آمریکای شمالی
۰۲ آذر ۱۳۹۶ - ۰۱:۰۲
نشریه فارن‌پالیسی گزارش داده کاخ سفید در تلاش است با فضاسازی‌های تازه علیه ایران، اذهان عمومی را از جنایت‌های عربستان در یمن منحرف کند.
۰۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۷
روزنامه آمریکایی گزارش داد که ۳ مقام نظامی کاخ سفید به دلیل ارتباط ناشایست با زنان خارجی در طول سفر ترامپ به آسیا از سمت های خود کنار گذاشته شدند.
۰۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۶
رئیس جمهور آمریکا با ارسال پیامی تبریک به مناسبت سالروز استقلال لبنان به میشل عون، این کشور را شریک قوی آمریکا در مبارزه با تروریسم دانست.
۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۷
چهار زن به رئیس جمهور پیشین آمریکا که سابقه فعالیت‌های غیر اخلاقی را در کارنامه خود یدک می‌کشد، اتهام‌های جنسی زدند.
۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۵
مجری معروف دو شبکه آمریکایی به دنبال انتشار گزارش یک روزنامه آمریکایی مبنی بر مورد آزار جنسی قرار دادن هشت زن، برکنار شد.
۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۰۲:۵۶
وزیر خارجه آمریکا با اذعان به اینکه تروریستی شناختن کره‌شمالی «بسیار نمادین» است، تاکید کرد واشنگتن هنوز به‌دنبال راهکار دیپلماتیک با پیونگ‌یانگ است.
۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۷
رئیس جمهوری آمریکا در نطق تلویزیونی خود کره شمالی را به عنوان کشور حامی تروریسم معرفی کرد و گفت: این اتفاق می بایست سال ها پیش رخ می داد.
۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۶
منابع رسانه‌ای در خبری فوری از انفجار در یک کارخانه در ایالت نیویورک آمریکا خبر می‌دهند.
۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۹
اسناد جدید از طبقه بندی درآمده تمایل آمریکا در اواخر دهه شصت میلادی را برای استقرار سلاح‌های اتمی در خاک ژاپن نشان می‌دهد.
۲۸ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۳
یک فرمانده نیروی هوایی آمریکایی گفت: فرمان غیرقانونی ترامپ برای استفاده از سلاح اتمی را اجرا نخواهد کرد.
۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۰
دولت آمریکا در اعتراض به توسل احتمالی تشکیلات خودگردان فلسطین به دادگاه کیفری بین‌المللی برای تحت پیگرد قرار دادن رژیم صهیونیستی، درصدد بستن دفتر تشکیلات در واشنگتن است.
۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۶
نتایج بررسی‌های جدید در آمریکا نشان می‌دهد که نظام قضایی این کشور در جرایم مشابه، احکام سنگین‌تری علیه سیاه‌پوستان نسبت به سفیدپوستان صادر می‌کند.
آخرین اخبار