اجتماعی - قضایی و انتظامی
قضایی و انتظامی
۰۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۹
رئیس پلیس فتا پایتخت گفت: پیامک‌هایی که در بستر تلفن همراه مبنی بر ثبت نام در طرح حمایت معیشتی دولت برای افراد ارسال می‌شود، کلاهبرداری است؛ هموطنان هوشیار باشند کلاهبرداران در کمین سرقت اطلاعات حساب بانکی افراد هستند.
۰۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۱
دادگاه رسیدگی به اتهامات تیمور عامری از مدیران اسبق بانک مرکزی شنبه برگزار می‌شود.
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۱
فرمانده انتظامی مازندران گفت: ماموران پلیس فتا بابل با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی مدیر یک کانال تلگرامی با ۲۳ هزار دنبال کننده در فضای مجازی که با راه‌اندازی کمپین بنزین نزنیم، مردم را به اغتشاش و اخلال در نظم عمومی ترغیب می‌کرد، شدند.
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۷
۲ نفر از محکومان امنیتی که بیش از ۲۰ سال در زندان حضور داشتند با درخواست آیت الله رئیسی و موافقت رهبر معظم انقلاب از زندان آزاد شدند.
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۱
ناجا از شهروندان درخواست کرد فیلم و تصاویر مربوط به ناآرامی‌های اخیر را به آدرس aminemardom.police.ir ارسال کنند.
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۶
مدیرعامل شرکت پژوهش و توسعه ناجی بنیاد تعاون ناجا درباره ارائه خدمات به متقاضیان دریافت کارت سوخت ( المثنی) توضیحاتی ارائه کرد.
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۷
سخنگوی قوه قضاییه خبرداد
سخنگوی قوه قضائیه توضیحاتی را در رابطه با شناسایی عناصر وابسته به بیگانه در حوادث اخیر ارائه داد.
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۲
در جلسه اصلی کمیسیون لوایح که به ریاست وزیر دادگستری برگزار شد، مواد باقیمانده از لایحه «اصلاح قانون ارتقای سلامت نظام اداری و مقابله با فساد» بررسی و با اصلاحاتی تصویب شد.
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۶
رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از بارش برف و باران در جاده‌های نیمی از استان‌های کشور خبر داد.
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۲
فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ در نامه‌ای به شهردار تهران معایب طرح کنترل آلودگی هوا را تشریح و ۵ پیشنهاد برای کاهش مشکلات آن مطرح کرد.
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵
جانشین فرمانده یگان‌های ویژه ناجا، شهید سروان رضا صیادی را نماد ایثار و رشادت در جامعه عنوان کرد.
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۳
سخنگوی نیروی انتظامی گفت: از حساس‌ترین بخش اجرای مأموریت پلیس، تشخیص و جداسازی صف مردم عادی (برای آسیب نرسیدن به آنها) و در عین حال برخورد قاطع با اشرار بود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار