۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۴
قیمت دلار امروز شنبه ۱۴۰۱/۲/۱۰
قیمت دلار در بازار آزاد، امروز به ۲۸،۰۸۰ (بیست و هشت هزار و هشتاد) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، افزایش ۰.۲۱ درصدی داشته است.
۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۷
قیمت سکه و طلا امروز شنبه ۱۴۰۱/۲/۱۰
هر گرم طلا ۱۸ عیار که ۳ روز پیش تا ۱،۲۹۵،۹۰۰ (یک میلیون و دویست و نود و پنج هزار و نهصد) تومان رسیده بود، امروز - شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ مصادف با ۳۰ آوریل ۲۰۲۲ - با رشد ۰.۱۳ درصدی به ۱،۲۹۷،۷۰۰ (یک میلیون و دویست و نود و هفت هزار و هفتصد) تومان رسید.
۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۳
وام‌های ازدواج انباشت شده برای فرزندان ⁧‫بازنشستگان پرداخت شد
عبدالملکی:
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برای اولین بار همه تقاضا‌های وام ازدواج انباشت شده دوره قبل برای فرزندان ⁧‫بازنشستگان‬⁩ کشوری یکجا تأمین اعتبار و پرداخت شد.
۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۸
آتش‌سوزی واحد ۸۰ پالایشگاه نفت آبادان مهار شد
آتش‌سوزی واحد ۸۰ پالایشگاه نفت آبادان در کمترین زمان ممکن، با واکنش سریع واحد‌های عملیاتی آتش نشانی مهار شد.
۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۸
پیش بینی افزایش قابل توجه ورود ارز به کشور
سلطانی‌زاده مطرح کرد
عضو کانون صرافان ایران درباره آثار معافیت مالیاتی ورود ارز به کشور گفت: پیش بینی می شود این بخشنامه موجب افزایش قابل توجه ورود ارز به کشور شود.
۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۱
قیمت سکه و طلا امروز چهارشنبه ۱۴۰۱/۲/۷
هر گرم طلا ۱۸ عیار که ۲ روز پیش تا ۱،۲۷۹،۲۰۰ (یک میلیون و دویست و هفتاد و نه هزار و دویست) تومان رسیده بود، امروز - چهارشنبه ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ مصادف با ۲۷ آوریل ۲۰۲۲ - با رشد ۰.۶۲ درصدی به ۱،۲۸۷،۳۰۰ (یک میلیون و دویست و هشتاد و هفت هزار و سیصد) تومان رسید.
۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۲
اسامی کارگران نمونه ملی، گروه‌های کار نمونه ملی و واحد‌های نمونه ملی اعلام شد
با حضور رییس جمهور؛
اسامی کارگران نمونه ملی، گروه‌های کار نمونه ملی و واحد‌های نمونه ملی با حضور رییس جمهور اعلام شد.
۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۳
سال ۱۴۰۱ بسیار نوید بخش برای جامعه کارو تولید کشور خواهد بود / کارگران مهم‌ترین عنصر تدوام انقلاب اسلامی هستند/ تلاش دولت مردمی سیزدهم برای مداوای بیماری مزمن تورم
دکتر عبدالملکی:
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دولت مردمی سیزدهم گفت: سال ۱۴۰۱ بسیار نویدبخش برای جامعه کار و تولید کشور است.
۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۳
قیمت دلار امروز سه شنبه ۱۴۰۱/۲/۶
قیمت دلار در بازار آزاد، امروز به ۲۷،۸۲۰ (بیست و هفت هزار و هشتصد و بیست) تومان رسید که نسبت به روز قبل، افزایش ۰.۴۳ درصدی داشته است.
۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۱
قیمت سکه و طلا امروز سه شنبه ۱۴۰۱/۲/۶
هر گرم طلا ۱۸ عیار که ۲ روز پیش تا ۱،۲۸۹،۴۰۰ (یک میلیون و دویست و هشتاد و نه هزار و چهارصد) تومان رسیده بود، امروز - سه شنبه ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ مصادف با ۲۶ آوریل ۲۰۲۲ - با کاهش ۰.۷۹ درصدی به ۱،۲۷۹،۲۰۰ (یک میلیون و دویست و هفتاد و نه هزار و دویست) تومان رسید.
۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۵
قیمت دلار امروز دوشنبه ۱۴۰۱/۲/۵
قیمت دلار در بازار آزاد، امروز به ۲۷،۸۲۰ (بیست و هفت هزار و هشتصد و بیست) تومان رسید که نسبت به روز قبل، کاهش ۰.۱ درصدی داشته است.
۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۲
قیمت سکه و طلا امروز دوشنبه ۱۴۰۱/۲/۵
هر گرم طلا ۱۸ عیار که ۴ روز پیش تا ۱،۳۰۷،۹۰۰ (یک میلیون و سیصد و هفت هزار و نهصد) تومان رسیده بود، امروز - دوشنبه ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ مصادف با ۲۵ آوریل ۲۰۲۲ - با کاهش ۱.۴۳ درصدی به ۱،۲۸۹،۴۰۰ (یک میلیون و دویست و هشتاد و نه هزار و چهارصد) تومان رسید.
قبلی۵بعدی