اقتصاد کلان و بودجه
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۶
مجمع جهانی اقتصاد فهرست ۱۸ کالای پرفروش جهان را اعلام کرد که در آن خودرو در جایگاه نخست و پس از آن نفت و محصولات پالایشگاهی، طلا، جواهر و الماس قرار دارند، تجارت خون انسان و حیوان در جایگاه سیزدهم قرار گرفته است.
۰۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۶
براساس مصوبه نمایندگان مجلس شورای اسلامی تأمین هزینه‌های افطاری از بیت‌المال ممنوع شد.
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۲
وب سایت حق جو به عنوان بهترین مرجع ، جدید ترین نکات آموزشی و مشاوره حقوقی انواع معاملات ،قراردادها و موارد قانونی و کیفری را ارائه میدهد.
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۶
بلومبرگ طی گزارشی با اشاره به تجدیدنظر دولت ایران در اولویت‌های اقتصادی‌اش در پی به نتیجه نرسیدن برجام نوشت: زمانی که جهان خارج دارد درهایش را به روی ایران می‌بندد، ایران نمی‌تواند درهایش را به روی خارج باز نگه دارد.
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۲
یک روزنامه حامی دولت تاکید کرد فعالان بخش خصوصی و بسیاری از کارشناسان حامی دولت هم به صف منتقدان سیاست‌های اقتصادی دولت پیوسته‌اند.
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۰
بر اساس نامه روز‌های اخیر رئیس مجلس به رئیس جمهور، تبصره ۱ ماده ۱۳ مصوبه دولت که واردات خودرو توسط اشخاص غیراز نمایندگی رسمی را مجاز دانسته، از حیث توسعه شمول قانون، مغایر بوده و باید ابطال شود.
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۶:۵۹
کولیوند در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
رئیس کمیسیون شوراها گفت: تا زمانی که به فکر کشور نباشیم و تلاش نکنیم تا مسیر صحیح اقتصادی طی شود مشکلات نیز به قوت خود باقی خواهد ماند.
۰۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۱
معاون سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد:
معاون فنی، امور زیربنایی و تولیدی سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: یکی از رموز توفیق توسعه، نهادینه کردن حضور و ادامه فعالیت شرکت‌های بزرگ و توانمند اعم از ییمانکاری و مشاوره است.
۰۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۰
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۲ درصد کاهش به ۱۳۴۳ دلار و ۲۲ سنت رسید.
۰۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۵
مرکز آمار ایران اعلام کرد نرخ تورم دوازده ماهه منتهی به بهمن ۹۶ به ۸.۳ درصد رسید.
۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۰
جهانگیری:
جلسه بررسی راهکار‌های توسعه روابط اقتصادی و تجاری با کشور چین عصر امروز (دوشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.
۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۷
مصری در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: اگر افزایش سود اوراق گواهی سپرده درمان بود تاکنون باید وضع اقتصاد کشور غیر از این می‌شد.
آخرین اخبار