وب‌سایت‌ها
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۰
رؤسای قوا هر سال در بودجه سالانه برای کمک به اشخاص حقیقی و حقوقی اعتباری را دریافت می‌کنند که این میزان در سال ۹۸ در مورد رئیس مجلس روند کاهشی داشته، اما در مورد رئیس جمهور تغییری نکرده است.
۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۴
مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان از اعزام ۳ تیم امدادی برای نجات کوهنوردان گرفتار در «کلماکره» خبر داد.
۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۳
تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران در شرایطی برگزار شد که تیم فوتبال سامارای روسیه در زمین کناری محل تمرین تیم ملی تمریناتش را پیگیری کرد.
۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۸
با حضور نادر طالب‌زاده صورت گرفت؛
برگزیدگان هفتمین سوگواره عاشورایی عکس و پوستر «هیأت» معرفی و تقدیر شدند. نادر طالب‌زاده پیشنهاد کرد این سوگواره‌ها به صورت بین‌المللی برگزار و کتاب‌هایشان هم به زبان‌های عربی و انگلیسی چاپ شود.
۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۳
درخصوص قضیه اعدام نواب صفوی و سایر اعضای فداییان اسلام، امام از مرحوم آقای بروجردی و مراجع دلخور شدند که چرا موضع تندی علیه دستگاه نگرفتند و این‌ها را نجات ندادند.
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۵
کارگردان مستند آقای شاه گفت: سوژه این فیلم بازگشت به تاریخ دوران حکومت محمدرضا شاه پهلوی است. با این تفاوت که با مخاطب قرار دادن محمدرضا شاه، سیر حکومتی پهلوی را مورد بررسی قرار داده است.
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۹
وزیر امور خارجه آمریکا اعلام کرده که لهستان سیزدهم و چهاردهم ماه آینده میلادی میزبان نشستی علیه ایران خواهد بود. او گفته که ده‌ها کشور از مناطق مختلف جهان را برای حضور در این نشست گردهم می‌آیند.
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۸
در صورتی که ایران بتواند تکنولوژی تولید و پرتاب ماهواره را صنعتی کند، می‌تواند در زمره کشور‌هایی قرار گیرد که امکان پرتاب ماهواره سایر کشور‌ها را بر عهده دارند.
۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۶
قالیباف:
عضو تشخیص مصلحت نظام گفت: هیچ چیز سخت‌تر از آن نیست که مردی حداقل نیاز‌ها و توقعات فرزندان و همسرش را نتواند برآورده کند و این همان جایی است که ما مسوولان باید دست این مردان را در روز‌های سخت بفشاریم و افتخار همراهی و کمک کردن به آن‌ها داشته باشیم.
۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۷
مدیر روابط عمومی فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد گفت: هواپیمای مشهد به تهران به دلیل از دست دادن یکی از موتور‌ها با نقص فنی مواجه شد و به‌مبدأ بازگشت.
۲۱ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۳
عزیزالله حمیدنژاد:
کارگردان سریال «بانوی عمارت» در واکنش به مقایسه این سریال با «بازی تاج و تخت» و «شهرزاد»، گفت: «بازی تاج و تخت» را ندیدم و مقایسه با سریال «شهرزاد» در واقع یک نگاه سطحی است.
۲۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۷
اجرای پیمان پولی دوجانبه، لغو روادید، تکمیل راه آهن شلمچه- بصره و سوآپ نفت عراق توسط ایران می‌تواند چهار محور اقتصادی مذاکرات ظریف با طرف عراقی در راستای تعمیق همکاری تجاری میان دو کشور باشد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار