آمریکای شمالی
۲۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۱
بشار الجعفری:
نماینده سوریه در سازمان ملل تأکید کرد که عربستان سعودی، آخرین کشوری است که می‌تواند در خصوص حقوق بشر سخن بگوید و جنایت‌های آل سعود نه فقط شهروندان این کشور، بلکه مردم منطقه را تحت الشعاع قرار داده است.
۲۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۱
توسط نیکی هیلی اعلام شد؛
نماینده آمریکا در سازمان ملل با اعلام مخالفت واشنگتن با قطعنامه سازمان ملل برای بازگشت بلندی‌های جولان اشغالی به سوریه، اتهامات علیه ایران را تکرار کرد.
۲۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۸
نشنال اینترست:
یک نشریه آمریکایی ضمن زیر سوال بردن نتیجه‌های مورد نظر این کشور از اعمال تحریم علیه ایران نوشت که پیامد‌های این تحریم، متوجه واشنگتن هم خواهد بود.
۲۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۰
با گذشت یک هفته از آغاز آتش َسوزی جنگلی در کالیفرنیا، مقام‌های محلی از افزایش تلفات این حادثه به بیش از ۶۰ کشته خبر می‌دهند.
۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۰
سنای آمریکا با قطعنامه پیشنهادی «رند پال» سناتور جمهوری خواه در خصوص توقف فروش سلاح به رژیم آل خلیفه با ۷۷ رای، مخالفت کرد.
۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۲
وزارت خزانه داری آمریکا به صورت رسمی ۱۷ فرد سعودی را به علت قتل جمال خاشقجی روزنامه نگار منتقد تحریم کرد.
۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۰۴:۲۳
نماینده ویژه آمریکا در امور سوریه اعلام کرد که این کشور تلاش می‌کند مسکو را درباره ضرورت خروج ایران از سوریه متقاعد کند.
۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۰۴:۱۸
کاخ سفید از خارج شدن معاون مشاور امنیت ملی آمریکا از کاخ سفید که اختلاف شدیدی با همسر رئیس جمهور آمریکا داشت، خبر داد.
۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۰۴:۱۴
سناتور جمهوری‌خواه:
راند پل اعلام کرد که توانسته حمایت لازم برای جلوگیری از فروش ۳۰۰ میلیون دلاری سلاح به بحرین را در مجلس سنای آمریکا بدست آورد.
۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۰۱:۳۶
نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران اعتراف کرده دولت کشورش مجبور شده برخی کشور‌ها را از معافیت‌های نفتی علیه ایران معاف کند.
۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۰۱:۳۱
وزیر خارجه آمریکا روز چهارشنبه با «سلمان بن حمد بن عیسی آل خلیفه»، ولیعهد بحرین درباره مسائل مختلف از جمله ایران و یمن گفت‌‌وگو کرد.
۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۱
آمار‌های رسمی ارائه‌شده توسط اداره جنگل‌بانی و پیشگیری آتش‌سوزی در ایالت کالیفرنیا حاکی است در سال ۲۰۱۸ تاکنون ۷۵۷۹ مورد آتش‌سوزی اتفاق افتاده و ۶۷۵۰ کیلومترمربع در آتش سوخته است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار