احزاب و شخصیت‌ها
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۵
سخنگوی هیات رئیسه مجلس گفت: احتمالا رئیس‌جمهور پس از دیدار هیات دولت با مقام معظم رهبری در ۶ شهریورماه، برای پاسخ به سوال نمایندگان به مجلس می‌آید.
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۲
یک روزنامه حامی دولت تصریح کرد: ضعف بزرگ دولت تدبیر، این بود که در ماجرای برجام، خود را برای رویدادهای پیش‌بینی نشده مهیا نکرد.
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۸
هراس افکنی در افکار عمومی و ایجاد رعب و وحشت از آینده و ترساندن مردم از سایه جنگ یکی از ترفندهای نخ نمای مدعیان اصلاحات برای پیشبرد اهداف مغایر با منافع ملی از سوی این طیف است.
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۱
رئیس‌ جدید سازمان تبلیغات اسلامی کیست؟
در سوابق حجت‌الاسلام قمی دانشجویی استان تهران، مدیر مدرسه  علمیه  شریف، مشاور عالی مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان کشور و مدیرگروه پژوهشی مهندسی فرهنگی پژوهشکده باقرالعلوم (ع) دیده می‌شود.
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۵
در حکمی با امضای رهبر انقلاب؛
حضرت آیت الله خامنه‌ای در حکمی حجت‌الاسلام شیخ محمد قمی را به ریاست سازمان تبلیغات اسلامی منصوب کردند.
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۶
سعید جلیلی:
دکترسعید جلیلی نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی صبح یکشنبه از پالایشگاه ستاره خلیج فارس بازدید و در جمع کارکنان آن سخنرانی کرد.
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۵
علی ساری نماینده مردم اهواز در تذکر کتبی به وزیر امور خارجه خواستار توضیح درباره علت عدم پیگیری جدی برای حل مشکل تالاب هورالعظیم و آتش سوزی آن شد.
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۱
با موافقت نمایندگان
با موافقت نمایندگان قانون اصلاح حداکثر استفاده از توان تولیدی خدماتی بار دیگر در دستور کار مجلس قرار می‌گیرد.
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۸
با توجه به شرایط کنونی جامعه «آتش به اختیار» نسخه راهگشایی در حوزه نقدینگی و ارز تهیه و آن را به مسوولان اقتصادی و سران فرستاد تا بتواند در کاهش آلام مردم و برطرف شدن مشکلات کشور نقشی کوچک داشته باشد.
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۱
درحالی‌که بسیاری از اصلاح‌طلبان مخالف حضور افراد بی‌تجربه در شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان هستند، خبرها حاکی از پادرمیانی عارف برای ورود مدیر نجومی‌بگیر به این شوراست.
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۲
رئیسی:
تولیت آستان قدس رضوی با تاکید بر اینکه فقر و نداشتن زیبنده این نظام نیست خاطرنشان کرد: مردم ایران هرکجا مشاهده کنند کار انجام می‌شود به میدان می‌آیند.
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۷
کدخدایی اعلام کرد؛
سخنگوی شورای نگهبان از بازگشت لایحه «اصلاح قانون مبارزه با پولشویی» به مجلس بدلیل مغایرت با شرع و قانون اساسی خبر داد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار