ارتباطات
۳۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۱
تعرفه مکالمه درون و برون شبکه همراه اول از فردا یکسان شده و هر دقیقه مکالمه برای سیم‌کارت دائمی ۵۹۹ ریال و برای سیم‌کارت اعتباری ۸۹۹ ریال می‌شود.
۳۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۶
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از بررسی پرونده یک کلاهبرداری پیامکی ارزش افزوده به ارزش ۲۲ میلیارد تومان خبر داد و گفت: وجوه اخاذی شده به مردم بازگردانده می‌شود.
۲۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۰
فیروزآبادی خبر داد
دبیر شورای عالی فضای مجازی با اشاره به فعالیت و دسترسی بدون محدودیت هاتگرام و تلگرام طلایی به تلگرام گفت: سال را به پایان نخواهیم برد مگر اینکه موتور این دو برنامه، ایرانی شده یا بسته شوند.
۲۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۸
در دیدار اعضای هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، نحوه مواجهه صنعت ارتباطات و فناوری اطلاعات با تحریم ها در دستور کار قرار گرفت.
۲۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۴
جهرمی در آذربایجان غربی:
وزیر ارتباطات گفت: با توجه به تکلیف مجلس در پوشش ۹۰ درصد از روستا‌های بالای بیست خانوار، کار را شروع کردیم بطوریکه تعداد روستا‌های تحت پوشش را از ۳۵ به ۵۶ درصد رساندیم.
۱۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۶
رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران:
رسول سراییان ​رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران با اشاره به اینکه در حال حاضر ما در آستانه انقلاب چهارم صنعتی قرار داریم و چالش هایی پیش‌روی کشور ماست، گفت: با استفاده از فناوری‌های نوین می توانیم چالش هایی که کشور ما را تهدید می کند رفع کنیم.
۱۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۵
آذری جهرمی:
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه پیوند فناوری اطلاعات و صنایع باعث رشد و بهره وری می شود، گفت: تحول در اقتصاد دیجیتال اتفاقی است که در 10 سال آینده رخ می دهد و باید برای آن برنامه داشته باشیم.
۱۸ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۵
وزیر ارتباطات:
وزیر ارتباطات با بیان این که شکاف طبقاتی مشکل بزرگ امروز جامعه ماست گفت: علاوه بر برخورد با مجرمین اقتصادی باید در اصلاح فرآیند‌ها کوشید.
۱۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۵
براساس اعلام رسمی آخرین مهلت هاتگرام و طلاگرام برای اتصال به تلگرام تا ۱۵ شهریور است و این ۲ نسخه موقت غیررسمی و فارسی تلگرام از پس‌فردا دیگر به پایان راه فعلی خود می‌رسند.
۱۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۳
سال گذشته در مرکز تبادل اطلاعات؛
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تهران گفت: در سال گذشته با استفاده از مرکز ملی تبادل اطلاعات (GSB) بالغ بر ۱۰۳ میلیون تراکنش و استعلام بین دستگاهی در کل کشور انجام شده است.
۱۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۲
وزیر ارتباطات:
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در شورای اداری چابهار اعلام کرد که تا پایان سال روستای بدون ارتباط در سیستان و بلوچستان نخواهیم داشت.
۱۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۰
اپل قصد دارد امسال ۱۲ سپتامبر از آیفون جدید خود رونمایی کند و تصاویر تازه منتشرشده در فضای مجازی نشان می‌دهد که آیفون جدید در دو مدل با نمایشگر‌های بزرگ او - لد عرضه میشود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار