احزاب
۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۲
از سوی مرکز اسناد انقلاب اسلامی
مرکز اسناد انقلاب اسلامی در گزارشی اقدام به انتشار اسناد همکاری ساواک و موساد برای فعالیت علیه مقاومت فلسطین کرد.
۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۴
«سید رحیم میریان» از اعضای دفتر امام خمینی صبح امروز بر اثر بیماری دار فانی را وداع گفت.
۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۳
یادداشت/ محمدامین ایمانجانی
باید همه از سیاسیون سوال کنیم بعد از حدود یک‌ماه که از زلزله کرمانشاه می‌گذرد چقدر برای حل مشکلات و مطالبات برحق، ولی بر زمین مانده منطقه زلزله‌زده تلاش شده است.
۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۴
مدعیان اصلاحات و رسانه‌هایشان در روزهای گذشته بر شدت انتقادات و حملات خود به دولت افزوده‌اند، آنان به جای پاسخگویی به مردم در رابطه با سهم خود در وضعیت بد اقتصادی موجود تقصیر‌ها را متوجه دولت کرده‌اند تا خود را به سلامت به ۱۴۰۰ رسانده و بتوانند در تبلیغات حرفی برای گفتن داشته باشند!
۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۲
عضو فراکسیون امید که در جلسه علنی مجلس نمایندگان را نه عصاره فضائل ملت که عصاره فضائل شورای نگهبان خواند به این حقیقت و سؤال‌اشاره نکرد و پاسخ نداد که خود او نیز نماینده همین مجلس بوده و اعتراض او و برخی دیگر از مدعیان اصلاحات نسبت به عملکرد فراکسیون امید در ماه‌های گذشته و همچنین نحوه بستن لیست آن تجاهل العارف محسوب می‌شود!
۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۰۶:۱۷
حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
عضو کمیسیون برنامه و بودجه با بیان اینکه قطع یارانه‌ها تاثیر نامطلوبی بر زندگی مردم می‌گذارد گفت: این موضوع با بحث تک رقمی شدن نرخ تورمی اعلامی مغایرت دارد.
۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۳
حجت‌الاسلام قمی در همایش «حوزه بین‌الملل حوزه تمدن ساز»:
معاون بین‌الملل دفتر مقام معظم رهبری با بیان این که مقام معظم رهبری پشتیبان بین‌المللی شدن حوزه علمیه هستند، گفت: حوزه برای تربیت مبلغ در عرصه بین‌الملل و کشورهایی که مسلمان نیستند باید برنامه داشته باشد.
۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۳
حبیبی:
دبیر کل حزب موتلفه گفت: افزایش قیمت حامل‌های انرژی در سال آینده اگر درست مدیریت نشود به تورم و گرانی‌ها دامن می‌زند.
۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۱
خجسته در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
نماینده مردم همدان و فامنین گفت: مذاکره به معنای پذیرش گفته‌های طرف مقابل است و، چون ما گفته‌های طرف غربی را نمی‌پذیریم وارد مذاکره نمی‌شویم.
۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۹
یادداشت/ حسین شمسیان
یادتان هست که در اوج مذاکرات هسته‌ای، دولت کمپین دروغینی به راه انداخت و وزارت خارجه به نام هنرمندان پوستر طراحی کرد تا نشان دهد همه از برجام حمایت می‌کنند؟!
۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۴
ضرغامی:
ضرغامی عنوان کرد: رئیس جمهور باید به وعده‌های انتخاباتی به ویژه در رسیدگی و توجه بیشتر به نیازمندان و طبقه فرودست جامعه، با حفظ شأن و جایگاه آنان در لایحه بودجه توجه و اقدام می‌کرده است.
۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۰
پیشنهاد به سید حسن خمینی برای شفافیت مالی بیشتر
آنچه مهم است این است که در کنار بودجه اختصاص یافته، درآمدهای موسسه نیز مدنظر قرار گیرد. درآمدهایی که از اوقاف، زمین ها، اجاره و فروش املاک، سرمایه گذاری‌ها در بخش‌های مختلف اقتصادی و ... به دست می‌آید، می‌بایست توسط مسئولان موسسه با جزیئات کامل مشخص شود تا به این وسیله، شبهات رفع شود.
آخرین اخبار