اجتماعی - سلامت
سلامت
۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۶
معاون بهداشت وزارت بهداشت گفت: کشور ایران در آستانه سالمندی جمعیت است و این یکی از بحران‌های جدی برای آینده کشورمان می‌باشد.
۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۶
بنا بر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته ۳۷ هزار و ۸۲۵ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.
۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۰
تفاهم نامه همکاری‌های وزارت بهداشت و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) توسط دکتر عین اللهی، وزیر بهداشت و دکتر نوروزی، سرپرست ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) امضا شد.
۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۰
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: هم اکنون ۵۰ میلیون دوز واکسن ذخیره شده و نگرانی از نظر کمبود واکسن کرونا وجود ندارد.
۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۰
رحیم‌نیا مطرح کرد
رئیس اداره بازرسی وزارت بهداشت گفت: بازدید از داروخانه به معنای انجام تخلف نیست و این بازدید‌ها باید به صورت روتین و فصلی انجام شوند.
۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۱
رییس انجمن گوارش و کبد ایران مطرح کرد
رییس انجمن گوارش و کبد ایران گفت: ابتلا به سرطان روده به دلیل مصرف زیاد فست فود‌ها در ایران و سایر کشور‌ها رو به افزایش است، به طوری که سالانه ۲ میلیون نفر به این بیماری مبتلا می‌شوند.
۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۹
بنابر اعلام وزارت بهداشت، طی ۲۴ ساعت گذشته ۳۵۲ بیمار کووید ۱۹ در کشور شناسایی شدند و متاسفانه چهار نفر نیز به دلیل این بیماری جان خود را از دست دادند.
۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۵
رییس کمیسیون مشترک طرح جوانی جمعیت و حمایت خانواده مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر بهداشت در بین وزارتخانه‌ها و دستگاه‌ها برای اجرای قانون جوانی جمعیت و حمایت خانواده، بیشترین پیگیری را داشته و هر هفته قرارگاه جمعیت در وزارت بهداشت به طور مرتب تشکیل می‌شود.
۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۸
اولین همایش جامع کووید ۱۹ و نمایشگاه دستاورد‌های دارویی و تجهیزات پزشکی کشور با عنوان مدوفارم از روز بیستم اردیبهشت سال جاری بمدت سه روز با همراهی سازمان نظام پزشکی تهران بزرگ برگزار شد.
۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۳
معاون حج و عمره مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر گفت: پیش‌بینی می‌شود تا پایان هفته آینده واکسن مننژیت تامین و در استان‌ها توزیع شود.
۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۵
رئیس انجمن صنفی تولیدکنندگان و صادرکنندگان تجهیزات پزشکی اعلام کرد:
رئیس انجمن صنفی تولیدکنندگان و صادرکنندگان تجهیزات پزشکی، دندان پزشکی و آزمایشگاهی گفت: نمایشگاه ایران هلث فرصت مناسبی برای تولیدکنندگان ملزومات پزشکی ایرانی محسوب می‌شود تا در شرایط تحریم و با تقویت صادرات خود و ارز آوری نتایج بسیار مطلوبی را در حوزه علمی و اقتصادی برای کشور ارمغان آورند.
۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۸
رئیس اداره بیماری‌های قابل پیشگیری با واکسن وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، ایران را جزو برترین کشور‌های دنیا در واکسیناسیون برشمرد و گفت: واکسن‌های سه گانه با پوشش بالای ۹۵ درصد در کشور انجام می‌شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار