دیگر رسانه‌ها - وب‌سایت‌ها
وب‌سایت‌ها
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۷
رئیس پلیس راهور ناجا گفت: شکایت ما از شهرداری تهران در خصوص عوارض محدوده زوج و فرد پابرجاست و شکایت خود را پس نگرفته‌ایم.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۴
معاون رئیس دیده‌بان حقوق بشر سازمان ملل:
«الیزابت اورسون» گفت: اقدام آمریکا راه عدالت را بروی قربانیان جنگ در افغانستان می‌بندد و این اجازه را به اعضای دادگاه می‌دهد که دیگر با همکاری نکرده و از طرفی جایگاه دیوان بین‌المللی کیفری را به‌شدت تضعیف می‌کند.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۸
هژمونی قتل‌عام حقیقت زیر چکمه‌های غوغاسالاران، مدتی است که قطب‌نمای اهداف انقلاب را دستخوش تغییر کرده است. چه فسادها و تخلف‌ها که زیر پرچم دولت‌ها به لطف انحصار و لابی صورت گرفت و برخی با هیاهو و انحراف افکار عمومی چنان موهبتی آسمانی فرود آمدند و همه‌چیز را کتمان کردند و رفتند.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۲
همراه با اولین جلسه دادگاه پرونده پتروشیمی موجی رسانه‌ای به پا خواست و رقمی باور نکردنی را همچون خوراکی دلچسب برای برخی رسانه‌ها مهیا کرد. اما زمانی که روند جلسات دادگاه برگزار می‌شد، برخی از مقامات مسئول از قاضی پرونده گرفته تا دادستان و رییس دادگستری تهران اعلام کردند که رقم‌های اعلامی از سوی برخی رسانه‌ها کذب محض بوده و اختلاسی صورت نگرفته است.
۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۵
در حالی که بسیاری از جهادگران در مناطق سیل زده خدمت رسانی می‌کنند برخی از سلبریتی‌ها با غر زدن کار‌های آن‌ها را زیر سوال می‌برند.
۱۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۳
روایت نجفی خوشرودی از نشست کمیسیون امنیت ملی؛
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در جلسه این کمیسیون وزیر خارجه ضمن محکوم کردن اقدام احتمالی آمریکا در گنجاندن نام سپاه در لیست گروه‌های تروریستی، این اقدام را دارای خطرات زیادی دانست که اگر آمریکا آن را اجرایی کند ایران عمل متقابل انجام می‌دهد.
۱۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۰
محسن مهدیان/
نقش آقای رئیسی به عنوان رئیس جدید عدلیه در سیل را چطور دیدید؟ آقای رئیسی طی حکمی اعلام کرد که با مسئولین متخلف و سهل انگار در ماجرای سیل گلستان برخورد شود.
۰۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۴
حکیمی‌پور:
فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: برخی، توان و ظرفیتی که داریم را باور ندارند و نوعی خودباختگی و از خودبیگانگی یا عدم اعتماد به نفس کامل در آن‌ها وجود دارد.
۰۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۵
یک حقوقدان و فعال سیاسی پاسخ میدهد؛
«حسین شمسیان» به تحلیل و تبیین برخی محور‌های سخنان نوروزی رهبر انقلاب از جمله تقی‌زاده‌های امروز پرداخت و خصوصیت‌های این جریان فکری را تشریح کرد.
۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۶
اعزازی‌ملکی:
نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی گفت: با پذیرش FATF مشکل معیشت مردم به هیچ وجه حل نشده و با دستان خود کاری خواهیم کرد که پنجره مبادلات ایران در دوران تحریم زیر نظر دشمنان قرار گرفته و کشور را با چالش مواجه کند لذا FATF به ضرر منافع ملی است.
۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۶
خادمی:
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: با پذیرش FATF در واقع ما پنجره‌ای را که از طریق آن تحریم‌ها را دور می‌زدیم، با دست خودمان خواهیم بست.
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۵
فراهانی خبر داد
معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت از افزایش میزان شهریه و وام دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی از سال ۹۸ خبر داد و گفت: مبلغ این افزایش هنوز تعیین تکلیف نشده است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار