اردبیل
۲۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۰
معاون امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات سازمان فناوری اطلاعات:
معاون امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات سازمان فناوری اطلاعات از فعالیت ۳۶ مرکز آپا در سطح کشور خبر داد و گفت: در مرکز آپای دانشگاه محقق نیز چندین سامانه تولید شده است که در سطح ملی از آن‌ها استفاده خواهیم کرد.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۸
امام جمعه اردبیل:
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: کار دانشگاه و کار با دانشجو جزو ظریف‌ترین نوع امورات فرهنگی است و نیازمند تخصص در این امور است.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۹
نظرپور در دانشگاه محقق اردبیلی:
معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم گفت: تهیه کتاب دستورالعمل جهت ماندگاری بیشتر و شناسنامه ساختمان‌های دانشگاه‌ها ضروری است و مستندسازی ساختمان‌ها در هزینه‌های تعمیر و نگهداری تاثیرگذار است.
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۹
در جلسه شورای دانشگاه محقق صورت گرفت
معاون اداری مالی وزارت علوم در جلسه شورای دانشگاه محقق، از پرداخت 50 درصد هزینه احداث استخر این دانشگاه توسط وزارت علوم خبر داد.
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۸
گفتگوی اختصاصی دانشجو با کنعانی:
امیررضا کنعانی، دانشجوی رشته تربیت بدنی دانشگاه محقق اردبیلی و عضو تیم ملی شمشیربازی کشورمان ماه گذشته و در طی مسابقات قهرمانی جهان از رویایی با حریف اسرائیلی انصراف داد.
۰۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
کدام شهر، کدام دانشگاه؟
دانشگاه محقق اردبیلی با یکصد و پانزده هزار و هشتصد و هشت متر مربع فضای آموزشی و کمک آموزشی، ۳۷۵ نفر عضو هیأت علمی، ۳۱۳ نفر کارمند، بیش از ۱۱ هزار دانشجو، ۸ دانشـکده و یک مرکز رشد واحد‌های فناوری پذیرای دانشجویان است.
۰۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۵
با حکم وزیر علوم؛
طی حکمی از سوی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، عزیز حبیبی، رئیس دانشگاه محقق اردبیلی به سمت مدیر شبکه ملی جامعه و دانشگاه استان اردبیل منصوب شد.
۱۷ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۵
طی مراسمی؛
۱۵۰ دانشجوی پسر استان اردبیل به مناطق عملیاتی دفاع مقدس در غرب کشور اعزام شدند.
۱۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۹
فنی‌اصل در گفتگو با دانشجو:
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی گفت: پیمانکار خوابگاه شهید رحیمی برای رنگ‌آمیزی قطعی شده و از روز شنبه که خوابگا‌ه‌ها به طور کامل تخلیه شود، تعمیرات آغاز خواهد شد.
۰۷ تير ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۴
شروع کلاس‌ها از 22 تیر؛
ثبت‌نام اینترنتی ترم تابستانی دانشگاه محقق اردبیلی از امروز، 7 تیر تا 17 تیرماه انجام می‌شود.
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۵
٢٣ تا ٢۶ تیرماه؛
نخستین جشنواره فرهنگی، هنری و ورزشی کشتی پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای به میزبانی دانشگاه جامع علمی کاربردی اردبیل ٢٣ تا ٢۶ تیرماه برگزار خواهد شد.
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۴
احمدزاده در گفتگو با دانشجو:
مدیر تربیت بدنی دانشگاه محقق اردبیلی گفت: اولین دوره مسابقات وزنه‌برداری دانشجویان کشور به میزبانی دانشگاه محقق اردبیلی و زیرنظر فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی برگزار می‌شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار