آمریکای لاتین
۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۹
رئیس جمهور سابق برزیل در نهایت از نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری این کشور انصراف داد.
۲۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۰
در پی حمله افراد مسلح به زندانی امنیتی در شمال شرق برزیل، ۱۰۵ زندانی از این زندان فرار کردند.
۱۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۰
نیروی هوایی آمریکا بعد از یک ماه و نیم سکوت به دلیل حساسیت موضوع، سقوط پهپاد جاسوسی و گرانقیمت خود را در سواحل اسپانیا تایید کرد.
۱۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۳
دو مقام آمریکایی در مصاحبه با سی‌ان‌ان فاش کرده‌اند که این کشور از نظامیان مخالف رئیس‌جمهور ونزوئلا، برای اجرای کودتا حمایت می‌کرده، ولی به ناگاه در میانه ماجرا، تصمیم آمریکایی‌ها عوض می‌شود و کودتا شکست می‌خورد.
۱۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۹
آرژانتین به عنوان یکی از اقتصاد‌های نوظهور جهان این روز‌ها با چالش‌های جدی اقتصادی روبرو شده که اتخاذ نکردن تدابیر کارآمد می‌تواند منجر به بروز بحران در این کشور شود.
۱۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۸
رئیس‌جمهوری پیشین برزیل علیرغم برخورداری از حمایت مردمی، به‎دلیل اتهام فساد مالی، از نامزدی در انتخابات ریاست‌جمهوری این کشور بازماند.
۰۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۵
بحث جنجالی استفاده هیلاری کلینتون از ایمیل شخصی برای ارسال اطلاعات حساس دولتی، روی دیگری هم داشته و آن هک شدن سرور این ایمیل توسط یک شرکت پوششی چینی بوده است.
۰۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۶
شرکت گوگل اظهارات ترامپ درباره دستکاری در ارائه اطلاعات به مخاطبان و مخفی کردن اخبار خوب و منصفانه درباره رئیس جمهوری آمریکا را به شدت رد کرد.
۰۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۸
با افزایش تعداد مهاجرانی که از ونزوئلا عازم کشور‌های همسایه آن شده‌اند، سازمان ملل متحد نسبت به بحرانی شدن این روند هشدار داد.
۳۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۳:۱۰
بامداد چهارشنبه زلزله‌ای به قدرت بیش از ۷ ریشتر مناطق ساحلی ونزوئلا را به لرزه درآورد.
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۵
کمیسر حقوق بشر سازمان ملل به رئیس جمهوری آمریکا در خصوص رسانه ها هشدار داد.
۲۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰
دولت آمریکا در حال لغو برنامه‌ای است که گویا بدون اطلاع ترامپ و در زمان وزارت خارجه رکس تیلرسون برای کمک مالی واشنگتن به روند بازگرداندن ثبات به سوریه تدوین شده بود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار