دیگر رسانه‌ها - وب‌سایت‌ها
وب‌سایت‌ها
۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۴
عماد افروغ در گفت‌وگویی مطرح کرد:
این جامعه‌شناس گفت: پیام اصلی «پایتخت ۶» برملا کردن ریاکاری سیاسی موجود در جامعه است و در کنار آن شاهد وجود خرده داستان‌های دیگر هم هستیم، معتقدم عده‌ای خواسته یا ناخواسته با مطرح کردن انتقاداتی نسبت به این سریال به دنبال آن هستند تا پیام اصلی «پایتخت ۶» فراموش شود.
۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۱
یادداشت/
حضرت آیت الله خامنه‌ای طی حدودا" ده سال گذشته بدرستی "اقتصاد" را مهمترین اولویت کشور و در این حوزه بر اساس نظرات کارشناسان و متخصصین، "تولید" را گلوگاه اصلی تشخیص داده اند.
۱۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۹
تحلیل‌گر مسائل سیاسی گفت: گروه‌های سیاسی باید از تشکل‌های مردمی درس بگیرند و مانند آن‌ها عمل کنند و فارغ از گرایش‌های سیاسی‌شان به دولت برای حل مشکل کمک کنند.
۱۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۴:۵۳
اگرچه ترامپ هنوز با پیشنهاد وزارت خارجه آمریکا موافقت نکرده اما توییت او که طی آن به صورت تلویحی گروه‌های مقاومت عراق را تهدید کرده بود، نشان می‌دهد راهبرد پیشنهادی وزارت خارجه آمریکا ذهن رئیس‌جمهور این کشور را درگیر کرده است.
۱۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۳
معاون گفتمان‌سازی بسیج دانشجویی با اشاره به عدم پاسخ مشخص سفارت سوئیس برای دریافت کمک‌های انسان‌دوستانه و تولیدات بهداشتی دانشجویان گفت: این محموله آماده است و درصورت تماس سفارت سوئیس برای دریافت آن به این سفارت ارسال خواهد شد.
۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۳
خیریه همدردی هیأت ریحانةالنبی (س) در راستای کمک به روند درمان بیماران مبتلا به کرونا و تقویت قوای جسمی کادر پزشکی بیمارستان‌های تهران با مشارکت گروه جهادی حسنی، روزانه ۴ هزار بطری آبمیوه طبیعی برای آنان تولید می‌کند.
۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۷
شهرداری تهران در روز‌های حساسِ شیروع ویروس کرونا، با برگزاری رویداد "نوروزخانه"، می‌خواهد هر شب افراد بسیاری را دور هم جمع کند تا کنسرت آنلاین برگزار کنند.
۰۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۱:۲۴
پایگاه آمریکایی:
یک پایگاه آمریکایی با انتقاد از رویکرد خصمانه دولت آمریکا در قبال ایران معتقد است تداوم کمپین «فشار حداکثری» در بحبوحه بحران کرونا ویروس واقعاً مشمئزکننده، غیرقابل قبول و غیراخلاقی است.
۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۳
یک روزنامه آمریکایی با اشاره به اینکه رفتار دولت ترامپ نشان از افول رهبری آمریکا در سطح جهانی دارد تصریح کرد که به نظر می‌رسد برنده بزرگ این عقب‌نشینی بی‌سابقه آمریکا چین باشد.
۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۸
امروز خبری در برخی رسانه‌های ضدانقلاب منتشر شد مبنی بر اینکه سپاه از مردم برای تجمع در مرکز شهر اهواز دعوت کرده است؛ اما واقعیت چیست؟
۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۰
یادداشت/
همانطور که آمار‌ها نشان میدهد شاخصه نیروی انسانی و تولیدات علمی در کشور و بسترسازی حضور شرکت‌های فناور در صنعت از وضعیت قابل قبولی برخوردار است، اما آیا این شاخص‌ها در افزایش انگیزه مراکز صنعتی و غیرصنعتی برای همکاری با دانشگاه‌ها تاثیرگذار بوده است؟
۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۲:۰۳
حاجیه خانم سیده عزت خاموشی، همسر حاج محمود لولاچیان و مادر شهید محمدرضا لولاچیان امروز بر اثر ایست قلبی درگذشت.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار