احزاب
۰۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۴
دوازدهمین جلسه هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری فردا ۲ شهریور ماه برگزار می‌شود.
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۵
مهدی محمدی
سخنان سخنگوی روز یکشنبه قوه قضاییه حاوی خطوط راهنمای مهمی درباره مسئله حصر است. واقعیت این است که در دو ماه گذشته، اقدام هایی برای سبک شدن محدودیت‌های مهدی کروبی آغاز شده بود.
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۴
حجت‌الاسلام رئیسی:
تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به اینکه در جریان واقفیه برخی از افراد، خزانه و پول‌های شیعیان را در اختیار داشتند، اما گرفتار فساد مالی شدند، گفت: فساد اقتصادی سبب ایجاد فساد سیاسی و انحرافات دینی می‌شود.
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۹
با کسب هشت رأی؛
سرانجام پس از گمانه‌زنی‌های بسیار شهردار کلان‌شهر کرج با کسب هشت رأی انتخاب شد.
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۳
شهردار تهران با اشاره به اینکه مسائل مربوط به تملک تئاتر نصر حل شده است گفت: تفاهم نامه این ملک امضا و به موزه تئاتر تبدیل می شود.
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۵
کواکبیان
نماینده مردم تهران در مجلس در پاسخ به سوالی در خصوص زیر سوال بردن عزت ملی توسط برخی از نمایندگانی که با موگرینی در مجلس عکس سلفی گرفتند، بیان کرد: من رفته بودم ببینم که آنجا چه موجوداتی هستند و چه کاری می‌کنند! واقعیت این است که من در طول عمرم با همسر خودم هم سلفی نگرفتم چه برسد که بخواهم با موگرینی سلفی بگیرم.
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۷
تلاش سعودی‌ها برای آوردن هواداران عمانی برای دیدار با پرسپولیس
کانون هواداران الاهلی در عمان در خارج از ورزشگاه سلطان قابوس مسقط در حال توزیع بلیت رایگان است.
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۹
طی پیامی
رئیس جمهور در پیامی به امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی، انتصاب وی به سمت فرماندهی کل ارتش جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۳
رضایی در نشست خبری:
اولین نشست خبری دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام پس از دوره جدید و ابلاغیه مقام معظم رهبری با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه برگزار شد.
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۶
کدخدایی خبر داد
سخنگوی شورای نگهبان گفت: طرح مقابله با نقض حقوق بشر و اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه در شورای نگهبان بررسی می‌شود.
۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۰
توی این دنیای مادی و پرفریب، آدم‌هایی هم پیدا می‌شوند که خارج از عوام‌فریبی و خودنمایی، هر کاری از دستشان برمی‌آید انجام می‌دهند ولو غذا دادن به حیوانات!
۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۶
آیت‌ا‌لله شاهرودی در دیدار سرلشکر صفوی:
مشاور عالی فرمانده کل قوا با آیت‌الله هاشمی شاهرودی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار و گفتگو کرد.
آخرین اخبار