اروپا
۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۶
نخست‌وزیر انگلیس موفق شد از قانونگذاران هم‌حزبی‌اش رأی اعتماد گرفته و کماکان رهبر حزب محافظه کار این کشور بماند.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۷
بیانیه مشترک ۸ کشور اروپایی
۸ کشور اروپایی در بیانیه‌ای بار دیگر ضمن تایید پایبندی ایران به تعهدات برجامی، بر لزوم انتفاع ایران از این توافق تاکید کرده و در عین حال نسبت به فعالیت‌های منطقه‌ای و موشکی ایران ابراز نگرانی کردند.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۸
نخست وزیر پیشین انگلیس ابراز امیدواری کرد که اعضای حزب محافظه کار در رأی گیری امروز از نخست وزیر کنونی این کشور حمایت کنند.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۲
اعضای حزب محافظه‎کار انگلیس قرار است امروز چهارشنبه با برگزاری جلسه رای اعتماد، درباره آینده نخست‎وزیر این کشور تصمیم گیری کنند.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۷
پوتین:
رئیس جمهوری روسیه از پیشنهاد اعضای شورای حقوق بشر این کشور برای اصلاح قانون برگزاری تظاهرات استقبال کرد، ولی تاکید کرد نباید اجازه داد تظاهرات غیرقانونی به اغتشاش و حوادثی نظیر پاریس تبدیل شود که همه چیز به آتش کشیده شود.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۸
تظاهرات جلیقه زرد‌ها از روز ۱۷ نوامبر در فرانسه آغاز شد و در جریان آن پلیس و نیرو‌های امنیتی این کشور برخورد بسیار خشونت‌آمیزی با تظاهرات کنندگان داشتند.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۰
وزیر کشور فرانسه با توجه به اتفاقات استراسبورگ تاکید کرد دولت فرانسه وضعیت هشدار امنیتی را در بالاترین سطح اعلام می‌کند که همان «فوریت سوءقصد» است.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۰:۵۰
درپی تیراندازی فرد سابقه‌دار به بازار کریسمس در استراسبورگ، حداقل ۴ نفر کشته و ۹ نفر زخمی شدند. این در حالی است که مقامات فرانسوی او را به داشتن عقاید افراطی متهم می‌کنند.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۸
بانک‌های فرانسه با درخواست امانوئل ماکرون رئیس جمهور این کشور برای توقف اخذ کارمزد از مشتریان موافقت کردند تا بدین طریق اعتراضات ضد دولتی توسط جلیقه زرد‌ها پایان یابد.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۸
رهبر حزب چپ فرانسه:
رهبر حزب چپگرای فرانسه بر این باور است که اعتراضات گسترده و تمام عیار جنبش موسوم به جلیقه زرد‌ها ادامه خواهد داشت.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۲
نخست‎وزیر انگلیس در ادامه مذاکره برای برگزیت، راهی بروکسل خواهد شد.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۱
سندیکای اتحاد ملی دبیرستانی‌ها در پی سخنان رئیس جمهوری فرانسه امروز را «سه‌شنبه سیاه» اعلام کرده و دست به اعتصاب زدند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار