آذربایجان شرقی
۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۳
الهه کولایی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز:
فعال اصلاح طلب با بیان اینکه ستاره دار شدن دانشجویان زیبنده کشور نیست، گفت: جنبش دانشجویی بیش از هر زمان دیگری نیازمند بازنگری در عملکردهای خویش است.
۱۷ آذر ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۸
در دیدار دانشجویان بسیجی با نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی
صبح امروز جمعی از دانشجویان بسیجی بمناسبت روز دانشجو با نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز دیدار و به بیان دیدگاه های خود پرداختند.
۱۷ آذر ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۷
گزارشی از دانشجویان دانشگاه تبریز؛
روز ۱۶ آذر مصادف است با روز دانشجو، دانشجویی که درس و کلاس و دانشگاه را وسیله ای برای رسیدن به کمال انسانی و زندگی عزتمند می داند.
۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۳
دانشگاه صنعتی کرمانشاه در بیانیه ای:
ظاهرا دونالد ترامپ قصد دارد به شیوه اجداد گاو‌چرانش، بخت آمریکا و اسرائیل را در میدان دوئل بیازماید؛ تا بدین ترتیب، سرپوشی بگذارد بر شکست‌ها و ناکامی‌هایش در سراسر دنیا از جمله در فلسطین.
۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۴
میرسلیم در دانشگاه تبریز:
عضو مجمع تشخیص مصلحت در خصوص عملکردش در دوران تصدی وزارت فرهنگ گفت: ما آن قدر آزادی دادیم که بعد مرا در مجلس خواستند که از شما سوال داریم.
۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۱
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان اصفهان:
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان اصفهان با صدور بیانیه‌ای به مناسبت روز دانشجو اعلام کرد: جنبش دانشجویی در ۱۶ آذر نشان داد سلطه کفر و طاغوت بر خود را نمی‌پذیرد.
۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۶
نشست «دانشجو، امر سیاسی، فضای مجازی» در دانشگاه تبریز؛
برنامه انجمن اسلامیِ دفتر تحکیم وحدت دانشگاه تبریز به مناسبت روز دانشجو با عنوان «دانشجو، امر سیاسی، فضای مجازی» در آمفی تئاتر دانشکده عمران این دانشگاه با حضور دانشجویان برگزار شد.
۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۶
سعیدی در دانشگاه شهید مدنی تبریز:
نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: عملکرد دیوان محاسبات -که کنترل بودجه را برعهده دارد- خوب است؛ اما کمیسیون اصل ۹۰ شکایات ارائه شده را به کندی بررسی می‌کند.
۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۶
پایگاه معتبر ISI-ESI اعلام کرد
رئیس دانشگاه تبریز از قرار گرفتن نام ۱۰ استاد این دانشگاه، در جمع دانشمندان یک درصد برتر دنیا بر اساس اعلام پایگاه ISI-ESI خبر داد.
۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۶
رئیس دانشگاه آزاد استان آذربایجان شرقی:
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی گفت: روز دانشجو روزی است که دانشجویان ما به استکبار جهانی نه گفتند، امروز هم باید جنبش دانشجویی پیرو همان خط و مشی باشد که در ۱۶ آذر سال ۳۲ ترسیم شده است.
۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۵
به مناسبت روز دانشجو؛
ویژه برنامه روز دانشجو با عنوان «دانشجو، امر سیاسی، فضای مجازی» به همت انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تبریز برگزار می‌شود.
۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۸
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: همراهی فکری، جانی و مالی بسیجیان و مردم ولایی کشور زمینه پیروزی در جبهه مقاومت را فراهم کرد.
آخرین اخبار