آمریکای شمالی
۰۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۹
خبرنگار شبکه ان‌بی‌سی:
خبرنگار شبکه خبری «ان‎بی‌سی» در یک رشته توییت به ارتباط میان «جان بولتون»، مشاور امنیت ملی ترامپ و «رودی جولیانی، وکیل ترامپ با گروهک تروریستی منافقین و نیز پول‌های پرداخت شده از سوی این گروهک تروریستی به بولتون و جولیانی برای سخنرانی در نشست‎های این گروهک پرداخته است.
۰۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۶
جرزنی ترامپ در بازی اون؛
دونالد ترامپ با اعلام لغو دیدار برنامه‌ریزی‌شده روز ۲۲ خرداد در سنگاپور با کیم جونگ اون، رهبر کره‌شمالی طی نامه‌ای که خطاب به او ارسال کرده است، تصویری کاملا غیر قابل اعتماد از آمریکا برای هر دولت و سازمان در گوشه و کنار جهان ارائه داده است.
۰۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۳:۳۸
رئیس بزرگترین شرکت تاجر نفتی دنیا:
رئیس بزرگترین شرکت فعال در زمینه داد و ستد نفت گفته در نهایت شرکت‌های اروپایی با تحریم‌های آمریکا علیه ایران مقابله نخواهند کرد.
۰۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۹
رئیس جمهوری آمریکا بیانیه کره شمالی مبنی بر بازبودن در مذاکره را اقدامی سازنده و صمیمانه ارزیابی کرد.
۰۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۹
در پی وقوع انفجار بمب دست‌ساز در استان «اونتاریو» کانادا 15 نفر مجروح شدند که حال 3 نفر از آنها وخیم گزارش شده است.
۰۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۲:۵۵
مجلس نمایندگان آمریکا با اجماع آرا متمی را به لایحه بودجه دفاعی سال ۲۰۱۹ اضافه کرد که در آن هرگونه اعلام جنگ علیه ایران بدون مجوز کنگره آمریکا ممنوع و غیرقانونی اعلام شده است.
۰۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۰
رئیس جمهور آمریکا ساعاتی پس از لغو دیدارش با رهبر کره شمالی گفت که بیش از هر زمان دیگر آماده مقابله با تهدید کره شمالی هستیم.
۰۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۱
مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی بار دیگر تایید کرد که ایران به طور کامل به توافق هسته‌ای پایبند بوده و اجازه بازرسی‌های لازم را داده است.
۰۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۴
پنج فرد ایرانی و شرکت هواپیمایی با عنوان ارتباط با سپاه قدس در فهرست تحریم‌های آمریکا قرار گرفتند.
۰۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۰
ساعاتی پس از تخریب سایت آزمایش‌های هسته‌ای کره شمالی، رئیس جمهور آمریکا در نامه‌ای به رهبر کره شمالی، لغو دیدارشان که قرار بود ۱۲ ژوئن اتفاق بیفتد را اعلام کرد.
۰۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۸
دونالد ترامپ در نشستی که در خصوص مهاجرت برگزار شد، از این که مهاجران را حیوان نامیده، دفاع کرد.
۰۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۰
منابع خبری روز چهارشنبه از سقوط یک فروند هواپیمای آموزشی «نورثروپ تی-۳۸ تالون» در پایگاه نیروی هوایی کلمبوس، واقع در ایالت می‌سی‌سی‌پی خبر داده‌اند.
آخرین اخبار