غرب آسیا
۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۲
اردوغان سوگند می خورد
بیست و هفتمین دوره مجلس ملی ترکیه دو هفته دیگر با برگزاری نخستین جلسه و آیین سوگند نمایندگان، شروع به کار می‌کند.
۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰
سخنگوی جنبش انصارالله:
سخنگوی جنبش انصارالله تاکید کرد رزمندگانی یمنی می‌توانند مناطقی را با موشک‌های بالستیک هدف قرار دهند، که دشمن متجاوز انتظارش را نداشته باشد.
۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۲
نماینده عراقی:
یک نماینده عراقی ضمن هشدار درباره توطئه جدید آمریکا برای بازگرداندن تروریست‌ها به کشورش، اعلام کرد که آمریکایی‌ها در حال آموزش ۸ هزار تروریست در سوریه هستند.
۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۹
رئیس‌جمهور روسیه با تبریک پیروزی «رجب طیب اردوغان» در انتخابات ریاست‌جمهوری، این امر را پیروزی سیاسی بزرگ برای او توصیف کرد.
۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۵
العهد:
کشور کوچک اردن که با وجود حجم کوچک و امکانات محدود با مشکلات و فشار‌هایی زیادی مواجه است، اما با این حال در معادلات منطقه‌ای و ثبات آن بسیار تأثیرگذار است.
۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۵
وزارت دفاع روسیه اعلام کرد
طبق اعلام وزارت دفاع روسیه، ارتش سوریه با حمایت هوایی مسکو حمله «شورشیان» در منطقه کاهش تنش جنوب را دفع کرد و حدود ۷۰ «شورشی» در این درگیری کشته شدند.
۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۶
وزارت خارجه روسیه:
سخنگوی وزارت خارجه روسیه تاکید کرد غرب در حال آماده‌سازی یک سناریوی جدید در سوریه برای تدوین قانونی در این کشور است که به ایدئولوژی کشور‌های غربی خدمت کند.
۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۳
رئیس جمهوری فراری و مستعفی یمن ضمن نادیده گرفتن شکست‌های سنگین متجاوزان در جبهه «الحُدیده» مدعی شد که تسلط آن‌ها بر این شهر استراتژیک، قریب‌الوقوع است.
۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۰
ایرج مسجدی در ملاقات با شیخ اکرم الکعبی، سیاست‌ها و عملکرد مقاومت اسلامی نُجَباء را مایه افتخار ملت عراق دانست.
۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۲
رئیس شورای عالی انتخابات ترکیه طی یک نشست خبری اعلام کرد: رجب طیب اردوغان اکثریت مطلق آرا در انتخابات ریاست جمهوری را به دست آورده است و با کسب بیش از ۵۲ درصد آرا پیروز مطلق انتخابات است.
۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۳
مرکز روسی نظارت بر آشتی سوریه خبر داد
مرکز روسی نظارت بر آشتی سوریه اعلام کرد که بیش از ۴۶۰ غیرنظامی سوری طی ۲۴ ساعت گذشته از طریق گذرگاه انسانی «تل السلطان ـ. ابوالضهور» از ادلب خارج شده‌اند.
۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۸
نظامیان رژیم صهیونیستی ضمن یورش به مناطق مختلف کرانه باختری ۱۶ شهروند فلسطینی را بدون تفهیم اتهام بازداشت کردند.
آخرین اخبار