محیط زیست
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۰
برگزیدگان پنجمین دوره جایزه مردمی یحیی ویژه محیط‌بانان سراسر کشور معرفی شدند.
۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۹
سخنگوی سازمان اورژانس کشور:
سخنگوی سازمان اورژانس کشور با بیان اینکه وقوع توفان و گرد‌وغبار امروز در منطقه ریگان شهرستان بم مشکلات زیادی را برای هموطنان این منطقه به وجود آورد گفت: ۳۹ نفر به دلیل مشکلات تنفسی به مراکز درمانی مراجعه کرده‌اند.
۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۵
میانگین غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از ۲.۵ میکرون هوای پایتخت در ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ۸ صبح امروز از ۱۱۱ به ۷۸ کاهش داشته و در شرایط سالم قرار دارد.
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۵
دادستان عمومی و انقلاب شهرری از ورود مدعی العموم جهت جلوگیری از آلوده شدن زمین‌های کشاورزی و منابع آبی با ترشحات نفتی خبر داد.
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۳
کیفیت هوای تهران امروز یکشنبه با افزایش ۱۹ واحدی میزان غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از ۲/۵ میکرون با شاخص ۹۷ در شرایط سالم قرار دارد.
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۲
سامانه بارشی از غرب کشور وارد شده است و در استان‌های کرمانشاه و ایلام گزارش بارش برف و باران را داریم
۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۲
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور گفت: پیش‌بینی شده از فردا (مخصوصاً فردا شب) محور‌های مواصلاتی استان‌های غربی و شمال غربی کشور در ارتفاعات شاهد بارش برف باشد.
۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۶
کیفیت هوای تهران با افزایش ۱۷ واحدی میزان غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از ۲.۵ میکرون با شاخص ۵۰ در شرایط پاک قرار دارد.
۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۳
شهردار منطقه ۷ از آغاز عملیات کاشت نهال رایگان در منازل شهروندان از تاریخ دهم دی ماه خبر داد.
۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۲
رئیس اداره هواشناسی زاهدان گفت: باد شدید و گردوخاک میزان غلظت ذرات معلق در هوای زاهدان را به ۷۶۹ میکرو گرم بر متر مکعب معادل پنج برابر حد مجاز رساند.
۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۴
کارشناسی سازمان هواشناسی گفت: این کاهش دما در شمال غرب، جنوب غرب، سواحل شمال و شمال شرق حدود ۵ تا ۱۰ درجه کاهش دما را خواهیم داشت البته این کاهش دما شمال غرب بیشتر و در جنوب غرب کمتر خواهد بود.
۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۰۰:۵۴
در کُپ ۲۴ چه گذشت؟
آمریکا، روسیه، عربستان و کویت قوانین عملیاتی توافقنامه پاریس از جمله کاهش تولید نفت را برای مقابله جهان با تغییرات اقلیمی را در دهه‌های پیش‌رو نپذیرفتند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار