احزاب و شخصیت‌ها
۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۱
رئیس قرارگاه عمار با انتقاد از تحریف اظهاراتش درباره بقایی و مشایی، گفت: بنده به هیچ عنوان نگفتم که آقای مشایی یا بقایی شکنجه شده‌اند چرا که شکنجه در مبانی اسلامی صحیح نیست.
۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۹
لاریجانی در صحن مجلس:
لاریجانی از کمیسیون‌های تخصصی مجلس خواست فرمایشات رهبر انقلاب را نصب‌العین خود قرار دهند و در بررسی قوانین، فرمایشات ایشان را لحاظ کنند.
۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۵
با وجود تاکید روشن رهبرمعظم انقلاب، رئیس‌مجلس می‌گوید بررسی الحاق به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم را با رهبری در میان می‌گذاریم(!)
۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۹
غرضی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
کاندیدای دوره یازدهم ریاست جمهوری گفت: هر سیاستمداری که در این کشور چشم امید به خارج داشته باشد از چشم مردم خواهند افتاد.
۰۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۴
نماینده ولی فقیه در خوزستان:
نماینده، ولی فقیه در خوزستان گفت: دولت و قوه قضائیه به هرج و مرج در بازار پایان دهند؛ نباید اجازه داد احتکارکنندگان و گران فروشان با مسخره کردن نظام و قوانین کشور، به خون شهدا خیانت کنند.
۰۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۹
هاشمی شاهرودی در جلسه مجمع:
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: رئیس‌جمهور آمریکا چهره‌ای نامتعادل و ترسو است که می‌کوشد مطامع مالی خود را در منطقه دنبال کند.
۰۲ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۹
رئیس سازمان انرژی اتمی ایران حفظ برجام بعنوان دستاوردی چندجانبه را آزمونی برای جامعه جهانی برشمرد و تاکید داشت: چنانچه اهداف مورد نظر ایران از این توافق حاصل نشود، امکان حفظ آن ناممکن است.
۰۱ تير ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۵
نماینده مردم تهران، شمیرانات و ری در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم فعالیت احزاب برای رسیدن به توسعه سیاسی گفت: بدون فعالیت احزاب به توسعه سیاسی نمی‌رسیم.
۰۱ تير ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۲
مهدی طائب:
فرمانده قرارگاه عمار گفت: وضعیت کنونی ما هم مانند حالت مسرت‌بخش زمان جنگ صفین است، اما می‌بینیم که عده‌ای در اوج اقتدار، نامه‌ای برای مذاکره امضا می‌کنند.
۰۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۱
موحدی کرمانی در خطبه‌های نماز جمعه:
خطیب نماز جمعه تهران خطاب به رئیس جمهور آمریکا، گفت: آقای ترامپ هر چه می‌خواهی تحریم کن، اما بدان که نتیجه تحریم رسوایی خود تو است.
۰۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰
منتظری در سخنان پیش از خطبه‌:
دادستان کل کشور گفت: هفته قوه قضاییه فرصت مغتنمی است تا مسئولان دستگاه قضایی عملکرد یکساله خود را به سمع نظر مردم برسانند.
۰۱ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۵
حجت الاسلام منتظری:
دادستان کل کشور گفت: دستگاه قضایی در ارتباط با مساله قاچاق کالا و ارز تقریبا در ردیف دوم قرار گرفته چرا که به موجب قانون مسئولیت اول مبارزه با قاچاق کالا و ارز بر عهده سازمان تعزیرات است که آن زیر نظر وزارت دادگستری بوده و زیر مجموعه دولت است.
آخرین اخبار