فرهنگی - سینما و تئاتر
سینما و تئاتر
۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۹
در روز دوم جشنواره فیلم فجر؛
ناهید عزیزی صدیق در حاشیه چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر با تاکید بر اینکه حضور در جشنواره برایم اهمیت داشت افزود: بیشتر از هر چیز به خود گفتیم که حضور فیلم در جشنواره به دیده شدنش کمک می‌کند.
۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۸
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
فاطمه ترکاشوند روزنامه‌نگار سینما که در روزنامه ایران قلم می‌زند با حضور در غرفه خبرگزاری دانشجو از دو روز جشنواره فجر گفت: روزهای گرمی برای سینمای ایران را سپری می‌کنیم.
۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۰
نقدی بر فیلم در جشنواره؛
در دومین روز جشنواره چهل و یکم فیلم فجر، یادگار جنوب به نمایش درآمد. بر همین اساس نقدی از آن را که تأثیر جنوب و توجه به اقلیم ویژه آن را در روند قصه بی‌تأثیر می‌داند می‌خوانیم.
۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۴
کارگردان و بازیگر شناخته شده سینما با حضور در جشنواره فیلم فجر، واکنش قابل تاملی به تحریم‌کنندگان داشت.
۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۲
نویسنده و کارگردان فیلم سینمایی «فرزند صبح» گفت: این فیلم آماده نمایش است و فکر می‌کنم ۱۵ خرداد زمان مناسبی برای اکران آن است.
۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۶
بهروز افخمی در نشست استاد مطرح کرد؛
بهروز افخمی تهیه کننده فیلم استاد می‌گوید این روز‌ها دوره می‌تو تمام شده و جای آن را هشتگ "من بی‌ناموسم" گرفته است.
۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۰
همزمان با آغاز چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر صندوق اعتباری هنربا استقرار در پردیس سینمایی ملت و سالن سینمایی وزارت فرهنگ افتخار میزبانی از خانواده فرهنگ و هنر و تکریم آنان و مسئولان کشور را دارد.
۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۵
دو مجموعه تئاتری برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی در حمایت از هموطنان زلزله‌زده خوی پیشقدم شدند.
۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۰
نمایش «افسانه ماردوش» به کارگردانی محمد جهان‌پا تولید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان همزمان با دهه مبارک فجر از ۱۲ تا ۲۲ بهمن اکران آنلاین می‌شود.
۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۳
پوستر رسمی فیلم سینمایی «سرهنگ ثریا» به کارگردانی لیلی عاج و تهیه‌کنندگی جلیل شعبانی همزمان با آغاز اکران آن در نخستین روز جشنواره چهل و یکم فیلم فجر رونمایی شد.
۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۰
سینما‌ها با استقبال ۹۸ هزار نفری در روز ۱۱بهمن‌ماه، رکورد پرمخاطب‌ترین روز شش ماه دوم سال را شکستند.
۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۷
سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی، نخستین نمایشگاه «رصتا» را هفته دوم اسفندماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با حضور سکو‌ها و رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر سراسر کشور برگزار می‌کند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار