سایر حوزه‌ها
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۹
اتاق عملیات مشترک گروه‌های مقاومت فلسطین با صدور بیانیه‌ای بر آمادگی کامل برای مقابله با هر تجاوز رژیم صهیونیستی تأکید و اعلام کردند ارتباطی با موشکی که شب گذشته به سمت «بئر‌السبع» در فلسطین اشغالی شلیک شده، ندارند.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۷
ناپدید شدن روزنامه نگار منتقد عربستانی علاوه بر آنکه ریاض را درگیر خود کرده، برای دولت آمریکا نیز پیامدهایی را داشته بطوریکه ترامپ مجبور شده تا مواضع ضد و نقیض را در این رابطه اتخاذ کند.
۱۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۵
«یوزی رابین» که چهار دهه در عالی‌ترین سطح طراحی و ساخت موشک‌های رژیم صهیونیستی فعال بوده، دستکم دو بار به توان طراحی و ساخت موشکی ایران اذعان کرده است.
۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۴
بنا بر اعلام واشنگتن، وزیر خارجه آمریکا از ۱۴ تا ۱۶ مهر به ژاپن، کره شمالی و سپس چین سفر و با مقام‌های این کشورها درباره خلع سلاح اتمی پیونگ یانگ رایزنی می‌کند.
۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۸
رئیس پارلمان عربی امروز بر پایبندی این پارلمان به حل سیاسی بحران‌های فعلی در تعدادی از کشورهای عربی تأکید کرد.
۰۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۸
دبیر کل سازمان ملل متحد در سخنرانی افتتاحیه مجمع عمومی سازمان ملل متحد از حرکت کشورها به سمت یکجانبه‌گرایی ابراز نگرانی کرد.
۳۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۲:۵۸
گزارش‌ها درباره احتمال برکناری بن سلمان به تدریج بیشتر شده و نشریه تایمز هم اخیرا اعلام کرد که وی دیگر قدرت چندانی ندارد و پادشاه سعودی می‌تواند با یک حرکت قلم وی را برکنار کند.
۲۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۱
وزرای خارجه کشورهای باقی‌مانده در برجام قرار است در نشستی که ۲ مهر در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل برگزار می‌‏شود؛ با یکدیگر دیدار کنند.
۱۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۵
سازمان ملل:
سخنگوی دفتر اطلاع رسانی سازمان ملل امروز جمعه اعلام کرد که مارتین گریفیتس نماینده ویژه این سازمان در امور یمن به تلاش خود برای تضمین حضور هیات انصارالله در ژنو ادامه خواهد داد.
۱۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۷
یک رسانه آمریکایی در گزارشی از زندگی کلیمیان در ایران اذعان کرده که پیروان این دین در ایران، آزادانه می‌توانند به آداب مذهبی خود بپردازند.
۰۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۰
تارنمای آمریکایی «بازفید» در گزارشی اعلام کرد، نمایندگان شرکت های بزرگ فناوری از جمله فیسبوک، گوگل، مایکروسافت و توئیتر روز جمعه در خصوص بررسی راه های جلوگیری از دخالت در انتخابات میاندوره ای ماه نوامبر آمریکا جلسه ای محرمانه برگزار می کنند.
۳۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۳
«مارشال بیلینگسلیا»، دستیار وزیر خزانه‌داری آمریکا که در حال حاضر ریاست «گروه ویژه اقدام مالی» (FATF) را بر عهده دارد در جلسه‌ای روز سه‌شنبه توضیحاتی درباره نقش این کارگروه برای نظارت بر اجرای تحریم‌ها ارائه کرده است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار