راه و شهرسازی
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۵
وزیـر راه‌وشهــرسازی با صـدور بخشنامه‌هایی به استانداری‌های کشور در پی آن است انتخاب «مهندس ناظر» بر عهده خود مالکان یا در اصل خود بساز و بفروش‌ها باشد.
۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۱
خادمی خبر داد
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: قطعه اول آزاد راه تهران -شمال تا پایان شهریور ماه به بهره برداری می‌رسد.
۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۶
پاکستان در تلاش است تا خدمات کشتی‌های کوچک مسافری میان کراچی-چابهار به راه بیندازد و در حال نهایی کردن مقدمات لازم این طرح است.
۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۴
با توجه به تعطیلی ۴ ساعته فرودگاه‌های تهران روز چهارشنبه ۲۹ فروردین، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» تغییر در برنامه پروازهای خود از فرودگاه‌های مهرآباد و امام خمینی (ره) به شرح زیر اعلام کرد.
۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۶
مدیرعامل توزیع برق البرز:
مدیرعامل توزیع برق البرز گفت: ۶۰ اکیپ عملیاتی در سطح شهر کرج جهت رفع مشکلات به وجود آمده در شبکه برق در حال فعالیت هستند.
۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۸
معاون وزیر راه از اتصال مرکز سه استان کشور به شبکه ریلی در نیمه نخست امسال خبر داد و گفت: ریل‌گذاری راه‌آهن میانه-تبریز تا نیمه اردیبهشت امسال به اتمام می‌رسد.
۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۶
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس، از بررسی جزییات و نحوه اجرای طرح ترافیک در سال ۹۷ در کمیسیون متبوعش با حضور مسئولان مربوطه خبر داد.
۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۵
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری: همزمان با روز ارتش، ­ چهارشنبه ۲۹ فروردین، پرواز‌های فرودگاه‌های استان تهران از ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه تا ۱۱ و ۳۰ دقیقه انجام نمی‌شود.
۲۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۳
رئیس پلیس راه فیروزکوه:
رئیس پلیس راه فیروزکوه گفت: بارش برف در محدوده گردنه گدوک محور فیروزکوه ـ. تهران باعث لغزندگی جاده و پس‌خوردگی برخی نقاط شده است.
۲۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۶
پس از رفع موانع
محور هراز محدوده رانشی در استان مازندران که به علت سقوط تیر برق به داخل محور، مسدود اعلام شده بود، پس از رفع موانع باز شد.
۲۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۳
مدیر روابط عمومی ایران‌ایر اعلام کرد: به دنبال انتشار برخی اخبار مبنی بر اقدام هما برای فروش بلیت ۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومانی پرواز تهران-استانبول برای تعطیلات خرداد‌ماه، این شرکت هواپیمایی، وجود چنین ارقامی را تکذیب می‌کند.
۲۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۹
وزیر راه و شهرسازی از تصمیم‌گیری امروز شورای پول و اعتبار برای کاهش نرخ سود تسهیلات خرید مسکن در بافت فرسوده به ۶ درصد خبر داد.
آخرین اخبار