آمریکای لاتین
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۲
مادورو:
نیکلاس مادورو رئیس جمهور ونزوئلا در تلویزیون دولتی این کشور گفت: ونزوئلا در سال ۲۰۱۹ میلادی برنامه‌ای را اجرایی خواهد کرد که بر اساس آن همه نفت تولیدی این کشور با واحد پول رمزپایه این کشور موسوم به پترو به فروش خواهد رسید.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۹
با پیروزی حزب حاکم در انتخابات محلی ونزوئلا، جایگاه نیکولاس مادورو محکم‌تر شد. او پس از این پیروزی ترامپ را به توطئه‌چینی برای سرنگونی دولت کاراکاس متهم کرد.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۴
رئیس جمهوری کوبا گفت که تغییرات لحظه آخری دولت در روند سیاستگذاری‌ها که روز جمعه به اجرا درآمد، در نتیجه انتقاد‌های گسترده مردمی است "که نشان می‌دهد دولت به حرف مردم گوش داده و این یک پسرفت نیست. "
۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۷
همزمان با انتقاد رییس جمهور ترکیه از تحریم‌های اعمال شده علیه ونزوئلا، نیکولاس مادورو از حق کشورش برای صادرات طلا دفاع کرد.
۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۰
رئیس‌جمهور آرژانتین عالی‌ترین نشان افتخار این کشور را به رئیس‌جمهور چین اعطا کرد.
۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۵
رئیس‌جمهور روسیه در حاشیه نشست گروه ۲۰ با انتقاد از سیاست‌های کی‌یف در بحران ایجاد شده با مسکو گفت که اوکراین تمایل ندارد این مسایل به صورت مسالمت‌آمیز حل شوند.
۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۲
نخست‌وزیر کانادا در حاشیه نشست رهبران گروه «جی ۲۰» در آرژانتین، با ولیعهد سعودی گفتگو، و نگرانی کشورش از بحران انسانی در یمن را اعلام کرده است.
۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۴
رئیس‌جمهوری روسیه گفت، در پاسخ به سوال همتای آمریکایی‌اش، مواضع مسکو درباره حادثه رخ داده در دریای سیاه را به اطلاع وی رسانده و متاسف است که دیدارش با ترامپ لغو شده و حاضر است هر زمان آمریکا حاضر باشد، بدون پیش‌شرطی با او مذاکره کند.
۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۰
رئیس جمهور فرانسه در گفتگو با ولیعهد سعودی می‌گوید که کشور‌های عضو گروه ۲۰ خواهان روشن شدن واقعیات و زوایای پنهان در پرونده قتل «جمال خاشقجی» روزنامه‌نگار و منتقد برجسته سعودی هستند.
۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۷
پوتین در پایان نشست گروه ۲۰:
رئیس‌جمهور روسیه در پایان نشست گروه ۲۰ گفت: برای حل بحران سوریه باید مواضع تهران و دمشق را نیز در نظر گرفت.
۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۸
اردوغان:
رئیس‌جمهوری ترکیه با انتقاد از سکوت جامعه جهانی در قبال بحران یمن، گفت: باید هرچه زودتر راهکاری جامع برای حل بحران یمن و حفظ تمامیت ارضی و استقلال این کشور یافت.
۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۹
المیادین تشریح کرد
در حاشیه قرار گرفتن و انزوای بین‌المللی محمد بن سلمان در جریان نشست سران گروه ۲۰ در آرژانتین به دلیل جنگ یمن و پیامد‌های قتل جمال خاشقجی به وضوح دیده شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار