۰۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۸
ایران چقدر برق از نیروگاه بادی می‌تواند تولید کند؟
وزیر نیرو از وجود ظرفیت باقوه تولید ۳۰ هزار مگاوات برق از نیروگاه بادی در کشور خبر داد و گفت: باید این ظرفیت را بالفعل کرده و وارد مدار کنیم.
۰۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۲
قیمت نفت بالای ۶۴ دلار ثابت ماند
از آن جایی که خبر افزایش ذخایر نفت آمریکا با خوش‌بینی در مورد توافق تجاری آمریکا و چین خنثی شد، قیمت نفت در معاملات امروز بالای ۶۴ دلار در هر بشکه ثابت ماند.
۰۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۰
درخواست دریافت کارت سوخت ۱۰ برابر شده‌است
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی:
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: پیش‌بینی می‌کنیم با توجه به افزایش درخواست‌ها سه هفته تا دو ماه از زمان درخواست کارت سوخت طول می‌کشد تا کارت سوخت به دست مالکان خودرو برسد.
۰۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۶
صرفه‌جویی معادل ساخت یک پالایشگاه ۷۵۰ هزار بشکه‌ای، طی یک هفته
مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی گفت: کاهش تقریبی بیست میلیون لیتری روزانه در مصرف بنزین طی هفته گذشته معادل ساخت یک پالایشگاه نفت خام با ظرفیت ۷۵۰ هزار بشکه در روز است.
۰۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۹
واریز سهمیه بنزین تاکسی‌های اینترنتی تا پایان امروز/ افزایش ۲۰ درصدی تخصیص گاز مایع
سخنگوی ستاد تنظیم بازار خبر داد؛
محمدرضا کلامی گفت: سهمیه بنزین تاکسی‌های اینترنتی تا پایان امروز به کارت سوخت واریز می‌شود و با جمع آوری اطلاعات آژانس‌های تلفنی، سهمیه آن‌ها هم شارژ خواهد شد.
۰۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۹
۳ برابر شدن قیمت بنزین تحت تاثیر ایده صندوق بین‌المللی پول بود
درخشان:
عضو هیأت علمی دانشگاه علامه طباطبایی گفت: اینکه یکباره اعلام شد قیمت بنزین ۳ برابر شده است نشان می‌دهد مسؤولان کشور تحت تاثیر اندیشه‌های صندوق بین‌المللی پول قرار دارند، زیرا طبق این اندیشه‌ها باید برای انجام اصلاحات شوک درمانی صورت گیرد.
۰۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۱
مصرف بنزین پس از سهمیه‌بندی به زیر ۸۰ میلیون لیتر رسید
اطلاعیه جدید شرکت ملی پخش:
شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت، کاهش مصرف بنزین را درپی داشته است.
۰۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۶
کاهش ۱۹ میلیون لیتری مصرف بنزین با سهمیه‌بندی بنزین
وزارت نفت اعلام کرد
وزارت نفت اعلام کرد با اصلاح قیمت بنزین و برقراری دوباره نظام سهمیه بندی، میزان مصرف بنزین در کشور روزانه ۱۹ میلیون لیتر کاهش یافته است.
۰۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳
سرنوشت وام ۲.۵ میلیونی دوگانه‌سوز کردن خودرو
اردیبهشت ماه بود که مسوولان از تخصیص وام ۲.۵ میلیون تومانی برای دوگانه‌سوز کردن خودرو‌ها خبر دادند که ظاهرا چندان مورد استقبال قرار نگرفت؛ اما اکنون باتوجه به اصلاح قیمت بنزین و رشد تقاضا برای این فرآورده نفتی، به‌نظر می‌رسد که این وام خواهان زیادی داشته باشد.
۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۱
واردات نفت چین از عربستان افزایش ۷۶ درصدی داشته است
واردات نفت خام چین از عربستان در ماه اکتبر ۲۰۱۹ نسبت به ماه پیش از آن ۷۶ درصد افزایش یافت.
۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۴
خاندوزی: افزایش قیمت بنزین به جبران کسری بودجه دولت ربطی ندارد / سال ۹۷ افزایش مصرف بنزین ۲ برابر رشد کرد!
خاندوزی اقتصاددان با تأکید بر اینکه افزایش قیمت بنزین، سیاست درستی بود اما باید در زمان مناسبی اجرا می‌شد این مسئله را که دولت برای جبران کسری بودجه خود اقدام به افزایش نرخ بنزین کرده است، رد کرد.
۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۴
قیمت بلیت اتوبوس گران نمی‌شود
رییس اتحادیه تعاونی‌های مسافربری:
رییس اتحادیه تعاونی‌های مسافربری اعلام کرد که در پی اصلاح قیمت بنزین مسلما شاهد افزایش تقاضا برای سفر‌های مردمی با اتوبوس خواهیم بود که هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد و قیمت بلیت اتوبوس گران نمی‌شود.
قبلی۳بعدی