کرمان
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۸
رئیس دانشگاه آزاد بردسیر:
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر گفت: این دانشگاه در ۱۲ رشته کارشناسی ارشد با اعطای وام بلندمدت و کوتاه مدت دانشجو می‌پذیرد.
۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۱
مدیر کل بهزیستی استان کرمان:
مدیر کل بهزیستی استان کرمان در جلسه کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گفت: تعداد زیادی از دانشجویان کرمان در کلاس‌های آموزش‌های مهارت‌های زندگی شرکت کرده و این مهارت‌ها را یاد گرفتند..
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۲
در مسابقات انتخابی تیم ملی؛
دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان مقام نائب‌قهرمانی نخستین دوره مسابقات پاورلیفتینگ دانشجویان انتخابی تیم ملی را به دست آورد.
۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۸
نماینده ولی فقیه در استان کرمان:
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه مردم کرمان دانشگاه‌ها و مراکز علمی را نشانگر اقتدار کشور دانست.
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۸
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بم:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بم عنوان کرد که دانشگاه آزاد اسلامی بخش عظیمی از آموزش کشور را مدیریت می‌کند.
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۴
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کرمان:
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان جوانان جهادگر را نمونه و الگوی خوبی برای جوانان نسل حاضر دانست و گفت: تداوم این حرکت‌ها را در اردو‌های جهادی، باید با حمایت دولت و دست‌اندرکاران تقویت و گسترش یابد.
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۸
عضو هیات علمی دانشگاه آزاد کرمان:
عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان از رونق صنایع دستی و گردشگری به عنوان یک راهکار مهم برای توسعه و تحقق اقتصاد مقاومتی یاد کرد.
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۹
خطابه بسیج دانشجویی استان کرمان:
بسیج دانشجویی استان کرمان در خطابه ای به نمایندگان مجلس این استان، اعلام کرد:  نمایندگان محترم استان کرمان در مجلس؛ محافظه کاری قتلگاه انقلاب است.
۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۷
در دومین کنفرانس بین‌المللی تحولات نوین در مدیریت؛
دانشجوی دکتری مدیریت صنعتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان موفق به کسب پذیرش دو مقاله در دومین کنفرانس بین‌المللی تحولات نوین در مدیریت، اقتصاد و حسابداری شد.
۱۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۳
شورای تبین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان:
شورای تبین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: امروز بیش از هر زمان دیگری ملت‌های مسلمان نیازمند حفظ وحدت، همبستگی و یکپارچگی در برابر رژیم ضدبشری اسرائیل هستند.
۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۱
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر:
رئیس واحد بردسیر با بیان اینکه امروزه دانشگاه آزاد اسلامی تبادلات علمی فراوانی با سایر دانشگاه‌ها و ارگان‌ها دارد تاکید کرد: دانشگاه آزاد اسلامی در برخی حوزه‌ها، گوی سبقت را از دانشگاه‌های دولتی ربوده است.
۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۴
بسیج دانشجویی خطاب به نماینده زرند:
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان زرند در بیانه ای نوشت:  آقای امیری به یاد آورید لحظه شهادت نوجوان بصیر این مرز و بوم علی عرب را که در آن ظلمات شب ساعت‌ها سوخت و صدایی از او که منجر به شکست شود بلند نشد.
آخرین اخبار