردم دارد و لازم است از این به بعد با یک زمان بندی درست اجرا شود.
۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۸
مدیرکل راه‌آهن شمالغرب:
خدایی با اشاره به پیشرفت ۵۳ درصدی پروژه دو خطه کردن خط تهران-قزوین-زنجان از اختصاص اعتبار ۶۵۰ میلیارد تومانی برای اجرای آن خبر داد.
۰۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۷
عضو هیات مدیره انجمن شرکت‌های حمل ونقل ریلی خبر داد
عضو هیات مدیره انجمن شرکت‌های حمل ونقل ریلی گفت: افزایش ۱۰ درصدی قیمت‌ها از ابتدای تابستان تایید و نرخ جدید بلیت در تمام تمام مسیر‌های ریلی از امروز اعمال می‌شود.
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۶
در حاشیه ششمین نمایشگاه حمل و نقل ریلی.
تفاهم نامه پروژه‌های بازسازی و تعمیر اساسی دو دستگاه ماشین برن بالاس، ۶ تا ۹ دستگاه ماشین زیرکوب بالاس و رگلاتور و تدارک ۲۱ دستگاه ماشین‌آلات خطی عملیاتی امضا شد.
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۶
شرکت فرودگاه‌ها جدیدترین آمار از وضعیت پرواز‌ها در فرودگاه‌های ایران را اعلام کرده که حاکی از کاهش هفت درصدی پرواز‌ها در اردیبهشت‌ماه امسال است.
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۴
فروش بلیت قطار‌های رجا حد فاصل تاریخ‌های اول لغایت ۱۵ تیر ماه ۹۷، از ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه ۳۰ خرداد ماه آغاز می‌شود.
۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۴
نشست کمیسیون عمران با وزیر راه و شهرسازی
نمایندگان مجلس شورای اسلامی از پاسخ‌های عباس آخوندی درباره افزایش بی‌رویه اجاره خانه‌ها قانع نشدند.
۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۳
مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) توسعه فرودگاه را هسته اصلی توسعه شهر فرودگاهی دانست و از افتتاح ترمینال سلام، آغاز کلنگ‌زنی ترمینال ایرانشهر، انتقال بخشی از پرواز‌های به فرودگاه امام، توسعه بار هوایی و انجام پرواز‌های حج به عنوان اتفاقات مهم پیش رو در این مجموعه یاد کرد.
۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۱
وزیر راه و شهرسازی:
وزیر راه و شهرسازی گفت: برای تکمیل شبکه ریلی بابت اتصال به چشمه‌ها و مراکز بار حدود ۳۰۰ کیلومتر راه‌آهن ۲ تا ۲۰ کیلومتری نیاز داریم و در این باره تغییر رفتار و سیستم نیز ضروری است.
۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۹
مدیرعامل راه‌آهن خبر داد
مدیرعامل راه‌آهن، گفت: برای اولین بار با استفاده از ظرفیت ماده ۶۷ قانون دائمی، موفق شدیم، سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در بازار سرمایه ایران را ضمانت کنیم.
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۷
مرکز آمار ایران از ساخت ۶ میلیون واحد مسکونی کم دوام و نیمه با دوام در سال‌های ۹۰ تا ۹۵ خبر داد و اعلام کرد: ۲۳ درصد از این خانوار‌های تهرانی در بافت فرسوده زندگی می‌کنند.
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۴
معاون رئیس کارگروه اول IPCC
معاون رئیس کارگروه اول IPCC گفت: اگر به روند انتشار گاز‌های گلخانه‌ای ادامه دهیم، ظرف ۱۵ تا ۳۰ سال آینده همه چیز را تمام می‌کنیم و نمی‌توانیم افزایش دمای جهان را به ۲ درجه محدود کنیم.
آخرین اخبار