سایر حوزه‌ها
۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۷
سخنگوی وزارت امور خارجه
سخنگوی وزارت خارجه کشورمان گفت: در ادامه گفت‌وگوهای قبلی میان وزارتخانه‌های امور خارجه ایران و کانادا در دوسال گذشته، هیئتی از وزارت خارجه کانادا به تهران سفر کرده و با مقامات وزارت امور خارجه کشورمان گفت‌وگو کردند.
۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۳
ائتلاف آمریکایی «ضد داعش» اعلام کرد که در حال رصد تحرکات نظامی در نزدیکی کرکوک عراق است و از نظر ائتلاف، تاکنون این تحرکات، حملات نظامی به کرکوک نبوده است.
۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۱
قاهره:
وزارت خارجه مصر در بیانیه‌ای خواهان حفظ خویشتنداری بغداد و اربیل شد.
۲۱ مهر ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۶
به دنبال سخنرانی ترامپ و تاکید وی بر اینکه پایبندی ایران به برجام را تایید نمی‌کند، آژانس بین المللی انرژی اتمی تصریح کرد ایران به تعهدات خود متعهد بوده است.
۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۷
شب گذشته
یک موشک فالکون ٩ چندبار مصرف دیشب ماهواره‌ای به مدار زمین برد و سومین ماموریت موفقیت آمیز این نوع موشک‌ها را برای اسپیس ایکس ثبت کرد.
۱۶ مهر ۱۳۹۶ - ۰۱:۲۱
خبرنگار مجله نیویورکر در مقاله خود با روایت صحنه ای جدید و البته متفاوت از دیدار ظریف و تیلرسون، واقعیات را وارونه جلوه داد.
۱۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۹
وزیر خارجه عربستان که در دو سال گذشته در هر مناسبتی علیه ایران سخن گفته، در سفر روسیه در کنفرانس خبری با همتای روس، علیه ایران هیچ سخنی نگفت.
۱۳ مهر ۱۳۹۶ - ۰۳:۱۶
دبیر کل سازمان ملل متحد در تازه‌ترین اظهارات خود توافق هسته‌ای غرب با ایران را «دستاورد بزرگی» خواند و خواستار تداوم آن شد.
۰۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۷
بی‌بی‌سی گزارش داد؛
مردم کاتولونیا در اسپانیا در همه‌پرسی جدایی این منطقه به پای صندوق‌های رای رفته‌اند.
۳۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۷
نخست وزیر انگلیس و رئیس جمهور آمریکا در حاشیه مجمع جهانی سازمان ملل در نیویورک درباره همکاری دو کشور در زمینه سیاست خارجی، دفاعی و اقتصادی گفت‌وگو کردند.
۳۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۳
دبیرکل سازمان ناتو اعلام کرد که این سازمان از افزایش نظامیان آمریکایی در افغانستان استقبال می‌کند اما بهترین راه‌حل مشکلات امنیتی این کشور آموزش نیروهای افغان است.
۳۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۰
سناتور روس:
مقام پارلمانی روسیه هشدار داد: حمله نظامی احتمالی آمریکا به کره شمالی، علاوه بر آسیب‌های جدی به این کشور، قطعا پایان حرفه سیاسی «دونالد ترامپ» خواهد شد.
آخرین اخبار