۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۵
ضربه ۴۰۰۰ میلیاردی آدامس‌های قاچاق به بدنه اقتصاد و سلامت جامعه
سازمان غذا و دارو از اسپارتام مضر موجود در آدامس‌های قاچاق خبر می‌دهد.
۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۱
ماجرای زیرگرفتن معترضان سهام عدالت توسط پوری حسینی چه بود؟ +فیلم
پوری حسینی، رییس سازمان خصوصی سازی به انتشار فیلمی از وی در فضای مجازی مبنی بر اعتراض معلولان به وضعیت سهام عدالت و زیر گرفتن آنان از سوی ماشین حامل وی واکنش نشان داد.
۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۹
متهم ۶ میلیارد یورویی، رکورد بابک زنجانی را شکست
بزرگ‌ترین کلاهبرداری در تاریخ ایران حدود شش میلیارد و ۶۵۶ میلیون یورو بدهی دارد، یعنی سه برابر بدهی بابک زنجانی به وزارت نفت. این پرونده البته به گفته برخی منابع آگاه، محدود به پتروشیمی نیست و پا در بنادر ایران هم دارد.
۱۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۶
ممنوعیت اجاره یا خرید خودرو لوکس/ ۲۵ دستور برای کاهش هزینه شرکت‌ها و هلدینگ‌های تابعه
وزارت کار اعلام کرد
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از دستور ۲۵ گانه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای کاهش هزینه‌های غیر ضروری شرکت‌ها و هلدینگ‌های تابعه خبر داد.
۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۶
چرا برخی از کالا‌های دولتی به دست دلالان می‌رسد؟
در ماه‌های گذشته، نوسانات نرخ ارزی و بروز التهابات اقتصادی در بازار، دولت را مجبور ساخته برخی از کالا‌های اساسی و ضروری مردم را (با هدف کنترل بازار) با ارز ۴ هزار و ۲۰۰ تومانی تامین کند، اما متاسفانه بخشی از این اقلام به دلیل اختلاف قیمتی موجود، به آنسوی مرز‌ها قاچاق می‌شوند.
۱۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۶
واکنش رئیس اتحادیه فروشندگان موبایل به تغییرات ثبت گوشی مسافری
رئیس اتحادیه فروشندگان تلفن همراه در واکنش به بسته‌شدن سایت ثبت گوشی مسافری روی گوشی‌های فاقد شرایط سفر، گفت‌: اهالی بازار از قانون تبعیت می‌کنند؛ تنها صحبت روی کالا‌هایی است که در برخی نقاط کشور در مغازه‌ها مانده‌اند.
۰۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۹
اظهارنظر عجیب وزیر دادگستری؛ فسادی در خصوصی سازی صورت نگرفته است
در گفتگو با خبرگزاری دانشجو مطرح شد
آوایی علی رغم اظهارات محسنی اژه ای و بسیاری از نمایندگان مجلس که از فساد‌های متعدد در بحث خصوصی سازی پرده برداشته بودند، گفت: برخلاف اصرار برخی نمایندگان به این نتیجه رسیدیم که در خصوصی سازی‌ها فسادی صورت نگرفته است.
۰۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۲
قاچاق سازمان یافته مشروبات الکلی در بندر شهید رجایی/ دست چه کسانی در کار است؟!
گزارش|
یکی از اصلی‌ترین معضلات اقتصاد کشور، قاچاق‌های گسترده است که از مبادی ورودی کشور صورت می‌گردد. موضوغ مذکور این سوال را به ذهن متبادر می‌سازد که آیا قاچاق‌های گسترده بدون همکاری کارکنان گمرک با قاچاقپیان امکان پذیر است؟
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۳
نقاط قوت و ضعف طرح حمایت و تشویق مطلعین مفاسد اداری و اقتصادی
اندیشکده شفافیت برای ایران اعلام کرد
گروه حقوقی اندیشکده شفافیت برای ایران، با انتشار گزارشی ضمن حمایت از تصویب طرح حمایت و تشویق مطلعین مفاسد اداری و اقتصادی در راستای ایجاد بستر حقوقی لازم برای گزارشگری تخلف در کشور، به بررسی نقاط قوت و ضعف این طرح مجلس پرداخت.
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۹
درخواست مجازات عاملان مشکلات ارزی و تاراج اموال مردم
توکلی در نامه‌ای به دادستان تهران مطرح کرد
رئیس هیات مدیره دیده بان شفافیت و عدالت با ارسال نامه‌ای به دادستان تهران خواستار پی گیری و مجازات مسببان اصلی مشکلات ارزی و تاراج دهندگان اموال مردم در موسسات غیرمجاز مالی و اعتباری شد.
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۹
عرضه ۳۵ تنی اینترنتی گوشت قرمز/ ورود دادستان به پرونده قاچاق دام
مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران خبرداد
مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران از عرضه حدود ۳۵ تن گوشت قرمز به صورت اینترنتی در تهران خبر داد و گفت:با ورود دادستانی به پرونده قاچاق دام زنده قیمت‌ها به زودی شکسته می‌شود.
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۷
کانادا ۱۷ نفر از جمله ۷ ایرانی را به بهانه پولشویی بازداشت کرد
«پلیس سواره نظام سلطنتی کانادا» شامگاه سه شنبه به وقت تهران اعلام کرد که یک گروه ۱۷ نفره که هفت تن از آن‌ها ایرانی هستند را به اتهام دست داشتن در پولشویی دستگیر کرده است.
قبلی۲بعدی