اجتماعی - محیط زیست
محیط زیست
۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۴
سازمان هواشناسی اعلام‌کرد؛
سازمان هواشناسی با صدور هشدار زرد ضمن اعلام ماندگاری هوای سرد در اغلب مناطق کشور، نسبت به کاهش دما تا ۷ درجه در مناطق غرب، شمال غرب، مرکز، شمال شرق و استان‌های قزوین، البرز، سمنان و تهران تا پایان روز یکشنبه خبر داد.
۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۴
رئیس سازمان محیط زیست:
رئیس سازمان محیط زیست گفت: محیط زیست دیگر تاب تحمل ندارد و با تعطیلی مدارس، آموزش و زیرساخت‌های کشور در حال از بین رفتن است بنابراین آخرین گزینه باید تعطیلی باشد در حالی که اکنون نخستین گزینه تعطیلی است.
۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۳
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا؛
هم اکنون شاخص کیفیت هوای پایتخت روی عدد ۹۵ یعنی بازه قابل قبول قرار دارد.
۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۴
شرکت کنترل کیفیت هوا اعلام کرد؛
هم اکنون شاخص کیفیت هوای پایتخت روی عدد ۱۰۱ یعنی بازه ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد.
۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۵
معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست با تاکید بر اهمیت توجه به موضوع دیپلماسی محیط زیست در راستای مهار و کنترل پدید گرد و غبار گفت: اجلاس بین المللی گرد و غبار، سال آینده به میزبانی تهران برگزار می‌شود.
۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۱
بارش برف در برخی مناطق تهران آغاز و شهرداری در حال برف روبی است.
۰۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۰
معاون رییس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست جایزه ملی محیط زیست را رکن مهم فرهنگ‌سازی و گامی در راستای اجرای اصل ۵۰ قانون اساسی دانست و این جایزه را بخش کوچکی از جهاد تبیین معرفی کرد.
۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۴
مدیرکل دفتر حفاظت و مدیریت حیات وحش از تلف شدن «کوشکی» – یوزپلنگ آسیایی در اسارت در منطقه حفاظت شده توران– بر اثر کهولت سن خبر داد.
۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۸
رییس سازمان حفاظت محیط زیست:
رییس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: گردش مالی پسماند در کشور حدود ۸۰ هزار میلیارد تومان است که در اختیار مافیاست، در حالی که باید از آن برای ساخت کشور و ایجاد اشتغال استفاده کرد.
۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۹
جزئیات نشست کمیسیون کشاورزی مجلس با رئیس سازمان محیط زیست؛
رئیس سازمان محیط زیست گفت: ۱۰۰ درصد عوارض آلایندگی باید به صندوق ملی محیط زیست کشور بیاید و خرج رفع آلایندگی هوای کشور شود، اما این در اختیارات وزیر کشور و شهرداری هاست.
۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۸
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: تعطیلی‌ها، کمکی به آلودگی هوا و بهبود شاخص‌ها نمی‌کند و این اقدام راه درمان نیست.
۳۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۰
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با تأکید بر اینکه نگاه دولت سیزدهم به آلایندگی نگاه درآمدی نیست، گفت: به جای دریافت عوارض آلایندگی بهتر است این عوارض را به صنعت بدهیم تا مشکل آلایندگی حل شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار