فیلم طنز/ دکتر سلام ۱۷۷
تعداد نظرات: ۶ نظر
کد خبر: ۷۳۷۵۵۴
ویژه‌برنامه «خبرگزاری دانشجو» در دوران «روحانی زنونابین»؛
۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۵
گزارش خطا
تعداد نظرات: ۶
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۱۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
عالی.
بالاخره این "زنونابین" ه یا "زنوناوین"
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۱۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
سلام

زنونابین !!!
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۰۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۹
با توجه به اینکه ی ظریف گفته هدف برجام اقتصادی نبوده نکاتی رو عرض میکنیم :
اولا حضرت آقا تو اون نامه در مورد الزامات برجام فرمودند:(( اولاً: از آنجا كه پذیرش مذاكرات از سوی ایران اساساً با هدف لغو تحریم‌های ظالمانه اقتصادی و مالی صورت گرفته است .....))
پس هدف برجام رو خود حضرت آقا بیان فرمودند که مالی و اقتصادی بوده و ی ظریف ونه هیچ کس دیگری نمیتواند این رو انکار کند

ثانیا یکی نیست بگه خوب ی شمخانی دبیر شورای امنیت ملی که خطاب به اروپایی ها گفتند: وقت تمام شد خوب حالا وضع برجام چه میشود !!؟ خوب سر مسئولین و مردم رو با fatf 'گرم کردین و یه 10 ماهی هم از خروج امریکا گذشته اروپا هم به تعهداتش عمل نکرده

اما ما هنوز یادمون نرفته نامه مقام معظم رهبری به ی روحانی در مورد الزامات برجام مورخ 24 مهرماه 94 رو
رهبر معظم انقلاب فرمودند:
((ثانیاً: در سراسر دوره‌ی ۸ ساله وضع هرگونه تحریم در هر سطح و به هر بهانه‌ای (از جمله بهانه‌های تكراری و خودساخته‌ی تروریسم و حقوق بشر) توسط هر یك از كشورهای طرف مذاكرات، نقض برجام محسوب خواهد شد و دولت موظف است طبق بند ۳ مصوبه‌ی مجلس اقدام‌های لازم را انجام دهد و فعالیت‌های برجام را متوقف كند.))

خوب الان نقض برجام که محرز شده و چند ماه هم از خروج امریکا میگذره اروپایی ها هم به تعهداتشون پایبند نبودند چرا فعالیت ها برجام و تعهداتش رو دولت متوقف نمی کند !!؟ چرا داره به وقت کشی اروپایی ها کمک میکند !!؟ 10 ماه کافی نیست !!؟

ی شمخانی آیا وقت آن نرسیده که رییس شورای امنیت ملی ی روحانی رو یه یادآوری کنید که آقا چه دستور داده بودند در این نامه!!؟

fatf اگه 4 ماه وقت داده محض رضای خدا و منفعت ایران که اینکار رونکرده داره وقت میخره برای اروپا که زمستان بگذرد و اقدامات متقابل ما در برابر بدعهدی های غرب ها بویژه اروپا رو عقب بیاندازد
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۰
عالی بود
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۰
عالی بود
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۱
سلام
ضمن تقدیر از زحمات شایسته شما
آن عبارتی که از بازیگر محترم خانم گذاشتید که «دارد لگد می زند» (بعد از جریان حامله شدن دختر 12 ساله) طبعا بی احترامی به آن خانم محترم بازیگر که فردی سرشناس نیز هست می باشد و اصولا این موضوع بسیار تلخ است و اینطور با حالت شوخی به آن پرداختن نوعی قبح شکنی است.

در مسیر درست موفق باشید.
ارسال نظرات
captcha