دانش و فناوری - کسب و کارهای نوین
کسب و کارهای نوین
۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۳
یک شرکت دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری فارس با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی موفق به راه‌اندازی پلتفرم آنلاین تجارت بین‌المللی برای فروش کالا‌های ایرانی با نام تجاری «چیگل» شده است.
۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۵
مسگرپور خبر داد
معاون امور بین‌الملل دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: ماموریت اصلی پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه امیرکبیر انجام فعالیت‌های فناورانه و ایجاد پلتفرم برای شرکت‌های دانش بنیان است.
۱۵ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰
از سوی شرکتی فعال؛
یکی از شرکت‌های فعال در حوزه گرافیت و گرافن به دنبال تحقیق و توسعه برای به‌کارگیری گرافن در باتری‌ها و دیگر ادوات ذخیره‌سازی انرژی است.
۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۸
با حضور قائم مقام معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری:
جلسه بررسی و هم اندیشی آیین نامه بورس و حمایت از دانشجویان فناور و نوآور دانشگاه آزاد اسلامی در معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوی با حضور جمعی از دانشجویان برگزار شد.
۰۸ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰
از سوی شرکتی دانش‌بنیان؛
شرکت دانش‌بنیان رنگین نانوساختار اقدام به راه‌اندازی خط تولید صنعتی رنگ‌های پودری الکترواستاتیک آنتی‌باکتریال نانویی در مرکز رشد دانشگاه رودهن کرده است.
۰۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰
با تلاش شرکت تروپاتی گرافیت؛
شرکت تروپاتی گرافیت با گشودن مسیر سرمایه‌گذاری عمومی در این شرکت، فرصت‌های تازه‌ای در توسعه کسب و کار خود ایجاد کرده که می‌تواند به تثبیت موقعیت این شرکت در بازار و رشد آن کمک کند.
۲۶ آذر ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۰
نخستین رویداد شتاب تخم‌‎مرغ کشور با همکاری مرکز نوآوری تلاونگ و دانشگاه جامع علمی کاربردی دوشنبه ۲۴ آذرماه برگزار شد.
۲۵ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰
مدیرعامل یک شرکت دانشی مطرح کرد
مدیرعامل یک شرکت دانش‌بنیان گفت: با توجه به اینکه تجهیزات داخلی خیلی شناخته شده نیستند، پزشکان در خرید آن‌ها سخت‌گیری زیادی دارند و نمونه‌های خارجی را ترجیح می‌دهند.
۲۴ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۵
مدیرعامل یک استارتاپ مطرح کرد
مدیرعامل یک استارتاپ گفت: در ایران سازمان‌های متولی و دولتی به جای کمک به کسب‌وکار‌ها برای آن‌ها مانع‌تراشی می‌کنند.
۲۰ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰
مدیرعامل یک استارتاپ:
مدیرعامل یک استارتاپ گفت: متاسفانه اداره مالیات استارتاپ‌ها را با یک شرکت بالغ مقایسه می‌کند و همین عدم فرهنگ استارتاپی در اکوسیستم وقت بسیاری را از ما می‌گیرد.
۱۸ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰
مدیرعامل یک استارتاپ مطرح کرد
مدیرعامل یک استارتاپ گفت: دولت باید با کاهش دغدغه‌های کسب‌وکار‌های نوپا آن‌ها را حمایت کند و نه با دادن تسهیلات مالی، چون یک استارتاپ خوبب، می‌تواند هزینه‌های خودش ر تامین کند.
۱۶ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰
مدیرعامل یک شرکت دانشی در گفتگو با دانشجو:
مدیرعامل یک شرکت دانش‌بنیان درباره محصول این شرکت بعنوان اولین روبات اسکلت بیرونی توانبخشی برای کمک به معلولان و بیماران آسیب نخاعی توضیح داد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار