اقتصاد کلان و بودجه
۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۶
بیانیه سازمان بسیج اصناف؛
یکی از مظاهر وحدت و اتحاد ملی، پیوند و همکاری مردم با مسئولان در همه زمینه هاست.
۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۹
در حالی که دولت نرخ دلار را بصورت دستوری ۴ هزار و ۲۰۰ تومان تعیین کرده، بررسی‌ها نشان می‌دهد قیمت این ارز در سه ماهه نخست امسال حدود ۶۵ درصد افزایش یافته است.
۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۳
در جلسه ای که با حضور تیم اقتصادی دولت با رئیس جمهور برگزار شده است، حسن روحانی بالاخره خرید و فروش توافقی میان صادر کنندگان و واردکنندگان را در صرافی ها پذیرفت.
۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۲
وزیر امورخارجه گفت: کمیته‌ای برای شناسایی شرکت‌های کوچک و متوسط داخلی در اتاق تشکیل شود تا با شرکت‌های اروپایی‌ها همکاری کنند.
۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۳
ابراهیم درستی مطرح کرد:
نایب رئیس اتاق اصناف تهران گفت: رئیس جمهور در نشست مطبوعاتی زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری خود گفت، آنچه از صندوق بیرون آید، ملاک است، اما اکنون در رابطه با انتخابات اتاق اصناف چرا این موضوع ادا نمی‌شود.
۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۳
رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت:گرچه تاثیرپذیری اقتصاد از برجام در حد انتظار نبوده، اما اقتصاد از گذشته دچار مشکلات اساسی و ساختاری بود که همچنان شاهد حضور و وجود این مشکلات ساختاری در کشور هستیم.
۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۲
بورس کالا از افزایش ۲ میلیون و ۷۵۰ هزار تومانی وجه تضمین اولیه قرارداد‌های آتی سکه طلا از فردا دوشنبه خبر داد.
۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۲
بانک مرکزی نرخ ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که همه نرخ‌ها از جمله دلار، پوند و یورو در سیستم بانکی بدون تغییر نسبت به روز گذشته ثابت مانده است.
۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۰
برگزاری هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران با حضور وزیر امور خارجه کشورمان در اتاق بازرگانی ایران آغاز شد.
۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۹
نوبخت:
رئیس سازمان برنامه و بودجه از اختصاص ۳۸۴ هزار میلیارد تومان اعتبار برای مواجهه با هرگونه سناریو اقتصادی علیه کشور خبر داد.
۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۴
پیمان های پولی دو جانبه که یکی از بهترین شگردها برای حذف دلار و مقابله با تحریم آمریکاست، در ۶۰ کشور دنیا که اغلب آنها اصلا تحریم هم نبودند اجرا شد، ولی مقامات دولت ایران که در صف اول تحریم آمریکا قرار دارند در اجرای این سیاست مقاومت می کنند!
۰۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۷
در دیدار کرباسیان با رئیس کل بانک مرکزی اتریش اعلام شد؛
وزیر اقتصاد کشورمان که در دیدار با رئیس کل بانک مرکزی اتریش از اجرای چند پروژه زیربنایی در ایران با خط اعتباری یک میلیارد یورویی اوبر بانک اتریش خبر داد.
آخرین اخبار