کسب و کارهای نوین
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰
طی انعقاد تفاهم‌نامه با معاونت علمی؛
طی تفاهم نامه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با دانشگاه علوم پزشکی مشهد مرکز شتابدهی و نوآوری سلامت دیجیتال شرق کشور راه اندازی می‌شود.
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۰
با روش زیست سازگار؛
شرکت گرافن‌سی‌ای برای تامین نیاز بازار در حوزه گرافن و محصولات گرافنی، دومین خط تولید خود را راه‌اندازی کرد.
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۲
سرکار اعلام کرد
دبیر ستاد ویژه توسعه فناوری نانو شرکت‌های دانش‌بنیان را واسطه مناسب دانشگاه و صنعت دانست و از همراهی صندوق نوآوری و شکوفایی با نانو در صنعت نساجی خبر داد.
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۶
با حمایت معاونت علمی؛
استاندارد گلاب و اسانس گل محمدی با حمایت دفتر هماهنگی دانش، صنعت و بازار معاونت علمی و توسط کانون گل محمدی و گیاهان معطر بازنگری و به روز می‌شود.
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۰
برای اولین بار؛
اولین رویداد معرفی استارتاپ‌های حوزه انرژی به شبکه سرمایه گذاران و شرکت‌های بزرگ ۴ و ۵ اسفندماه برگزار می‌شود
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۰
به همت معاونت علمی؛
​​​​​​​باشگاه سیاست‌پژوهان علم و فناوری به همت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی افتتاح شد.
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰
از سوی ستاد توسعه فناوری نانو؛
ستاد توسعه فناوری‌نانو پنجشنبه ۱۶ اسفندماه میزبان دوره آموزشی صنعتی «کاربرد‌های فناوری نانو در حوزه آب، پساب و محیط زیست» است.
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۰
در حوزه فناوری نانو؛
ICAN به عنوان اولین ارائه‌دهنده خدمات ساخت و تولید با «پلتفرم مهامکس» تقاهم‌نامه همکاری امضا کرد.
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۸
همزمان با روز ملی اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی؛
آیین افتتاح مرکز تحقیقات شرکت ایمن ایجاز و رونمایی از سامانه جوشکاری پرتو الکترونی شرکت پالس نیرو با حضور رئیس هیئت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی و رئیس پارک فناوری پردیس برگزار شد.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰
طبق اعلام کارشناسان؛
سیستم خنک‌کننده تعریقی ایده جدیدی نیست، اما شرکت اسپیس‌ایکس قمار بزرگی روی استفاده از این سیستم در موشک استارشیپ کرده است.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰
براری:
رییس سازمان فضایی ایران با اشاره به آمادگی این سازمان برای مشارکت و همکاری با سایر دستگاه‌ها، گفت: تجربیات جهانی از حرکت استارتاپ‌ها به سمت توسعه ماهواره‌های کوچک مکعبی حکایت می‌کند.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۴
دلیری:
معاون توسعه و مدیریت منابع معاونت علمی و فناوری گفت: خوشبختانه نظام بانکی تعامل خوبی با شرکت‌های دانش بنیان و استارت‌آپ‌ها دارد و این امر نشان دهنده اعتماد شکل گرفته بین آن‌ها است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار