فرهنگی - سینما و تئاتر
سینما و تئاتر
۰۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۵
اکبر نبوی در موزه سینما؛
نشست تخصصی «نگاهی به سینمای زنده‌یاد رسول ملاقلی‌پور» با حضور اکبر نبوی پژوهشگر، روزنامه‌نگار و منتقد سینما عصر چهارشنبه پنجم مهر در سالن فردوس موزه سینما برگزار شد.
۰۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۶
فیلم سینمایی «غریب» به کارگردانی محمدحسین لطیفی از شبکه افق تلویزیون پخش می‌شود.
۰۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۳
با فیلمسازان جشنواره ۳۵
کارگردان فیلم سینمایی «هوک» تأکید کرد: این فیلم نمایانگر بخشی از وجود من و دیگر جوانان سرزمینم است که برای رسیدن به آرزوهای‌مان باید بجنگیم.
۰۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۸
بعد از دو سال انتظار برای اکران؛
بعد از دوسال انتظار، فیلم سینمایی «گیج‌گاه» ساخته عادل تبریزی، از ۱۲ مهرماه در سینما‌های سراسر کشور اکران می‌شود. ارسلان امیری و عادل تبریزی نویسندگی این اثرسینمایی را به عهده دارند و حنیف سـروری و میرولی‌اله مدنی تهیه‌کنندگان این فیلم هستند.
۰۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۹
کارگردان مستند «محرمانه دوحه» که برای جشنواره «سینماحقیقت» آماده شده، معتقد است این اثر با دشواری زیادی ساخته و در آن تصاویر و موضوعاتی بازتاب داده شده که برای مخاطبان تازگی دارد و در هیچ رسانه‌ای نشان داده نشده است.
۰۵ مهر ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۹
قائم‌مقام ساترا گفت: استفاده بیش از حد سیگار توسط هنرمندان و نمایش آن‌ها در تابلو‌های تبلیغاتی منجر به خوشحالی شرکت‌های مرتبط با دخانیات می‌شود.
۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۳
مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی گفت: شعار امسال جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان «بچه‌ها به سمت قله» است که میل به پیشرفت را در کودکان تقویت می‌کند.
۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۰
همزمان با هفته دفاع مقدس، ۴ فیلم سینمایی در ژانر اکشن به صورت رایگان در بوستان آب و آتش به نمایش درمی‌آید.
۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۳
شورای صدور پروانه ساخت آثار سینمایی در جلسه اخیر با ۵ فیلم‌نامه موافقت کرد.
۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۰
مجموعه ۴ اپیزودی «سرباز وطن» پس از درخشش اپیزود «هدیه تولد» در جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ١٠٠ ثانیه‌ای، آماده پخش از رسانه ملی شد.
۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۵
در گفتگو با کارگردان تئاتر بخش دانشجویی جشنواره آیینی و سنتی عنوان شد:  
کارگردان تئاتر راه یافته به بخش دانشجویی بیست و یکمین جشنواره نمایش‌های آیینی و سنتی، این رویداد را فرصتی برای گفت و گوی فرهنگ‌ها و اقوام مختلف دانست و این اتفاق را سبب احیای آیین‌ها و سنت‌ها برشمرد.
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۶
با آغاز فصل پاییز نماهنگ اختصاصی فیلم سینمایی بی مادر رونمایی شد. اجرا و خوانندگی این اثر را رستاک حلاج بر عهده دارد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار