آمریکای شمالی
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۲
تونی مِندِز، مامور سابق سیا که در خلال تسخیر لانه جاسوسی ۶ دیپلمات آمریکایی را از ایران فراری داد، در ۷۸ سالگی درگذشت.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰
رسانه‌های آمریکایی گزارش دادند که این کشور روز شنبه از «کالیفرنیا» یک ماهواره جاسوسی به فضا پرتاب و آن را در مدار زمین مستقر کرده است.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۹
چهار نماینده کنگره:
چهار تن از نمایندگان کنگره امریکا اعلام کردند که از لایحه تحریمی علیه مقاومت اسلامی نُجَباء حمایت می‌کنند.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۱
رئیس جمهوری آمریکا در دفاع از تصمیم خود مبنی بر خروج از سوریه مدعی شد که داعش دشمن ایران و روسیه است و نباید به خاطر آن‌ها خودمان را به دردسر بیندازیم.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۶
وبگاه مینت پرس:
وبگاه مینت پرس در گزارشی نوشته است که انگیزه‌های سیاسی بسیاری در پس ماجرای بازداشت مرضیه هاشمی مجری و خبرنگار شبکه ایرانی پرس تی وی وجود دارد.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۰
دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در اقدامی نادر از رابرت مولر، بازرس ویژه پرونده دخالت روسیه و تبانی با تیم انتخاباتی ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ آمریکا، تشکر کرد.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۴
شبکه تلویزیونی بلومبرگ گزارش داد طولانی‌ترین تعطیلی دولت آمریکا در تاریخ این کشور هزینه‌های زیادی برای کشاورزان در فصل آینده برداشت به همراه خواهد داشت.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۲
رئیس‌جمهور آمریکا بامداد یکشنبه (به وقت تهران) پیشنهاد کرد در ازای تأمین بودجه ۵.۷ میلیارد دلاری برای ساخت دیوار حائل مرزی با تمدید برنامه موسوم به «داکا» برای محافظت از مهاجرانی که در کودکی در آمریکا به دنیا آمده‌اند موافقت خواهد کرد.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۰:۲۹
وب سایت «اُپن سکرتس» فاش کرد؛
وب‌سایتی در آمریکا فاش کرد که سفارت عربستان سعودی در واشنگتن مبلغی نزدیک به نیم میلیون دلار آمریکا برای بهبود وجهه ریاض بعد از ترور جمال خاشقچی به یک سناتور سابق آمریکا پرداخت کرده است.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۲
سناتور جمهوری‌خواه آمریکا:
سناتور جمهوری خواه آمریکا اعلام کرد که رئیس جمهور این کشور نباید برای خارج کردن نیرو‌های آمریکایی از سوریه تعجیل کند.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۶
برنی سندرز:
سناتور آمریکایی ضمن انتقاد از حکومت سعودی و، ولی عهد آن به دلیل اعمال غیرانسانی و بحران یمن، مقابله جهانی با این رژیم را خواستار شد.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۱
سی‌ان‌ان فاش کرد
شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان در گزارشی از طرح جدید دموکرات‌های مجلس نمایندگان خبر داد که در راستای بازگشائی دولت آمریکا در هفته جاری به تصویب می‌رسد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار