مقاومت و پایداری
۰۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۶
بمناسبت سالروز فتح خرمشهر، مرکز اسناد انقلاب اسلامی تصاویری از شادی رزمندگان اسلام بعد از عملیات بیت‌المقدس را منتشر کرد.
۰۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۷
سرلشکر صفوی در مراسم گرامیداشت سوم خرداد:
دستیار ارشد فرمانده معظم کل قوا ضمن بیان اینکه اوباما در پی تغییر در ایران بود و ترامپ در پی براندازی نظام جمهوری اسلامی است، گفت: همه این موارد یک توهم است چرا که ملت ایران ملت صلح‌طلبی است
۰۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۷
سالروز شهادت شهید بروجردی؛
شهيد محمد بروجردي، از پايه گذاران اصلي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي بود، با شروع غائله كردستان، گويي سرنوشت فرزند رشيد خطه بروجرد، در عرصه اي ديگر رقم خورد.
۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۰
نویسنده کتاب «بوی گل مریم» و «دکتر بدو» درباره فتح خرمشهر گفت: فتح خرمشهر حادثه ای بسیار بزرگ و سرنوشت ساز بود به طوری که بعد از فروپاشی دژ بعثی ها در خرمشهر کمر صدام شکست.
۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۳
روابط عمومی و امور بین الملل ستاد مرکزی راهیان نور کشور از آغاز ثبت نام جهاد رسانه ای راهیان نور ویژه راهیان نور غرب و شمال غرب کشور خبر داد.
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۳
با حضور سردار سرلشگر پاسدار رحیم صفوی
مراسم گرامیداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر، روز مقاومت، ایثار و پیروزی با سخنرانی سردار سرلشگر پاسدار رحیم صفوی، در وزارت ارشاد برگزار می‌شود.
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۵
قاری بود و مادر او را به راه قرآن هدایت کرده بود، انسش با قرآن تاجایی بود که مادر با دیدن خلق و خوی قرآنی‌ وعده شهادتش را داده بود و نهایتاً وعده مادر محقق شد.
۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۳
دعای واردشده از نخستین روز ماه مبارک رمضان را به همراه صوت در این گزارش دانلود کنید.
۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۷
پدر شهید مدافع حرم ضمن ذکر خاطره‌ای از فرزندش گفت: امروز قبل از حرکت به تهران، به هیچ کس حتی خانواده‌ام اطلاع ندادم اینجا می‌آیم، اما آنها صبح مقابلم آمدند و به من گفتند شهید به خوابشان آمده و با خوشحالی می‌گوید پدرم جایی می‌رود تا به او مدال دهند.
۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۴
پناهیان:
استاد حوزه و دانشگاه در همایش فعالان فرهنگی قزوین گفت: هیئت انقلابی و جبهه نیروهای انقلابی باید با کنار گذاشتن عافیت‌طلبی در این مسیر پویا بوده و بدانند مهم‌ترین مصداق عافیت‌طلبی در بین نیروهای انقلابی تشکیلاتی نبودن آن است.
۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۳
هشتم اردیبهشت ماه ۱۳۶۰، در اطراف تنگه‌ی حاجیان، یکی از بزرگ‌ترین افتخارات جنگ تحمیلی، پس از سه سال حضور مداوم در جبهه‌های غرب کشور و خلق حماسه‌هایی عظیم در حین انجام ماموریت به شهادت رسید.
۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۷
فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: از ابتدای تفحص در سال جاری، یعنی ۱۸ فروردین ماه که کار آغاز شد تا این لحظه، پیکرهای طیبه ۳۹ شهید درمحورهای بوارین، کتیبان، زبیدات و مندلی در غرب کشور عراق کاوش شدند.
آخرین اخبار