روزنامه‌ها و نشریات
۳۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۴:۰۰
یارو توی دعوا به طرف می‌گفت کاری نکن که با شکمم محکم به لگدت بکوبم!
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۴:۳۰
یارو به دکتر گفت؛ پسرم فکر میکنه ماشینه! هر وقت میگم یه کاری انجام بده، میگه پنچرم، باطری ندارم و... دکتر گفت؛ چرا نیاوردیش معاینه کنم؟ یارو گفت؛ خواستم بیارمش و لی هرچی گوشش رو پیچوندم استارت نزد!
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۵
یادداشت/ علی خضریان
در برهه‌هایی کشور دست مدیران گوناگون در عرصه اقتصادی بوده است که بعضا بدون سواد آکادمیک و با مدرک دیپلم بودند که بعدها به سمت گرفتن مدرک دکتری در حوزه اقتصاد رفتند و فکر می‌کردند...
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۴:۱۵
پس این زنجیره‌ای‌ها چه می‌گویند؟ یعنی مسئله به این سادگی را درک نمی‌کنند یا وطن‌فروشی می‌کنند؟!
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۲:۲۸
این شاهزاده جوان و بی‌تجربه در طول این مسیر دیدار‌هایی هم داشت که نه‌تن‌ها افزایش اعتبار و جایگاه آل‌سعود را به دنبال نداشت، بلکه اساساً ذره آبرو و اعتبار آل‌سعود را هم نابود کرد!
۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۴:۰۰
دو نفر با هم برای دزدی وارد خانه‌ای شده بودند که صاحبخانه متوجه شد وآن‌ها پا به فرار گذاشتند، صاحبخانه به یکی از آن‌ها گفت؛ گوساله بی‌شعور وایستا ببینم! طرف به دزد دیگر گفت؛ تو برو منو شناسایی کرده‌اند.
۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۲:۵۱
امریکایی‌ها فروپاشی از درون را راهبرد اولویت‌دار خود برای ایران انتخاب کرده‌اند و از بازگویی علنی آن ابایی ندارند. بخشی از این راهبرد یا ادراک‌سازی با هدف «نفوذ در اراده‌ها» صورت می‌گیرد.
۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۲:۱۳
یادداشت/ مهدی محمدی
واقعیت این است که ایران حدود یک ماه مانده به موعد تصمیم‌گیری ترامپ درباره برجام بیش از هر وقت دیگر نیاز به استدلالی قاطع داشت که نشان بدهد غرب یک طرف صالح برای مذاکره منطقه‌ای یا موشکی نیست.
۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۳:۲۵
یادداشت/ سعدالله زارعی
ساعتی پس از پایان حمله سه کشور آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه یک عرب خطاب به بن‌سلمان نوشته: «اگر بن سلمان کمی از پول‌هایی که به ترامپ، ترزا می و مکرون داد به دزدان دریایی سومالی می‌داد به نتایج بهتری می‌رسید.»
۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۲:۳۸
یادداشت/ غلامرضا انبارلویی
انتشار حکم قطعی محکومیت آقای بقایی و خراسانی با عناوین دولتی - معاون رئیس جمهور و سرپرست وقت نهاد ریاست جمهوری و ذیحساب نهاد ریاست جمهوری در فضای مجازی یا روزنامه های کثیرالانتشار و حتی رسانه ملی عمل به نص قانون است.
۲۳ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۴:۴۷
هیچ بعید نیست این روزها در آسمان، آوینی مشغول ساخت مستندی از صیاد باشد!
۲۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۳
آیا «حسینی مکارم» از پرونده املاک نجومی تبرئه شده است؟
رضا حقیقت نژاد از کارمندان بی بی سی فارسی نیز نوشته است: «شورای شهر تهران آقای حسینی مکارم که از جمله دریافت کنندگان املاک نجومی از قالیباف بوده را به عنوان سرپرست شهرداری انتخاب کرده و همزمان از قوه قضاییه گلایه دارد چرا به فساد دوران قالیباف رسیدگی نمی‌شود؛ سنگ پای قزوین»
آخرین اخبار