اقتصاد کلان و بودجه
۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۲
در شرایطی جهانگیری، معاون اول روحانی از ایجاد ۱ / ۵ میلیون شغل در شش ماهه نخست امسال خبر داده که چندی پیش علی ربیعی، وزیر کار همین دولت اعلام کرده بود اقتصاد ایران در بهترین حالت، توان جذب ۴۰۰ هزار شغل در سال را دارد.
۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۴
موافقت "حسن روحانی" رئیس جمهور با توقف پرداخت سود سهام عدالت تکذیب شد.
۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۰۱:۲۷
یارانه نقدی مهر ساعت ۲۴ امشب به حساب سرپرستان خانوار واریز شد.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۰۵:۵۸
خبرگزاری دانشجو بررسی می‌کند
صنعت کشور مدت‌هاست که بیمار است و چرخ‌دنده‌هایش به‌خوبی روی‌هم نمی‌چرخد. حتی فکر کردن به وضعیت فعلی هم ملال‌آور است.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۰
دانشجو گزارش می‌دهد
بانک مرکزی که بنا به قانون متولی ساماندهی صرافی‌ها و موسسات غیر مجاز است، مشخص نیست چه زمانی می‌خواهد به صورت اساسی با این معضل اقتصادی برخورد کند تا بازار ارز به صورت علمی و شفاف مدیریت شود.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۵
جهانگیری:
معاون معاون اول با بیان اینکه متاسفانه برخی از افراد با دیدن ۱۰ بنگاه می‌گویند اقتصاد و صنعت به هم ریخته است، انگار درباره یک جامعه روستایی حرف می‌زنند، گفت: تاکنون ۲۵ میلیارد دلار خط فاینانس به امضا رسیده اما برخی می گویند اینها الکی است.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۱
ربیعی مدعی شد
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی آمار اشتغال تابستان ۱۳۹۵ تا ۱۳۹۶ را حدود ۷۰۰ هزار اعلام کرد و با بیان اینکه تا پایان سال قصد جهت‌گیری ۹۰۰ هزار شغل را داریم، گفت: ۲۰ هزار میلیارد تومان هزینه برای اشتغال فراگیر در نظر گرفته شده است.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۴
رئیس سازمان اداری و استخدامی:
رئیس سازمان اداری و استخدامی گفت: اگر روند رشد هزینه‌های جاری متوقف نشود، ممکن است در چند سال آینده هیچ منابعی برای عمرانی‌ها وجود نداشته باشد.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۹
رئیس اتاق بازرگانی تهران:
رئیس اتاق بازرگانی تهران گفت: انتظار ما از دولت این است که بحث ارز را با واقعیت‌های اقتصاد و بحث تورم داخلی و خارجی مدیریت کند، چرا تک‌نرخی کردن ارز عامل مهمی در ثبات اقتصادی ما است.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۰۵:۰۰
گزارش/
بسیاری از کارشناسان معتقدند شدت این تحریم‌ها از فشار سال‌های ۹۰ - ۹۲ سنگین‌تر خواهد بود، اما این‌بار دیگر احمدی‌نژادی وجود ندارد که تحریم‌ها را گردن او بیندازند.
۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۴
سرپرست وزارت نیرو خبر داد
سرپرست وزارت نیرو با اشاره به اینکه مذاکره برای جذب ۱۰ میلیارد یورو در صنعت آب و برق انجام شده است، گفت: این مذاکره بین شرکت‌های بخش خصوصی ایران و شرکت‌های بخش خصوصی خارجی جریان دارد.
۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۰
عبدالمجید شیخی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
این کارشناس اقتصادی در مورد عمق این تحریم‌ها گفت: پس از اجرای این تحریم هر شرکت و بخش خصوصی‌ای که با سپاه ارتباط برقرار کند، تحریم خواهد شد.
آخرین اخبار