روزنامه‌ها و نشریات
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۸
دو تا آدم ناشی با هم شطرنج بازی می‌کردند، شاه شطرنج از عصبانیت دق کرد، وزیر شطرنج استعفاء داد و اسب شطرنج رم کرد!
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۰۱:۴۷
یکی از اثرات انفجار جمعیتی و نداشتن یک سیاست درست جمعیتی هجوم به دانشگاه‌ها و تضعیف سیاست‌های آموزشی بوده است.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۰
دولت در سایه جدیدترین ایده سیاسی فعالان فکری-سیاسی اصلاحات است؛ آنان عملیاتی‌سازی «دولت در سایه» را اقدامی نظارتی برای دولت دوازدهم و کادریابی برای دولت آینده از سوی احزاب اصلاحات می‌دانند.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۴
جواد شمقدری:
شمقدری با اشاره به رفع توقیف فیلم «به رنگ ارغوان» حاتمی‌کیا در دوران مدیریتش گفت: یک زمانی مسئولانی احساس خطر کردند درحالی که این احساس، اشتباه بود. پس این تجربه است که بدانیم گاهی تصمیم‌هایی که پشت درهای بسته می‌گیریم درست نیست.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۰۳:۱۷
با توجه به رویکردی که ترامپ در مورد برجام در پیش گرفته است، تصور می‌کنم سناریوی جدیدی را در اشکال مختلف در مورد ما آغاز کرده‌اند.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۰۳:۰۸
خروس پرسید؛ مگر نمی‌خواستی نماز جماعت بخوانی؟ پس کجا می‌روی؟ و روباه گفت؛ می‌روم تجدید وضو کنم و برگردم!
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۰۲:۵۴
رئیس‌ جمهور آمریکا جمعه گذشته علاوه‌ بر اینکه از تشدید تحریم‌ها سخن گفت حمایت صریح و رسمی خود را از آنچه او جنبش سبز نامید اعلام کرد!
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۰۲:۳۳
یادداشت/ حسین شریعتمداری
بسیار ساده‌لوحانه است اگر برای چالش هسته‌ای چندین ساله با غرب و مخصوصا آمریکا و اروپا نقشی بیشتر از یک «بمب صوتی» و یا یک «نارنجک دودزا» قائل باشیم.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۰۲:۳۰
صادق زیباکلام:
در اولین روزهای آغاز سال تحصیلی و در دوران برگ‌ریزان اصلاح‌طلبان که با گذشت چندین ماه از روی کار آمدن ترامپ همراه است به دانشگاه علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی می‌رویم. خودش می‌گوید هم مورد غضب سلطنت‌طلبان است و هم حزب‌اللهی‌ها...
۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۰۳:۵۲
مشاور بین‌الملل رهبر جمهوری‌خواهان سنا:
در میان چشمان بهت‌زده حامیان برجام، رئیس‌جمهور آمریکا در سخنرانی خود ادعا کرد که ایران نه‌تنها متن که روح برجام را هم نقض کرده است. او حالا می‌خواهد از طریق کنگره آمریکا و تشدید یک قانون ملی که به زعم وی می‌تواند ضعف‌های برجام از نظر او را برطرف کند، وارد عمل شود.
۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۰۳:۱۸
گویا برخی مدیران ما به رویکرد «برجام و دیگر هیچ» اعتیاد پیدا کرده‌اند. آنها همواره چنین القا کرده‌اند که گشودن گره اقتصاد و رکود و تولید واشتغال، الّا و لابد به آمدن سرمایه خارجی است.
۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۰۲:۳۲
سران اروپا تاکید کردند: ضمن حفظ برجام با برنامه موشکی و منطقه‌ای ایران مقابله می‌کنیم
آخرین اخبار