اماراتی‌ها خلبان ایرانی را بخاطر پرچم ایران اخراج کردند! / سه دانشگاه با سرپرست غیرقانونی/ مصاحبه روزنامه اصلاح‌طلب با "شهرام جزایری"/قاضی و مفتی‌های داعش از کجا می‌آیند؟
خواندنی‌ترین اخبار فضای مجازی؛
عامل اختلاس ۷.۵ میلیاردی سنندج بازداشت شد، پاسخ معاون حقوقی رئیس‌جمهور به ادعای اصلاح‌طلبان، سرپرستی ۳ دانشگاه‌ غیرقانونی است، اخراج خلبان به دلیل برافراشتن پرچم ایران، داعش از کجا "قاضی" و "مفتی"می‌آورد، توشیح شهرام‌جزایری درباره بابک زنجانی، زنی که پس از 10 روز از قبر بیرون آمد و... از اهم اتخبار متنوع منتشر شده در فضای مجازی طی امروز هستند.
تعداد نظرات: ۴
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۹
اینها که جنایت نیست.اما اگر به کسی که همه قوانین یک ملت را ندیده میگیرد بگویند بالای چشمتان ابرو جنایت انجام شدهاست.ویک سری احمق هم دردنیا قبول میکنند از جمله کشور خودمان
محمدی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۰
سلام , خلبان ایرانی کار قشنگی کرده. ولی من در کل منظورش رو نفهمیدم.
می خواسته چه پیامی رو برسونه ؟
سهیل
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۱
سلام
در حال حاضر برخی از خطوط هوایی کشورمان از خلبانان خارجی استفاده می کنند.
اگر خلبانان خارجی خطوط هوایی ایران پس از فرود در هر یک از فرودگاههای خارج از کشور به نام خطوط هوایی ایران بخواهند به اینصورت عمل نمایند باز هم به همین صورت نظر خواهید داد.
محرومیت ناشی از عملکرد احساسی خلبان در بدو برقراری ارتباطات هوایی، علاوه بر برکناری ایشان از پرواز، می تواند باعث توقف درآمد هنگفت حاصل از عبور و ترانزیت هوایی خطوط هوایی کشورهای منطقه خلیج فارس برای کشورمان گردد.
به نظر من ضرورتی نداشت این کار به این صورت انجام گردد.
خلبان
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۴
ظاهرا خبر رو دقیق نخوانده اید!
این هواپیما بزرگترین هواپیمای مسافرتی جهان بوده است و خلبان آن یک ایرانی!!! این خلبان خواسته به دنیا اعلام کند که مهارت خلبانان ایرانی تا حدی بالا است که هدایت چنین هواپیماهایی را به آنها واگذار می کنند. به نظر من این خلبان کار بسیار قشنگی کرده و حاضر شده با تحمل زیان مالی، نام ایران و ایرانی رو یکبار دیگر به افتخار گره بزنه.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: