غرب آسیا
۲۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۱
وزیر امور خارجه پاکستان خبرداد
وزیر امور خارجه پاکستان ضمن محکومیت ربوده شدن مرزبانان ایرانی گفت: گشت زنی هوایی در مرز میرجاوه آغاز شده و نیرو‌های نظامی بیشتری به مرز مشترک اعزام شده‌اند.
۲۶ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۹
شورای استان کربلای معلی طرح امنیتی ویژه مراسم اربعین امام حسین (ع) را تصویب کرد.
۲۶ مهر ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۱
شبکه خبری الجزیره نتایج اولیه تحقیق از منزل سرکنسول عربستان در استانبول را منتشر کرد.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۴
وزیر خارجه عراق عصر امروز با نخست وزیر مامور به تشکیل کابینه لبنان دیدار و گفتگو کرد.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۹
نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی بار دیگر اظهاراتی تهدید آمیز علیه نوار غزه مطرح کرد.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۶
نخست وزیر عراق و نخست وزیر منطقه کردستان این کشور در بغداد با یکدیگر دیدار و بر ضرورت همکاری و هماهنگی بیشتر بین دولت مرکزی و حکومت کردستان تأکید کردند.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۰
یک منبع امنیتی رژیم صهیونیستی در اولین واکنش رسمی خود به مساله ناپدید شدن «جمال خاشقچی» روزنامه‌نگار منتقد سیاست‌های آل‌سعود، مدعی شد که «تیم تحقیقات به شواهد خاصی در کنسولگری سعودی در استانبول دست نیافته و خبر‌های مربوط به خاشقچی را باید از طریق منابع سعودی پیگیری کرد.»
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۰
سخنگوی کمیته‌های مقاومت مردمی فلسطین با تأکید بر آمادگی مبارزان فلسطینی برای پاسخ به تجاوزگری رژیم صهیونیستی به نوار غزه گفت که این رژیم یک هفته مهلت دارد تا به تجاوزگری خود پایان دهد.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۸
روزنامه انگلیسی تایمز پیش‌بینی کرد که به‌احتمال زیاد محمد بن سلمان از ولایتهدی عربستان برکنار شده و برادرش جای او را بگیرد.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۶
روزنامه سوری الوطن خبر داد، فرستاده ویژه سازمان ملل در امور سوریه هفته آتی برای دیدار با مقامات این کشور وارد دمشق می‌شود.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۴
منابع آمریکایی اعلام کردند که دولت سعودی همزمان با ورود وزیر خارجه آمریکا به خاک عربستان، ۱۰۰ میلیون دلاری به حساب دولت آمریکا واریز کرده است.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۱
وزیر انرژی رژیم صهیونیستی اعلام کرد در صورت عدم تحقق آرامش، تل‌آویو به گزینه جنگ فراگیر علیه غزه روی می‌آورد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار