دیگر رسانه‌ها - وب‌سایت‌ها
وب‌سایت‌ها
۱۷ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۲
سردار سلیمانی دورانی که فرمانده لشکر ثارالله کرمان بودند دستور دادند هر سربازی که جزء ۳۰ قرآن را حفظ کند، ۲۰ روز مرخصی تشویقی به او تعلق پیدا کند.
۱۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۲
همسر فرمانده فاطمیون می‌گوید: فقدان شهید سلیمانی برای همه بسیار سنگین بود. فرزندان شهدا بعد از شهادت حاج قاسم دوباره یتیم شدند.
۱۰ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۰
برادر شهید سلیمانی در گفت‌وگویی مطرح کرد؛
سهراب سلیمانی گفت: اعتقاد حاج قاسم این بود که مهمان‌های سامرا، مهمان‌های آقا امام زمان (عج) هستند. مگر می‌شود آدم به مهمانی خانه‌ای برود و صاحبخانه نباشد؟ امکان ندارد.
۳۰ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۱
واعظ‌ آشتیانی:
قائم‌مقام اسبق سازمان تربیت بدنی با بیان اینکه حضور مهدوی‌کیا در مسابقه ستارگان جهان و ستارگان عرب با حضور یک مربی اسرائیلی از نظر من یک دهن‌کجی بود گفت: فدراسیون فوتبال به دلیل نداشتن هنر مدیریت در این ماجرا کم‌تقصیر نیست.
۳۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۷
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: باید با ورزشکاری که با لباس منقوش به پرچم رژیم صهیونیستی در مسابقه فوتبال حاضر شده برخورد قانونی لازم صورت گیرد؛ چراکه اقدام وی خیانت به ملت ایران است.
۲۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۱
فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران با اشاره به ترافیک سنگین در محور هراز، گفت: هم اکنون تردد وسایل نقلیه از شمال به جنوب محور قدیم جاجرود و آزادراه تهران_پردیس سنگین و با پس زدگی بار ترافیکی مواجه هستیم.
۲۳ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۷
سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران با اشاره به بازدید اعضای این مجمع از منطقه کهریزک گفت: در جریان این بازدید از پروژه‌های مختلف کهریزک بازدید کردیم و برای رفع مشکلات مردم منطقه برنامه‌ریزی شد.
۲۲ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۷
مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و مذاهب:
عبدالسلام کریمی گفت: در این جهان وانفسا که هر کس به نوعی می‌خواهد به ما ضربه بزند نباید با بیان برخی مطالب ابزار دست دشمن شد و دشمن را خوشحال کرد.
۲۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۰
وضعیت نامناسب پاویون ایران در نمایشگاه اکسپو دبی، منجر به اعتراض هموطنانی شد که از نمایشگاه بازدید کرده‌اند.
۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۱
آیت‌الله سعیدی که یک سال بعد در شکنجه گاه ساواک به شهادت رسید، در ادامه فرمودند؛ «جنبش دانشجویی باید هدف مقدس و نجات‌بخشی را دنبال کند» و تاکید کردند که «راه نجات از شرّ آمریکا و رژیم شاه پیوستن به نهضت حضرت آیت‌الله خمینی است».
۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۲
خوش‌چشم:
در دور جدید مذاکرات یکی از روش‌های خوب تیم مذاکره‌کننده ایران این است که آن‌ها به جای درآمیختن مباحث باهم، سعی دارند مباحث را براساس اولویت، وزن، ارزش، اهمیت و ترتیب زمانی دسته‌بندی کنند.
۰۲ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۷
بهمنی:
کارگردان سینما معتقد است در دولت قبلی برخی فیلم‌ها به صورت بی‌قید و شرط ساخته شدند. در واقع برای فتح جیب مردم شأن سینما زیر سؤال رفت. نباید ساخت این دست فیلم‌ها بیش از این ادامه پیدا کند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار