فرهنگی - سینما و تئاتر
سینما و تئاتر
۳۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۵
با شروع جشنواره جهانی فیلم فجر بخش بازار نیز کار خود را آغاز کرد و میزبان نزدیک به سیصد بازدیدکننده بود.
۳۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۷
اکران سینماهای سراسر کشور این هفته در حالی سپری شد که فیلم «تگزاس ۲» به فروش خوبی در دو روز نخست دست پیدا کرد و «متری شیش و نیم» با وجود صدرنشینی رکورد زد.
۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۹
شورای پروانه نمایش فیلم‌های سینمایی برای ۲ فیلم مجوز نمایش صادر کرد.
۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۳
با پایان مراحل فنی فیلم سینمایی «مهمانخانه ماه نو» این فیلم جهت نمایش در بخش مسابقه «جلوه گاه شرق» سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر تحویل دفتر جشنواره شد.
۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۴:۲۴
سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر با رونمایی از کتاب «دیده‌بان» و نیز رونمایی از نسخه اصلاح‌شده این فیلم سینمایی به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا رسماً آغاز به کار کرد.
۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۶
بهروز مفید در گفتگو با دانشجو:
تهیه کننده سریال «محکومین 2» گفت: تصویربرداری مجموعه «محکومین 2» تیرماه به اتمام میرسد و پخش نیز به احتمالا فراوان در پاییز خواهد بود.
۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۲
هیأت انتخاب متون نمایش‌های صحنه‌ای «بخش ویژه استاد علی نصیریانِ» نوزدهمین جشنواره نمایش‌های آیینی و سنتی اسامی ۷۱ متن پذیرفته شده و مشروط راه یافته به این بخش را اعلام کرد.
۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲
دبیر بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران اعلام کرد کمتر از یک هفته مانده به زمان برگزاری این رویداد، هنوز بودجه جشنواره پرداخت نشده و خطر برگزار نشدن این رویداد وجود دارد.
۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۶
ماجرای توزیع عیدی‌های خانه سینما به برخی از اعضای این تشکیلات، به جای اینکه بخشی از مشکلات سینمای کشور را حل کند، عامل اختلاف و تنش شده است؛ مقاومت مدیریت خانه سینما در مقابل شفاف‌سازی، به این تنش دامن زده است.
۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۱
پس از تخلف «رحمان ۱۴۰۰» و توقف نمایش آن در سینماها، شورای صنفی نمایش امروز فیلم «تگزاس ۲» را به عنوان گزینه جایگزین معرفی کرد؛ تصمیمی که بحث‌برانگیز خواهد شد.
۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۴
رضا میرکریمی دبیر سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر در نشستی خبری، داوران این دوره از جشنواره را معرفی کرد.
۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۶
میرکریمی:
نشست خبری سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر با سخنان رضا میرکریمی دبیر جشنواره و با ابراز همدردی با هموطنان سیل زده آغاز شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار