اروپا
۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۲
مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گفت: اظهارات رئیس‌جمهور آمریکا، تأثیری بر روند نظارت بر برنامه هسته‌ای ایران نداشته است.
۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۸
موگرینی:
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت: ما به اجرای کامل برجام توسط همه طرف‌ها، که یکی از منافع امنیتی کلیدی اتحادیه اروپا و منطقه است، کاملا پایبند می‌مانیم.
۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۴
دولت اسپانیا تکلیف را روشن کرد؛
دولت اسپانیا اعلام کرده که خودمختاری ایالت کاتالونیا از روز شنبه آینده ملغی شده و این ایالت تحت نظارت دولت مرکزی در این کشور خواهد بود.
۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۳
«کارلس پوگدمونت» رهبر کاتالونیا اعلام کرد که اگر پارلمان این کشور میان مقامات این منطقه و دولت مرکزی مذاکره صورت ندهد پوگدمونت می‌تواند به اعلام استقلال رسمی رای بدهد.
۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۰۰:۵۲
در تماس تلفنی با «آنگ سان سوچی»؛
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در تماس تلفنی با «آنگ سان سوچی»، خواستار پایان دادن به خشونتها علیه مسلمانان در میانمار شد.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۲
کاخ کرملین اعلام کرد
نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی به صورت تلفنی با رئیس‌جمهوری روسیه درباره برنامه هسته‌ای ایران گفتگو کرد.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۵
در جریان دریافت جایزه کایزر اوتو در آلمان
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا ضمن حمایت مجدد از توافق هسته‌ای گفت که این توافق پیروزی برای ایران و اروپا بود و هیچ کشوری نمی‌تواند توافقی را که به جامعه جهانی تعلق دارد به تنهایی به پایان برساند.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۷
هزاران نفر از مردم بارسلون در اعتراض به اقدامات دولت اسپانیا پس از برگزاری همه‌پرسی استقلال کاتالونیا به خیابان‌ها آمدند.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۰۱:۰۶
رئیس ام‌آی‌۵:
رئیس سرویس امنیت داخلی انگلیس می‌گوید که تهدیدات و حملات تروریستی در کشورش به صورت بی‌سابقه‌ای در حال افزایش است ولی خطر واقعی، پس از بازگشت اتباع انگلیس از صفوف داعش، با امنیت ملی انگلستان روبرو می‌شود.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۲
شرکت توتال فرانسه اعلام کرد با وجود رد پایبندی ایران به برجام از سوی رئیس جمهوری آمریکا، حتی اگر ایالات متحده تحریم های یکجانبه علیه ایران اعمال کند، به پروژه های گازی مشترک با ایران ادامه خواهیم داد.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۸
نخست وزیر انگلیس در تماس تلفنی با همتای اسپانیائی خود تصریح کرد که کشورش استقلال کاتالونیا را به رسمیت نخواهد شناخت.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۱
سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه اعلام کرد که هنوز می توان با اوکراین مذاکره کرد و مسیر مذاکره بسته نشده است.
آخرین اخبار