جامعه
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۷
محسنی اژه‌ای:
معاون اول قوه قضاییه گفت: کمک خیرین باعث انتفاع دو گروه می‌شود یعنی اولا زندانیان و دوم افراد شاکی که متضرر شده‌اند.
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۷
آخرین وضعیت آب و هوای کشور؛
از ظهر دوشنبه با نفوذ سامانه بارشی به کشور رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۳
سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: مسمومیت‌های ناشی از مصرف قارچ‌های سمی، بیشتر در استان‌های غربی کشور به ویژه کرمانشاه، کردستان، ایلام، لرستان، آذربایجان غربی، زنجان، چهار محل و بختیاری و قزوین شایع است.
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۲
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مقرر شد ضمن هماهنگی و تعامل با نهاد‌ها و دستگاه‌های مختلف به ازای هر فرد ایرانی شناسنامه شغلی صادر شود تا به میزان آمار اشتغال و مسائل مربوط به آن کمک کند.
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۵
مشروح جلسه علنی امروز شورای شهر
در جلسه امروز شورای شهرشهردار تهران سوگند یاد کرد که منافع مردم نسبت به منافع حزبی اش اولویت خواهد داشت و همچنین اعلام شد که آرامگاه لطفعلی‌خان زند به انبار فرش تبدیل شده است.
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۰
خیلی‌ها به‌دنبال قبول سرپرستی کودکان بی‌سرپرست هستند. در شهر بزرگی مانند تهران سال گذشته حدود ۱۴۰۰ خانواده برای قبول سرپرستی کودکان در بهزیستی تشکیل پرونده دادند، اما به تمامی این خانواده‌ها فرصت نرسید. براساس آمار سال ۹۵ در پایتخت حدود ۵۵۰ خانواده موفق شدند سرپرستی کودکی را به عهده بگیرند.
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۹
رئیس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران با اشاره به رشد استفاده از فیلترشکن‌ها در سطح کشور گفت: آئین‌نامه جدید رئیس پلیس اماکن نیروی انتظامی دراین‌باره هشدار مؤکدی را داده است.
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰
سخنگوی اورژانس کشور از تصادف اتوبوس با نیسان در اتوبان قم به تهران خبر داد و گفت: بر اثر این حادثه یک مسافر جان خود را از دست داد و ۴ نفر مصدوم شدند.
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۵
رئیس شورای شهر تهران، گفت: فرمانداری تهران پیشنهاد داده است که کرایه‌های تاکسی و اتوبوس حداکثر ۱۲.۵ درصد افزایش یابد.
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۸
شهردار تهران گفت: بنده تخلفات را از طریق دستگاه‌های قضایی پیگیری خواهم کرد و با رسانه‌ای کردن آن قبل از اثباتش شدیداً مخالف هستم.
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۴
معاون اجتماعی پلیس راهور تهران بزرگ، گفت: استفاده از تلفن همراه حین رانندگی علاوه بر نمره منفی، جریمه یک میلیون ریالی را دربرخواهد داشت.
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۶
شهردار منطقه ۸، از واگذاری غرفه‌های رایگان به بانوان سرپرست خانوار خبر داد.
آخرین اخبار