غرب آسیا
۳۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۲
منابع عراقی می‌گویند جنگنده‌های این کشور به دستور نخست‌وزیر عراق، مواضع عناصر داعش در خاک سوریه را هدف قرار داده و ضربات مرگباری وارد کردند.
۳۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۲
همزمان با تحرکات اخیر ارتش سوریه در جنوب استان حماة و شمال حمص، برخی خبرها حکایت از مهلت دو روزه ارتش به عناصر باقی‌مانده داعش در جنوب دمشق دارد.
۳۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۲
یک دیپلمات اروپایی خبر داد که پرونده سوریه و حل سیاسی بحران این کشور یکی از موضوعات اصلی نشست غیر رسمی اعضای شورای امنیت سازمان ملل در سوئد خواهد بود.
۳۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۲:۳۱
سخنگوی رسمی ارتش یمن اعلام کرد که نیرو‌های مسلح این کشور هیچ تهدیدی برای هدف قرار دادن فرودگاه خارطوم پایتخت سودان با موشک‌های بالستیک مطرح نکرده‌اند.
۳۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۰:۵۳
تحولات یمن؛
سرنگونی یک فروند پهپاد جاسوسی آمریکا در آسمان بندر الحدیده و شلیک موشک بالستیک ارتش یمن به فرودگاه جیزان از جمله اخبار و تحولات یمن است.
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۳
نیروی مسلح امارات مدعی رصد و در اختیار گرفتن یک فروند پهپاد «قاصف۱» یمن در سواحل غربی این کشور شد.
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۰
وزارت خارجه ترکیه:
وزارت خارجه ترکیه با انتقاد از گزارش اخیر کمیسیون اروپا مبنی بر عقبگرد این کشور از مسیر دستیابی به عضویت اتحادیه اروپا آن را به شدت رد کرد.
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۴
رئیس کمیته دفاعی شورای روسیه:
رئیس کمیته دفاعی شورای روسیه اعلام کرد که سامانه اس ۳۰۰ به تقویت سامانه دفاع هوایی سوریه کمک می‌کند.
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۳
عطوان:
تحلیلگر مشهور جهان عرب با اشاره به هراس صهیونیست‌ها از حملات انتقام‌جویانه ایران به اوضاع بسیار متشنج کنونی پرداخته است.
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۲
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با تاکید بر اینکه وضعیت امنیتی در اطراف آن‌ها به شدت خطرناک است، به همسایگان فلسطین اشغالی هشدار داد تهدید‌های این رژیم را جدی بگیرند.
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۳
دادگاه‌های عراق در ماه‌های اخیر احکام اعدام بیش از ۳۰۰ تن از جمله ۱۰۰ خارجی و نیز حبس ابد تعدادی دیگر را به اتهام وابستگی به داعش صادر کرده‌اند.
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۶
رئیس شورای اروپا:
رئیس شورای اروپایی امروز (چهارشنبه) گفت، حملات هوایی سه‌گانه در سوریه «لازم، مناسب و بازدارنده» بود!
آخرین اخبار