اقتصاد کلان و بودجه
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۵
بانک مرکزی اعلام کرد
بانک مرکزی امروز نرخ ۳۹ ارز عمده در برابر ریال را اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۸ ارز کاهش، نرخ ۱۴ ارز افزایش و ۷ ارز ثابت ماند.
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۴
رئیس هیئت تحقیق و تفحص از ستاد هدفمندسازی یارانه‌ها، گفت: شرکت ملی نفت چندین هزار میلیارد تومان پول سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها را پرداخت نکرده است که اگر این پول‌ها پرداخت شود یقینا یارانه نقدی ۴۵ هزار تومانی دو برابر می‌شود.
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۵
واکنش کرباسیان به اعلام وصول استیضاح:
وزیر اقتصاد در واکنش به اعلام وصول استیضاحش در مجلس نوشت: قطعا گرانی کلافه کننده و عذاب آور است، ولی گرانی یکی از محصولات نهایی فساد است که آن هم از دل اقتصاد غیر رقابتی بیرون می‌زند.
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۶
سازمان اداری و استخدامی عنوان کرد: قوه قضائیه ، مقننه و دستگاه‌های تابعه اطلاعات حقوق و مزایا را در سامانه مد نظر قانون برنامه ششم ثبت نکردند.
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۱
عضو هیئت رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی،گفت:عملکرد سیستم بانکی در زمینه اجرای مفاد بسته جدید ارزی در کمیسیون اقتصادی ارزیابی می شود.
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۵
بورس کالا با صدور اطلاعیه ای رسمی اعلام کرد: وجه تضمین اولیه قراردادهای آتی سکه طلا از روز یکشنبه ۲۸ مرداد ماه سال جاری در بورس کالا افزایش می‌یابد.
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰
آنچه اکنون بیش از هر زمان بر همگان روشن شده این است که بهبود اوضاع کشور با اقتصاد دستوری آن هم در مباشرت با ذهنیت شکل‌گرفته در دولتی نا‌آشنا با اصول و مبانی اقتصاد سیاسی به هیچ روی میسر نخواهد بود. 
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۰
رییس کل بانک مرکزی در یادداشتی برخی اقدامات و سیاست های جدید بانک مرکزی را تشریح کرد.
۲۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۹
با توجه به انباشت نقدینگی خنثی نشده در بانک‌ها، افزایش نرخ تورم مصرف‌کننده و تولیدکننده و وضعیت ملتهب بازار ارز، بانک مرکزی در حال بررسی روش‌های افزایش نرخ سود، برای جلوگیری از انتقال نقدینگی به بازار دارایی است.
۲۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۴
در حالی سازمان هواپیمایی کشوری عبور هواپیما‌های آمریکایی از آسمان ایران را قانونی و بر اساس کنوانسیون شیکاگو اعلام کرده که معاون اسبق سازمان هواپیمایی، گفت:‌عبور هواپیما‌های امریکایی ربطی به کنوانسیون شیکاگو ندارد.
۲۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۹
هشتاد و هشتمین مرحله یارانه نقدی مربوط به مرداد ماه سال جاری ساعت ۲۴ روز پنج‌شنبه مورخ ۹۷.۰۵.۲۵ به حساب سرپرستان خانوار‌ها واریز و قابل برداشت شد.
۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۵
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی گفت: در روز‌های گذشته با همکاری سایر دستگاه‌های اجرایی و نظارتی چندین انبار در این استان حاوی ۵ هزار تن مواد غذایی از جمله روغن خوراکی، برنج و حبوبات کشف شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار