آسیای میانه و قفقاز
۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۴
لاوروف:
وزیر خارجه روسیه گفت به شکست انجامیدن توافق هسته‌ای ایران، پیام اشتباهی را درباره مذاکره با کره‌شمالی جهت حل بحران این منطقه می‌فرستد.
۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۹
وزارت دفاع روسیه با بیان اینکه دیگر دلیلی برای حضور نیروهای آمریکایی در سوریه نیست، از تعقیب و گریز بین جنگنده‌های روسی و آمریکایی برفراز المیادین خبر داد.
۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۹
سرگئی ریابکوف:
معاون وزیر خارجه روسیه تلاش مقامات واشنگتن برای ترساندن مسکو از تحریم‌های جدید به بهانه نقض پیمان موشکی را مضحک نامیده و اعمال فشار نظامی و اقتصادی بر روسیه را بی‌فایده دانست.
۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۰
سفیر افغانستان در دهلی‌نو:
سفیر افغانستان در دهلی‌نو از مقامات هندی خواست تا از کشورش علاوه بر زمینه‌های زیرساختی و ظرفیت‌سازی در بخش امنیتی نیز حمایت کند.
۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۹
دستگیری میخائیل ساآکاشویلی نتوانست مشکلات رئیس جمهوری اوکراین را حل کند و روز یکشنبه ده‌ها هزار نفر از طرفداران ساآکاشویلی خواستار آزادی او و استیضاح پیتر پروشنکو شدند.
۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۵
عبدالله عبدالله:
رئیس اجرایی دولت وحدت ملی افغانستان اعلام کرد که کابل هیچ گونه پیش شرطی برای شروع مذاکره با طالبان ندارد.
۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۰
سنای افغانستان ضمن محکوم کردن اقدام رئیس جمهور آمریکا برای به رسمیت شناختن بیت‌المقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، خواستار لغو پیمان امنیتی کابل -واشنگتن شد.
۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۷
اظهارات مضحک حکمتیار:
رهبر حزب اسلامی افغانستان ایران را به همکاری با دشمنان اسلام متهم کرد و مدعی شد که ایران در اشغال عراق با آمریکا همکاری کرده است.
۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۴
گروه طالبان با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که هواپیمای بدون سرنشین نیروهای آمریکایی در شرق این کشور غیرنظامیان افغان را هدف قرار داده است.
۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۸
گزارش‎های تایید شده‎ای از حضور تروریست‎های فرانسوی در مناطق شمالی افغانستان، به فرضیه تبدیل این کشور بحران‌زده به آشیانه جدید داعش دامن می‎زند.
۱۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۸
بزرگترین بیمارستان نظامی طالبان در ولایت «میدان وردک» طی عملیاتی به دست نیروهای امنیتی افغانستان افتاد.
۱۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۰
پس از آخرین حضور نظامیان ولزی در افغانستان در سال ۲۰۱۲ این نظامیان بار دیگر در قالب نیروهای ناتو باز خواهند گشت.
آخرین اخبار