اردبیل
۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۲
مسئول بسیج دانشجویی استان اردبیل:
مسئول بسیج دانشجویی استان اردبیل گفت: ۱۵۰۰ دانشجو در اسفندماه سالجاری و در ۳ محور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می‌شوند.
۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۴
فعال دانشجویی انجمن‌های علمی پیام‌نور اردبیل:
فعال دانشجویی انجمن‌های علمی پیام‌نور اردبیل گفت: انتخابات انجمن‌های علمی پیام‌نور مرکز اردبیل با هدف تقویت روحیه کار جمعی و ارتقای بنیه علمی و فرهنگی دانشجویان در رشته‌های مختلف در این دانشگاه برگزار شد.
۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۸
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اردبیل:
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اردبیل گفت: در جشنواره ورزشی این دانشگاه بیش از ۴۰۰ نفر ثبت نام کرده بودند که مسابقات در مراکز آموزش علمی کاربردی برگزار شد.
۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۵
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه‌های اردبیل:
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه‌های اردبیل گفت: امسال روسای دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه‌های اردبیل در اردو‌های راهیان نور، دانشجویان را در این سفر زیارتی و معنوی همراهی خواهند کرد.
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۱
درخصوص مسائل اخیر دانشگاه؛
رئیس دانشگاه آزاد مشگین‌شهر در خصوص مسائل عمده مالی و عمرانی اخیر این دانشگاه توضیح داد.
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۷
از سوی مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل؛
کتابخانه خوابگاه‌های دخترانه آزادگان و بسیج علوم پزشکی اردبیل از سوی مدیر فرهنگی دانشگاه و مدیر ستاد شاهد و ایثارگر ۲۰۰ جلد کتاب اهدایی دریافت کرد.
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۹
همزمان با سالروز جشن پیروزی انقلاب در روز ۲۲ بهمن؛
جنبش دانشجویی «ممانعت از جنگ با خدا»، همزمان با سالروز جشن پیروزی انقلاب در روز ۲۲ بهمن ماه در استان اردبیل آغاز بکار کرد.
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۷
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل:
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: خانه نشریات دانشگاه آزاد اردبیل می‌تواند سبب توسعه کار‌های ارزشمند شود و اداره ارشاد نیز در راستای تحقق این امر نهایت تلاش خود را انجام می‌دهد.
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۶
در نامه‌ای سرگشاده صورت گرفت؛
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان اردبیل با ارسال نامه‌ای سرگشاده خطاب به مسئولان ادارات، نهاد‌ها و نمایندگان این استان در مجلس، خواستار رسیدگی به وضع محرومان و مستضعفان جامعه شد.
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۸
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی:
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی در مراسم تجلیل از جشنواره «نام آوران» گفت: ۳۰ تفاهم‌نامه بین‌المللی با دانشگاه‌های خارجی داشته و چندین نشست بین‌المللی را برگزار کردیم.
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۳
معاون فرهنگی علوم پزشکی اردبیل:
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: هر نیمسال تحصیلی ۳ کرسی آزاد اندیشی باید در دانشگاه‌ها برگزار شود که تاکنون ۴ دانشگاه درخواست خود را در این زمینه ارائه کرده‌اند.
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۵
معاون سیاسی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل:
معاون سیاسی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: دین قله‌های مرتفع علمی را قبلا فتح کرده است و بر خلاف مطالبی که دشمنان اسلام در فضای مجازی به راه انداخته‌اند، دانشگاه بی‌دین انسانیت را از بین می‌برد.
آخرین اخبار