اردبیل
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۴
مدیر تربیت بدنی دانشگاه محقق اردبیلی:
مدیر تربیت بدنی و فوق برنامه دانشگاه محقق اردبیلی گفت: الهام عبدی و مهری محمدی با شرکت در مسابقات ساواته انتخابی تیم ملی در تهران مجوز حضور در این اردوها را پیدا کردند.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۱
به مناسبت ولادت حضرت عباس(ع)؛
به مناسبت ولادت حضرت عباس(ع)، هیات رئیسه دانشگاه آزاد واحد پارس آباد مغان از دانشجوی جانباز این دانشگاه تجلیل کردند.
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۲
محسنی:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: مسئول حراست دانشگاه قبل از برنامه روز صنعت هسته‌ای استعفا داده بود که پس از سخنرانی جبرائیلی با وی تماس گرفته شد و از وی خواستند در محل کارش حاضر نشود.
۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۱
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اردبیل:
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اردبیل در بیانیه‌ای اعلام کرد: حملات موشکی ائتلاف آمریکا، انگلیس و فرانسه به کشور سوریه نقض همه اصول و قواعد بین‌المللی و حاکمیت ملی کشور‌ها است.
۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۹
رئیس دانشگاه آزاد استان اردبیل:
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل گفت: نخستین «یونی هتل» شهرستان سرعین در راستای همگامی دانشگاه آزاد اسلامی با توسعه استان راه‌اندازی می‌شود.
۲۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۲
جبرائیلی در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل:
فعال رسانه‌ای و سیاسی در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: سیاست دولت در خصوص تعامل اقتصادی با غرب اشتباه است؛ زیرا بر این تفکرند که اگر ما به شرکت‌های غربی سود برسانیم، آن‌ها با دولت و ملت ما دوست خواهند ماند.
۲۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۸
محسنی:
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی اردبیل گفت: پس از نابودی داعش اسرائیل بیش از هر زمان دیگری احساس ناامنی می‌کند لذا به طور قطعی تحولات جدیدی در سوریه پیش خواهد آمد.
۲۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۸
رئیس دانشگاه پیام نور استان اردبیل:
رئیس دانشگاه پیام نور استان اردبیل گفت: دانشگاه پیام نور اردبیل در هفتمین مسابقه نانو که در سطح کشوری برگزار شد، رتبه دوم را در بین دانشگاه‌های پیام نور کشور به خود اختصاص داد.
۱۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۶
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اردبیل:
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل با انتشار بیانیه‌ای در سال حمایت از کالای ایرانی نوشت: حمایت از تولید داخلی رگ‌های پیکر اقتصادی کشور به جریان خواهد انداخت.
۱۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۹
به همت بسیج دانشجویی؛
مراسم روز صنعت هسته‌ای با سخنرانی سیدیاسر جبرائیلی روز دوشنبه در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار خواهد شد.
۱۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۹
صادقی:
رییس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: مجوز تاسیس دانشکده خلخال در سال ۹۰ صادر شده، اما مجوز شهرستان کوثر مدتی پس از آن و برای رشته کشاورزی گرفته شده که اکنون جاذبه چندانی ندارد.
۱۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۷
اکبری:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: ۴۴ هزار نفر به مراکز درمانی استان اردبیل مراجعه کردند که از این تعداد ۳۹ هزار نفر به صورت سرپایی و تعداد ۵۰۰۰ نفر در بخش اورژانس بستری و تحت مداوا قرار گرفتند.
آخرین اخبار