سایر حوزه‌ها
۰۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۵
نماینده دائم ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت: گزارش جدید آژانس بار دیگر تایید می کند که اقدامات و فعالیتهای هسته ای ایران کاملا منطبق با برجام است.
۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۸
سازمان اطلاعات و امنیت داخلی رژیم صهیونیستی مدعی شد، دو تیم وابسته به جهاد اسلامی را در کرانه باختری بازداشت کرده که یکی از آنها قصد ترور وزیر جنگ این رژیم را داشته‌اند.
۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۳:۳۵
نشریه وال استریت ژورنال در گزارشی مدعی شد که شماری از دیپلماتهای اروپایی برای محدودسازی قدرت نمایی ایران در منطقه و جلب رضایت «ترامپ» به حفظ برجام، با یک مقام بلندپایه ایران دیدار کردند.
۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۱
آمریکا و تایلند در حال برگزاری رزمایش مشترک و سالیانه خود در تایلند هستند.
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۵
لیبرمن:
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با بیان اینکه هر کاری برای ممانعت از تثبیت حضور نظامی ایران در سوریه انجام می‌دهند، گفت ایران از مدت‌ها قبل به اسرائیل اعلان جنگ کرده است.
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۵
وزرای خارجه آمریکا و اردن امروز یادداشت تفاهم جدیدی درباره مبلغ کمک‌های مالی آمریکا به اردن امضا کردند.
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۱
ترکیه به‌منظور حمایت از نیروهای شرکت کننده در عملیات شاخه زیتون در عفرین، سری جدیدی از تجهیزات نظامی را به این منطقه ارسال کرد.
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۶
دبیرکل سازمان ملل متحد خواستار توقف فوری تنش‌ها در سوریه و حرکت به سمت راهکار سیاسی برای حل بحران این کشور شد.
۱۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۰
معاون وزیر خارجه ایران با انتقاد از سیاست آمریکا، این کشور را در کنار عربستان و رژیم صهیونیستی مسئول ایجاد تنش در منطقه دانست و گفت، فعالیت منطقه‌ای ایران ارتباطی با برجام ندارد.
۱۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۳
ربات سانبات که برای خوشامدگویی به حضار طی مراسمی در نظر گرفته شده بود، سخنرانی وزیر ارتباطات ترکیه را قطع کرد.
۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۶
وزارت خارجه عربستان خبر روزنامه «ایلاف» را که نوشته بود ریاض از سفر اخیر نخست وزیر لبنان به ترکیه ابراز ناراحتی کرده، تکذیب کرد.
۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۲:۴۶
نتایج یک نظرسنجی که دانشگاه «مریلند» درباره آشوب‌های اخیر در ایران منتشر کرده، آب سردی بر پیکر فضاسازی‌هایی است که آمریکا و کشورهای غربی درباره این اغتشاشات انجام داده‌اند.
آخرین اخبار