۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۴
بررسی راه‌های برخورد با فراریان مالیاتی در برنامه پایش
برنامه «پایش» امشب به بررسی موضوع «فرار مالیاتی و چگونگی برخورد با خاطیان در دنیا»، با حضور کارشناسان اقتصادی می‌پردازد.
۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۴
نرخ رسمی انواع ارز / قیمت ۴۷ ارز ثابت ماند
بانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز را برای امروز یکشنبه ۱۳ مرداد ۹۸ اعلام کرد که بر اساس آن، تمام نرخ‌ها نسبت به روز گذشته ثابت ماند.
۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۰
بی‌توجهی دولت به افزایش قیمت دفتر مشق / اتحادیه صحافان: شرمنده دانش‌آموزان کم بضاعت هستیم
رئیس اتحادیه صحافان با اشاره به افزایش شدید قیمت دفاتر مشق و مشکل خانواده دانش‌آموزان کم بضاعت گفت: من در نامه‌ای به وزیر ارشاد، پرسیدم آیا قرار نیست برای حل این موضوع کاری انجام دهید؟ ایشان به سرعت جواب نامه را دادند و صراحتاً اعلام کردند «نه».
۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۰
بازگشت مرغ به کانال ۱۴ هزار تومانی / قیمت فروش اصناف دلبخواهی شد
درحالی که قیمت مرغ تا ۱۴هزار و ۵۰۰تومان کاهش یافته است، اما اصناف برای این محصول به‌صورت دل‌خواه قیمت‌گذاری می‌کنند، به‌طوری که این محصول در نقاط مختلف با قیمت‌های متفاوت و تا ۱۶هزار تومان نیز به فروش می‌رسد.
۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۴
درخواست پلمب ۱۶ دکه و اغذیه فروشی در خیابان ۳۰ تیر تهران
رئیس اتحادیه صنف اغذیه‌فروشان و مواد غذایی تهران از درخواست این اتحادیه برای پلمب ۱۶ دکه و اغذیه فروشی در خیابان ۳۰ تیر به دلیل نداشتن جواز بهداشتی و مجوز فعالیت خبر داد.
۰۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۲
ظرفیت واحد‌های تولیدی پوشاک در استان البرز ۳۰ درصد افزایش یافت / لزوم استمرار طرح مبارزه با عرضه پوشاک قاچاق
طائفی در گفتگو با دانشجو:
تولیدکننده پوشاک گفت: تولیدکنندگان پوشاک استان البرز ضمن تأکید بر استمرار طرح مبارزه با پوشاک قاچاق و نقش آن در افزایش اشتغالزایی، خواستار حمایت همه‌جانبه از واحد‌های تولیدی این استان در جهت تأمین ارز برای واردات مواد اولیه و حل مشکل نقدینگی شدند.
۰۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۷
احتکار و گرانی، نتایج اجرای طرح مسکن مشارکتی
در برنامه «پایش» بررسی شد
در برنامه «پایش» ۸ مردادماه، موضوع «برنامه دولت برای ساخت مسکن مشارکتی»، نقد و بررسی شد.
۰۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۲
امکان تقلب و فرار مالیاتی با کارتخوان‌های جدید وجود ندارد
مدیرکل سازمان مالیاتی با اشاره به رفع ابهامات قانونی الزام نصب کارت خوان در مطب پزشکان، گفت: با کارت خوان‌های جدید مجهز به حافظه مالیاتی امکان تقلب و فرار مالیاتی به کلی محدود شده است.
۰۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۸
کاهش خرید کالاهای غیر ضروری / قیمت برخی کالاها در حال کاهش است
رئیس اتحادیه فروشگاه‌های زنجیره‌ای کشور گفت: با توجه به مشکلات اقتصادی خرید کالا‌های غیراساسی کاهش یافته، اما خرید کالا‌های اساسی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای ۲۰ درصد افزایش پیدا کرده است.
۰۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۸
شمال کشور فردا گرم و سپس خنک می‌شود
کارشناس پیش‌بینی سازمان هواشناسی گفت: از روز پنجشنبه بارش‌های پراکنده از غرب سواحل خزر و اردبیل آغاز خواهد شد و روز‌های جمعه و شنبه در استان‌های گیلان، مازندران، گلستان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل، بارش پراکنده خواهیم داشت.
۰۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۰
صعود دوباره قیمت محصولات ایران خودرو / افزایش ۸ میلیونی ۴۰۵، پارس و ۲۰۶
در حالی که ایران خودرو دو روز پیش قیمت دو محصولش را افزایش داده بود، امروز نیز قیمت ۴ محصول دیگر را افزایش داد؛ این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که بازار خودرو به سمت ثبات و کاهش قیمت‌ها در حرکت بود.
۰۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۹
بررسی سراب ساخت مسکن مشارکتی از سوی دولت در برنامه پایش
برنامه «پایش» امشب به بررسی موضوع «نقد برنامه دولت برای ساخت مسکن مشارکتی و سراب پیش رو»، با حضور کارشناسان اقتصادی می‌پردازد.
قبلی۵بعدی