اقتصاد کلان و بودجه
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۲
رئیس سازمان برنامه خبر داد؛
رییس سازمان برنامه با تاکید برلزوم استفاده از ظرفیت کشور برای خنثی کردن اثرات تحریم، گفت: یکی از برنامه‌های دولت، نوسازی ۱۰۰ هزار واحد مسکونی بافت‌های فرسوده با هدف رونق تولید و اشتغال است.
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۶
شرکت قطار‌های مسافری رجا اعلام کرد: به علت کوتاه بودن فاصله تا مهران در مقایسه با مرز‌های جنوبی، خط جدید مشهد-تهران تا کرمانشاه را راه اندازی کرد.
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۹
درحالی رئیس جمهور وعده داد، قیمت کالا‌های اساسی تا فروردین ۹۸ دست نخورد که رشد قیمت کالا‌های اساسی در ماه‌های اخیر نشان می‌دهد، مسئولان دولتی که باید بر بازار نظارت کنند، به وظیفه خود عمل نکردند.
۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۲
جعفر زاده خبر داد؛
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از اضافه شدن ۱۰۰ پرواز فوق العاده دیگر به پرواز‌های اربعین خبر داد.
۲۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۳
مدیرعامل شرکت جوان‌سیر ایثار با اشاره به اختصاص یک‌هزار و ۱۰۰ دستگاه اتوبوس توسط این شرکت برای جابه‌جایی زوار اربعین در مسیر‌های مختلف، گفت: در این ایام بلیت اتوبوس‌ها با ۲۵ درصد تخفیف نسبت به نرخ‌های معمول ارائه می‌شود.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۱
دو پژوهشگر اقتصادی:
حسین راغفر و احسان سلطانی در نامه‌ای خطاب به مردم نوشتند: تیم اقتصادی دولت براساس آموزه‌های بازار آزاد دلار را گران کرد.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۶
اختصاصی دانشجو/ در نامه جمعی از اقتصاددانان به رئیس جمهور مطرح شد؛
صادق خلیلیان با همکاری جمعی از اقتصاددان راهکار‌هایی را برای خروج اقتصاد از وضعیت فعلی به رئیس جمهور پیشنهاد داد.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۸
معاون فرابورس با بیان اینکه سرمایه گذاری در صندوق‌های جسورانه برای مردم از سایر بخش‌های بازار سرمایه سودآورتر است، گفت: البته مردم نباید به فکر بازدهی‌های کوتاه مدت باشند.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۷
مدیرعامل بورس کالای ایران گفت: براساس آمار، معاملات بورس کالای ایران، سهم تعاونی‌ها از حجم و ارزش معاملات پتروشیمی‌ها در شش ماهه اول امسال افزایش یافته است.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۰
نوبخت:
رئيس سازمان برنامه و بودجه كشور با اشاره به گزارش وزارت نفت گفت: توانسته‌ايم دو ميليون و ۳۱۳ هزار بشكه نفت با قيمت متوسط هر بشكه ۷۰ دلار و ۷۶ سنت صادر كنيم در حالی كه در قانون بودجه قیمت را حدود ۵۵ دلار پيش‌بينی كرده بوديم.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۶
دبیرکل کانون انجمن‌های صنفی کارگران سراسر کشور گفت: وضعیت معیشتی کارگران بحرانی است و باید فکری عاجل برای آنان کرد.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۴
میزان ذخایر سد‌های ایران در سال آبی جدید به ۱۹، ۳۰ میلیارد مترمکعب رسیده است که این رقم در مقایسه با سال گذشته کاهشی ۱۴ درصدی را نشان می‌دهد که سهم سد‌های پنجگانه تهران به گونه‌ای است که ۶۹ درصد مخازن این سد‌ها خالی است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار