آمریکای شمالی
۲۸ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۰
هیلاری کلینتون از آمریکایی‌ها خواست در انتخابات میان‌دوره این کشور شرکت کنند تا از این طریق بتوانند به تمایلات استبدادی دولت ترامپ پایان دهند.
۲۸ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۲:۲۸
وزیر دفاع آمریکا با متهم کردن رسانه‌ها به انتشار اخبار ساختگی درباره احتمال خروج او از دولت این کشور، گفت نباید چنین گزارش‌هایی را جدی گرفت.
۲۸ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۰:۱۹
رئیس‌جمهور آمریکا می‌گوید کشورش از نظر نظامی، قوی‌ترین کشور روی زمین است و روسیه به همین قدرت و شوکت نظامی احترام می‌گذارد.
۲۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۰
وزیر خارجه آمریکا پس از پرداختن به ماجرای دیشب هواپیمای گشتزنی روسیه در آب‌های ساحلی سوریه، ماجرا را به هر نحوی که شده به نام ایران گره زده و گفته که برای جلوگیری از بحرانی شدن شرایط، باید جلوی انتقال سلاح‌های خطرناک ایران از طریق سوریه را گرفت.
۲۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۳
شیرین هانتر:
«شیرین هانتر» معتقد است که ترامپ رقابت را دوست نداشته و «جیمز ماتیس» به عنوان فردی عاقل توجه همگان را به سمت خود جلب می‌کند که بازتاب خوبی برای ترامپ ندارد.
۲۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۲
«استفان دی میستورا» با تشکر از اردوغان و پوتین در خصوص توافق ادلب، گفت که ماه آتی ماه سرنوشت سازی برای سوریه خواهد بود.
۲۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۱
دبیرکل اوپک با اشاره به اینکه ایران یک تولیدکننده و صادرکننده نفت بسیار مهم است، گفت: این سازمان نگران تهدید‌های ناشی از عرضه نفت تولیدکنندگان بزرگی نظیر ایران است.
۲۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۹
با گذشت ۵ روز از آغاز توفان
با گذشت ۵ روز از آغاز توفان فلورنس در سواحل کارولینای آمریکا تعداد قربانیان این توفان به ۳۱ نفر افزایش یافت.
۲۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۵
پمپئو اعلام کرد
دولت آمریکا در ادامه اجرای سیاست‌های ضدمهاجرتی خود سقف پذیرش مهاجر در سال آتی را به‌شدت کاهش داد.
۲۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۳:۲۳
رئیس جمهور آمریکا به پلیس فدرال این کشور دستور داد تا برخی اسناد طبقه بندی شده مربوط به تحقیقات در زمینه مداخله روسیه در انتخابات این کشور منتشر شود.
۲۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۹
رئیس جمهوری آمریکا در پیام خود به شصت و دومین اجلاس عمومی آژانس بین المللی انرژی هسته‌ای اعلام کرد که باید صلح آمیز بودن فعالیت هسته‌ای ایران مشخص شود.
۲۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۹
حدود نیمی از شهروندان آمریکایی بر این باورند که در انتخابات آتی آمریکا آرا به شیوه دقیقی شمارش نخواهند شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار