عناوین کل اخبار
۰۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۶
لاریجانی:
معاون آموزشی وزارت بهداشت گزارش مطالعه مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی درباره اجرای برنامه تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی را به دانشگاه‌ها ارسال کرد.
۰۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۶
تاسال ۱۴۰۴؛
ظرفیت تربیت نیروی انسانی مورد نیاز در رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، پرستاری و مامایی تا سال ۱۴۰۴ ارائه شد و کلیات آن مورد تصویب قرار گرفت.
۰۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۴
با توافق با بنیاد نخبگان؛
رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای از تفاهم با بنیاد ملی نخبگان برای حل مشکل نظام وظیفه ایرانیان فعال در حوزه فناوری اطلاعات که در خارج از کشور به سرمی برند، برای بازگشت به ایران خبر داد.
۰۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۹
بر اساس اطلاعات موجود از سال ۹۱ تا ۹۵ گروه بیمه کشور در وضعیت غیررقابتی به سر برده و حدود ۷۰ درصد سهم بازار در اختیار ۴ شرکت بزرگ دولتی و شبه‌دولتی قرار داشته است.
۰۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۳
مجلس ایالت کارولینای جنوبی آمریکا قرار است قانونی علیه شلوار‌های افتان تصویب کند.
۰۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۶
هافبک ۱۹ ساله ملبورن سیتی استرالیا بازهم برای این تیم گلزنی کرد.
۰۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۶
جمعی از سپرده گذاران تعاونی اعتباری ولیعصر(عج) رباط کریم و بهارستان در اعتراض به بلاتکلیفی سپرده های خود مقابل مجلس تجمع کردند.
۰۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۶
روزنامه جروزالم‌پست در مطلبی نوشت که ایران به دلیل برخورداری از دانشمندان برجسته و زیرساخت‌های علمی مستحکم، برای اسرائیل بسیار خطرناک است.
۰۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۰
گزارش مرکز آمار و اطلاعات اقتصادی اتاق ایران از محیط کسب و کار در پاییز ۹۶، نشان می‌دهد که فضای کسب و کار در این فصل نسبت به فصل گذشته با عقبگرد مواجه شده و مولفه‌های کسب و کار به سمت معکوس حرکت کرده است.
۰۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۸
خرازی خبر داد
دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی گفت: با توجه به توسعه فناوری‌های نوین عملکرد مغز انسان سالم، مطالعه و اختلالات مغزی آن بر اساس نشانگان‌های زیستی و نورونی شناسایی می‌شود
۰۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۶
آژانس بنزین
«اینترنتی سفارش بدهید تا برایتان پمپ‌بنزین بیاوریم!» این مدل تازه سوخت‌رسانی در ایران است که تازه حدود یک هفته‌ای می‌شود که در منطقه ۲ تهران اجرا شده است.
۰۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۵
سئول خبر داد
سئول از آمادگی هیئت کره شمالی برای مذاکره با آمریکا خبر داد.
۰۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۳
بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان گلستان:
در بیانیه‌ای که شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان گلستان صادر کرد آمده است، این شورا تاکید دارد مبارزه اصولی با فساد، باید از مسئولان و خانواده‌های آنان در تمامی جناح‌های سیاسی شروع شود.
۰۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۸
باحمایت ستاد نانو؛
ستاد توسعه فناوری نانو در راستای برگزاری ششمین دوره نانومچ ایده‌های فناورانه نانویی را برگزار می‌کند.
۰۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۷
مادر شهید حدادیان:
مادر بسیجی شهید محمد حسین حدادیان گفت: ما اگر طالب امنیت هستیم، باید تابع ولایت مطلقه فقیه باشیم، از مسئولین می خواهم تا ریشه کن نشدن این جریان دست برندارند، من اشد مجازات را می خواهم.
آخرین اخبار