کسب و کارهای نوین
۰۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۰
از سوی کانون پتنت؛
کانون پتنت در اقدامی به فعال‌سازی ۵۷ دفتر مالکیت فکری در دانشگاه‌های سراسر کشور کمک کرد تا روند ثبت بین‌المللی اختراع پژوهشگران ایرانی سرعت گیرد.
۰۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۰
قانعی:
دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی گفت: یکی از این بخش‌های قابل توجه، تولید دارو‌های زیستی است که رشد ایران در این حوزه بسیار شتاب گرفته است.
۰۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۳
در قالب طرح کلان ملی فناوری؛
موتور سیکلت چهار چرخ تمام برقی توسط یک شرکت دانش بنیان ودر قالب طرح کلان ملی فناوری و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به مرحله تولید پایلوت رسید.
۰۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۸
ضرغام:
رئیس صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران با اشاره به ۲۲۵ درصد پیشرفت ثبت اختراعات نسبت به سال گذشته، گفت: کارگروه ارتقای جایگاه زنان در پژوهش ایجاد خواهد شد.
۰۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۵:۳۰
تا سال ۲۰۲۰؛
ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت خودروسازی تسلا به تازگی اعلام کرده که تا آخر سال میلادی ۲۰۲۰ خودرو‌های تمام خودران این شرکت تولید می‌شوند.
۰۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰
به همت جمعی از جوانان خلاق؛
گروهی از جوانان خلاق در کشور با راه‌اندازی یک استارت‌آپ برای ارائه تست‌های مبتنی بر ژنتیک، در این مسیر ارتقاء سلامت و کاهش هزینه‌های درمانی جامعه قرار گرفت.
۰۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۰
یک پژوهشگر عنوان کرد
پژوهشگر پژوهشکده سیاستگذاری دانشگاه شریف گفت: فرار مغز‌ها سیاسی‌ترین اصطلاحی است که در حوزه مهاجرت در این ۴۰ سال کاربرد داشته و سوءاستفاده‌های زیادی از این اصطلاح صورت گرفته است.
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۰
در کارگاه تئوری و عملی؛
«آموزش مبانی نقشه برداری مغز» عنوان کارگاه تئوری و عملی است که ازسوی آزمایشگاه ملی نقشه‌برداری مغز امروز و فردا برگزار می‌شود.
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰
طی انعقاد تفاهم‌نامه با معاونت علمی؛
طی تفاهم نامه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با دانشگاه علوم پزشکی مشهد مرکز شتابدهی و نوآوری سلامت دیجیتال شرق کشور راه اندازی می‌شود.
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۰
با روش زیست سازگار؛
شرکت گرافن‌سی‌ای برای تامین نیاز بازار در حوزه گرافن و محصولات گرافنی، دومین خط تولید خود را راه‌اندازی کرد.
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۲
سرکار اعلام کرد
دبیر ستاد ویژه توسعه فناوری نانو شرکت‌های دانش‌بنیان را واسطه مناسب دانشگاه و صنعت دانست و از همراهی صندوق نوآوری و شکوفایی با نانو در صنعت نساجی خبر داد.
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۶
با حمایت معاونت علمی؛
استاندارد گلاب و اسانس گل محمدی با حمایت دفتر هماهنگی دانش، صنعت و بازار معاونت علمی و توسط کانون گل محمدی و گیاهان معطر بازنگری و به روز می‌شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار