اقتصاد کلان و بودجه
۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۴
دانش جعفری تشریح کرد
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بیان کرد: زمانی که کشور آمریکا در جنگ اعراب و اسرائیل مورد تحریم نفتی از طرف کشورهای عربی قرار گرفت که ...
۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۲
رئیس سازمان خصوصی‌سازی:
رئیس سازمان خصوصی سازی با اذعان به اینکه در مدیریت پرداخت سود سهام عدالت دچار ضعف و ناتوانی هستیم گفت: تعلق سود سهام به مشمولین قطعی است.
۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۰
حاجی‌دلیگانی:
حاجی‌دلیگانی، نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس گفت: منابع حاصل شده از هدفمندی یارانه‌ها توسط مردم مدیریت شده و خودشان درباره سرنوشت این منابع تصمیم بگیرند. بنابراین ما نمی‌توانیم در رابطه با این منابع قیم مردم باشیم.
۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۱
در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران، قیمت سکه طرح جدید ۳ هزار تومان افزایش یافت و به حدودا یک میلیون و ۴۱۵ هزار تومان رسید؛ دلار هم ۴۲۰۰ تومان باقی ماند.
۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۰
رئیس پلیس آگاهی هرمزگان خبر داد
رئیس پلیس آگاهی استان هرمزگان از کشف یک فقره اختلاس ۱۸ میلیاردی در یکی از مناطق آزاد استان و دستگیری ۱۴ متهم خبر داد.
۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۷
با توجه به آنکه کمتر از ده روز به شب یلدا باقی مانده، بازار برخی میوه‌ها نظیر هندوانه و انار دستخوش تغییر و تحولاتی قرار گرفته است.
۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۰
قائم مقام دبیرکل خانه کارگر کشور خبر داد
قائم مقام دبیرکل خانه کارگر کشور گفت: ۲۰۴ هزار نفر در کشور بیمه بیکاری می‌گیرند که با توجه به این رقم سنگین باید در حوزه تامین اجتماعی برخی از قوانین اصلاحاتی صورت پذیرد.
۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۹
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی:
رئیس‌فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس گفت: با نام شخصی به نام مریم دوسر دهلیز حدود ۶۰۰ خودروی بنز و پورشه قاچاق وارد گمرک بوشهر و بندرعباس شده است.
۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۹
محمدرضا مودودی با اشاره به آمار صادرات غیرنفتی هشت‌ماهه سال جاری اظهار کرد: تاکنون صادرات غیرنفتی از مرز ۲۸ میلیارد دلار گذشته است و البته نسبت به پارسال هنوز عقب هستیم.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۱
سازمان هواپیمایی کشوری، گزارش تأخیرهای پروازی ایرلاین‌ها در آبان ماه را منتشر کرد.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۸
هشتاد و دومین مرحله از یارانه‌های نقدی ساعت ۲۴ مورخ ۲۶ آذر (روز یکشنبه) به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۵
نمایندگان مجلس شورای اسلامی گرانی حاصل از افزایش قیمت سوخت در لایحه بودجه ۹۷ را برای مردم غیر قابل تحمل پیش بینی کردند و به بیان ابهامات این تصمیم دولت پرداختند.
آخرین اخبار