روزنامه‌ها و نشریات
۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۰۰:۴۹
پشه رفته بود خون بده! پرستار پرسید؛ چند سی سی میدی؟! پشه گفت؛ سی سی چیه، بشکه بیار!
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۳:۰۰
حذف و احیای یک پروژه مدیریتی این سوال را مطرح می‌کند که کشور تا به کی باید هزینه زیان آزمایش و خطای برخی از مدیران را بپردازد.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۱:۵۶
مشاور رئیس‌جمهور می‌گوید تنها یک پوسته برای رفع حصر باقی مانده است.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۱:۳۰
گفت: آقای آشنا، مشاور رئیس‌جمهور هم گفته است «جلسه دلار ۴۲۰۰تومانی، فقط یک مخالف داشت که روحانی بود»!
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۵
«اوتیسم» یا در خودماندگی، یکی از اختلالات عصبی است که با وجود گذشت سال‌ها و پیشرفت علم هنوز علت و درمانی برای آن یافت نشده و از آن با عنوان مهمان ناخوانده‌ای یاد می‌کنند که قصد رفتن ندارد.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۳:۰۰
متاسفانه مقامات ارشد دولت علی‌رغم اذعان به بی‌خاصیت بودن برجام، همچنان به تعریف و تمجید از آن می‌پردازند. این در حالی است که حتی از بیان یک دستاورد برای برجام نیز ناتوان هستند.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۰:۲۳
یادداشت/ سعدالله زارعی
آیا در پشت پرده‌ برجام چیزی است که گفتن صریح آن ممکن نیست؟ آیا در پشت این ادبیات که حتما منشأ خارجی دارد، تسلیم کامل امنیتی ایران نخوابیده است؟ امید که چنین نباشد.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۸
قابل توجه داوطلبان؛
ثبت نام در آزمون دستیاری سال ۹۸ از روز ۱۷ آذرماه آغاز شده است و داوطلبان می‌توانند با دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام، در این آزمون ثبت نام کنند.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۸
قابل توجه داوطلبان؛
منابع آزمون رشته‌های مواد دندانی و سلامت دهان و دندانپزشکی اجتماعی در کنکور دکتری تخصصی گروه علوم پزشکی سال ۹۸ اعلام شد.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۷
گفتم: ‌ای عوام! این جماعت چه می‌دانند وطن چیه؟! به یارو گفتند؛ با وطن جمله بساز، گفت؛ رفتم حموم و تنم را شستم! گفتند؛ منظورمون وطن با ط دسته داره. گفت؛ اتفاقا با تی دسته‌دار تنم رو شستم!
۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۲
سازمان جوانان هلال‌احمر یکی از سازمان‌‌‌هایی است که نه‌تنها نام جوانان را همواره در کنار خود دارد، بلکه ماهیت اصلی شکل‌‌‌گیری آن برای جذب، سازماندهی و ساماندهی جوانان داوطلب برای فعالیت‌‌های امدادی و خیرخواهانه است.
۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۴
خدایی:
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: رشته‌های بی‌نیاز از کنکور تا پایان دی‌ماه مشخص می‌شوند و پس از نهایی شدن پیش از ثبت نام کنکور سراسری در بهمن‌ماه اطلاع‌رسانی می‌شوند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار