نقاط قوت و ضعف طرح حمایت و تشویق مطلعین مفاسد اداری و اقتصادی
اندیشکده شفافیت برای ایران اعلام کرد

نقاط قوت و ضعف طرح حمایت و تشویق مطلعین مفاسد اداری و اقتصادی

گروه حقوقی اندیشکده شفافیت برای ایران، با انتشار گزارشی ضمن حمایت از تصویب طرح حمایت و تشویق مطلعین مفاسد اداری و اقتصادی در راستای ایجاد بستر حقوقی لازم برای گزارشگری تخلف در کشور، به بررسی نقاط قوت و ضعف این طرح مجلس پرداخت.
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۹
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۴

آثار مضر مهاجرت نیروی انسانی متخصص

مهاجرت بین‌المللی افراد با مهارت و سطح تحصیلات بالا از قبیل: پزشکان و مهندسان از کشور‌های با درآمد پایین به کشور‌های مرفه، امری است که از آن با «فرار مغزها» یاد می‌شود. درواقع فرار مغز‌ها معرف جریان سرمایه انسانی است که در آن انتقال مهارت‌ها صورت می‌گیرد.
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۰

بنز e۲۸۰ را در سایت دیوار ببینید

داستان مرسدس بنز E۲۸۰ در ایران از سال ۲۰۰۳ و با ورود تعداد معدودی از این خودرو آغاز شد. ظاهر جذاب به همراه موتور قدرتمند و امکانات رفاهی عالی خیلی زود این خودرو را به یکی از محبوب‌ترین خودرو‌های سری E. در سراسر ایران تبدیل کرد.
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۳
معاون برنامه‌ریزی بنیاد مستضعفان خبر داد؛

صادرات ۶۶۱ میلیون یورویی بنیاد مستضعفان/ رشد مقاصد صادراتی به ۵۶ کشور

معاون توسعه اقتصادی و برنامه‌ریزی بنیاد مستضعفان با بیان اینکه بنیاد سال گذشته ۶۶۱ میلیون یورو صادرات داشت، از رشد ۷۵ درصدی عملکرد در این حوزه خبر داد و گفت: تعداد مقاصد صادراتی خود را به ۵۶ کشور افزایش دادیم.
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۵
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش:

مصرف روزانه ۸۷ میلیون لیتر بنزین در کشور/ کارت سوخت بدون نرخ دوم بی‌معناست

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش با اشاره به اینکه با ادامه روند کنونی افزایش مصرف بنزین، به زودی مزیت صادرات بنزین را از دست می‌دهیم، گفت: هنوز تصمیمی در خصوص نرخ دوم بنزین گرفته نشده بنابراین در این شرایط کارت سوخت بی‌معنی است.
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۸

معمای چند مجهولی فشار بر تولید/ اثر مستقیم فرار مالیاتی پزشکان بر بیکاری

در حال حاضر تولید به علت هزینه‌های زیادی که از سازمان‌های مختلف مانند تأمین اجتماعی و سازوکار حق بیمه قرارداد به آن تحمیل می‌شود مشکلات زیادی دارد. در این شرایط با جلوگیری از فرار مالیاتی پزشکان می‌توان بدهی دولت به این سازمان را تسویه و از فشار بیش‌تر بر تولید جلوگیری کرد.
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۳
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰
شهبازی:

صنعت کشور با روحیه جهادی و انقلابی فاصله گرفته است/ ۷۰ درصد اقلام وارداتی قابلیت تولید داخلی دارد

مسئول بسیج مهندسین صنعتی کشور گفت: ظرفیت های تجاری و صنعتی بسیاری در کشور وجود دارد. جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت فرصت مناسبی برای معرفی این ظرفیت ها به سرمایه گذاران و تجار داخلی و خارجی است.
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۳
اندیشکده شفافیت برای ایران اعلام کرد

نقاط قوت و ضعف طرح حمایت و تشویق مطلعین مفاسد اداری و اقتصادی

گروه حقوقی اندیشکده شفافیت برای ایران، با انتشار گزارشی ضمن حمایت از تصویب طرح حمایت و تشویق مطلعین مفاسد اداری و اقتصادی در راستای ایجاد بستر حقوقی لازم برای گزارشگری تخلف در کشور، به بررسی نقاط قوت و ضعف این طرح مجلس پرداخت.
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۷
یک کارشناس در نامه به رئیس جمهور:

آقای روحانی با روح و روان مردم بازی نکنید

آقای روحانی، فرمودید که مقداری گرانی گوشت در کشور اتفاق افتاده، آیا افزایش نرخ گوشت از ۶۰ الی ۷۰ هزار تومان در کمتر از یکماه به ۱۲۰ هزار تومان از نظر جنابعالی مقداری گرانی است یا اینکه نرخ گوشت حدوداً دو برابر شده و تقریباً ۱۰۰ درصد تورم رُخ داده است؟
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۲

وزیر نیرو: الحاق ایران به اتحادیه اوراسیا کار بزرگی در شرایط تحریم است

وزیر نیرو با اشاره به فراهم شدن مقدمات موضوع الحاق جمهوری اسلامی ایران به اتحادیه اوراسیا گفت: در شرایط تحریم حضور ما و الحاق ما به اوراسیا کار بزرگی است و این موضوع مستلزم همکاری مشترک با اتاق بازرگانی است.
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۵

ثبت نام سجام در کارگزاری آگاه رایگان شد

اولین قدم برای ورود به بورس و شروع سرمایه‌گذاری در بازار بورس، دریافت کد بورسی است. کد بورسی شناسه هر سرمایه‌گذار در بورس است و هر شخص برای خریدوفروش سهام نیاز به کد بورس دارد.
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۲
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۹
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۱
مدیرعامل بورس انرژی:

صندوق پروژه در پروژه‌‎های زیرساختی و کلان قابل استفاده است

مدیرعامل بورس انرژی گفت: صندوق پروژه‌ها در پروژه‌های زیرساختی و کلان مختلفی از قبیل: طرح‌های نفتی و گازی بلندمدت قابل استفاده است و باید در بلندمدت در جذب منابع مالی تمامی حوزه‌های انرژی کشور به این صندوق‌ها اتکاء شود.
فیلم
گزیده اخبار
برگزیده‌ها
پرطرفدارترین عناوین