۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۷
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۷
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۵
مدیرکل تأمین و مهندسی تجهیزات سازمان بنادر:

معطلی کشتی‌ها در بندر شهید رجایی کاهش یافت

مدیرکل تأمین و مهندسی تجهیزات سازمان بنادر از کاهش معطلی کشتی‌ها به حداقل زمان، با ارائه سرویس همزمان هر دو اپراتور بندر شهید رجایی خبر داد.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۰
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۲
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۱

جاده چالوس شمالی بزرگراه می‌شود

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: در راستای تسهیل سفر به شمال کشور بخش دیگری از محور چالوس حد فاصل دزدبن تا مرزن آباد به بزرگراه تبدیل می‌شود.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۴

خودروی خود را الکترونیکی از کشور خارج کنید

گمرک ایران، از الکترونیکی شدن خروج موقت (کابوتاژ) خودرو به عتبات عالیات خبر داد و اعلام کرد: با استفاده از سامانه جامع گمرکی، امکان دوراظهاری برای خروج موقت خودرو فراهم شده است.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۸
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۲
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۲
حسینی‌کیا در گفتگو با دانشجو:

اراده‌ای برای اجرای قوانین مبارزه با قاچاق نیست

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر برندهای پوشاک قاچاق در کشور عرضه می‌شود اما متأسفانه هیچ برخوردی با عرضه‌کنندگان آنها صورت نمی‌گیرد درحالیکه نیروی انتظامی و سازمان حمایت باید با این معضل برخورد کنند.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۷
محمود صادقی در گفتگو با دانشجو:

مجلس گمرک را به همکاری با سامانه جامع تجارت موظف می‌کند/ چرا گمرک به سامانه جامع تجارت نپیوسته است؟

رئیس فراکسیون شفافیت مجلس با اشاره به عملکرد نامطلوب گمرک با سامانه جامع تجارت در حوزه تبادل اطلاعات گفت: هم‌اکنون تنها ضعف موجود در فعالیت سامانه‌های حوزه تجارت عدم اتصال و یکپارچگی دستگاه‌ها با یکدیگر است
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۵
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۱
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۲

پای جمال خاشقچی به نفت وارد شد

در مواجهه عربستان سعودی با فشارهای بین‌المللی بر سر نقش دولت این کشور در ناپدید شدن یک خبرنگار برجسته، تحلیلگران هشدار می‌دهند که این امر ممکن است پیامدهایی برای بازارهای نفت جهانی داشته باشد
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۹
آلبرت بغزیان در گفتگو با دانشجو:

بانک‌ها منابع ارزان گرفته و تسهیلات گران قیمت می‌دهند/ کمتر از یک چهارم منابع قرض الحسنه بانک‌ها به مردم تسهیلات داده می‌شود

استاد اقتصاد دانشگاه تهران معتقد است بانک‌ها باید منابع ارزان را می‌گیرند. قسمتی از آن را قرعه کشی می‌کنند و مابقی آن را بدر تسهیلات گران قیمت و قسمتی از آن را هم در مصارف دیگر سرمایه گذاری و بنگاه داری خرج می‌کنند.
فیلم
گزیده اخبار
برگزیده‌ها