حادثه پلاسکو ۲۱ سال قبل پیش بینی شده بود/ ۲۲ هزار ساختمان در تهران شبیه پلاسکو داریم/ در موضوع ایمنی ساختمان ضعف قانونی وجود دارد
قدیری در گفتگوی تفضیلی با «دانشجو»:

حادثه پلاسکو ۲۱ سال قبل پیش بینی شده بود/ ۲۲ هزار ساختمان در تهران شبیه پلاسکو داریم/ در موضوع ایمنی ساختمان ضعف قانونی وجود دارد

معاون پیشگیری و حفاظت از حریق سازمان آتش نشانی گفت: ۵۰ مورد اخطاریه به شیوه‌های مختلف به هیات مدیره و مالک پلاسکوداده شده بود و هر زمان پاسخ‌های سرد و بی روح دریافت کرده بودیم حتی در سال ۷۴ ...
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۱
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۴
رئیس مرکز مبارزه با جرایم ملی و سازمان‌یافته پلیس فتا ناجا مطرح کرد

رمز دوم یک‌بارمصرف گام نخست ارتقاء ایمنی بانکداری الکترونیک

رئیس مرکز مبارزه با جرایم ملی و سازمان‌یافته پلیس فتا ناجا گفت: ارائه سرویس رمز دوم یک‌بارمصرف ضرورتی مهم و گامی نخست برای ارتقاء ایمنی بانکداری الکترونیک است.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۷

کلاهبرداری در فضای مجازی/ ۵ میلیون تومان برای جعبه خالی قرص لاغری

زن میانسالی که چاقی را عامل نگرانی خود عنوان می‌کرد می‌گفت: برای خلاصی از این رنج مدت‌ها به دنبال راهی ساده برای کاهش وزن بودم تا اینکه تبلیغات «لاغری آسان در چند روز» در یکی از سایت‌های اینترنتی در فضای مجازی توجه من را به خودش جلب کرد.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۹
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۳
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۰
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۸
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۴

جبهه متحد زنان اصول گرا با انتشار پیامی درخواست اقدامی عاجل درباره «مرضیه هاشمی» دارد

جبهه متحد زنان اصول گرا ضمن محکوم کردن اقدام غیر انسانی و غیرقانونی بازدداشت مرضیه هاشمی خواستار آزادی فوری این بانوی انقلابی شد و در این راستا اقدام عاجل و مناسب از سوی مسئولان سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران را امری ضروری خواند.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۶
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۰

تهران پیشگام در عرضه دام بهداشتی است

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار با تأکید بر لزوم ساماندهی عرضه دام زنده در سطح شهر تهران عنوان کرد: این سازمان با تأسیس سه جایگاه عرضه بهداشتی دام در سه پهنه جغرافیایی پایتخت، در زمینه ساماندهی عرضه گوسفند و ارائه استاندارد و ایمن دام در کشور پیشگام است.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۷
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۱
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۳
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵
کاویان در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:

محرومیت قانونی ازدواج های زیر 18 سال و مجوز رسمی اشاعه گناه در جامعه نتیجه طرحی که متوقف شد

جامعه شناس و پژوھشگر مسائل خانواده گفت: یک علت اینکه چرا طرح افزایش سن ازدواج در مجلس متوقف شد این است که نیازهای جامعه را پاسخ نمی‌داد و آسیب‌های زیادی چون محرومیت قانونی ازدواج های زیر 18 سال و اشاعه گناه در جامعه را به دنبال داشت.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۸
فیلم
گزیده اخبار
برگزیده ها
پرطرفدارترین عناوین