سلامت
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۶
مدیر عامل بیمه سلامت:
مدیرعامل بیمه سلامت گفت: حدود ۲۰۰۰ هزار میلیارد تومان ذخیره منابع در سازمان بیمه سلامت انجام شده که به دلیل مدیریت منابع بوده است.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۰
سرپرست وزارت بهداشت:
سرپرست وزارت بهداشت گفت: به همان اندازه که حامی همکاران خود در حوزه سلامت بوده، مدافع حقوق مردم نیز هستم، آنچه که مرا به این میدان پرخطر کشاند، فقط عشق به مردم بوده است.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۰
سرپرست وزارت بهداشت تاکید کرد
سرپرست وزارت بهداشت، گفت: مصمم هستم طرح تحول نظام سلامت را با شدت بیشتری اجرا کنیم، چون این طرح مربوط به وزیر خاصی نیست.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۱
سرپرست وزارت بهداشت:
سرپرست وزارت بهداشت با بیان اینکه پزشک خانواده، نظام ارجاع، راهنماهای بالینی و پرونده الکترونیک سلامت و نظام پرداخت اجزای اصلی نظام سلامت هستند بر اجرای دقیق آنها تاکید کرد.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۴
اگر شرایطی ورزش کردن و رژیم گرفتن را ندارید این مطلب را از دست ندهید، چون بدون شک شما هم با خواندن این واقعیت‌ها شگفت‌زده می‌شوید؛ اینکه چطور بعضی از کار‌هایی که حتی فکرش را نمی‌کنید باعث کالری سوزی می‌شوند.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۴
سرپرست وزارت بهداشت:
سرپرست وزارت بهداشت با اشاره به اینکه می‌توان صنعت دارویی کشور را با امکانات موجود در مدت یک‌سال دگرگون کرد، گفت: قیمت دارو‌ها باید اصلاح شود، مشروط بر این که بیمه‌ها هزینه‌ها را تقبل کنند.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۳
دبیر علمی هفدهمین کنگره بین المللی جراحان دهان، فک و صورت ایران:
دبیر علمی هفدهمین کنگره بین المللی جراحان دهان، فک و صورت ایران با اشاره به مزایای جراحی‌های دیجیتال گفت: این روش امروزه بیشتر برای جراحی‌های فک و صورت و به ویژه ایمپلنت کاربرد دارد.
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۸
مدیر روابط عمومی سازمان نظام پزشکی استعفا کرد و انجام امور حقوقی در این سازمان مأموریت جدید وی اعلام شد.
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۵
مدیرکل فراورده‌های طبیعی و سنتی سازمان غذا و دارو خبر داد
مدیرکل فراورده‌های طبیعی و سنتی سازمان غذا و دارو با اشاره به اینکه واردات مکمل‌های تغذیه‌ای مشابه تولید داخل ممنوع است، گفت: واردات ۴۶ قلم از مکمل‌هایی که مشابه تولید داخل هستند، ممنوع است.
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۶
سرپرست وزارت بهداشت:
سرپرست وزارت بهداشت گفت: هزینه کردن در راه پزشکی خانواده و نظام ارجاع و فراهم کردن زیرساخت‌های آن، سرمایه‌گذاری است و نتایج آن در سال‌های آتی روشنایی خواهد شد.
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۷
مدیرعامل سازمان انتقال خون، افزایش جمعیت سالمندی را چالش بزرگی برای نظام سلامت دانست و گفت: حرکت جامعه به سمت سالمندی ضمن کاهش تعداد اهداکنندگان خون، نیاز به فرآورده های خونی را نیز افزایش می دهد.
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۴
عفونت دردناک و ناراحت کننده کلیه هنگامی که باکتری‌ها از طریق مثانه وارد شده و به یک یا هر دو کلیه حمله می‌کنند، شکل می‌گیرد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار