آذربایجان شرقی
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۳
 مسئول نهاد رهبری دانشگاه بناب:
 مسئول نهاد رهبری دانشگاه بناب گفت: قرآن عامل اصلی هدایت و تربیت کننده افراد و جوامع بشری به سوی کمال و نیل به ارزش‌های اخلاقی و انسانی است.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۳
فریدی در گفت وگو با خبرگزاری دانشجو:
دبیر جامعه اسلامی دانشگاه بناب گفت: باید توجه داشت که دانشگاه به عنوان مرکز تولید علم و فناوری نقش عمده‌ای درتحقق شعارسال حمایت از کالای ایرانی خواهد داشت.
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۷
نماینده ولی‌فقیه آذربایجان شرقی:
نماینده ولی‌فقیه آذربایجان شرقی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی باید در مباحث اقتصادی و صنعتی و حتی نظامی وارد شود و تاثیرات مثبتی در این عرصه‌ها داشته باشد.
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰
محمدی در گفت وگو با خبرگزاری دانشجو:
رئیس دانشگاه تبریز گفت: در استان آذربایجان شرقی بیش از هفتاد شرکت دانش بنیان وجود دارد که از این تعداد یازده شرکت دانش بنیان در دانشگاه تبریز فعال است.
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۱
رئیس دانشگاه آزاد تبریز:
رئیس دانشگاه آزاد استان آذربایجان شرقی گفت: بعضی از دولتمردان به دنبال امان‌نامه از کشور‌های غربی و آمریکا هستند؛ تنها جبهه‌ای که امروز در دنیا از حق و باطل حرف می‌زند، نظام جمهوری اسلامی ایران است.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۳
در حکمی؛
امیرعلی درهمجانی در حکمی از سوی مشاور ریاست و رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان مدیر کل حراست واحد تبریز و استان آذربایجان شرقی منصوب شد.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰
امام جمعه تبریز:
امام جمعه تبریز گفت: یکی از ضروری‌ترین نیاز‌های حوزه سلامت استان تکمیل و راه‌اندازی بیمارستان امام سجاد(ع) دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز است.
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۰
شهبازی در گفت‌و‌‌گو با خبرگزاری دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام‌نور تبریز گفت: ای کاش در بحث حمایت از کالای داخلی، مسئولان دولتی و غیر دولتی برای یکبار هم که شده، اندکی به سخنان رهبری عمل کنند.
۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۶
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی با پلاک گذای آمبولانس‌های با شماره منطقه آزاد ارس مخالفت کرد و گفتند اجازه نمی‌دهیم به‌غیر از محدوده مشخص‌شده، این خودرو‌ها تردد کند.
۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۶
فروردین ۹۷؛
اولین جشنواره سرزمین نور با محوریت راهیان نور و دفاع مقدس در تبریز برگزار می‌شود و علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.
۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۰
رئیس پلیس فتا آذربایجان شرقی:
رئیس پلیس فتا آذربایجان شرقی گفت: تعامل دانشگاهیان با پلیس از ضروریات کاستن آسیب‌ها و تهدیدات فضای مجازی بوده و نقش دانشگاهیان در آگاهی رساندن مردم به استفاده سالم از فضای مجازی برجسته خواهد بود.
۲۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۷
در سیزدهمین دوره؛
تیم رباتیک «SRC» دانشگاه آزاد تبریز در لیگ ربات‌های مین یاب دستی کنترل از راه دور سیزدهمین دوره مسابقات بین‌المللی ربوکاپ آزاد ایران ۲۰۱۸ مقام سوم را کسب کرد.
آخرین اخبار