اجتماعی - سلامت
سلامت
۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۶
یک روانشناس گفت: هر سال با بازگشایی مدارس، کودکانی هستند که برای اولین بار با یک موقعیت رسمی مانند مدرسی مواجه می‌شوند. رویارویی با این موقعیت اضطراب جدایی را در کودک تشدید می‌کند.
۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۳
رئیس بیمارستان بقیه الله گفت: استادها باید تربیت و پرورش جوانان را جدی بگیرند.باید به دانشجوها و جوانان فداکاری و از خودگذشتگی را آموزش داد‌.
۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۸
پس از گذشت ۱۸ ماه، سرانجام مقاله کارایی واکسن برکت برای نخستین‌بار در یکی از معتبرترین مجلات برجسته علمی جهان بنام The BMJ تأیید و به چاپ رسید.
۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۶
رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران با اعلام انجام بیش از ۱۰۰ هزار عمل جراحی پیچیده در جنگ گفت: در دوران دفاع مقدس هنگام عملیات‌ها در جبهه‌ها سوله‌های اورژانس در خط مقدم استقرار می‌یافت.
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۱
توسط داوران بین‌المللی معتبرترین مجله پزشکی انجام شد؛
مجری مطالعات بالینی واکسن «کووایران برکت» گفت: پس از گذشت ۱۸ ماه، سرانجام مقاله کارایی واکسن «کوو ایران برکت» برای نخستین‌بار در یکی از معتبرترین مجلات برجسته علمی جهان بنام The BMJ تأیید و به چاپ رسید.
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۵
متخصص بیماری‌های عفونی گفت: امسال به دلیل کم توجهی مردم به استفاده از ماسک تنفسی، احتمالا آنفولانزا شیوع بالایی خواهد داشت.
۰۲ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۰
بر اساس گزارش وزارت بهداشت؛
بنابر اعلام وزارت بهداشت، در یک هفته گذشته ۲۲ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در کشور فوت شدند.
۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۵
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به طور سرزده از مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی شفا یحیاییان تهران بازدید کرد.
۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۱
رئیس سازمان نظام پزشکی عنوان کرد
رئیس کل سازمان نظام پزشکی ایران، نسبت به تبعات هجمه علیه جامعه پزشکی هشدار داد و گفت: اگر چالش‌های عمیق حوزه سلامت به درستی درک نشود، آینده پزشکی و سلامت مردم دچار مخاطرات جدی خواهد شد.
۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۰
عسکری:
مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی گفت: توزیع واکسن آنفلوآنزا از یکم مهر در داروخانه‌های هلال احمر در سطح کشور آغاز می‌شود.
۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۳
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: «سلیاک» یک بیماری هزار چهره است که تقریبا هیچ بخشی از ارگان‌ها، اعضا و جوارح انسان وجود ندارد که در جریان این بیماری به عوارض آن گرفتار نشود.
۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۶
میرزایی در گفتگو با دانشجو:
پزشک طب سنتی گفت: در اوج کرونا تحقیقی در کشور آلمان صورت گرفت و مقاله آن منتشر شد. طبق داده‌های این تحقیق کسانی که روزانه چند نوبت با آب نمک رقیق و یا سرم شستشو استنشاق می‌کردند، پس از ابتلا به کرونا ۱۹ درصد کاهش بستری داشتند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار