اردبیل
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۵
٢٣ تا ٢۶ تیرماه؛
نخستین جشنواره فرهنگی، هنری و ورزشی کشتی پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای به میزبانی دانشگاه جامع علمی کاربردی اردبیل ٢٣ تا ٢۶ تیرماه برگزار خواهد شد.
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۴
احمدزاده در گفتگو با دانشجو:
مدیر تربیت بدنی دانشگاه محقق اردبیلی گفت: اولین دوره مسابقات وزنه‌برداری دانشجویان کشور به میزبانی دانشگاه محقق اردبیلی و زیرنظر فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی برگزار می‌شود.
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۱
مدیرکل راه و شهرسازی اردبیل:
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: در سه حوزه ساماندهی سکونت‌گاه‌ها، بافت‌های تاریخی و فرسوده و بافت‌های ناکارآمد میانی خریدار طرح‌های خوب تحقیقاتی، پژوهشی و عملیاتی دانشگاه‌ها و مراکز علمی هستیم.
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۰
به میزبانی دانشگاه محقق اردبیلی؛
اولین دوره مسابقات وزنه برداری قهرمانی دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور به میزبانی دانشگاه محقق اردبیلی برگزار خواهد شد.
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۷
محمدی:
سرپرست معاونت فناوری مرکز رشد گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی اردبیل گفت: سعید ناصری و سیده سیمین دخیل پور دو مخترع داروی گیاهی در مرکز رشد فناوری گیاهان دارویی جهاددانشگاهی اردبیل هستند.
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۱
عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اردبیل:
عضو هیات علمی دانشگاه آزاد استان اردبیل گفت: دانش آموختگان و متخصصین علوم کشاورزی می‌توانند برای رسیدن به امنیت غذایی نقش بسیار مهمی داشته باشند.
۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۰
ملی‌پوش رشته شمشیربازی:
امیررضا کنعانی، دانشجوی رشته کارشناسی فیزیولوژی ورزشی دانشگاه محقق اردبیلی و ملی‌پوش رشته شمشیربازی است که توانسته هم در عرصه علم و تحصیل موفق باشد و هم در عرصه ورزش و قهرمانی.
۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۵
کنعانی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
ملی‌پوش رشته شمشیربازی گفت: تلاش دانشجویانی که همزمان مشغول ورزش حرفه‌ای هم هستند باید بیشتر از سایر دانشجویان باشد؛ باید از خیلی تفریحات کم کرد تا ورزش به درس لطمه وارد نکند.
۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۲
نعمتی:
مسئول نشر ارزش‌های دفاع مقدس بسیج دانشجویی استان اردبیل گفت: طبق تمهیدات انجام یافته نخستین کاروان دانشجویی اردبیل ۲۱ تیر ماه به اردوی راهیان نور اعزام می‌شود.
۰۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۴
رئیس دانشگاه فرهنگیان اردبیل:
رئیس دانشگاه فرهنگیان استان اردبیل گفت: در حال حاضر ۷۵۰ دانشجو در دانشگاه فرهنگیان استان اردبیل مشغول به تحصیل هستند و برنامه‌ریزی بر این است که تحولی در تعداد دانشجویان این دانشگاه ایجاد شود.
۰۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۵
رسولی:
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل گفت: بسیاری از فرماندهان دفاع مقدس وجود دارند که می‌توان از آن‌ها حداکثر استفاده را کرد و دانشگاه‌ها نیز موظفند با برگزاری جلساتی به صورت زنده از روایت‌گری این فرماندهان بهر‌مند شوند.
۰۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۴
سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی اردبیل:
سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی اردبیل گفت: جهاددانشگاهی با استفاده از مراکز دانشجویی خود و با برگزاری کارگاه‌های آموزشی در راستای ترویج استفاده از کالای ایرانی تلاش خواهد کرد.
آخرین اخبار