فرهنگی
اخبار منتخب
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۷

خاطره منتشرنشده رهبر انقلاب از جلسه‌ای تلخ در محضر امام

به دنبال بازداشت سیّد‌مهدی هاشمی، آیت‌الله منتظری دست به اعتصاب زد، درس خود را تعطیل و ملاقاتهایش را قطع کرد؛ به‌نحوی‌که مسئولان رده‌ی اوّل کشور نیز اجازه‌ی ملاقات با وی را نیافتند. رهبر انقلاب خاطره منتشرنشده از جلسه‌ای تلخ در محضر امام در این زمینه را بیان نمودند.
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۸
گزارش | مسئولین بنیاد سینمایی فارابی پاسخ بدهند

«زمهریر» دیگری در راه است؟

برای مخاطبان سینما جای سوال پیش می‌آید که بنیاد سینمایی فارابی که با بودجه بیت‌المال اداره می‌شود بر اساس چه بینش، منطق و استدلالی یکی از مهمترین پروژه‌های خود طی سال‌های اخیر را به فردی چون علی روئین تن سپرده است؟
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۰
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۲

نامه وزیر ارشاد به وزرای بهداشت و کشور

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارشاد از ارسال نامه سیدعباس صالحی خطاب به وزرای بهداشت و کشور در خصوص لزوم تسریع در بازگشایی مراکز فرهنگی و هنری خبر داد.
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۸
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۴
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۹
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۲
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۹

مروری بر عملیات «نصر ۲»

در اولین ساعات بامداد روز سیزدهم خرداد سال ۱۳۶۶ تیپ ۴۰ سراب از یگان‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران با پنج گردان، عملیات نصر ۲ را با رمز «یا حسین مظلوم (ع)» در یال‌های غربی ارتفاعات مرکزی «میمک» اجرا کرد.
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۸
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۳
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۳

اسپایک لی: نمی‌خواهم مردم فراموش کنند

اسپایک لی کارگردان برنده جایزه اسکار با دومین فیلم کوتاهش در ایام قرنطینه، ماجرای تکرار تاریخ درباره سیاهان و کشته شدن‌شان را تصویر کرده و به کشته شدن جورج فلوید واکنش نشان است.
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۵
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۲
فیلم
گزیده اخبار
برگزیده‌ها
پرطرفدارترین عناوین