حسینیه دانشجو - محرم ۱۴۰۰
محرم ۱۴۰۰
۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۰
دانشجو گزارش می‌دهد؛
با واکسیناسیون جهانی ویروس کرونا و باز شدن مرز‌های مختلف برای سفر به کشور‌های دیگر، مرز‌های هوایی کشور عراق هم با اعلام پروتکل‌های آمادگی خود را برای پذیرش زائر از سراسر جهان برای آیین مراسم اربعین حسینی اعلام کرد. پروتکل‌ها و شرایطی که خواه ناخواه غربالگری خاصی را متوجه متقاضیان این امر می‌کند.
۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۹
مراسم اربعین سید سالار شهیدان اباعبدالله الحسین (ع) همزمان با فرا رسیدن ایام اربعین حسینی با مرثیه خوانی سید مجید بنی فاطمه و محمدحسین پویانفر در حسینیه آیت الله حق شناس (ره) برگزار می‌شود.
۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۴
نماهنگ «دلشوره» با نوای حسین طاهری در آستانه اربعین حسینی منتشر شد.
۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۲
برنامه مجازی «روزشمار ماه صفر» از سلسله جلسات ویدئویی است که حجت الاسلام ناصر رفیعی همزمان با آغاز ماه صفر در صفحه اینستاگرام خود برگزار و به تشریح وقایع تاریخی ایام صفر می‌پردازد.
۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۷
با مشارکت ۱۰ کشور اتفاق افتاد؛
بخش شعائر و موکب‌های حسینی در عراق و جهان اسلام وابسته به دو آستان قدس حسینی و عباسی از تعداد موکب‌های خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی خبر داد.
۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۷
مهدی رسولی اعلام کرد که به دلیل عدم امکان حضور عموم مردم به علت شرایط کرونایی در راهپیمایی اربعین، مراسمی در کربلا نخواهد داشت.
۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۷
از سوی کمیته فرهنگی آموزشی اربعین؛
کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی، فراخوانی برای نوجوانان اربعینی در قالب‌های عکس، دلنوشته، خاطره و مداحی اعلام کرد.
۲۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۹
کمیته مراسم ستاد فرهنگی اربعین حسینی امسال همچون سال‌های گذشته در شهر نجف، مسیر پیاده‌روی نجف تا کربلا و همچنین شهر کربلای معلی، ۱۰ موکب رسانه‌ای برپا می‌کند.
۲۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۵
کمیته مراسم ستاد فرهنگی اربعین حسینی امسال همچون سال‌های گذشته در شهر نجف، مسیر پیاده‌روی نجف تا کربلا و همچنین شهر کربلای معلی، ۱۰ موکب رسانه‌ای برپا می‌کند.
۲۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۲
نماهنگ «نذار دیرشه» با نوای مهدی رسولی به مناسبت اربعین منتشر شد.
۲۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۹
همزمان با فرارسیدن دهه دوم ماه صفر و ایام زیارتی اربعین امام حسین (ع)، اماکن متبرکه، مساجد و هیأت‌های مذهبی برای جاماندگان اربعین در کشور، مراسم عزاداری برپا می‌کنند.
۲۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۱
جامعه ایمانی مشعر به کمک هیئت‌های مذهبی اقدام به برپایی موکب‌های خدمت‌رسانی به همسایگان مهاجر افغانستانی می‌کند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار