روزنامه‌ها و نشریات
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۱:۱۹
‌نمی‌شود کسی شعار برخورد با جاسوس‌ها را بدهد، اما زیر دست خودش جاسوس‌ها مشغول برپایی همایش باشند! مردم انتظار دارند با متخلفان، به سرعت و قاطعیت و به‌اشد وجه برخورد شود.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۱:۱۵
یادداشت/ عبدالله عبداللهی
تقابل دو دیدگاه «دموکراسی مدیریت‌شده از طریق تنظیم مشارکت مردم» با «مردمسالاری حداکثری» موضوع دیرینه‌ای در تاریخ انقلاب اسلامی است. تمایل آیت‌ا... هاشمی به دیدگاه اول در فضای سیاسی ایران مشهور است.
۰۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۳
دعای رهبر انقلاب اسلامی در پایان شب آخر مراسم سوگواری ایّام فاطمیّه پایان بخش این مراسم بود.
۰۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۲:۳۹
کیهان در گفت و شنود این شماره خود با عنوان «فی فی»، به ازظهارات دروغ بازیگر زن سینما درباره آشوب منسوبان فرقه تابنده در خیابان پاسداران اشاره کرده است.
۰۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۶
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان جزئیاتی از اقدامات خرابکارانه سید امامی، اعلام کرده که این فرد تابعیت سه گانه داشته است.
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۱:۵۸
یادداشت/ حسین شریعتمداری
آزادی سارق بازداشت شده فقط یک بهانه بوده و درویش - داعش‌ها از قبل برای آشوب و اغتشاش با هدف بی‌ثبات نشان دادن ایران اسلامی مأموریت یافته بودند.
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۱:۵۶
یادداشت/ مهدی محمدی
دشمن بستری از نارضایتی را در داخل آماده می‌بیند، یک شبکه همکار پای کار هم دارد که بدون هزینه در حال ترویج خشونت و سوق دادن اعتراض به سمت براندازی است.
۰۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۹
بازیگر کشورمان عنوان کرد: شهادت می‌دهم اگر درایت نیروی انتظامی نبود، ماجراجویی اقایان لباس شخصی و عصبانیت دراویش منجر به فاجعه‌ای با تلفات انسانی بالا میشد.
۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۳:۴۲
۱۳ اقتصاددان و فعال اقتصادی عملکرد دستگاه‌های مختلف را ۴ سال پس از ابلاغ سیاست‌های اقتصاد مقاومتی ارزیابی‌کردند.
۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۱:۲۴
راستی چرا همه با هم و به طور هماهنگ از این جاسوس حمایت کردند؟ یعنی هماهنگی آنها تصادفی بود؟!
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۴:۲۰
حاتمی‌کیا پیش و بیش از هر چیز «فرزند زمانه» خود بوده است، او همواره سینمایش را به‌جای استانداردهای روشنفکری در معادلات ملموس اجتماعی خود پایه‌گذاری کرده و در همین سطح نیز توقف نداشته است.
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۴:۱۷
داستان حضور هر ساله و مداوم شکارچیان خارجی در ایران به ماجرایی عجیب و غریب تبدیل شده است! شایعات زیادی در مورد همکاری برخی مدیران سازمان محیط زیست با شیوخ عرب و واسطه‌های خارجی وجود دارد.
آخرین اخبار