غرب آسیا
۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۰۳:۲۵
وزارت امور خارجه سوریه ادعاهای نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در سوریه مبنی بر اینکه دولت سوریه مسئول عدم پیشرفت در دور اخیر مذاکرات ژنو است را به شدت محکوم کرد.
۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۰۳:۱۶
در قالب قرارداد «فروش فناوری رآکتور هسته ای» با آمریکا؛
دولت آمریکا در نشستی با اعضای کنگره پیرامون قرارداد فروش فناوری رآکتور هسته ای به عربستان سعودی، از اشاره به اینکه آیا بحث غنی سازی اورانیوم نیز بخشی از این قرارداد است یا خیر، خودداری کرد.
۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۰۱:۲۹
حماس:
جنبش مقاومت اسلامی «حماس» روز جمعه اعلام کرد که کشتار شهروندان فلسطینی توسط رژیم صهیونیستی در کرانه باختری و غزه، تاکیدی بر ماهیت جنایتکارانه رژیم صهیونیستی است.
۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۸
جنگنده‌های ائتلاف ضد یمن به سرکردگی عربستان سعودی یک بازار را در استان صعده هدف قرار داد که بر اثر آن ۲۳ غیرنظامی کشته شده‌اند.
۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۸
به دست نظامیان صهیونیست رخ داد؛
نظامیان رژیم صهیونیستی با شلیک به یک شهروند معلول فلسطینی از ناحیه سر وی را به شهادت رساندند.
۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۵
دستگاه امنیتی روسیه از بازداشت ۷ عضو داعش خبر داد که قصد داشتند فردا شنبه شهر سنت‌پترزبورگ را به صحنه حوادث تروریستی تبدیل کنند.
۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۱
منابع وابسته به وزارت کشور لبنان از برگزاری انتخابات پارلمانی این کشور در ماه مه آینده خبر دادند.
۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۸
اردوغان:
رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه اعلام کرد: برای لغو تصمیم آمریکا درباره قدس، از طریق سازمان ملل اقداماتی آغاز شده و ما اقدامات خود را از طریق مراجع قانونی بین المللی دنبال خواهیم کرد و معتقدیم که هیچ کشوری در جهان مافوق قوانین بین المللی نیست.
۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۳
عبدالباری عطوان:
نویسنده سرشناس جهان عرب تأکید کرد اعلام همبستگی اجلاس سران کشورهای اسلامی در دفاع از قدس، نماینده آمریکا در سازمان ملل را به طرح دوباره ادعاهای واهی علیه ایران واداشته است.
۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۷
رئیس پارلمان لبنان گفت: از نظر ما و شخص من فلسطین یکپارچه است و قدس یکپارچه و نه قدس غربی یا شرقی پایتخت فلسطین است.
۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۰
دبیر کل سازمان بدر عراق از همه گروه‎های وابسته به این سازمان خواست که روابط حزبی خود با آن را قطع کرده در گروه الحشد الشعبی باقی بمانند.
۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۳
اعتراف سخیف سعودی‌ها
وزیر خارجه عربستان سعودی اذعان کرد که این کشور «نقشه راهی» برای برقراری روابط دیپلماتیک کامل با رژیم صهیونیستی تدوین کرده است.
آخرین اخبار