اقتصاد کلان و بودجه
۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۴
فاضلی در گفت‌وگوی تفصیلی با خبرگزاری دانشجو:
رئیس اتاق اصناف ایران گفت: یکی از اسناد بسیار ارزشمند در سال‌های اخیر همین سند اقتصاد مقاومتی است. اگر این سند درست عمل شود، علیرغم همه فشارهایی که بر مملکت وارد می‌شود، موفق عمل خواهیم کرد.
۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۶
بانک مرکزی گزارش هفتگی متوسط قیمت خرده‌فروشی برخی از مواد خوراکی را در هفته منتهی به بیستم مرداد در تهران منتشر کرد که براساس آن نرخ ۶ کالا نسبت به هفته قبل از آن افزایش داشت.
۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۸
رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: در صورتی که سود واریزی شرکت‌های حاضر در پرتفوی سهام عدالت به حساب این سازمان از مرز ۴۰۰ میلیارد تومان گذر کند، اولین سود سهام عدالت تا پایان شهریور ماه امسال به مشمولان پرداخت خواهد شد.
۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۶
با اعلام دولت صورت می‌پذیرد
سازمان هدفمندی یارانه‌ها اعلام کرد: یارانه مردادماه ساعت ۲۴ فردا امشب به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.
۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۲
گزارش/
در این چهارسال دعواهای مکرر وزارت صمت و گمرک هست که با توجه به اظهارات جناب کرباسیان در هماهنگی با آقای نعمت زاده به نظر واقعی نمی‌رسد. این دعوا‌ها هم سبب ایجاد مشکلات عدیده در مبارزه واقعی با قاچاق کالا شد.
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۰
براساس آمار بانک مرکزی
در ۳ ماهه نخست سال درآمد مالیات اشخاص حقوقی به رکود خورد و ۱۷.۸ درصد کاهش یافته است؛ در عین حال مالیات بخش خصوصی جور دیگر بخش‌ها را کشیده و با رشد ۱۴.۸ درصدی روبرو شد.
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۶
در مراسم معرفی اعضای کابینه در مجلس:
رئیس دولت دوازدهم صبح امروز به منظور معرفی اعضای هیئت دولت به صحن علنی مجلس شورای اسلامی رفت وی در ابتدا به وظایف دولت دوازدهم اشاره در زمینه اقتصاد اشاره و بعد از آن به معرفی اعضای کابینه پرداخت.
۲۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۴
در سه ماه نخست سال رقم خورد:
بر اساس گزارش بانک مرکزی، در سه ماهه نخست سال جاری کسری بودجه دولت از ۱۷ هزار میلیارد تومان عبور کرده و نسبت به مدت مشابه سال قبل ۸.۹ درصد افزایش یافت.
۲۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۳
پورابراهیمی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
رئیس کمیسیون اقتصادی گفت: نگاه ما به وزرا از روی عملکرد واقعی آنهاست؛ قطعا نگاه مجلس به وزرایی که خوب کار نکردند اما توسط دولت معرفی شدند مثبت نخواهد بود.
۲۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۴
مشاور اقتصادی اتاق اصناف ایران پیشنهاد داد
مشاور عالی اقتصادی و برنامه‌ریزی اتاق اصناف ایران خواستار ایجاد نظام اعتبار سنجی برای کارآفرینان به منظور شفاف سازی و سرمایه در گردش شد.
۲۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۱
سفیر جمهوری اسلامی ایران در پروتوریا اعلام کرد
سفیر جمهوری اسلامی ایران در آفریقای جنوبی، این کشور را از منظر شاخص‌های امنیت سرمایه‌گذاری مطلوب توصیف کرد و گفت: «در آفریقای جنوبی برای تمام کالا‌ها و خدماتی که جمهوری اسلامی ایران در تولید آن‌ها به مزیت نسبی دست یافته، بازار مناسب وجود دارد.»
۲۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۵
رزاقی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
یک کارشناس مسائل اقتصادی با انتقاد از عملکرد گمرکی کرباسیان یکی از اهرم‌های ضد تولید داخلی را واردات و قاچاق کالا ادانست و گفت:باید دید وی چه قدر توانایی مهار قاچاق کالا را از گمرک کشور داشته است.
آخرین اخبار