اردبیل
۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۲
دانشجو گزارش می‌دهد
۶۳ هزار هکتار از مرغوب‌ترین اراضی کشور در دشت مغان در کش و قوس واگذاری به بخش خصوصی است؛ درحالی که مردم اردبیل نسبت به نحوه این واگذاری و بهبود وضعیت شرکت نگران هستند.
۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۶
مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و تحول اداری استانداری اردبیل:
مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری اردبیل گفت: امسال به بخش پژوهش استان ۳۵۰ میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته که با توجه به نیاز استان به پژوهش، این مقدار بسیار کم است.
۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۲
نماینده ولی‌فقیه در اردبیل:
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: کشور ما مسیر بسیار سختی برای رسیدن به توسعه در پیش دارد که وظیفه علمی این مسیر به عهده دانشگاه است.
۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۰
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی:
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: حوزه و دانشگاه دو بال نظام اسلامی هستند که به عنوان مکمل هم باید جامعه اسلامی را به سمت تعالی و بالندگی سوق دهند.
۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۵
محمدتقی آل ابراهیم خبر داد
رئیس گروه همکاری‌های علمی و بین المللی دانشگاه محقق اردبیلی از ایجاد ظرفیت فعال برای حمایت ۱۳ هزار یورویی اتحادیه اروپا از اعزام دانشجو و استاد به دو دانشگاه اسپانیایی خبر داد.
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰
قدرت اخوان اکبری:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: امسال ۱۳۰۰ فرصت شغلی از سوی استانداری اردبیل به این دانشگاه تکلیف شده که تاکنون ۹۳۱ فرصت شغلی از سوی دانشگاه ایجاد شده است.
۲۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۱
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) اردبیل:
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) اردبیل گفت: اصلاحات ترفند نرم دشمنان برای مقابله با آرمان‌های انقلاب بود، ولی امداد‌های خداوند به یاری امت مسلمان آمد و اجازه دست اندازی به دشمنان را در مسیر انقلاب به آن‌ها نداد.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۹
رسایی در علوم پزشکی اردبیل:
نماینده سابق مردم تهران به سخنان یکی از مسئولان کشور که اعلام داشت هرکس شعار می‌دهد هزینه‌اش را هم باید از جیبش بپردازد اشاره کرد و گفت: وضعیت امروز بازار و سفره‌های مردم گویای دروغ بزرگ ارزانی ۲۰ درصد است.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۰
مسئول بسیج دانشجویی استان اردبیل:
مسئول بسیج دانشجویی استان اردبیل گفت: امروز باید نگاه کنیم اگر شهدا در قید حیات بودند در کدام جبهه برای انقلاب و اسلام مجاهدت می‌کردند؟ ما نیز باید با این نگاه، مسیر شهدا را دنبال کنیم.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۲
فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) اردبیل:
فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) اردبیل گفت: دانشجو باید قدرت اظهارنظر داشته باشد و در کنار تعلیم مفاهیم و علوم روز به تحلیل مسائل روز نیز بپردازد تا بتواند با توطئه‌های دشمنان مقابله کند.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۵
رئیس اداره طب سنتی علوم پزشکی اراک:
رئیس اداره طب سنتی دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: طب سنتی دچار افراط و تفریط شده و دشمنی‌های زیادی با این طب وجود دارد که برخی از آن‌ها ناآگاهانه و برخی آگاهانه است.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۷
حجت‌الاسلام دادگر:
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه فرهنگیان گفت: مقدمات جدا شدن بودجه دانشگاه فرهنگیان از آموزش و پرورش و الحاق آن به آموزش عالی انجام می‌شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار