غرب آسیا
۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۰۰:۱۲
نمایندگان مجلس سنای آمریکا بامداد پنجشنبه (به وقت تهران) با پیشبرد طرحی که برای اولین بار خواستار نظارت بر اختیارات رئیس‌جمهور این کشور جهت استفاده از نظامیانش در خارج از این کشور است، موافقت کردند.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۵
هیأت متشکل از وزارت دفاع و امور خارجه روسیه در سفر به سوریه با رئیس جمهوری این کشور دیدار و گفت‌گو کرد.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۱
رویترز خبر داد
منابع نزدیک به دربار سلطنتی عربستان سعودی به رویترز گفته‌اند برخی از اعضای خاندان حاکم در این کشور در تلاش هستند از رسیدن «محمدبن سلمان»، ولیعهد سعودی به تاج و تخت پادشاهی جلوگیری کنند.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۵
اردوغان:
رئیس جمهور ترکیه در نشست صنایع دفاعی ترکیه در خصوص لزوم رسیدن به استقلال و خودکفایی اظهار داشت: از غرب برای ما هیچ چیزی نیامده و نمی‌آید و همواره ما را از در برگردانده‌اند.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۷
طی ۲۴ ساعت گذشته صورت گرفت
حدود ۱۰۰۰ آواره سوری طی ۲۴ ساعت گذشته از طریق مرز‌های اردن و لبنان به مناطق محل سکونت‌شان بازگشتند.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۱
ان‌بی‌سی نیوز:
ان‌بی‌سی نیوز در گزارشی به دلایل شکست سیاست خصمانه ترامپ علیه ایران پرداخت و نوشت هر روز شرایط برای دولت وی سخت‌تر می‌شود.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۲
یک مقام وزرارت دفاع روسیه:
یک مقام وزرارت دفاع روسیه گفت، ادامه اشغال بخشی از خاک سوریه در منطقه التنف توسط آمریکا که ۶ هزار تروریست مسلح در آن مستقر بوده و اردوگاه پناهجویان الرکبان را غیرقابل دسترسی کرده، نهایت ظلم و بی‌عدالتی در حق مردم سوریه است.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۴
با نظارت یکی از کشورهای منطقه صورت گرفت
منابع آگاه از انتقال ۴۰۰ عنصر وابسته به القاعده از یمن به سوریه با نظارت یکی از کشور‌های منطقه خبر دادند.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۰
دستیار وزیر خارجه آمریکا:
دستیار وزیر خارجه آمریکا در امور منع اشاعه مدعی است باید با اعمال فشار، ایران را به مذاکراتی واداشت که قابلیت غنی‏‌سازی را از این کشور بگیرد.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۱
ولیعهد سعودی با اشاره به بحران پیش آمده پس از قتل «جمال خاشقچی»، گفته تا سال‌ها دیگر کسی در پروژه «نئوم» سرمایه‌گذاری نخواهد کرد.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۲
منابع آگاه از فوت یک زندانی در زندان امارات بر اثر شکنجه شدید خبر دادند.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۴
محمد عبدالسلام:
رئیس هیأت ملی مذاکرات صلح یمن با اشاره به اینکه توجیهی برای حضور نیرو‌های خارجی در کشورش وجود ندارد گفت که بخش‌هایی از یمن در اشغال انگلیس، عربستان و امارات است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار