احزاب و شخصیت‌ها
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۵
سخنگوی حزب رفاه ملت ایران از انتخاب بهروز نعمتی به عنوان دبیرکل این حزب خبر داد.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۹
شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در جلسه مشترکی که با محمدرضا عارف داشته از توضیحات وی قانع نشده و عارف نیز تأکید داشته در صورتی که ترکیب به هم بریزد از ریاست شورای عالی استعفا می‌کند.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰
با حکم رئیس جمهور صورت گرفت؛
رئیس جمهور و رئیس هیأت امنای صندوق نوآوری و شکوفایی در حکمی، علی وحدت را به عنوان «عضو و رئیس هیأت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی» منصوب کرد.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۲
کدخدایی:
سخنگوی شورای نگهبان تاکید کرد: اصلاح قانون انتخابات ضرورتی انکارناپذیر است.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۲
شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در جلسه مشترکی که در خصوص ترکیب شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان با محمدرضا عارف داشته از توضیحات وی قانع نشده و عارف نیز تأکید داشته در صورتی که ترکیب به هم بریزد از ریاست شورای عالی استعفا می‌کند.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۱
نگاهی به دیروزنامه‌های زنجیره‌ای
روزنامه آرمان در سرمقاله دیروز نوشت: «آقای روحانی مدت‌هاست که در جاده کاهش محبوبیت اجتماعی افتاده و ماه‌هاست که دچار ریزش آرای 24 میلیونی شده که به وی رأی دادند. متاسفانه تجربه یک سال و نیم گذشته نشان داده که انتظار برخوردی حساب شده از حسن روحانی عملا غیر‌ممکن است.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۴
گفت: مدیر شبکه سعودی العربیه در یادداشتی نوشته است؛ اگر آمریکا به‌خاطر قتل خاشقجی عربستان را تحریم کند، ما قیمت نفت را به ۲۰۰ دلار می‌رسانیم، اسلحه از آمریکا نمی‌خریم و رابطه‌مان را با ایران هم بهبود می‌بخشیم!
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۹
یادداشت کیهان/ جعفر بلوری
بازدارندگى یکى از موضوعات روابط بین‌الملل است که در هر دو حوزه استراتژى و دیپلماسى کاربرد دارد. بازدارندگى عبارت است از اقدام یا مجموعه‌اى از اقدامات که برای پیشى‌جستن از اقدامات خصمانه دشمن صورت مى‌گیرد.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۸
یک سایت حامی دولت نوشت «دولت روحانی با مردم کم‌حرف می‌زند. این نقدی است که از روز اول به رئیس‌جمهور و هیئت دولت وارد بود. با اینکه روحانی اعلام کرده بود هر ۱۰۰ روز به مردم گزارش کار می‌دهد، اما گویی این وعده به فراموش‌خانه دولت سپرده شده است.»
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۸
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در برجام وقتی هنوز توافقی انجام نشده بود فهمی داشتیم که برجام فرجامی ندارد و برحسب وسع و وظیفه خود مخالفت را اعلام کردیم.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۵
دکتر محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در بازدید از یازدهمین نمایشگاه فناوری نانو گفت: ما در گذشته در تمامی پروژه‌هایی که انجام دادیم روابط بسیار نزدیکی با های‌تک داشتیم.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۳
سید محمد حسینی وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی در توییتر درباره آفتخار آفرینی جانبازان و معلولان مسابقات پاراآسیایی واکنش نشان داد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار