ارتباطات
۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۸
رئیس کمیته ارتباطات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ارز ۶۰۰ هزار گوشی تلفن همراه در گمرک مانده تخصیص پیدا کرده، اما پرونده شرکت‌های آن‌ها در دادگاه تعیین تکلیف نشده است، خاطرنشان کرد: از وزیر صنعت، معدن و تجارت انتظار داریم تا به شرکت‌های جدید که در سال جاری ثبت شده‌اند اجازه واردات گوشی تلفن همراه داده شود.
۲۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۴
معاون وزیر ارتباطات:
معاون وزیر ارتباطات از عدم حضور نمایندگان مجلس در کارگروه تعیین مصادیق فیلترینگ انتقاد کرد.
۱۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۳
وزارت ارتباطات اعلام کرد: این وزارتخانه طرحی برای پالایش هوشمند اینستاگرام به مراجع ذیربط ارائه نکرده، البته برخی نهاد‌ها پیشنهاد‌هایی برای فیلترینگ هوشمند به وزارت ارتباطات داده اند که به دلیل غیرفنی بودن قابل اجرا نبوده است.
۱۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۷
دانش طراحی و ساخت شیر‌های الکتروهیدرولیک خودکنترلی (EHSV) در اختیار نخبگان ایرانی درآمد در حالی که در زمره محصولات تحریمی‌بوده و جوانان این مرز و بوم کاری کردند که سلاح تحریم‌های علمی هم علیه جمهوری اسلامی ناکارآمد شود.
۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۵
جمهوری اسلامی ایران با رایی بیشتر از کشور‌های پرسابقه از جمله روسیه، آفریقای جنوبی، لهستان و آذربایجان به عنوان عضو شورای حکام اتحادیه جهانی ارتباطات انتخاب شد.
۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۴
رژیم اشغالگر قدس که سابقه به کارگیری سلاح سایبری در پرونده‌هایی، چون استاکس نت را دارد به تازگی در حملاتی قصد نفوذ به زیرساخت‌های ارتباطی کشور را داشت که بنابر اعلام وزارت ارتباطات همه این حملات دفع شده‌اند.
۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۵
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات هم نسبت به حملات سایبری امروز از سوی رژیم صهیونیستی به زیرساخت‌های ارتباطی کشور واکنش نشان داد.
۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۸
یاهو نیوز با اشاره به اینکه ایرانی‌ها با استفاده از گوگل موفق شده بودند وبسایتی را که سیا برای ارتباط با عاملان استفاده می‌کرد، کشف کنند، نوشت: مقامات آمریکایی معتقدند ایران به طور تحلیلی شبکه اطلاعاتی سیا را کشف و شناسایی کرد.
۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۳
سردار جلالی:
سردار جلالی با بیان اینکه امروز درگیر جنگ مدرن اقتصادی علیه اقتصاد کشور هستیم، گفت: استفاده از همه ابزار‌های اقتصادی نظیر روابط بانکی، پول، ارز، تولید، مصرف و الگوی مصرف از ابزار‌های حوزه اقتصاد است و دشمن از همین ابزار‌ها برای حمله به کشور ما استفاده می‌کند.
۰۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۷
فیس بوک روز گذشته اعلام کرد تعدادی حساب کاربری متعلق به کاربران ایرانی را بسته، زیرا بر این باور است که از حساب‌های یادشده سوءاستفاده شده است.
۰۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۹
با توجه به خیل عظیم زائران اربعین حسینی و احتمال معطلی در پایانه‌های خروجی کشور زائران باید برای پیشگیری از رومینگ ناخواسته شبکه گوشی موبایل خود را در حالت دستی قرار دهند و تا قبل از خروج از مرز از شبکه موبایل ایرانی متصل باشند.
۳۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۹
پس از هشدار وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات درباره شیوه جدید کلاهبرداری‌ها از طریق تماس‌های بین المللی رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی این وزارتخانه درباره شیوه جدید کلاهبرداری ارتباطی توضیح داد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار