جامعه
۲۷ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۶
رییس سازمان حج و زیارت مطرح کرد
رییس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه ۸۶ هزار نفر از زایران کشورمان در قالب ۳۱۰ پرواز و از تاریخ ۲۷ تا ۲۴ مرداد ماه عازم سرزمین وحی می‌شوند، گفت: طول مدت اقامت زایران نیز ۳۰ تا ۴۰ روز خواهد بود.
۲۷ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۸
طبق بررسی‌های فنی صورت‌گرفته تعداد زیادی از پراکسی‌های تلگرام توسط مجموعه وزارت ارتباطات و با نام کاربری hotgram پشتیبانی می‌شود یعنی این وزارتخانه مشغول تأمین فیلترشکن برای ادامه حیات "تلگرام" در داخل کشور است.
۲۷ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۷
رئیس سابق شورای شهر تهران با اشاره به اینکه خط با همان شکلی قبلی مورد استفاده مجدد قرار گرفته و آنچه به عنوان ایراد در آن مطرح بود برطرف نشده است، گفت: نمی‌توان گفت: شهردار تهران مسئول عدم ایمنی مترو نیست.
۲۷ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۳
«مجید دوستعلی» با حکم رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) به عنوان معاون حقوقی و امور مجلس این کمیته منصوب شد.
۲۷ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۷
رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: در مصوبه شورای شهر مبلغی برای کارت بلیت یکساله خبرنگاران دیده نشده است و قرار بود کارت‌ها فقط رایگان باشد.
۲۷ تير ۱۳۹۷ - ۰۶:۰۰
هکر صفحه مریم رجوی و سلطنت طلبان در گفتگو با «دانشجو»:
صفحه مریم رجوی را که زدم حس می‌کردم این اتفاقات بیفتد و تماس و پیام‌های مشکوکی برای من ارسال شد. آن‌ها میلیون‌ها دلار خرج می‌کنند که مسیح علی نژاد شب شهادت امام صادق کلیپ هتاکانه منتشر کند. من تمام پیچ‌هایی که این کلیپ را منتشر کردند را زدم.
۲۶ تير ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۰
معاون دادستان کل کشور:
معاون دادستان کل کشور گفت: بیش از ۳۰ میلیون کاربر ایرانی با علم به داخلی بودن نرم افزار هاتگرام و تلگرام طلایی به آن‌ها مراجعه کرده‌اند و در واقع با یک رفتار معنادار فیلترشکن ایرانی را بر فیلترشکن خارجی ترجیح داده‌اند.
۲۶ تير ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۶
رییس سازمان حج و زیارت تاکید کرد؛
رییس سازمان حج و زیارت بر ضرورت جلب رضایت حجاج از خدمات فرودگاهی در رفت و برگشت آن‌ها تاکید کرد.
۲۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۳
سخنگوی سازمان آتش نشانی خبر داد
سخنگوی آتش‌نشانی تهران از وقوع حریق در یک ساختمان تجاری واقع در چهارراه ولیعصر خبر داد.
۲۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۷
به همت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره):
بیمارستان ۹۶ تخت‌خوابی بنیاد برکت در قرچک ورامین، روز پنج‌شنبه ۲۸ تیر ماه با حضور دکتر مخبر رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) افتتاح و به عنوان هدیه‌ی مقام معظم رهبری آماده‌ی خدمت‌رسانی به مردم شریف این منطقه خواهد شد.
۲۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۶
سخنگوی شورای شهر تهران:
سخنگوی شورای شهر تهران از ارسال نامه محرمانه شورا به شهردار در خصوص مصوبه برج باغ‌ها خبر داد.
۲۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۹
ربیعی مطرح کرد
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: معلولانی که در بخش خصوصی مشغول به کار شوند، وزارت رفاه حق بیمه آن‌ها را پرداخت می‌کند.
آخرین اخبار