قضایی و انتظامی
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۷
رییس پلیس پایتخت امروز پنجشنبه به همراه شهردار منطقه ۵ از محله‌های کوهسار، باغ فیض، شهران، کن، فرحزاد، بوستان‌های پردیسان و نهج البلاغه و دیگر تفرجگاه‌ها و بزرگراه‌های این منطقه بازدید کرد.
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۹
فرمانده گشت انتظامی قرارگاه جنوب یگان امداد از کشف کالای قاچاق در یک دستگاه اتوبوس مسافر بری به ارزش ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال خبر داد.
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۶
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت، با اشاره به دستگیری متهمی که سعی داشت با تهدید از دکتر معالج خود، اخاذی کند، گفت: این فرد که برای بار دوم پزشک معالج خود را به بهانه‌های واهی تهدید می‌کرد برای عملی نکردن تهدیدات خود درخواست یک میلیارد و ۲۸۶ میلیون تومان وجه نقد داشت.
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۳
رئیس کلانتری یوسف آباد از دستگیری یک سارق حرفه‌ای لوازم خودرو با ۸۵ فقره سرقت خبر داد و گفت: متهم در روز دستگیری مرتکب ۱۰ فقره سرقت ایربک خودروی ۲۰۶ شده بود.
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان از شناسایی فردی که در فضای مجازی اقدام به تبلیغ ماساژ درمانی می‌کرد، خبر داد.
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۷
دولت آبادی:
دادستان تهران گفت: گزارش‌های به دستمان رسیده که کامیون‌های حمل گوشت با پلمپ از سردخانه خارج می‌شوند و مشخص نیست که کجا می‌روند.
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۴
رئیس کلانتری شهید نامجو از دستگیری اعضای باند ۴ نفره سارقان حرفه‌ای خودرو و لوازم داخل آن خبر داد و گفت: متهمان به ۶۰ فقره سرقت اعتراف کردند.
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۹
مدیرکل تعزیرات مازندران خبرداد
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان مازندران از تعزیر ۱.۷ میلیارد ریالی واحد صنفی لوازم خانگی خبر داد.
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۶
با حضور وزیر دادگستری ۹۲ زندانی جرایم غیر عمد در استان قزوین آزاد شدند که ۳۴ نفر از آن‌ها محکومین جرایم مالی هستند.
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۰
نمک شناس در گفتگو با «دانشجو» مطرح کرد
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت گفت: با عدم انتشار عکس و اطلاعات شخصی در فضای مجازی می توان از وقوع جرایم جلوگیری کرد.
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۲
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری ۲ متهم خبر داد که در پوشش تست بازیگری برای تهیه فیلم‌های تبلیغاتی اقدام به چندین فقره آدم ربایی و آزار و اذیت جنسی خانم‌های جوان کرده بودند.
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۲
فرمانده نیروی انتظامی:
فرمانده ناجا با بیان اینکه بیانیه رهبری مبنی بر گام دوم انقلاب نصب العین نیروی انتظامی در پیشبرد اهداف است، از برقراری سالانه ۲۰ میلیون تماس مردمی با سامانه تلفنی ۱۱۰ خبر داد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار