ارتباطات
۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۵
گمرک اعلام کرد
گمرک ایران از راه اندازی سامانه آنلاین رجیستری گوشی مسافری خبرداد و از اعطای معافیت ۸۰ دلاری به تلفن همراه مسافران ورودی خبر داد.
۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۱
دبیرکار گروه تعیین محتوای مجرمانه:
دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه گفت: آمار‌هایی که برخی از مسئولین در خصوص کاهش ۴۰ درصدی تراکنش‌های بانکی در زمان فیلتر تلگرام ارائه دادند، صحیح نیست.
۲۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۱
معاون ستاد مبارزه با قاچاق از آغاز اجرای مرحله سوم طرح رجیستری گوشی های تلفن همراه تحت عنوان انتقال مالکیت از هفته آینده خبر داد و گفت: این مرحله مربوط به گوشی های دسته دوم است.
۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۱
نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی نشست اعضای این فراکسیون با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات را تشریح کرد.
۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۱
دسترسی کاربران به «پیام‌رسان تلگرام» از طریق اینترنت خانگی و بدون استفاده از فیلترشکن، ممکن شده است.
۲۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۷
مدیر پیام رسان سروش با اعلام اینکه پیام رسان های داخلی قابلیت رقابت با پیام رسان های خارجی را دارند، گفت: ولی سرویس خوب فنی از نظر زیرساخت به پیام رسان های داخلی داده نمی شود.
۲۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۹
عضو هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه طبق آخرین آمارها حجم دسترسی به تلگرام در کشور حدود ۴۰میلیون نفر بود، اعلام کرد: تعداد کاربران تلگرام پس از اعمال فیلتر به ۲۵ تا ۳۰میلیون نفر رسیده است.
۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۳
دهقانی‌نیا مطرح کرد
مدیر کل فناوری اطلاعات ستاد مبارزه با قاچاق کالا گفت: افزایش نسبی قیمت موبایل در بازار به دلیل تغییرات ۳ عامل اثر گذار در قیمت گوشی هم‌زمان با اجرای رجیستری است.
۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۸
دهقانی‌نیا در پاسخ به خبرگزاری دانشجو:
مدیر کل فناوری اطلاعات و ارتباطات ستاد مبارزه با قاچاق کالا گفت: خریدار از فروشنده درخواست فاکتور سربرگ داری کند که روی آن مهر فروشگاه، کد IMEI گوشی و تاریخ خرید تلفن همراه قید شود.
۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۹
خبرگزاری دانشجو گزارش می‌دهد
کلیه فروشندگان کالای قاچاق ملزم به استرداد وجوه دریافتی از خریداران می‌باشند. تعلل فروشنده در این اقدام تخلف محسوب شده و قابل پیگیری از طرق مقتضی می‌باشد.
۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۶
حسینی‌کیا در گفت‌وگو با دانشجو:
این موضوع که مرکز توسعه الکترونیک قراردادی بدون ترک تشریفات انجام داده و مناقصه و دیگر مراحل اداری را انجام نداده در کمیسیون صنعت به آن پرداخته خواهد شد.
۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۱
عضو کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، گفت: فیلتر تلگرام توسط شورای عالی امنیت ملی انجام شده و رفع فیلترینگ آن باید بر مبنای تصمیمات این شورا، مورد بررسی قرار گیرد.
آخرین اخبار