اجتماعی - قضایی و انتظامی
قضایی و انتظامی
۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۶
ستایشی در پاسخ به دانشجو مطرح کرد؛
سخنگوی قوه قضائیه گفت: دادستان تهران اشد مجازات در کیفرخواست صادره در خصوص فرد مهاجم به سفارت آذربایجان را از دادگاه خواسته است.
۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۹
سخنگوی قوه قضاییه گفت: پرونده‌ای درباره بازداشت یا احضار فرزندان یکی از مقامات ارشد دستگاه قضايی تشکیل شده و با جدیت و بدون هیچ‌گونه تبعیضی به پرونده رسیدگی خواهد شد.
۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۴
سرهنگ شیرانی خبر داد؛
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور را تشریح کرد.
۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۱
با حکم فرمانده فراجا؛
با حکم فرمانده فراجا، سرهنگ موسوی پور، رئیس پلیس راهور پایتخت شد.
۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۳
سرهنگ شریفی خبر داد؛
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت:در حال حاضر معابر تهران پر تردد و دارای ترافیک سنگین است.
۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۱
مشاورعالی فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح از پیش بینی اعتبار ۲ هزار میلیارد تومانی مجلس برای وام خوداشتغالی سربازان خبر داد.
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۷
رادان تأکید کرد؛
فرمانده کل انتظامی کشور بر بهره‌بردن از تجارب و دانش اساتید و پیشکسوتان دوران دفاع مقدس برای تحقق اهداف انقلاب اسلامی تاکید کرد.
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۱
عبدالهی خبر داد؛
رئیس مرکز حفاظت اطلاعات قوه قضاییه، از دستگیری یک باند شبکه رشاء و ارتشاء در یکی از شهرهای کرمان خبر داد.
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۸
رئیس قوه قضائیه با اشاره به بازداشت ۲۸ تروریست در عملیات خنثی سازی ۳۰ انفجار همزمان در تهران گفت: ضابطان و مراجع قضایی ذیربط ضمن تسریع در تکمیل تحقیقات مربوطه در اسرع وقت نسبت به تعیین تکلیف پرونده ناظر بر این موضوع در ضمن رعایت دقیق موازین قانونی و کلیه جوانب امر، اقدامات مقتضی را اتخاذ کنند.
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۹
رئیس کل دادگستری خوزستان گفت: پس از بازداشت متهم پرونده شهادت استوار یکم سعید پویان و انجام و تکمیل تحقیقات مقدماتی، کیفرخواست پرونده در کمتر از یک ماه صادر شد.
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۵
اداره کل زندان‌های استان تهران:
اداره کل زندان‌های استان تهران ضمن تکذیب خبر فوت زندانی، فرامرز جاویدزاد به دلیل عدم ارائه خدمات درمانی در ندامتگاه اوین، اعلام کرد: رسیدگی درمانی از حقوق تثبیت شده زندانیان است.
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۸
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در برنامه شهر امن گفت: رانندگان کامیونت به ممنوعیت تردد و ساعات اعلامی توجه نمایند
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار