رزمایش
۲۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۲
با حضور باشکوه بسیجیان گردان های بیت المقدس ناحیه مقاومت بسیح زرند همزمان با سراسرکشور رزمایش اقتدارعاشورایی سپاهیان محمد رسول الله (2) در منطقه عمومی ریحانشهر این شهرستان برگزار گردید.
۲۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۸
فرمانده سپاه خوزستان:
سردار شاهوارپور گفت: رزمایش سراسری اقتدار عاشورایان بسیج سپاهیان محمد رسول الله در مقابل یاوه گویی های آمریکا، اسرائیل و ضد انقلاب، این پیام را دارد که بسیجیان برای دفاع از کشور و انقلاب در صحنه هستند
۲۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۹
در سراسر استان
رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان محمد رسول الله (ص) ۲ در سراسر استان کرمان آغاز شد و اعضای گردان‌ها بصورت ستون کشی در خیابان‌های شهر با حضور خود اقتدار بسیج را نمایان کردند.
۲۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۸
مسئول بسیج سازندگی استان البرز
ترکاشوند گفت: رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج، دربردارنده این پیام است که نیروهای حاضر در رزمایش تا آخرین قطره خون خود برای دفاع از مرزهای کشور و نیز عمران، آبادانی و سربلندی ملت ایران تلاش خواهند کرد.
۲۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۲
رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان محمد رسول الله (ص ) 2 در سراسر استان از لحظات قبل آغاز شد و اعضای گردان ها بصورت ستون کشی در خیابان های شهر با حضور خود اقتدار بسیج را نمایان کردند.
۲۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۹
فرمانده سپاه مسجدسلیمان گفت: رزمایش محمد رسول الله در شهرستان مسجدسلیمان برگزار می‌شود.
۲۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۱
سردار خرم در آغاز رزمایش رسول الله سپاه ولایت تبریز:
فرمانده سپاه آذربایجان شرقی خدمت مسئولان به مردم را بهترین حرکت در قاموس انقلاب خواند و اظهارداشت: حرکت در این مسیر از اهداف اصلی انقلاب است.
۲۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۸
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی:
رزمایش سراسری اقتدار عاشورایان بسیج سپاهیان محمد رسول الله (ص) با اعلام رمز لبیک یا حسین توسط فرمانده سپاه آذربایجان غربی در ارومیه آغاز شد.
۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۵
رزمایش اقتدار عاشورایی با حضورخیل عظیم بسیجیان شهرستان بردسکن در محل امامزاده سید طاهر حسینی شهرستان برگزار شد.
۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۲
رزمایش بزرگ جهادگران سلامت سازمان بسیج جامعه پزشکی استان خوزستان با حضور تیم های طرح شهید دکتر رهنمون به طور همزمان در ۳۰ کانون و شهرستان در 25 شهریور ماه برگزار می شود.
۲۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۱
غیب پرور در رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج:
انقلاب اسلامی مینیاتوری از عاشورای حسینی است حرکت امام حسین (ع) گوشزد بود که راه رشد در پناه دین خدا میسر است، ولی دشمن این پیام را نمی‌خواست برتاباند.
۲۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۴
مسئول بسیج سازندگی اردبیل
مسئول بسیج سازندگی اردبیل گفت: در بخش خدمت رسانی در مناطق محروم، 1393 جهادگر بسیجی در قالب 149 گروه جهادی از استان اردبیل در مناطق محروم و کمتر برخوردار این استان مشغول به خدمت رسانی شده اند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار