محیط زیست
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰
اداره کل واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در اطلاعیه‌ای از قرار گرفتن کیفیت هوای تهران در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس طی امروز و فردا خبر داد.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۳
کلانتری:
مدیرکل محیط زیست استان تهران:بر اساس آمار، در سال ۹۶، حدود۱۰۰ روز هوای ناسالم در تهران داشتیم و ۱۸ روز هوای پاک نیز در شهر ثبت شده است.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۱
گزارش به مناسبت روز جهانی هوای پاک؛
با اينكه مديريت شهري جديد تهران معضل آلودگي هوا و رفع آن با تقويت و نوسازي ناوگان حمل و نقل عمومي را اولويت پايتخت ميداند اما با گذشت يك و نيم سال هنوز تغييري در اين حوزه رخ نداده است.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۶
مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اعلام ادامه بارش برف و باران در برخی استان‌ها گفت: فردا سامانه بارشی از کشور خارج می‌شود و در اغلب مناطق کشور آسمان صاف و جو پایدار برقرار خواهد بود.
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۰
برگزیدگان پنجمین دوره جایزه مردمی یحیی ویژه محیط‌بانان سراسر کشور معرفی شدند.
۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۹
سخنگوی سازمان اورژانس کشور:
سخنگوی سازمان اورژانس کشور با بیان اینکه وقوع توفان و گرد‌وغبار امروز در منطقه ریگان شهرستان بم مشکلات زیادی را برای هموطنان این منطقه به وجود آورد گفت: ۳۹ نفر به دلیل مشکلات تنفسی به مراکز درمانی مراجعه کرده‌اند.
۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۵
میانگین غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از ۲.۵ میکرون هوای پایتخت در ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ۸ صبح امروز از ۱۱۱ به ۷۸ کاهش داشته و در شرایط سالم قرار دارد.
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۵
دادستان عمومی و انقلاب شهرری از ورود مدعی العموم جهت جلوگیری از آلوده شدن زمین‌های کشاورزی و منابع آبی با ترشحات نفتی خبر داد.
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۳
کیفیت هوای تهران امروز یکشنبه با افزایش ۱۹ واحدی میزان غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از ۲/۵ میکرون با شاخص ۹۷ در شرایط سالم قرار دارد.
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۲
سامانه بارشی از غرب کشور وارد شده است و در استان‌های کرمانشاه و ایلام گزارش بارش برف و باران را داریم
۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۲
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور گفت: پیش‌بینی شده از فردا (مخصوصاً فردا شب) محور‌های مواصلاتی استان‌های غربی و شمال غربی کشور در ارتفاعات شاهد بارش برف باشد.
۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۶
کیفیت هوای تهران با افزایش ۱۷ واحدی میزان غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از ۲.۵ میکرون با شاخص ۵۰ در شرایط پاک قرار دارد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار