آمریکای شمالی
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۰:۲۹
وب سایت «اُپن سکرتس» فاش کرد؛
وب‌سایتی در آمریکا فاش کرد که سفارت عربستان سعودی در واشنگتن مبلغی نزدیک به نیم میلیون دلار آمریکا برای بهبود وجهه ریاض بعد از ترور جمال خاشقچی به یک سناتور سابق آمریکا پرداخت کرده است.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۲
سناتور جمهوری‌خواه آمریکا:
سناتور جمهوری خواه آمریکا اعلام کرد که رئیس جمهور این کشور نباید برای خارج کردن نیرو‌های آمریکایی از سوریه تعجیل کند.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۶
برنی سندرز:
سناتور آمریکایی ضمن انتقاد از حکومت سعودی و، ولی عهد آن به دلیل اعمال غیرانسانی و بحران یمن، مقابله جهانی با این رژیم را خواستار شد.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۱
سی‌ان‌ان فاش کرد
شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان در گزارشی از طرح جدید دموکرات‌های مجلس نمایندگان خبر داد که در راستای بازگشائی دولت آمریکا در هفته جاری به تصویب می‌رسد.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۹
گزارش‌ها از تداوم اعتصاب گسترده چند ده‌هزار نفری معلمان در لس آنجلس و از رونق افتادن کلاس‌های درس در این شهر آمریکا حکایت دارد.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۷
هشدار ترامپ به قانونگذاران دموکرات:
رئیس‌جمهور آمریکا در واکنش به اظهارات برخی قانونگذاران دموکرات درباره احتمال استیضاحش تهدید کرده که چنین کاری به سقوط بازار سهام در این کشور منجر خواهد شد.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۹
دولت آمریکا:
­واشنگتن پست نوشت دولت آمریکا تایید کرد یک روزنامه نگار به نام مرضیه هاشمی را که در ایران کار می‌کند به عنوان شاهد بازداشت کرده است.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۹
یکی از قضات فدرال آمریکا با درخواست بازرسان این کشور مبنی بر ادامه نگهداری مجری بازداشتی شبکه پرس تی‌ وی در زندان بدون اعلام اتهام وی موافقت کرد.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۴
«جرج دابلیو بوش»، رئیس‌جمهور اسبق آمریکا از تعطیلی دولت این کشور برای خوب نشان دادن خود استفاده کرد.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۲
یکی از نماینده‌های مسلمان کنگره آمریکا با انتشار پیامی، اقدام به افشاگری درباره دروغگویی و عوامفریبی «دونالد ترامپ» کرد.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۴
پایگاه تحلیلی «امریکن کانزرویتیو» در گزارشی به نقش ایران در مبازره با داعش پرداخته و می‌نویسد که بیشترین تلاش برای نابودی گروه تروریستی داعش از سوی ایران صورت گرفته است نه آمریکا.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۲
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا:
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا با اشاره به بی‌تجربه بودن دونالد ترامپ، از اقدام او در افشای جزئیات سفر هیئت کنگره به افغانستان انتقاد کرد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار