اقتصادی
اخبار منتخب
۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۵
۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۱
۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۳
۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۵

قربانی کردن یک مدیر میانی به جای پاسخگویی

در حالی که دولت تدبیر و امید باز هم در تنگنای فشار افکار عمومی درباره سوءمدیریت اقتصادی، بازی تأیید و تکذیب استعفا و احتمالا قربانی کردن یک مدیر میانی را در پیش گرفته، مطالبه سهامداران، بازخواست عاملان اصلی بر باد رفتن سرمایه‌های مردم در بورس می‌باشد.
۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۵

قیمت رسمی ۳۱ ارز بالا رفت

بانک مرکزی امروز (چهارشنبه، اول بهمن‌ماه) نرخ ۴۷ ارز رسمی را اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۳۱ ارز از جمله یورو و پوند با افزایش و قیمت ۱۱ ارز با کاهش همراه شد، همچنین ارزش پنج ارز نیز ثابت ماند.
۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۴
۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۵

چالش‌های پرسنل بانک‌های ادغامی در سپه

با ادغام پنج بانک مشکلاتی برای نیرو‌های شرکتی اعم از کاهش رتبه شغلی، کاهش حقوق و دستمزد و بلاتکلیفی نیرو‌های اداری به وجود آمده است. مدیرعامل بانک سپه وعده داده از ابتدای سال آینده سیستم حقوق و دستمزد کارکنان بانک سپه و مجموعه‌های ادغامی یکسان و مشکلات فوق برطرف شود.
۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۷
۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۵
در گفتگو با یک تولیدکننده مطرح شد

قانون قدیمی مالیات بر ارزش افزوده سدی در برابر تولید و رقابت / جای خالی شفافیت در این قانون

قانون مالیات بر ارزش افزوده بسیار قدیمی است چرا که این قانون منسوخ شده و دیگر کارایی لازم را ندارد و متاسفانه طی سال‌های گذشته تنها قانون موجود در مجلس شورای اسلامی تمدید می‌شود که این خود جای بسی تامل دارد.
۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۹
۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۱

رئیس سازمان بورس تا دو هفته آینده مشخص می‌شود

نامه استعفای رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار امروز در جلسه شورای عالی بورس، تقدیم وزیر امور اقتصادی و دارایی شد و طبق ماده ۱۱ قانون بازار اوراق بهادار، شورای عالی بورس ظرف ۱۵ روز، جانشین حسن قالیباف اصل را معرفی خواهد کرد.
۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۸
۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۷
همتی:

بانک‌های کره‌ای باید خسارت پول‌های بلوکه شده ایران را پرداخت کنند

رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به پیروی کره از تحریم‌های ظالمانه آمریکا گفت: ما اعتقاد داریم که بانک‌های کره‌ای باید خسارت جمهوری اسلامی ایران در طی این ۲ سال را جبران کنند. میزان این خسارت یک مسئله فنی است و باید توسط متخصصان بانکی و مالی تعیین شود.
۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۷

عقب نشینی شورای رقابت از افزایش قیمت خودرو/ افزایش قیمت ۳ ماهه منتفی شد

در پی مخالفت سازمان بازرسی با فرمول جدید شورای رقابت برای گرانی خودرو و با توجه به روند نزولی نرخ ارز، افزایش قیمت خودرو برای ۳ ماهه آخر سال منتفی شد و شورای رقابت از موضع خود برای رشد مداوم قیمت خودرو عقب نشینی کرد. در عین حال قیمت‌گذاری خودرو‌های جدید نیز به کمیته خودرو واگذار شد.
۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰
فیلم
گزیده اخبار
برگزیده‌ها
پرطرفدارترین عناوین