دیگر رسانه‌ها - وب‌سایت‌ها
وب‌سایت‌ها
۱۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۱
در حالی دور جدید مذاکرات در وین از امروز آغاز می‌شود که ایران تنها طرف متعهد به برجام بود و این هفته هم ایده‌هایی را ارائه و بار‌ها ثابت کرده که همه تخم‌مرغ‌هایش را در سبد مذاکره نگذاشته و به کرات هم اعلام کرده که پذیرای توافقی خواهد بود که منافع کامل اقتصادی ملت را تامین و تضمین کند.
۱۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۷
در حالی که ۲ هفته تا آغاز اعزام زائران کشورمان به عربستان باقی مانده، سعودی‌ها با اعمال افزایش هزینه حج و لزوم پرداخت آن قبل از تشرف به سرزمین وحی، موجب بروز مشکلاتی برای کشور‌های مختلف شده‌اند.
۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۸
نمایشگاه دائمی عکس و اسناد قدیمی باغ دولت‌آباد یزد، با هدف معرفی و حفظ این اثر ارزشمند تاریخی دایر شده است.
۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۸
آواربرداری حادثه ریزش ساختمان «متروپل» آبادان، ادامه دارد و نیرو‌های امدادی همچنان به طور شبانه‌روز در حال فعالیت هستند.
۲۴ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۳
یکی از نجومی‌بگیران که خبرگزاری فارس نسبت به دریافت حقوق نا متعارف وی گزارشی منتشر کرده بود، از این خبرگزاری شکایت کرد.
۲۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۰
رئیس سازمان محیط زیست به تشریح وضعیت محیط زیست کشور و برنامه‌های دولت سیزدهم در این باره پرداخت و به حواشی پیش آمده درباره همکاری علمی اش با کاوه مدنی پاسخ داد.
۰۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۱
صبح امروز خبری در رسانه‌ها مبنی بر برافراشته شدن پرچم آمریکا در سفارت سابق این کشور در ایران منتشر شد که با پیگیری‌ها مشخص شد پرچم مذکور به صورت واژگون و پاره شده در سفارت برافراشته شده است.
۰۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۷
مدیر مطالعات اداره کل تشکل‌های اسلامی دانشگاه آزاد:
امید طاهرنژاد گفت: با تعاریفی که مقام معظم رهبری از واژه «جهاد» و «هیئت» داشتند می‌توان هیئت‌ها را «سنگر جهاد تبیین» دانست؛ با این تعریف مسئولیت مداحان مسئولیت حساس و مهمی است.
۱۷ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۲
سردار سلیمانی دورانی که فرمانده لشکر ثارالله کرمان بودند دستور دادند هر سربازی که جزء ۳۰ قرآن را حفظ کند، ۲۰ روز مرخصی تشویقی به او تعلق پیدا کند.
۱۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۲
همسر فرمانده فاطمیون می‌گوید: فقدان شهید سلیمانی برای همه بسیار سنگین بود. فرزندان شهدا بعد از شهادت حاج قاسم دوباره یتیم شدند.
۱۰ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۰
برادر شهید سلیمانی در گفت‌وگویی مطرح کرد؛
سهراب سلیمانی گفت: اعتقاد حاج قاسم این بود که مهمان‌های سامرا، مهمان‌های آقا امام زمان (عج) هستند. مگر می‌شود آدم به مهمانی خانه‌ای برود و صاحبخانه نباشد؟ امکان ندارد.
۳۰ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۱
واعظ‌ آشتیانی:
قائم‌مقام اسبق سازمان تربیت بدنی با بیان اینکه حضور مهدوی‌کیا در مسابقه ستارگان جهان و ستارگان عرب با حضور یک مربی اسرائیلی از نظر من یک دهن‌کجی بود گفت: فدراسیون فوتبال به دلیل نداشتن هنر مدیریت در این ماجرا کم‌تقصیر نیست.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار