مقاومت و پایداری
۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۲
میثم نیلی:
مدیرعامل مجمع ناشران انقلاب اسلامی با اشاره به اهداف برگزاری جایزه ادبی فلسطین، بر همدلی بیشتر میان نویسندگان و اهالی قلم جهان اسلام تاکید کرد.
۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۵
معصومه سپهری، نویسنده کتاب زندگی‌نامه شهید حسن طهرانی مقدم، همزمان با سالروز شهادت این شهید بزرگوار، بخشی از این کتاب را برای نخستین‌بار منتشر کرد.
۲۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۷
سمیه عسگری همسر شهید مدافع حرم ابراهیم رشید از ۶ سال زندگی مشترکش با او می‌گوید.
۲۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۶
کارگاه‌های انتقال تجربه پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت طی سه روز از ۶ تا ۸ اذر همزمان با برگزاری این رویداد سینمایی در مجموعه سینمایی فلسطین برگزار می‌شود.
۲۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۹
نویسنده «لشکر خوبان» همزمان با هفتمین سالروز شهادت شهید حسن طهرانی مقدم با انتشار یادداشتی به بخشی از مجاهدت‌های این شهید بزرگوار پرداخت.
۲۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۳
در هجدهمین دوره از کتاب سال شهید حبیب غنی‌پور حدود ۳ هزار و ۵۳ اثر داوری شد که در این میان سهم آثار بخش کودک حدود ۱۷۰۰ کتاب بوده است.
۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۵
نتایج پویش مردمی انتخاب بهترین‌های دفاع مقدس با معرفی کتاب «دختر شینا» به عنوان بهترین کتاب، حمید حسام به عنوان بهترین نویسنده مرد و بهناز ضرابی زاده به عنوان بهترین نویسنده زن اعلام شد.
۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۹
مادر شهیدان علی و علیرضا قدیمی از شهدای دفاع مقدس استان مرکزی به فرزندان شهیدش پیوست.
۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۷
در سی‌امین نشست شنبه‌های انقلاب مطرح شد؛
سی امین نشست شنبه های انقلاب با موضوع «هنرهای تجسمی» و تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی با حضور کارشناسان این عرصه برگزار شد.
۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۰
شهادت سید نور خدا موسوی موجی از احساسات عمومی را برانگیخت و با زدودن غبار غفلت از اذهان روزمرگی مردم این دیار به یاد همگان آورد که امنیت امروز چه بهایی داشته است.
۱۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۰
با حضور گسترده مردم ولایت‌مدار لرستان
پیکر پاک شهید سرتیپ «سیدنورخدا موسوی» با حضور گسترده مردم و مسوولان در خرم‌آباد به خاک سپرده شد.
۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۸
سید نورخدا موسوی جانباز ۱۰۰ درصد لرستانی شب گذشته در شب رحلت پیامبر اکرم(ص) به شهادت رسید.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار