دانش و فناوری - کسب و کارهای نوین
کسب و کارهای نوین
۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۰
آخر هفته با اخبار فناوری|
برای مرور مهمترین اخبار فناوری یک هفته گذشته در حوزه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و تکنولوژی‌های روز با ما همراه باشید.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۳
با تصویب صندوق نوآوری و شکوفایی؛
عضو هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری از تصویب خدمات ویژه‌ای برای شرکت‌های دانش‌بنیان در پی خسارت‌های ناشی از وقوع سیل در برخی استان‌های کشور در هیات عامل صندوق خبرداد.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۴
شایگان فرد خبر داد
دبیر پنجمین کنفرانس وب پژوهی گفت: بیشترین مقالات ارسالی در این دوره از کنفرانس متعلق به دانشگاه‌های سطح اول ملی و بین‌المللی بوده است.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰
با حمایت معاونت علمی و فناوری؛
هشتمین کنگره ملی گیاهان دارویی با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری امروز و فردا در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌شود.
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۶
خیاطیان یزدی:
عضو هیئت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: این صندوق به منظور رفع محرومیت از طریق ابزار فناوری و نوآوری از شتاب دهنده‌هایی که در مناطق محروم فعالیت کنند به صورت ویژه حمایت می‌کند.
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۱
در راستای احیای طب سنتی؛
با تلاش محققان داخلی در کشور؛ ۱۰۹ فرآورده دارویی با چاشنی گیاه، به بازار داخلی عرضه شد و سهم عمده‌ای از نیاز داخلی در حوزه گیاهان دارویی تأمین شد.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۶
ازسوی یک شرکت دانش‌بنیان؛
محققان داخلی؛ بعد از تولید نخستین توربین گازی با توان ۲۵ مگاواتی در کشور، اکنون موفق شده‌اند، پره‌های داغ ثابت و متحرک بیش از ۱۸ نوع توربین گازی را در کشور بومی‌سازی کنند.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰
به توان ایرانی؛
متخصصان ایرانی مته‌ای با روکش نانو ساخته‌اند که از ماندگاری بالایی برخوردار است.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۰
با هدف حمایت از اشتغال دانش آموختگان کشاورزی؛
ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی و فناوری برای حمایت و هدایت فرآیند اشتغال دانش آموختگان کشاورزی و منابع طبیعی اقدام به تدوین بسته‌های کارآفرینی گیاهان دارویی کرده است.
۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۸
با هدف معرفی دستاورد‌های کشور؛
جهاد دانشگاهی هنر با همکاری ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با انتشار فراخوانی، پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی را برگزار می‌کند.
۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۲
ملکی‌فر خبر داد
معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی از حمایت صندوق از تجهیز و استقرار شتاب‌دهنده‌ها خبر داد.
۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۵
از سوی استارت‌آپی ایرانی؛
جوانان ایرانی با راه‌اندازی یک استارت‌آپ موفق به تولید تجهیزات ارتباطی و مخابراتی شدند که به وسیله آن محصولات تحریمی در کشور بومی‌سازی شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار