اجتماعی
اخبار منتخب
۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۵
همزمان با بازدید میدانی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران صورت پذیرفت.

بهره برداری از کانال جمع آوری و هدایت آب‌های سطحی مدائن

کانال جمع آوری و هدایت آب‌های سطحی مدائن در منطقه ۱۸ همزمان با بازدید میدانی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از پروژه‌های عمرانی جنوب غرب پایتخت، مورد بهره برداری قرار گرفت.
۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۳
۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۹
۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۲
۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۶
۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۰
۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۳

طرح ترافیک سال ۱۴۰۰ گران می‌شود؟

معاون شهرد ار تهران با اشاره به پیشنهاد افزایش ۲۰ درصد طرح ترافیک طی سال آینده در پایتخت گفت: در صورت خرید طرح ترافیک به صورت شش ماهه و یکساله شهروندان از تخفیف ۲۰ تا ۳۵ درصدی بهره‌مند می‌شوند.
۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۴
محرز در مصاحبه با رادیو گفت‌وگو:

واکسن ایرانی تا خردادماه برای همه گروه‌ها قابل توزیع است

متخصص بیماری‌های عفونی در حالی خبر آماده شدن واکسن ایرانی برای تزریق به مردم کشورمان را برای بازه زمانی بهار سال آینده تخمین زد که هیچ یک از واکسن های خبررسانی شده برای ورود به کشور را تایید نکرد.
۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۴
رئیس کمیته اجرایی طرح شهید سلیمانی:

وقتی پای مصالح ملی و سلامت مردم وسط باشد با همدلی از هر بحرانی عبور می‌کنیم

«شاهین محمدصادقی» با حضور در برنامه «طبیب» با تأکید بر اینکه هم‌صدایی و هم‌آوایی همه اقشار و گروه‌ها از دستاوردهای بزرگ طرح شهید سلیمانی است، یادآور شد: موفقیت این طرح نشان داد وقتی پای مصالح ملی و سلامت مردم وسط باشد با همدلی و هماهنگی از هر بحرانی عبور می‌کنیم.
۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۶

هوای ۷ شهر ناسالم است

امروز (یکشنبه) هوای شهر‌های کرج، بجنورد، مشهد، تبریز، بندرعباس و اصفهان به ترتیب با شاخص‌های ۱۰۳، ۱۰۶، ۱۰۸، ۱۱۷، ۱۴۰ و ۱۴۳ ناسالم برای گروه‌های حساس و یاسوج با شاخص ۱۷۴ در شرایط ناسالم برای همه گروه‌ها قرار دارد.
۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۶
رئیس سازمان امداد ونجات جمعیت هلال‌احمر عنوان کرد؛

به ۶۶۰۰ آسیب دیده از حوادث جوی امدادرسانی شد

مهدی ولی‌پور از امدادرسانی به ۶۶۰۰ نفر از هموطنان متاثر از حوادث جوی در ۴۴ شهر، روستا و ۱۰۰ محور کوهستانی ۲۰ استان کشور خبر داد.
۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۴
۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۳
۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۴
۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۳
سردار اشتری - فرمانده ناجا:

بازرسی ناجا موضوع برخورد نماینده مجلس با سرباز را پیگیری می‌کند‌ / امیدواریم با همکاری اینترپل عاملین ترور شهید فخری‌زاده دستگیر شوند

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه برای تمام عوامل ترور شهید فخری زاده پرونده تشکیل شده است از پیگیری معاونت حقوقی و بازرسی ناجا در قضیه سیلی نماینده مجلس به سرباز پلیس راهور خبر داد.
فیلم
گزیده اخبار
برگزیده ها
پرطرفدارترین عناوین