جامعه
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۵
ابتکار:
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: حقوق کودکان به آن‌ها آموزش داده نشده است و خشونت بر علیه زنان و کودکان از آسیب‌های جامعه است.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۵
سخنگوی ستاد اربعین استان تهران عنوان کرد
سخنگوی ستاد اربعین استان تهران، مرز مهران را به عنوان گذرگاه خروجی زائران اربعین در استان تهران معرفی کرد و افزود: هماهنگی برای بازگشایی مرز چهارم نیز آغاز شده است.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۹
طوفان و گرد و غبار شدیدی که در شهر مشهد مقدس ایجاد شده است به صف نمازگزاران و زائران حرم امام رضا علیه السلام رسید.
۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۲
سفیر ایران در کشور عراق با تاکید بر اینکه زیارت امام حسین (ع) با تخلف عجین نیست و امکانپذیر نخواهد بود، گفت: هیچ فردی حق ندارد به عنوان زائر بدون ویزا وارد کشور عراق شود و شرع به همراه قوانین چنین اجازه‌ای را نمی‌دهد.
۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۵
یک شهروند سعودی با انتشار ویدیویی از خود و فرزندش در شبکه‌های اجتماعی خشم کاربران را بر انگیخت.
۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۵
معاون توانبخشی سازمان بهزیستی:
معاون توانبخشی سازمان بهزیستی با اشاره به اینکه ۸۰ درصد نابینایان در کشور بیکار هستند، گفت: در طرحی، برای خانوارهای ۵ معلول به بالا خدمات حمایتی ویژه‌ای در نظر گرفته شده است.
۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۶
رئیس ستاد مرکزی اربعین عنوان کرد
رئیس ستاد مرکزی اربعین با بیان این که تمام ویزا‌های اربعین به صورت انفرادی صادر می‌شود گفت: ویزای زائران در ۱۶ مرکز کنسولی عراق در ایران صادر می‌شود.
۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۹
مدیرکل سلامت شهرداری تهران خبر داد:
مدیرکل سلامت شهرداری تهران از راه اندازی مرکز فراموز ویژه کم بینایان و نابینایان در منطقه ۱۲ خبر داد و گفت: این مرکز با دارا بودن ظرفیت‌های آموزشی تجهیزاتی مناسب، مهارت‌های رفتاری را به افراد کم بینا و نابینا ارائه می‌دهد.
۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۱
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: حکم تعلیق یک عضو شوراه بر اساس قانون می‌تواند فعالیت داشته باشد، موجب تخریب سرمایه اجتماعی شهروندان و کاهش اعتماد آن‌ها به دستگاه حاکمیت خواهد شد.
۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۷
هاشمی در جلسه شورای شهر:
رئیس شورای شهر تهران گفت: ترامپ با اقدامی نسنجیده به ملت و تمدن ایرانی توهین کرده و عبارت مجعول در مورد خلیج همیشه فارس به کار برده است، حتی گروههای اپوزیسیونی که ذره‌ای عشق به ایران در درون آنها باقی مانده است با ملت ایران یک صدا شده است.
۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۷
عامری در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
مدیرعامل اتحادیه شرکت‌های تعاونی اتوبرسرانی گفت: اگر نمایندگان مجلس اعتباری را برای این مسئله تعیین کنند ما هم استقبال می‌کنیم و قیمت‌ها را به صرفه تمام می‌کنیم، اما تا همین امروز هیچ بودجه و اعتباری برای این کار تخصیص نیافته است.
۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۴
محمد اصغری کارشناس هواشناسی عنوان کرد
کارشناس هواشناسی: پیش بینی می‌شود امروز و فردا در بخش‌هایی از استان‌های گیلان، مازندران، اردبیل و آذربایجان شرقی بارش باران داشته باشیم.
آخرین اخبار