سایر حوزه‌ها
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۷
نتایج گزارش «کمک جهانی انسانی ۲۰۱۸ » نشان می‌دهد که ۲ میلیارد نفر در سراسر دنیا در فقر به سر می‌برند.
۲۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۸
کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد تصمیم مجلس صرب های بوسنی در رد کردن گزارشی که به قتل عام مسلمانان بوسنی ساکن سربرنیتسا در سال ۱۹۹۵ میلادی اذعان کرده بود، محکوم کرد.
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۲:۴۵
اطلاعات حرکت نیروی دریایی آمریکا و گفته‌های مقام‌های آمریکایی نشان می‌دهد این کشور بیش از پنج ماه است که در خلیج فارس ناو هواپیمابر ندارد.
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۷
فرمانده نیروهای آمریکایی در منطقه:
فرمانده نیروهای آمریکایی در غرب آسیا با اذعان به توانمندی نیروی دریایی کشورمان گفت: رزمایش دریایی هفته قبل ایران پیامی به واشنگتن بود.
۱۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۴
یک نشریه آلمانی با اشاره به نگرانی‌های دولت این کشور از قدرت گرفتن مجدد گروه تروریستی داعش نوشت که آلمان ماموریت جدیدی را در عراق اجرایی می‌کند.
۱۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۵
سقوط بالگرد Mi-۸ در «کراسنویارسک» روسیه، به مرگ حداقل ۱۸ سرنشین انجامید؛ سقوطی که به گفته یک منبع روس احتمالا «نقص فنی» و «اشتباه خلبان» عوامل اصلی آن بوده است.
۱۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۰
سفیر چین در سوریه آمادگی کشورش را برای کمک به ارتش سوریه در عملیات آزادسازی ادلب ابراز کرد.
۲۸ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۱
قانونگذار جمهوری‌خواه آمریکایی که پیشتر طرحی برای تروریستی خواندن روسیه به کمیته روابط خارجی سنا ارائه داده، در انتقادی شدید از دیدار سران دو کشور در فنلاند، بار دیگر خواستار تروریستی خواندن مسکو شد.
۲۸ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۷
نیکی هِیلی:
سفیر آمریکا در سازمان ملل طی سخنانی در یک اندیشکده آمریکایی گفت که شورای حقوق بشر سازمان ملل ناموفق‌ترین بدنه آن است و به جای محکوم کردن، مسائل را کتمان می‌کند.
۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۴
دولت عربستان سعودی با ارسال نامه‌ای به سازمان ملل متحد مدعی نقض قلمروی آبی خود از سوی ایران شد.
۰۷ تير ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۵
دبیرکل سازمان ملل:
دبیرکل سازمان ملل متحد در پنجمین گزارش خود از نحوه اجرای قطعنامه 2231، از ادامه عملکرد قانونی ایران در قالب کانال خرید برجام خبر داد.
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۳
«گونِن سِگِو» (Gonen Segev) وزیر سابق انرژی رژیم صهیونیستی به اتهام جاسوسی برای ایران بازداشت شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار