آذربایجان شرقی
۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۸
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان ارومیه:
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید رجایی ارومیه در مورد طرح رتبه بندی معلمان نامه‌ای به نماینده مردم ارومیه در مجلس شواری اسلامی نوشت.
۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۰
از سوی کانون هلال احمر؛
مانور آمادگی در برابر زلزله در خوابگاه دانشجویی ولیعصر(عج) از سوی کانون هلال احمر دانشگاه تبریز و با همکاری جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی در دانشگاه تبریز برگزار شد.
۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۰
در راستای ارائه عملکرد کانون‌های فرهنگی؛
جشنواره رویش دانشگاه تبریز در راستای ارائه عملکرد و دستاورد‌های یکساله کانون‌های فرهنگی هنری این دانشگاه برگزار می‌شود.
۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۰
عبدی در گفتگو با دانشجو:
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد تبریز گفت: از استاندار فعلی انتظار می‌رود نسبت به جوان‌گرایی در سطوح مدیریتی استان اقدام کند؛ چرا که این جوانان با پویایی جوانی خود، می‌تواند راهگشا باشد.
۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۳
طی حکمی؛
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی در حکمی هادی شهامفر را به عنوان سرپرست جدید دانشگاه واحد هریس منصوب کرد.
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۸
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد تبریز:
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد تبریز در بیانیه‌ای اعلام کرد: بعضی از متولیان جریان سیاسی در شهر که به طرق مختلف نسبت به موضوع داخلی دانشگاه دخالت می‌کنند، تاکید می کنیم از تقویت جریان انحرافی در دانشگاه خودداری کنند.
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۱
در نامه‌ای سرگشاده؛
چهار تشکل انقلابی آذربایجان شرقی در نامه‌ای نوشتند: مواردی در حوزه‌ مسائل سازمان اوقاف استان مانند عدم شفافیت استفاده از مناطق موقوفه و مسائلی نظیر آن در جامعه مطرح بوده که نیازمند یک توضیح شفاف و مستند است.
۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۳
طی نامه‌ای اعلام شد
بسیج دانشجویی ۸ دانشگاه بزرگ تبریز با انتقاد از رویکرد مسعود پزشکیان در قبال مشکلات جامعه خواستار پاسخگویی وی شدند.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۰
رستگاری در دانشگاه تبریز:
معاون وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح گفت: تقویت توان دفاعی کشور، تنها عامل فاصله دهنده از تفکر قدرت و بازدارندگی نظامی است که موجب استقلال و حفظ تمامیت ارزی کشور می‌شود.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۲
آیت‌الله‌دژکام در دیدار با تشکل‌های دانشجویی فارس:
امام‌جمعه شیراز با تاکید بر هزینه‌دار بودن انقلابی‌گری گفت: همگان باید بدانند که راه انقلاب، جاده آسفالته اتوبان نیست که طی آن آسان و بدون سختی باشد؛ بلکه این مسیر از سنگلاخ‌های ناهموار می‌گذرد.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۹
فریدی در گفتگو با دانشجو:
دبیر سابق جامعه اسلامی دانشگاه بناب گفت: در دانشگاه‌ها مسائل فرهنگی در اولویت قرار ندارد، کار فرهنگی ردیف بودجه خاص خودش را دارد.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۵
غفاری در اختتامیه جشنواره نشریات دانشجویی؛
معاون فرهنگی اجتماعی وزارت علوم گفت: اثرگذاری و مجاب کردن مخاطب از ویژگی‌های یک نشریه است؛ متقاعد کردن زمانی اتفاق خواهد افتاد که آنچه را ما مطرح می‌کنیم، مبتنی بر یک استدلال محکم باشد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار