ورزشی - رزمی
رزمی
۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۳
رئیس فدراسیون تکواندو گفت: قهرمانانی با سن پایین که همیشه ماندگار هستند. امروز به نام شهدای گمنام دفن می‌شوند اما همین گمنامی باعث شده تا قهرمانان المپیک و جهان مقابل آنها سر خم کنند.
۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۲
آرش آقایی در گفتگو با دانشجو:
ملی پوش جودی ایران گفت: بعد بازگشت از مسابقات آسیایی چین، در حالی که فقط 25 سال داشتم ولی نظر کادر فنی روی من نبود و می‌گفتند دورانت تمام شده!
۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۸
تیم ملی کاراته ناشنوایان ایران متشکل از ۲۵ کاراته کا در دو بخش بانوان و آقایان و در دورشته کاتا و کمیته در نخستین دوره مسابقات کاراته قهرمانی ناشنوایان جهان که در ایران برگزار شد با حریفان خود به رقابت پرداختند و در پایان موفق شدند با کسب مدال‌های رنگارنگ به سکوی قهرمانی جهان دست یابند.
۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۷
جمشید فولادی رئیس اداره ورزش و آمادگی جسمانی ستاد کل نیروهای مسلح، انتصاب پولادگر‌ به عنوان معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش را تبریک گفت.
۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۴
معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: شنا یکی از رشته‌های مهم و ویژه در بین رشته های ورزشی است و همه باید با رییس فدراسیون همراه باشند.
۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۵
رقابتهای جودو جایزه بزرگ مردان کشور تحت عنوان «جام سردار دلها» به میزبانی استان خوزستان برگزار خواهد شد.
۱۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۷
در پایان رای گیری از اعضای مجمع، هادی ساعی با کسب ۲۹ رای از مجموع ۵۶ رای اعضای مجمع، به عنوان رییس فدراسیون تکواندو انتخاب شد.
۱۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۹
مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون تکواندو ساعت ۱۰ صبح فردا (چهارشنبه) با حضور پنج نامزد نهایی درمحل آکادمی ملی المپیک برگزار می‌شود.
۱۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۳
چهارمین دوره مسابقات بین‌المللی تکواندو جام ریاست فدراسیون جهانی، یازدهمین دوره جام باشگاه‌های آسیا و سی‌ویکمین دوره رقابت‌های جام فجر اسفندماه به میزبانی ایران برگزار می‌شود.
۰۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۷
کاروان کاراته ایران با کسب ۳۹ مدال بر سکوی قهرمانی رقابت‌های قهرمانی آسیا ۲۰۲۱ ایستاد.
۰۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۱
تیم کاتای تیمی مردان به مدال نقره رقابت‌های قهرمانی آسیا رسید.
۰۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۱
روز پایانی رقابت‌های کاراته قهرمانی آسیا با کسب مدال برنز برای تیم کاتای تیمی بانوان ایران آغاز شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار