عناوین کل اخبار
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۴
وزیر اطلاعات خبرداد:
وزیر اطلاعات گفت: سربازان گمنام امام زمان(عج) با هوشیاری و تلاش ۳۰۰ تیم تروریستی که قصد ایجاد اغتشاش، بمب گذاری و اقدامات تروریستی داشتند شناسایی و متلاشی کردند.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۷
سازمان دیده‌بان حقوق بشر درباره خطرات وقوع فاجعه انسانی در شبه‌جزیره سیناء در نتیجه استمرار عملیات‌های نظامی ارتش مصر علیه گروه‌های تروریستی هشدار داد.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۱
رئیس جمهور در جلسه توسعه و برگزیدگان استان آذربایجان شرقی:
حسن روحانی گفت: همواره آنچه فکر می‌کردم، حق و درست بوده را بیان کردم و هیچگاه به دنبال رأی نبودم. امروز هم بر همان مبنا حرکت می‌کنم.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۲
رئیس جمهور آمریکا در دیدار با همتای فرانسوی خود توافق هسته‌ای با ایران را غیرعاقلانه توصیف کرد.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۸
فرمانده ناجا:
فرمانده نیروی انتظامی در همایش روسای پلیس امنیت عمومی با بیان اینکه طرح های امنیت اخلاقی پلیس به جد دنبال می شود، گفت : در اجرای مأموریت ها به واسطه "فضاسازی ها" و "هوچی گری ها" کوتاه نمی آییم.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۸
فرار با بلیت و پاسپورت
با هوشیاری مأموران انتظامی فرودگاه امام خمینی (ره) خبرنگار هتاک که قصد خروج از کشور با بلیت و پاسپورت را داشت شناسایی و دستگیر شد.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۳
انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس به منظور انجام پروژه پژوهشی و تلاش برای ثبت تاریخ شفاهی با محوریت گروه فرهنگی، رسانه ای چهل شاهد در دوران دفاع مقدس، گردهمایی با همین نام برگزار کرد .
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۵
مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی گفت:‌ سامانه بارشی جدیدی روز جمعه وارد کشور خواهد شد و پیامد آن نیز بارش باران و کاهش دما خواهد بود.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۹
سید مصطفی حسینی با اجرای تلاوت در فینال مسابقات بین‌المللی کار خود را در این بخش به پایان رساند.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۲
عادل فردوسی‌پور دیدار امشب لیورپول و رم را پیش بینی کرد.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۶
قرارداد سرمربی استقلال با شرکت آل اشپورت به امضا رسید.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۹
گرت پورتر:
یک تحلیگر مشهور آمریکایی در گفت‌و‌گویی اظهار داشت با توجه به این‌که تل‌آویو و عربستان برای حمله به ایران موشک بالستیک دارند ،موشک‌های بالستیک ایران نیز سلاحی بازدارنده محسوب می‌شوند.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۵
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: نشست فرماندهان نیروی دریایی دریای خزر در راستای همگرایی برای برقراری امنیت در منطقه دریای خزر است.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۱
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه در نشستی مشترک بر ادامه گفتگوهای صلح تاکید کردند.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۷
مرحله نهایی مسابقات بین‌المللی قرآن کریم در رشته قرائت دقایقی پیش با تلاوت افتخاری حبیب صداقت در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) آغاز شد.
آخرین اخبار