ارتباطات
۲۷ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۳
با استقبال قابل توجه علاقه‌مندان
صبح امروز دوشنبه ۲۷ شهریور ماه، دو بازی جدید موبایلی به‌نام‌های قفس و لایو تی‌وی در فرهنگسرای اندیشه رونمایی شدند.
۲۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۹
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با برگزاری جلسه هم اندیشی با ٧ وزیر اسبق این وزارتخانه رایزنی کرد.
۲۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۳
‎وزیر ارتباطات با عضویت در شبکه های اجتماعی داخلی، صفحه شخصی خود در این شبکه ها را راه اندازی کرد.
۲۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۲
مدیر کل فناوری اطلاعات ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: با اجرای طرح «پیشگیری از تجهیز تلفن همراه قاچاق» از تاریخ ۲۸ مهرماه؛ افرادی که برای رجیستر کردن تلفن همراه هزینه‌ای از مردم دریافت کنند، بی تردید کلاهبردار هستند.
۲۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۴
وزیر ارتباطات:
وزیر ارتباطات با ارائه توضیحاتی درباره خبر تحریم ایران توسط انجمن جهانی موبایل، عدم تمدید عضویت یک اپراتور ایرانی در این انجمن را تأیید کرد.
۲۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۸
یکی از نتایج تحریم اخیر ایران توسط انجمن جهانی موبایل عدم حضور نمایندگان ایران در کنگره جهانی موبایل بارسلون است که مقامات دولتی و خصوصی ایران برای حل مشکل درحال مذاکره هستند.
۱۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۶
مدیرعامل های‌وب:
مدیرعامل های‌وب با بیان اینکه سال گذشته با ۲ بار کاهش تعرفه برای شرکت‌ها هزینه انتقال اینترنت ۵۰ درصد کاهش یافت، گفت: ۱۰ تا ۲۰ درصد نیز قیمت برای کاربران نهایی ارزان شد.
۱۸ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۴
آذری جهرمی با انتشار پستی در اینستاگرام اعلام کرد به زودی سامانه‌ای برای دریافت گزارش‌های آنلاین از مزاحمت‎‌ها برای توقف سریع آن‌ها راه می‌اندازیم.
۱۸ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۰
براساس بررسی‌های موسسه پرایوسی اینترنشنال، ۲۱ کشور اروپایی داده‌های شخضی کاربران اینترنت را بدون مبنای قانونی و بدون دلیل نگهداری و ذخیره سازی می‌کنند.
۱۸ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۱
فیس بوک به آمارسازی دروغین در مورد تعداد کاربران خود متهم شده است، زیرا آمار ارائه شده در این زمینه در آمریکا و انگلیس با آمار سرشماری‌های این کشور در تناقض است.
۱۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۶
وزیر ارتباطات در صحفه اینستاگرام خود به بازی خشونت آفرین «چالش نهنگ آبی» واکنش نشان داد.
۱۴ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۱
آمارهایی جالب از مصرف اینترنت در ایران و جهان
در ایران آمار دسترسی مردم به اینترنت تا مرداد ماه 1395 حدود 39 میلیون کاربر بوده است، یعنی 49 درصد ایرانی‌ها به اینترنت دسترسی دارند و از حدود 4000 گیگابایت پهنای باند اینترنت استفاده می‌کنند.
آخرین اخبار