کرمان
۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۵
معاون پژوهشی دانشگاه باهنر خبر داد
معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه شهید باهنر کرمان گفت: دانشگاه شهید باهنر کرمان طی یک سال گذشته در امور آموزشی و پژوهشی در چهار رتبه‌بندی بین‌المللی برای نخستین بار حائز رتبه‌های خیلی خوب شد.
۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۰
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان:
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان اینکه برای مقابله با قلیان نیازمند عزم و خرد جمعی هستیم، گفت: باید باور کنیم که مصرف قلیان یک معضل اجتماعی است.
۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۸
کوچک‌زاده در جمع دانشجویان جیرفتی:
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در  همایش انقلاب اسلامی و جنبش دانشجویی گفت: حرکت‌های دانشجویان در طول انقلاب تاثیر زیادی در به ثمر رسیدن انقلاب داشت.
۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۲
کریمی قدوسی در جمع دانشجویان کرمانی:
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: هیچ چیز جز مسائل دفاعی و امنیتی نباید محرمانه بماند و مردم باید در جریان آنها قرار بگیرند.
۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۳
یادداشت دانشجویی|
وزارت بهداشت و درمان که دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی را به خود اختصاص داده است؛ همواره با مسائل و حواشی از جمله رشد قارچ‌گونه‌ تشکل‌ها به ویژه تشکل‌های همسو با دولت روبروست.
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰
با حضور دانشجویان؛
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان از برگزاری مانور آموزشی ایمنی و زلزله در دانشگاه شهید باهنر شهر کرمان خبر داد.
۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۷
یادداشت دانشجویی|
آیا غیر اینست که دولت آقای روحانی توانایی مدیریت کشور را ندارد و مشکلات اقتصادی ناشی از سو تدبیری خود را به حاشیه می‌کشاند و حل آن را یک روز در انجام مذاکرات در قالب برجام و یک روز به تصویب لایحه cft‌ می‌بیند؟
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۸
یادداشت دانشجویی|
دولت برای شانه خالی کردن از زیر بار مسئولیت نسبت به مردم مناطق محروم و پایین آمدن هزینه تربیت دانش آموز طرحی به نام خریدخدمت را اجرا می‌کند.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۵
یادداشت دانشجویی|
امام (ره) و رهبر فرزانه انقلاب بار‌ها فرموده ­اند که مردم سالاری دینی یکی از مبانی جامعه ماست. اما اخیرا برخلاف نظر امام و رهبری، مردم و دانشجویان نامحرمند و نباید بدانند و سوال کنند.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۱
زاهدی در جمع دانشجویان کرمانی:
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه اعتقاد دارم که آموزش و پرورش از دانشگاه مهمتر است، گفت: در زمانی که نجفی وزیر آموزش و پرورش بود، بساط تربیت معلم را برچید؛ چرا که نگاه نجفی مادی و مصرف‌گرایی بود.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۷
میرسلیم در جمع دانشجویان کرمانی:
رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه با بیان اینکه اجرای برخی قوانین در کشور فقط در حد حرف است، گفت: متاسفانه امروز دغدغه بعضی‌ها گرفتن مجوز یک کنسرت یا تاسیس نهاد موسیقی در دانشگاه است.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۶
غضنفری در جمع دانشجویان بافت:
نویسنده کتاب راز قطعنامه گفت: آمریکا که از برجام بیرون رفت، مسئولان گفتند ما با اروپا ادامه می‌دهیم و اکنون ۷ ماه گذشته و هنوز خبری از تضمین نیست.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار