سایر حوزه‌ها
۳۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۹
جنگنده‌های رژیم متجاوز سعودی با بمب‌های خوشه‌ای فرودگاه صعده یمن و همچنین پایگاه نظامی «کهلان» را هدف حملات هوایی قرار دادند.
۳۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۳
محافل آمریکایی اعلام کردند
در حالیکه بین صاحب نظران آمریکایی در مورد حضور یا عدم حضور نظامی در سوریه اختلاف افتاده است، تصمیمات شتابزده و نسنجیده ترامپ در این خصوص موجی از نگرانی در این کشور ایجاد کرده است.
۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۷
عطوان:
روزنامه‌نگار سرشناس جهان عرب شیوه‌های پاسخ روسیه و آمریکا به تجاوز سه گانه علیه سوریه را تشریح و تاکید کرد: ترامپ با اعتراف به شکست در برابر سوریه نیروهایش را سریع‌تر خارج خواهد کرد.
۲۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۶
گوترش:
دبیر کل سازمان ملل تاکید کرد که هرگونه استفاده از سلاح شیمیایی غیر قابل قبول بوده و راه حل بحران در سوریه باید سیاسی باشد.
۲۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۷
وزارت خارجه سوریه در واکنش به اظهارات رئیس جمهوری آمریکا علیه سوریه، اعلام کرد که این کشور از این اظهارات او غافلگیر نشده است.
۲۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۵
مقامات رژیم صهیونیستی با ابراز نگرانی از ورود حزب‌الله به حمله چند ملیتی به رهبری آمریکا علیه سوریه، ابراز امیدواری کردند که سید حسن نصرالله دبیرکل این جنبش دستور ورود ندهد.
۲۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۱
بعد از واکنش وزارت خارجه روسیه به پیام توئیتری رئیس‌جمهوری آمریکا درباره حمله به سوریه، این بار ترامپ با لحنی متفاوت و آرامتر، توییت کرد.
۲۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۴
سفیر سابق آمریکا در سوریه:
آخرین سفیر آمریکا در سوریه ضمن هشدار درباره عبور از خط قرمز روسیه در قبال بشار اسد، مدعی شد که تنها راه برای مقابله با حملات شیمیایی دمشق، «حمله نظامی» است.
۲۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۲
اظهارات عجیب چاوش‌اوغلو:
وزیر خارجه ترکیه در اظهاراتی مداخله جویانه مدعی شد: اسد باید از حکومت سوریه کنار گذاشته شود!
۱۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۱
نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در توئیتی توهین‌آمیز، به اظهارات رئیس‌جمهور ایران درباره دخالت صهیونیست‌ها در بحران سوریه واکنش نشان داد.
۱۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۲
ارتش رژیم صهیونیستی ادعا می‌کند که یک تیم عملیاتی ۱۱ نفره جهاد اسلامی را که همگی از ساکنان شهر رفح هستند، بازداشت کرده است.
۱۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۲
دادستان جرابلس با اعلام خبر محاکمه 900 تروریست داعشی، گفت: بیشتر اعضای خارجی این گروه اتباع فرانسوی هستند.
آخرین اخبار