کرمان
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۴:۳۹
گزارش/
شهرستان رفسنجان در حالی حدود ۸۰ هزار هکتار سطح زیرکشت خود را به پسته اختصاص داده و مقام نخست تولید را در دنیا به دست آورده، که چند سالی است با خشکسالی دست و پنجه نرم می‌کند.
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۹
۱۰ تشکل دانشجویی کرمان در نامه‌ای:
۱۰ تشکل دانشجویی شهر کرمان در نامه‌ای به مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس، بر ضرورت پیگیری تصویب طرح مالیات بر عایدی سرمایه در مجلس تأکید و CGT را یکی از بهترین راهکار‌های حل بحران نقدینگی دانستند.
۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰
گزارش بیست
موضوع معدن بحر آسمان و قصه ناتمام آن در حالی ادامه دارد که دانشجویان استان کرمان پیگیری آن هستند و اجازه فرصت‌طلبی به سودجویان را نخواهند داد.
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۸
گنجعلی‌خانی در گفتگو با دانشجو:
دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن گفت: ششمین نشست تخصصی مطالبه‌گری قرارگاه شهید احمدی روشن استان کرمان برگزار می‌شود.
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۳
 رئیس دانشگاه شهید باهنر کرمان:
رئیس دانشگاه شهید باهنر کرمان گفت: پس از پیگیری از سوی سازمان برنامه و بودجه و سایر دستگاه‌ها، بودجه شش ماه اول سال جاری دانشگاه شهید باهنر، به میزان ۲.۲ درصد افزایش یافت.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۰
برای سال تحصیلی جدید؛
براساس اطلاعیه دانشگاه شهید باهنر کرمان تقویم آموزشی نیمسال اول ۹۸ -۹۷ زمان انتخاب واحد از شنبه ۱۰ شهریور تا جمعه ۱۶ شهریورماه است.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۲
یادداشت دانشجویی/
 کاش می‌شد وضع و اوضاع معدن بحرآسمان جیرفت را از آقای اسحاق جهانگیری، نماینده اسبق مردم جیرفت در مجلس و معاون اول دولت دوازدهم جویا شد و از ارتباط دستان پشت پرده این معدن با ایشان سوال کرد.
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۸
گفتگوی دانشجوی نخبه قرآنی با دانشجو؛
دانشجوی علوم قرآنی دانشگاه ولیعصر(عج) رفسنجان سفیر و مبلغ قرآن در کشورهای مختلف اروپایی بوده و معتقد است استفاده از تمثیلات قرآنی در کتب دانشگاهی و زندگی دانشجویان تأثیرگذار است.
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰
گزارش بیست
در حالی که بی‌آبی در استان کرمان منجر به خشک شدن بسیاری از چشمه‌ها و قنات‌ها در روستاها شده است، گروه‌های جهادی دانشجویی اولویت خود را کمک به مردمی که با یارانه ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی روزگار سپری می‌کنند، در نظر گرفته‌اند. 
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۸
پرونده ویژه| اردوی جهادی ۹۷
مسئول گروه جهادی دانشجوی شهید فرامرزی با اشاره به خشک شده قنات‌ها در رودبار جنوب گفت: برخی قنات‌ها با خطراتی از جمله ریزش برای خاک‌برداری مواجه هستند؛ در حالی که طول برخی از آن‌ها بیش از ۷۰ متر است.
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۶
گنجعلیخانی در گفتگو با دانشجو:
دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن گفت: پنجمین نشست تخصصی مطالبه‌گری قرارگاه شهید احمدی روشن استان کرمان برگزار می‌شود.
۱۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۰
پرونده ویژه| اردوی جهادی۹۷
خواهر دانشجوی جهادگر مرحوم محمد علیزاده در رابطه با فعالیت‌های جهادی برادرش در مناطق محروم، گفت: حضور در اردوی جهادی تابستانی آرزوی محمد بود و از هر خدمتی به مردم در مناطق محروم از جمله پروژه مدرسه‌سازی دریغ نمی‌کرد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار