راه و شهرسازی
۲۶ مهر ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۴
رئیس پلیس راه ایلام:
رئیس پلیس راه ایلام گفت: ترافیک در محور ایلام- مهران منتهی به پایانه مرزی پر حجم است.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۵
عضو کمیسیون عمران مجلس از کاهش قیمت مسکن با آغاز تحریم های آمریکا در آبان ماه خبر داد.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۴
رئیس سازمان مدیریت بحران با بیان اینکه اگر در تهران زلزله رخ بدهد ۲ میلیون نفر تحت آسیب مستقیم قرار خواهند گرفت، گفت: آمادگی در برابر زلزله تهران ۱۵ تا ۲۰ درصد است.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۹
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: چند روز است که به پروازهای خارجی، ارز نیمایی تعلق گرفته و نرخ به زودی به ۸ هزار تومان می رسد و ایرلاین ها نیزقیمت بلیت را به همین تناسب کاهش می دهند.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۱
مدیر عامل شرکت فرودگاه‌های کشور از احداث ترمینال ۸۰ هزار متر مربعی فرودگاه تهران با مشارکت بخش خصوصی در آینده نزدیک خبر داد.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۱
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: در راستای تسهیل سفر به شمال کشور بخش دیگری از محور چالوس حد فاصل دزدبن تا مرزن آباد به بزرگراه تبدیل می‌شود.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۷
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: در شرایط کنونی به علت عدم استقبال مردم، در بسیاری از پروازهای داخلی، ۵۰ درصد ظرفیت هواپیماها نیز پر و تکمیل نمی شود.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۵
مدیرعامل رجا گفت: فروش بلیت قطار‌های اربعین شرکت حمل و نقل ریلی رجا از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۲۳ مهرماه آغاز می‌شود.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۵
معاون مسافری راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران از آغاز پیش فروش بلیت قطار‌های ترکیبی تهران-کربلا از فردا دوشنبه ۲۳ مهرماه خبر داد و گفت: تاخیر در پیش فروش بلیت به دلیل چرخشی کردن قطار‌ها برای افزایش ظرفیت انجام شده است.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۴
گرانی های مسکن اثر خود را گذاشت
معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت: بخش مسکن از قوانین اصلی اقتصاد تبعیت کرده و متکی به قدرت خانوار است که به دلیل کاهش قدرت خانوارها، معاملات کم شده است.
۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۵
معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد؛
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربنا‌های حمل و نقل کشور گفت: ۶۵ درصد پروژه یک هزار و ۷۰۰ کیلومتری بزرگراه کریدور خلیج فارس اجرا شده است.
۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۰
‌‌مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از اعلام مراکز فروش بلیت هواپیما برای ایام اربعین حسینی خبر داد و گفت: مجوز پروازهای اربعین برای شرکت های هواپیمایی صادر شده است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار