غرب آسیا
۰۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۸
وزیر اطلاع رسانی بحرین در سخنانی ضمن نادیده گرفتن حمایت های کشورش از تروریسم مدعی شد که ایران حامی تروریسم است!
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۹
سید حسن نصرالله:
دبیرکل حزب‌الله در چهلمین سالگرد تأسیس حوزه علمیه «امام منتظر» توضیحاتی درباره انتخابات لبنان ارائه کرد و گفت: امروز باید ثمره کاشته‌های خود از سال 1982 (سال تأسیس حزب‌الله) را درو کنیم و مهم‌ترین دستاوردها همان حمایت از مقاومت است.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۶
عملیات مشترک یگان موشکی و نیروی هوایی ارتش یمن و انصارالله به ساختمان فرماندهی ائتلاف سعودی در استان مارب واقع در شرق صنعاء به کشته شدن ۵۰ نفر و زخمی شدن ۱۴۰ نفر دیگر انجامید.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۶
همزمان با عملیات ارتش سوریه برای پاکسازی مهم‌ترین لانه تروریستی در شرق دمشق، دو کامیون گاز کلر از ترکیه به ریف دمشق رسیده و گروه «کلاه‌سفیدها» با هدف متوقف کردن عملیات از طریق ایجاد اجماعی بین‌الملل، برای نمایشی جدید علیه دمشق آماده می‌شود.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۳
ضمن تاکید بر تداوم حمایت از آشوب‌ها در ایران
نماینده آمریکا در سازمان ملل با تکرار اظهارات ضد ایرانی مقام‌های آمریکایی و حمایت از «آشوب‌ها» گفت: «چرا باید در توافق هسته‌ای با ایران باقی بمانیم؟»
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۹
صد‌ها نفر از مردم اردن دیشب نیز در اعتراض به تصمیمات دولت «هانی الملقی» در خصوص گرانی برخی کالا‌های اساسی و افزایش مالیات‌ها تظاهرات کردند.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۱
اپوزیسیون آلمان انتقاد شدیدی به صادرات تسلیحات بالای آلمان به مناطق بحرانی، کشور‌های در حال توسعه و ائتلاف جنگ علیه یمن وارد کردند.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۹
نیرو‌های ارتش یمن و انصارالله بر ده‎ها پایگاه مهم عناصر مسلح طرفدار عبدربه منصور هادی در «نهم»، «لحج» و «مارب» مسلط شدند.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۵
وزیر خارجه روسیه در واکنش به پیش نویس قطعنامه جدید ضد سوری در شورای امنیت سازمان ملل گفت که تضمینی برای توقف حملات مخالفان دولت سوریه به مناطق مسکونی وجود ندارد.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۳
درگیری میان تروریست‌ها در حومه غربی حلب سوریه چندین کشته و زخمی بر جای گذاشت.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۲
نماینده کویت در سازمان ملل از به تعویق افتادن رأی‌گیری شورای امنیت درباره قطعنامه آتش‌بس «غوطه شرقی» سوریه تا بعد از ظهر به وقت گرینویچ روز شنبه (امروز) خبر داد.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۹
رئیس‌جمهور آمریکا در نشست فعالان محافظه‌کار به انتقاد از توافق هسته‌ای ایران و گروه ۱+۵ پرداخت و مدعی شد که این توافق باعث شده آمریکا ...
آخرین اخبار