اجتماعی - محیط زیست
محیط زیست
۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۱
وظیفه در گفتگو با دانشجو:
وظیفه اعلام کرد:جمعه و شنبه پیش رو سردترین روز سال خواهد بود.
۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۷
کیفیت هوای تهران، امروز (پنجشنبه) از لحاظ غلظت آلایندگی ذرات معلق با قطر کمتر از ۲.۵ میکرون با شاخص لحظه‌ای ۱۱۶ در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس است.
۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۴
رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از ورود سامانه بارشی جدید به غرب و شمال غرب کشور طی ۲۴ ساعت آینده و بارش برف و باران در بیش از ۱۶ استان کشور خبر داد.
۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۰
معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط‌زیست گفت: دولت سیزدهم عملیاتی وارد موضوع کاهش آلودگی هوا شده است.
۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۶:۱۵
گزارش |
شعار روز ملی هوای پاک در سال جاری با عنوان "هوای پاک، حقوق عامه، اراده ملی" تعیین شده است و باید دید که در راستای تحقق این شعار چه قدم‌هایی برداشته می‌شود.
۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۲
معاون پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی با اشاره به ادامه بارش‌‌ها در روزهای آتی، گفت: روز با ورود سامانه جدید، در برخی مناطق نظیر شمال‌غرب و غرب، سواحل خزر و دامنه‌های جنوبی البرز، برف و باران و وزش باد شدید خواهیم داشت.
۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۰۶:۴۸
کارشناس محیط زیست در گفتگو با دانشجو:
جدی گفت: در زمان وقوع سیل بیشتر گروههای جهادی و مردمی کار مدیریت بحران را انجام می‌دهند و امکانات و توان و تجهیزات این گروهها محدود است و این قبیل مجموعه‌ها فاقد ادوات راهداری که قیمت بالایی دارند، هستند .
۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۶
بر اثر بارش باران و طغیان رودخانه در اندیکا، مسیر دسترسی حدود ۶۰ روستا در مسدود شده است.
۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۸
مدیرکل روابط عمومی و امور رسانه سازمان حفاظت محیط‌زیست خبر داد:
برنامه‌های روز ملی «هوای پاک» با شعار «هوای پاک، حقوق عامه، اراده ملی» به‌صورت یکپارچه در سازمان حفاظت محیط‌زیست از ۲۵ دی‌ماه تا اول بهمن‌ماه برگزار می‌شود.
۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۷
رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از ورود دو سامانه بارشی طی هفته جاری به کشور و وزش باد و کاهش دما خبر داد.
۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۱
ویدئویی که در فضای مجازی از یک لک لک در باغ پرندگان مشهد منتشر شده است، نشان‌دهنده وضعیت وخیم سلامتی این گونه ارزشمند حیات وحش است.
۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۴
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه روز شنبه ۲۵ دی، در اغلب نقاط کشور بارش خواهیم داشت، گفت: دوشنبه ۲۷ دی نیز غیر از مرکز و دامنه جنوبی البرز، در اغلب مناطق کشور بارش خواهیم داشت.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار