جامعه
۲۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۵
رئیس سازمان امداد و نجات خبر داد
رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع برف و کولاک و سیل و آب گرفتگی در ۱۰ استان و سیل و آب گرفتگی در ۷ استان دیگر گفت: امدادرسانی در محور‌های مواصلاتی در حال انجام بوده و تعداد زیادی خودرو گرفتار در برف رهاسازی شده است.
۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۵
بنابر اعلام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی کارمندان و کارگرانی که زیر ۳ میلیون تومان حقوق دارند، به طور متوسط ۲۰۰ هزار تومان یارانه حمایتی می‌گیرند.
۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۵
شعبه اول دادگاه کیفری یک استان اصفهان احکام قاتل ملیکا را صادر کرد.
۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۱
سازمان هواشناسی اعلام کرد: مناطقی مختلفی از کشور شاهد بارش برف و باران است.
۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۱
نشست نقد و بررسی لایحه حمایت از حقوق کودکان و نوجوانان:
مسئول شورای فرهنگی اجتماعی زنان شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: حد دخالت‌های مددکار اجتماعی در خانواده در لایحه مشخص نشده است و به هر دلیلی نمی‌توان حق حضانت کودک و یا نوجوان را از والدین گرفت و به بهزیستی سپرد.
۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۴
اسکندری خبر داد
رئیس مرکز آموزش و نگهداری سگ‌های زنده یاب سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر گفت: ۸۰ مربی تیم آنست به همراه سگ‌های جستجو و نجات برای ارائه خدمات امدادی به هموطنان در محیط‌های بسته، چون مترو آموزش می‌بینند.
۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۸
تعزیرات حکومتی:
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان تهران گفت: قاچاق ۳۰ میلیون لیتر سوخت در روز، مسئله سازمان‌یافته بودن آن را به ذهن متبادر می‌کند.
۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۸
رئیس کمیته امداد در نشست خبری مطرح کرد
رئیس کمیته امداد از توزیع بسته حمایتی این نهاد به مددجویان از روز گذشته خبر داد.
۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۵
مدیر کل نامنویسی سازمان تامین اجتماعی
مدیر کل نامنویسی سازمان تامین اجتماعی با اشاره به اجرای طرح رفع همپوشانی، گفت: تفاهم نامه‌ای میان سازمان تامین اجتماعی، بیمه سلامت ایران، خدمات درمانی نیرو‌های مسلح و کمیته امداد منعقد شد.
۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۰
رییس سازمان حج‌وزیارت:
رییس سازمان حج و زیارت با اشاره به پیشنهاد ارایه شده به طرف عراقی مبنی بر صدور رواید الکترونیکی برای عتبات عالیات و به ویژه اربعین، گفت: اگر وزارت خارجه عراق این موضوع را اجرایی کند کار زایران عتبات عالیات به ویژه زایران اربعین تسهیل می‌شود.
۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۰
با توجه به واکنش‌های مثبت و منفی درباره طرح فوق، گزارش این مرکز می‌کوشد تا با مرور استدلال‌های موافقان و مخالفان، تصویری واضح از ابعاد این اقدام ارائه کند تا از این رهگذر متولیان امر را در تصمیم‌گیری بهتر یاری دهد.
۲۲ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۳
یک کارشناس مسائل جمعیتی:
یک کارشناس مسائل جمعیتی با اشاره به تحولات جمعیتی در فلسطین اشغالی گفت: ۲۰ سال دیگر نقطه مرگ محتوم رژیم غاصب صهیونیست است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار