سیاسی
اخبار منتخب
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۱
با میزبانی معاون رئیس جمهور انجام شد؛

برگزاری نشست هم‌افزایی بانوان عرصه جهاد و مقاومت

نشست هم‌افزایی بانوان عرصه جهاد و مقاومت با میزبانی «انسیه خزعلی» معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده و با حضور رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس برگزار شد.
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۰
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۰

رئیسی: عملکرد برخی بانک‌ها در ارائه تسهیلات مسکن قابل قبول نیست

رئیس‌جمهور با بیان اینکه عملکرد برخی بانک‌ها در ارائه تسهیلات مسکن قابل قبول نیست، گفت: برخی بانک‌ها به جای پرداخت تسهیلات مسکن به مسکن‌سازی روی آورده و فعالیت اقتصادی خود را جزو آمار تسهیلات پرداختی نهضت ملی مسکن ارائه کرده‌اند.
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۹
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۸
در گفتگو با دانشجو؛

عضو کمیسیون تلفیق: احتمال رد کلیات برنامه هفتم توسعه وجود دارد + فیلم

جعفر قادری گفت: چیزی که دولت مطرح می‌کرد این بود که حدود ۲۰ هزار همت به منابع برنامه هفتم توسعه اضافه شده که تامین آن ساخت است در حالی که کل منابعی که دولت پیش بینی کرده به ۲۰ هزار همت نمی‌رسد.
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۳

اسلامی: پرونده موضوعات باقیمانده در اسرع وقت مختومه اعلام شود

رئیس سازمان انرژی اتمی با تأکید بر اینکه آژانس فعالیت‌های راستی آزمایی ایران را براساس اصول بی‌طرفی، حرفه‌ای و واقع‌بینانه گزارش کند، گفت: ایران انتظار دارد پرونده «موضوعات باقیمانده» در اسرع وقت با همکاری آژانس مختومه اعلام شود.
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۵
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۴

رکوردزنی بایدن در عدم محبوبیت

میزان عدم رضایت از عملکرد جو بایدن در آمریکا با رسیدن به ۵۶ درصد، به بالاترین سطح نامحبوبی در زمان ریاست‌جمهوری وی رسید.
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۳
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۲
در جمع خبرنگاران مطرح شد

توضیحات ذوالنور درباره آتش زدن برجام در دولت قبل

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اولاً مبنای کار بنده برای آتش زدن برجام این بود که زمانی که ترامپ در زمان تبلیغات ریاست جمهوری خود راجع به برجام صحبت می‌کرد گفت ما برجام را پاره می‌کنیم که در همان زمان مقام معظم رهبری فرمودند اگر آن‌ها برجام را پاره کنند، ما آن را آتش می‌زنیم.
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۱
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۰
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۷
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۴
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۱
فیلم
گزیده اخبار
برگزیده ها
پرطرفدارترین عناوین