روزنامه‌ها و نشریات
۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۰۱:۳۶
یادداشت/ حسین شریعتمداری
حسین شریعتمداری در یادداشتی در زونامه کیهان خطاب به رئیس جمهور به 160 نمونه از وعده‌های وی در ۵ سال گذشته به ملت اشاره و تصریح کرد، هیچکدام از این وعده‌ها محقق نشده است.
۰۲ تير ۱۳۹۷ - ۰۱:۱۷
یادداشت/ مهدی فضائلی
پیشنهاد مذاکره با حاکمان بدعهد آمریکا آن هم پس از خروج از برجام و عهدشکنی آشکار اخیرشان و در شرایطی که آمریکا در تلاش برای افزایش فشار بر ملت و نظام ایران است، بازی در کدام زمین است؟!
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۲
همه با هم آمده بودند که بندر الحدیده را از دست انصارالله خارج کنند ولی بعد از آنهمه رجزخوانی نه فقط هیچ غلطی نتوانستند بکنند بلکه کلی هم تلفات دادند.
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۶:۳۴
یادداشت/ ابراهیم کارخانه‌ای
موافقان تصویب کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم (CTF) عنوان می‌کنند چنانچه با عضویت ایران در کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم خطری متوجه نظام اسلامی شود طبق بند 27 کنوانسیون می‌توان یک سال بعد از اعلام عضویت از آن خارج شد.
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۳:۲۰
یادداشت/ حسین شریعتمداری
ترامپ با خروج از برجام این سند طلایی را که جای جای آن به نفع آمریکا بود از دست داده بود و بازگشت ایران به میزمذاکره تنها امیدش بود.
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۲:۴۵
باید گفت، برجام حباب بود که قرار بود فتح‌الفتوح و بزرگترین دستاورد قرن باشد! تحریم‌ها را بردارد! گشایش اقتصادی بیاورد!
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۲:۴۷
یادداشت/ سعدالله زارعی
فشار شدید به «الحدیده» یک آزمون برای رژیم‌های عربستان و امارات به حساب می‌آید و از آن طرف «مقاومت» در این استان و حفظ آن یک سرفصل مهم سیاسی برای مردم یمن محسوب می‌گردد.
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۲:۵۴
زمان قدیم، شخصی دو گونی پر از شیشه بار قاطر کرده بود و قصد عبور از دروازه شهر را داشت، دروازه‌بان با چوبدستی خود محکم روی یکی ازکیسه‌ها زد و پرسید؛ توی کیسه‌ها چی داری؟ و یارو گفت؛یکی دیگه بزنی هیچی!
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰
دبیرکل نُجَباء در گفتگو با سیاست روز:
شیخ اکرم الکعبی با تاکید بر اینکه داعش بهترین وسیله برای تحقق اهداف استعماری و اقتصادی آمریکا به بهانه مبارزه با تروریسم است، از نقشه حزب بارزانی برای سوءاستفاده از بقایای داعش پرده برداشت.
۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۴:۴۷
نوعی حرکت ملی در ایران به سمت تکمیل تجربه برجام آغاز شده است، به شرط اینکه دولت آقای روحانی موقعیت بسیار حساسی را که در آن قرار دارد دریابد و شبکه همکار غرب در ایران کنترل شود.
۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۲
روزنامه کیهان در ستون گفت و شنود امروز خود، به معامله میان بانک با بدهکاران نجومی پرداخته است.
۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۱:۰۷
یادداشت/ مهدی فضائلی
گفت وگوی صمیمی، بی‌تکلف و جسورانه دانشجویان با عالیترین مقام کشور یعنی رهبر معظم انقلاب اسلامی، بدون تردید نمونه مشابهی ندارد.
آخرین اخبار