جامعه
۰۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۵
دبیر انجمن علمی اقتصاد شهری ایران مطرح کرد
طباطبایی مزدآبادی گفت: اگر در تهران ۱۰ درصد قیمت خودرو به عنوان عوارض نخستین مرتبه شماره‌گذاری دریافت شود و قیمت متوسط یک خودرو را ۳۰ میلیون تومان در نظر بگیریم سالانه بیش از ۱۰۰۰ میلیارد عایدی پایدار برای شهرداری تهران به دست خواهد آمد.
۰۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۹
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان بنادر و دریانوردی کشور گفت: کارشناسانی از سازمان بنادر و دریانوردی کشورمان به کشور چین اعزام شده اند و امیدواریم بتوانیم اطلاعات مناسبی را در زمینه علل وقوع حادثه بدست آوریم.
۰۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۶
بنابر اعلام روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی تا پایان شهریور ماه سال جاری، از مجموع بیمه شدگان اصلی سازمان تامین اجتماعی، ٧٠٦ هزار و ٢٦١ نفر بیمه شده اختیاری هستند که ٥ درصد بیمه شدگان اصلی این سازمان را تشکیل می‌دهند.
۰۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۶
رئیس کمیته تخصصی موبایل کشور:
رئیس کمیته تخصصی موبایل کشور گفت: افرادی که موبایل برند اپل خود را قبل از تاریخ ۱۴ آذرماه در شبکه ثبت و فعال کرده بودند و در حال حاضر با مشکل مواجه شده‌اند، در صورت تایید و صحت صحبت‌های صاحب دستگاه، تلفن همراه آن‌ها دوباره فعال می‌‎شود.
۰۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۸
طی نامه‌ای صورت گرفت
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در نامه‌ای به وزیر بهداشت در مورد «طرح تقویت وتوسعه نظام استاندارد» توضیحاتی ارائه کرد.
۰۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۹
رئیس جمعیت هلال احمر در نشست آموزشی – توجیهی حج ۹۷ گفت: باید تمام ظرفیت‌ها و پتانسیل کادر پزشکی را در حج ۹۷ به کار گیریم تا جایی که علاقه‌مندان و داوطلبان بیشتری فرصت این خدمت را پیدا کنند.
۰۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۳:۵۳
روز یکشنبه به دلیل پدیده گرد و غبار صورت می گیرد؛
به علت تداوم پدیده گرد و غبار در استان خوزستان، روز یکشنبه در اغلب شهر‌ها مدارس و دانشگاه‌ها تعطیل بوده و ادارات با تاخیر آغاز می‌شود.
۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۲
رئیس انجمن دفاع از حقوق معلولان ایران گفت: متاسفانه دولت یارانه نقدی دی ماه معلولان را واریز نکرده است.
۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۸
شهردار اسبق تهران در اولین سالگرد حادثه پلاسکو متنی را در صفحه شخصی خود منتشر کرد.
۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۳
مرکز ماهر هشدار داد:
مرکز ماهر در مورد انتشار بدافزاری با نام فیلترشکن «آمدنیوز» و ادعای انتساب آن به نهاد‌های دولتی هشدار داد.
۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۷
پژوهشگر فضای رسانه‌ای:
دانشجوی دکترا در دانشگاه تورنتوی کانادا گفت: برای ما هم جای شگفتی است که چرا بعضاً بعضی از دولتمردان بحث نفوذ تلگرام را به معنای مخالفت نقادان با علم وتکنولوژی تفسیر می‌کنند.
۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۷
یک کارشناس زمین‌شناسی و اکتشافات تأکید کرد که گنبد نمکی قم به‌دست سود‌جویان در معرض تخریب است و باید از این ظرفیت محافظت شود.
آخرین اخبار