آسیای میانه و قفقاز
۰۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۱
گروه طالبان با انتشار بیانیه‌ای مسئولیت حمله به هتل اینترکانتیننتال کابل را به عهده گرفت.
۰۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۹
سخنگوی طالبان:
طالبان با انتشار بیانیه‌ای در پاسخ به اظهارات معاون وزیر خارجه آمریکا اعلام کرد: با استفاده از تمام امکانات، آمریکا را مجبور خواهیم کرد تا حقایق را درک کند و دست از اشغال افغانستان بردارد.
۰۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۵
درگیری‌ها در هتل اینترکانتیننتال کابل بعد از گذشت ۱۰ ساعت از حمله مهاجمان مسلح به این هتل همچنان ادامه دارد.
۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۳
چند مرد مسلح پس از حمله عوامل انتحاری به ورودی یکی از هتل‌های ۵ ستاره کابل، به این محل وارد شده و با نیرو‌های امنیتی درگیر شدند.
۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۱
مقامات محلی در شمال افغانستان از آغاز درگیری مجدد بین طالبان و گروه تروریستی داعش در برخی از شهرستان‌های ولایت «جوزجان» خبر دادند.
۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۱
رئیس جمهوری پیشین افغانستان گفت که من خواهان اقدامات سیاسی و افزایش فشار‌های دیپلماتیک به پاکستان از سوی آمریکا هستم، اما از اقدام نظامی واشنگتن علیه اسلام‌آباد حمایت نمی‌کنم.
۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۷
وزارت خارجه سوریه حضور آمریکا در این کشور را تجاوز آشکار به حق حاکمیت خود قلمداد کرد.
۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۶
رهبر حزب لیبرال دموکراتیک روسیه گفت: واشنگتن نتوانسته به هیچیک از اهداف سیاست خارجی دست یابد و اکنون باید بپذیرد که دیگر به یک قدرت منطقه‌ای تبدیل شده است.
۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۹
یگان موشکی ارتش یمن و انصارالله صبح امروز یک فروند موشک بالستیک «کوتاه برد» را به سمت پایگاه نظامی عربستان در جنوب این کشور شلیک کرده است.
۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۵
حمله طالبان به پاسگاه‌های پلیس در استان غزنی افغانستان ۹ کشته و ۹ زخمی برجای گذاشت.
۲۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۳
رئیس جمهوری افغانستان اعلام کرد که اگر آمریکا افغانستان را ترک کند این کشور قادر نخواهد بود که نیرو‌های امنیتی خود را تامین کند و این قوا در عرض ۶ ماه متلاشی خواهند شد.
۲۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۷
برخی از منابع محلی در ولایت فراه اعلام کردند که در حمله طالبان به پاسگاه پلیس در حومه شهر فراه پنج پلیس کشته و دو نفر دیگر ناپدید شدند.
آخرین اخبار