اردبیل
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۱
عابدی:
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان اردبیل گفت: اسلام لیبرالی خطرناک تر از اسلام تحجر است و علامت‌هایی چون ماه و ستاره داخل پرچم، نشانگر لیبرالی بودن این کشورهاست.
۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۱
آل‌ابراهیم:
رئیس هیات اعزامی دانشگاه محقق اردبیلی گفت: در این بازدید پنج روزه، امکانات آموزشی و پژوهشی دانشگاه‌های دولتی و خصوصی این کشور مورد بررسی قرار گرفت.
۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۵
حجت الاسلام حسنی:
رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل گفت: دانشجویان کنونی که نه انقلاب را درک کرده‌اند و نه جنگ را دیده‌اند، بیدارتر از نسل‌های گذشته هستند.
۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۸
اسدی:
دبیر ستاد کنگره شهدای دانشجو گفت: سومین کنگره شهدای دانشجو و مدافعان حرم استان اردبیل همزمان با سالروز وحدت حوزه و دانشگاه برگزار خواهد شد.
۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۸
یادداشت دانشجویی/
آمریکا بداند که ایران همیشه فرزندانی مانند بابایی، فهمیده، باکری، همدانی، حججی در دل خود دارد که جان بر کف در برابر ظالم خواهند ایستاد.
۱۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۱
بیانیه بسیج دانشجویی اردبیل؛
بدون تردید ترامپ و نتانیاهو در آتش خشم ناشی از این تصمیم اشتباه و خطرناک خواهند سوخت و تنها نتیجه این کار غلط، جلو افتادن زمان مرگ و نابودی آن رژیم غاصب خواهد بود.
۱۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۲
یادداشت دانشجویی/
هرگونه تلاش برای تصاحب بیت المقدس به عنوان پایتخت یک سرزمین مجعول، محکوم و شبیه به یک رویای دست نیافتنی خواهد بود.
۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۴
رئیس دانشگاه آزاد اردبیل:
رئیس دانشگاه آزاد اردبیل گفت: همانطور که در حوزه فرهنگ عمومی تا کنون بیشتر مصرف‌کننده بوده‌ایم تا فرهنگ مولد، در فرهنگ دانشگاهی نیز فرهنگ مصرف داشته‌ایم و در دانشگاه‌ها بیشتر مصرف‌کننده علم هستیم.
۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۶
صادقی به مناسبت روز دانشجو:
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: برای دستیابی به چشم‌اندازهای ترسیم شده علمی و صنعتی بیشتر از سخنرانی و حرف، نیازمند عمل‌گرایی هستیم.
۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۴
حجت‌الاسلام عابدی:
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان اردبیل گفت: نامه مقام معظم رهبری توانست اسلام داعشی که در حقیقت نوعی از اسلام آمریکایی بود را به چالش بکشد.
۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۹
به مناسبت روز دانشجو؛
ویژه برنامه‌های دانشگاه محقق اردبیلی به مناسبت روز دانشجو و به همت انجمن اسلامی دانشجویان امروز سه شنبه در این دانشگاه برگزار خواهد شد.
۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۲
ندایی:
مسئول علمی بسیج دانشجویی استان اردبیل گفت: اختتامیه جشنواره فعالیت‌های برتر علمی دانشجویان بسیجی، شاهد و ایثارگر استان اردبیل در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد برگزار می‌شود.
آخرین اخبار