کرمان
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۶
اندرحواشی سفر وزیر علوم به کرمان؛
سفر وزیر علوم به کرمان و حضور در دانشگاه ولیعصر رفسنجان این روز‌ها مورد سوژه‌های طنز دانشجویی و برگزاری مسابقه‌ای با عنوان #سلام_آقای_وزیر شده است.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۱
مدیر روابط عمومی دانشگاه باهنر کرمان:
روابط عمومی دانشگاه شهید باهنر کرمان از کلاهبرداری تلفنی دانشجویان و کارکنان این دانشگاه خبر داد.
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۱
با صدور نامه‌ای؛
تشکل‌های دانشجویی دانشگاه، ولی‌عصر رفسنجان با صدور نامه‌ای، خواستار رسیدگی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به مشکلات خود شدند.
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۵
با حضور وزیر علوم؛
وزیر علوم تحقیقات و فناوری کشور به منظور حضور در همایش توسعه روابط آموزش عالی ایران و افغانستان در رفسنجان صبح امروز پس از ورود به فرودگاه کرمان عازم این شهر شد.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۳
گزارش/
صدای خسته کشاورزان جیرفتی که این روزها چوب حراج به محصولات کشاورزی آن‌ها زده شده است را دانشجویان دانشگاه آزاد جیرفت شنیده‌اند و می‌گویند نباید همه چیز به نفع افرادی که ژن خوب دارند، تمام شود.
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۹
مسئول بسیج دانشجویی شهرستان بم:
رئیس بسیج دانشجویی شهرستان بم گفت: با توجه به اینکه حوزه و دانشگاه دو خاستگاه انقلاب است و کادرسازی برای انقلاب از اهداف و خروجی‌های بسیج دانشجویی است، باید در این زمینه وقت و هزینه‌ کافی صرف شود.
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۶
رئیس دانشکده ادبیات دانشگاه آزاد کرمان:
رئیس دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه آزاد کرمان بکارگیری مدیران نخبه و کارآمد که با سبک مدیریتی صحیح و پویا بیشترین بهره‌وری از نیروی انسانی کشور داشته باشند، را امری ضروری دانست.
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۱
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان:
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان جوانان مبتکر و نوآور در عرصه تکنولوژی‌های جدید را مایه مباهات دانشگاه دانست.
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۲
مرادی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با انتقاد از وجود مافیا در واردات قطعات خارجی، اقدام موثر را برخورد قانونی با مافیای واردکننده قطعات چینی‌ برای حمایت از تولید کالای ایرانی دانست.
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۹
در دیدار با رئیس دانشگاه پیام نور سیرجان مطرح شد
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان در دیدار با رئیس دانشگاه پیام نور سیرجان بر همکاری این دانشگاه‌ها، در برگزاری همایش‌ها و کنفرانس‌ها تأکید کرد.
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۵
جهرمی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان علوم پزشکی کرمان گفت: قشر دانشجو به عنوان نیروی متخصص می‌تواند با استفاده از دانش در جهت ارتقا کیفیت تولیدات داخلی اقدام کند که نقش به سزایی در ترغیب استفاده از کالا‌های تولید داخل خواهد داشت.
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۰
با حضور اعضای شورای کمیته؛
انتخابات کمیته تحقیقات دانشکده بهداشت با حضور اعضای شورای کمیته در محل دانشکده بهداشت با انتخاب اعضا پایان یافت.
آخرین اخبار