اجتماعی - محیط زیست
محیط زیست
۰۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۴
عدم وجود امکانات و تجهیزات باعث شده است که امر امدادرسانی کند پیش رود و با وجود وضعیت بحرانی اروندکنار لازم است که امکانات سریعا به اروندکنار ارسال شود.
۰۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۳
مدیر کل هواشناسی گلستان خبر داد
مدیرکل هواشناسی گلستان با بیان این که از روز دوشنبه سامانه بارشی به گلستان نفوذ خواهد کرد، گفت: از پیامد‌های این سامانه کاهش دما بین هشت تا ۱۰ درجه سلسیوس است.
۰۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۳
اطلاعیه شماره ۴ هلال احمر در پی شکل گیری سامانه جدید بارشی؛
هلال احمر با توجه به هشدار هواشناسی در خصوص شکل‌گیری سامانه بارشی جدید در غرب و جنوب کشور در اطلاعیه‌ای، مهمترین نکات و توصیه‌های ایمنی لازم در شرایط جوی ناپایدار را اعلام کرد.
۰۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۹
هواشناسی هشدار داد
سازمان هواشناسی هشدار داد از فردا تا چهارشنبه دریای خزر، خلیج فارس، و تنگه هرمز مواج خواهد بود و ارتفاع امواج به دو متر خواهد رسید.
۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۲
زمین لرزه‌ای با قدرت ۳.۱ ریشتر «قصرشیرین» را لرزاند. این زمین لرزه در ساعت ۱۶:۴۸ دقیقه و در عمق ۸ کیلومتری زمین به وقوع پیوست.
۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۸
رئیس سازمان هواشناسی خبر داد
رئیس سازمان هواشناسی از کاهش شدید دما طی روز‌های ابتدایی سال ۹۸ خبر داد و گفت: به احتمال زیاد در روز‌های اول و دوم فروردین ماه دما در شهر مشهد به زیر صفر خواهد رسید.
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۱
سازمان هواشناسی طی اخطاریه‌ای نسبت به وقوع سیلاب و آبگرفتگی معابر در شرق استان مازندران و غرب گلستان اخطار داد.
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۸
سازمان هواشناسی کشور برای برخی از استان‌های کشورمان بارش برف، بارش شدید باران و تگرگ و رعد وبرق پیش‌بینی کرد.
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۴
پژوهشکده اقلیم‌شناسی با اعلام اینکه دمای هوا از اسفند ۱۳۹۷ تا اردیبهشت ۱۳۹۸ در محدود نرمال خواهد بود، وضعیت "بارش‌های کشور" طی ۲ ماه آینده را تشریح کرد.
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۴
هوای شهر تهران با شاخص ۸۰ ذرات کمتر از ۲.۵ میکرون هم اکنون در شرایط سالم قرار گرفت.
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۹
سازمان هواشناسی کشور با پیش‌بینی ورود سامانه بارشی جدید از غرب کشور، برای تهران و نیمه غربی کشور، بارش «برف و باران» پیش‌بینی کرد.
۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۷
کلانتری در حاشیه مراسم افتتاح تصفیه خانه شرکت میهن:
رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست گفت: مشکل بوی نامطبوع اطراف فرودگاه تا حرم مطهر امام خمینی (ره) باید تا پایان دولت دوازدهم رفع شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار