ارتباطات
۰۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۵
حسینی‌کیا خبر داد
عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: در حال حاضر با وجود فیلتر شدن تلگرام جمعیت قابل توجهی به پیام‌رسان‌ای داخلی مراجعت نکرده‌اند.
۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۲
در هفته‌های اخیر اخباری مربوط به توافق چند شرکت ایرانی با پیام‌رسان‌های غیر ایرانی منتشر شد که خبرنگار تسنیم در پیگیری‌های خود به نتایجی رسیده که حکایت از صحت این اتفاق دارد که بیم آن می‌رود باب جدیدی برای سرقت اطلاعات ایرانی‌ها باز شود.
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۴
معاون قضایی دادستان کل کشور:
معاون قضایی دادستان کل کشور گفت:­ مسدودسازی تلگرام بطور موفقیت آمیز طبق برنامه پیش می رود.
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۶
یک کارشناس بخش فناوری اطلاعات گفت: سازمان‌ها، شرکت‌ها، و صنوف برای اطلاع‌رسانی به اعضا و مشتریان خود پیامک‌های سفید را که با رضایت افراد ارسال شده و امکان مسدود کردن آن وجود دارد، بفرستند.
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۴
عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابراتی سلمانی فارسی، اشرفی اصفهانی و دکتر حسابی از تاریخ ۳۰ اردیبهشت ماه آغاز می‌شود.
۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۴
خبرگزاری دانشجو گزارش می دهد؛
آئین رو‌نمایی از اقدامات مرکز فناوری اطلاعات و فضای مجازی آستان قدس رضوی صبح امروز با حضور حجت الاسلام رئیسی تولیت آستان قدس رضوی برگزار شد.
۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۸
رئیسی:
تولیت آستان قدس رضوی گفت::با پیمودن ۱۵درصد راه به جایی نمیرسیم و اجرای دولت الکترونیک کار بسیار ضروری است و باید سامان داده شود.
۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۲
آیئن رونمایی از ده پروژه علمی و فناوری اطلاعات و فضای مجازی آستان قدس آغاز شد.
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۸
وزیر ارتباطات در واکنش به انتقاد برخی پیام‌رسان‌ها از عدم همکاری در تأمین زیرساخت‌ها، گفت: در حال حاضر ۴ پیام‌رسان خوب کار می‌کنند و تنها یکی که در گذشته ادعایی داشته و به آن نرسیده بحث عملیات روانی را در پیش گرفته است.
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۴:۰۶
در اولین جلسه هیأت مدیره جدید همراه اول دكتر مهدي اخوان بهابادي بعنوان رييس هيات مديره،دكتر علي بقايي بعنوان نايب رييس هيات مديره و مهندس حميد فرهنگ بعنوان مدير عامل انتخاب شدند.
۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۶
آذری جهرمی:
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: امروز از حدود ۳۵۰ میلیارد تومان طرح در حوزه آی تی در گیلان بهره‌برداری می‌شود.
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۴
با ابلاغ مدیرعامل مخابرات
اجرای کاهش ساعت کاری زنان شاغل در مخابرات برای کارمندان رسمی، پیمانکاری و شرکت های تابعه یکسان خواهد شد.
آخرین اخبار