سلامت
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۵
برخی مواد غذایی را نباید دوباره گرم و در وعده‌های دیگر از آن‌ها استفاده کنیم، زیرا ارزش غذایی خود را از دست می‌دهند و حتی گاهی سمی می‌شوند.
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۷
ابتکار:
معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده با اشاره به فعال بودن ۱۶۰ مرکز اورژانس اجتماعی گفت: در همه شهر‌های بالای ۵۰ هزار نفر مرکز اورژانس اجتماعی وجود دارد.
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۱
یک متخصص جراحی جمجمه فک و صورت مطرح کرد:
یک متخصص جراحی جمجمه فک و صورت با اشاره به اینکه مصرف اسیدفولیک در مادر باردار می‌تواند جهت پیشگیری از ابتلای جنین به شکاف لب و کام در جنین مؤثر باشد، گفت: تقریبا از هر ۷۵۰ تولد یک نوزاد گرفتار این ناهنجاری است.
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۶
مطالعات محققان انگلیسی اخیرا ثابت کرده است که رژیم‌های غذایی حاوی کربوهیدرات‌های تخمیر شده حاوی دو نوع ماده به نام‌های بتاگلوتان، و اینولین هستند که برای رسیدن به اهداف کاهش وزن شما را کمک خواهند کرد.
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۴
علت اینکه نباید هر روز حمام کنیم چیست؟
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۵
مدیرکل لوازم آرایشی سازمان غذا و دارو:
مدیر کل فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو گفت: ایران با بازار چهار میلیارد دلاری یکی از ۱۰ کشور پر مصرف لوازم آرایشی در دنیاست و رشد این بازار ایران با توجه به آنالیز جمعیت زنان بین ۱۵ تا ۲۴ سال تا هشت سال آینده ادامه خواهد داشت.
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۰
متخصص جراحی دهان، فک و صورت مطرح کرد
متخصص جراحی دهان، فک و صورت با اشاره به مزایای استفاده از جراحی‌های دیجیتال برای انجام ایمپلنت، گفت: با استفاده از فناوری دیجیتال می‌توان از خطا‌های پزشکی احتمالی همچون آسیب عصب و بی‌حس شدن لب و یا عفونت سینوس ناشی از ایمپلنت جلوگیری کرد.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۲
وزیر بهداشت
وزیر بهداشت، بر توزیع عادلانه منابع حوزه سلامت با اولویت نقاط محروم و کمتر توسعه یافته تاکید کرد و گفت: واگن سلامت را نباید به لوکوموتیو سیاست بست.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۸
رئیس کل انجمن حمایت از بیماران دیابتی:
رئیس کل انجمن حمایت از بیماران دیابتی با اشاره به دو علت عمده ابتلا به دیابت، گفت:‌مصرف سرانه شکر در ایران ۶ برابر متوسط جهانی است.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۴
مدیرکل اداره تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو:
مدیرکل اداره تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو گفت: سیاست اداره تجهیزات تسهیل تأمین ملزومات و تجهیزات پزشکی است که ما برای رسیدن به هدف از بخش خصوصی حمایت می‌کنیم.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۴
معاون وزیر بهداشت:
معاون وزیر بهداشت با اشاره به اینکه سالانه حدود ۳۰۰ هزار نفر در کشور به دلیل بیماری‌های غیرواگیر جان خود را از دست می‌دهند، گفت: یک چهارم جمعیت ایران چاقند و ۵۷ درصد مردم فعالیت فیزیکی ندارند و این مسائل سبب بروز بیماری‌های غیرواگیر می‌شود.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۶
معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت:
معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، گفت: همکاران ما مراکز عرضه گوشت را از نظر سلامت محیط عرضه بررسی می‌کنند، اما بررسی سلامت گوشت قرمز داخلی و وارداتی بر عهده سازمان دامپزشکی کشور است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار