دیگر رسانه‌ها - وب‌سایت‌ها
وب‌سایت‌ها
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۳
خرازی:
دبیرکل حزب ندای ایرانیان با بیان اینکه باید به خاطر رئیس‌جمهور اجاره‌ای (حسن روحانی) توبه کنیم و بپذیریم که اشتباه کردیم، گفت: نتیجه اشتباه و غلط ما در تشخیص نادرست وضعیت امروز است که به وجود آمده و ما باید این اشتباه را بپذیریم.
۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۶
معاون پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه از اواخر وقت روز چهارشنبه ۲۴ دی و طی روز‌های پنجشنبه و جمعه در برخی نقاط غرب و شمال غرب بارش برف و باران داریم، گفت: روز ۲۶ دی وزش باد شدید در خراسان رضوی، خراسان شمالی و سمنان خواهیم داشت.
۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۶
عضو انجمن جامعه شناسی ایران مطرح کرد؛
این پژوهشگر حوزه آسیب‌های اجتماعی گفت: نمی‌توان عنوان کرد می‌خواهیم معضل خودکشی را در کشور رفع کنیم، اما این کار بدون پرداخت به مسائل اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی انجام شود. قطعا این حوزه‌ها به یکدیگر وابسته هستند و اگر تحولی در شیوه اداره کشور ایجاد نشود مشکلات معیشتی مردم و در پی آن مشکلات روحی و روانی و اجتماعی در آینده بیشتر خواهد شد.
۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۰
استاد ایرانی رشته بهداشت جهانی دانشگاه نیویورک، روایت متفاوت و قابل تأملی از چگونگی مدیریت بیماری کرونا در آمریکا و نحوه خدمات رسانی و فعالیت سیستم بهداشت و درمان این کشور، بر خلاف آنچه در اذهان بسیاری است، بیان کرد.
۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۲
۹ ژانویه سال ۱۹۱۳ میلادی «ریچارد نیکسون» به دنیا آمد و بعد که بزرگ شد، افتضاحی بارآورد که در تاریخ آمریکا بی‌سابقه بود. نیکسون در انتخابات، تخلف و تقلب کرد و تنها رئیس‌جمهور آمریکا شد که استعفا کرد؛ زودتر از آن‌که برکنارش کنند.
۱۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۶
تا به حال ۸ شرکت داخلی دانش بنیان رقابت برای تولید واکسن داخلی را آغاز کرده‌اند. بر اساس گزارش‌های موجود هریک از این واکسن‌ها نمونه مشابهی در پژوهشگاه‌های کشور‌های دیگر دارد و همپای آن‌ها در حال طی کردن فاز‌های مرحله‌ای است.
۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۰۳:۲۱
یک نماینده سابق مجلس گفت: در صورت اینکه بزرگان و دلسوزان نظام از لاریجانی برای حضور در انتخابات درخواستی داشته باشند، او برخلاف میل باطنی‌اش، کاندیدا خواهد شد.
۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۰۲:۴۸
سلبریتی‌ها در سراسر دنیا کمک به مردم را بخشی از وظیفه خود می‌دانند و در مواقع مختلف کمک‌های ارزشمندی ارائه می‌دهند به طوری که فضای آموزش عالی نیز از بهره‌مندی از این کمک‌ها مستثنی نبوده است.
۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۵
رئیس مرکز تشخیص و پیش‌گیری از جرایم سایبری پلیس فتا از ترفند جدید کلاهبرداران سایبری مبنی بر واریز مبلغ برای ثبت نهایی آگهی در سایت‌های خرید و فروش خبر داد.
۱۵ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۳
خاورمیانه پس از شهادت سردار مقاومت؛
در واقع تناقض اصلی عدم پیگیری مسیر «سلیمانی» و «منافع ملی» توسط دستگاه دیپلماسی کشور است. سردار سلیمانی یک دیپلمات نظامی کارآمد بود که در ایجاد اتحاد بین ایران، سوریه، لبنان و روسیه نقش اصلی را ایفا کرد. این اقدام برخلاف منطق مسئولان سیاست خارجی در مواجهه با قدرتهای بزرگ بود.
۱۵ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۶
قاجارها که ۷ پادشاه داشتند و حدود ۱۳۰ سال در ایران حکومت کردند، «آقا‌زاده» هم زیاد داشتند. همین آقازاده‌ها دمار از روزگار ملت و مملکت درآوردند، ولی یکی بود که از همه بدتر و مدعی‌تر بود؛ «ظل‌السلطان» رسما مدعی تاج ‌و ‌تخت بود.
۰۹ دی ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۳
یک دهه پس از آغاز اعتراضات مردمی در خاورمیانه؛
خودسوزی محمد بوعزیزی که موجب مرگ وی شد سبب شد تا موجی از خشونت علیه دولت زین العابدین بن علی ایجاد شود دامنه گسترش این اعتراضات سبب شد تا بن علی ۱۰ روز پس از مرگ بوعزیزی و پس از ۲۳ سال حکومت در تونس، به عربستان بگریزد؛ شروع اعتراضات و فرار بن علی باعث فعال شدن بیش از پیش احزاب اسلام گرا در تونس مانند النهضه در این کشور شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار