مقاومت و پایداری
۲۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۱
مسئول قرارگاه جنوب کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: مراسم تبادل پیکرهای ۱۱۸ شهید دفاع مقدس در مرز شلمچه برگزار برگزار شد.
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۵
آئین اختتامیه دوازدهمین جشنواره انتخاب سال پاسداران اهل قلم صبح امروز با حضور سردار سرلشکر یحیی رحیم صفوی در حوزه هنری برگزار شد.
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۲
گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی کتابی براساس زندگی‌نامه این شهید را برای گروه سنی کودک منتشر کرد.
۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۵
سردار فضلی:
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تأکید بر اینکه حضور در حرکت راهیان‌نور سعادت است، گفت: جانفشانی رزمندگان و غیور مردان کشور ما دنیا را حیرت‌زده کرد.
۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۴
به مناسبت «روز ملی راهیان نور»، فصلنامه تخصصی نگین شماره 59 ویژه روایتگری در کاروان‌های راهیان نور توسط مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس منتشر و آماده توزیع می‌باشد.
۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۱
رئیس جشنواره هنرهای تجسمی «سرچشمه سرخ»:
رئیس جشنواره هنرهای تجسمی «سرچشمه سرخ» گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران در راستای پاسخ به مطالبه دو سال قبل رهبر انقلاب پیرامون انجام کار هنری برای فاجعه هفتم تیر و شخصیت‌های بزرگ این حادثه، «سرچشمه سرخ» را طراحی و برگزار کرد.
۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۳
سردار کارگر:
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: سخنان و تدابیر رهبر معظم انقلاب در مورد راهیان نور، خط مشی و راهبرد جدید و تازه‌ای را به روی ما باز کرد.
۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۵
وزیر آموزش و پرورش:
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه آموزه‌ها و ارکان فرهنگی جامعه ما به شدت در معرض خطر قرار دارد گفت: هیچ حرکتی به اندازه طرح مادران آسمانی، شبیه آن و فرهنگ ایثار و از خودگذشتگی شهدا نمی‌تواند ما را نجات دهد.
۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۲
پنجاه‌وهشتمین شماره نگین ایران فصلنامه تخصصی مطالعات دفاع مقدس منتشر شد
۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۷
موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در محکومیت توهین به یکی از شخصیت‌های ارزشمند نظام جمهوری اسلامی ایران اطلاعیه‌ای صادر کرد.
۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۳
دانشجویان و دانش‌آموزان حاضر در کاروان راهیان نور با مقام معظم رهبری دیدار کردند.
۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۷
خواهر شهید علی شهیدزاده:
در برنامه "در کوی نیکنامان" این هفته فرهنگسرای گلستان خواهر شهید علی شهیدزاده عنوان کرد شرط آرامش و پشتوانه روحی مبارزان و مدافعان حریم انقلاب و نظام در سایه حضور زن معنی پیدا می کند.
آخرین اخبار