دیگر رسانه‌ها - وب‌سایت‌ها
وب‌سایت‌ها
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۸
جریان اصلاحات برخلاف آنچه این روزها تلاش می‌کنند از خود یک چهره صلح‌طلب نشان دهند، در مقاطعی کشور را تا مرز جنگ پیش بردند و اگر تدابیر رهبر انقلاب نبود ممکن بود شرایط ایران را بحرانی کنند.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۱
در کمیسیون اجتماعی انجام گرفت؛
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: طرح تعیین تکلیف کارشناسن بیمه کشاورزی اعاده شده از شورای نگهبان در کمیسیون اجتماعی بررسی و ایرادات شورا به این طرح اصلاح شد.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۲:۵۳
دولت روحانی در حالی دو سال پایانی عمر خود را سپری می‌کند که رئیس آن، ترجیح می‌دهد به‌جای گزارش میزان عملی کردن وعده‌های خود، به رویارویی با نهادی محبوب بپردازد.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۴
صهیونیست‌ها می‌دانستند چه باید کرد تا در میان آن‌همه دشمن در منطقه، ایران دوره پهلوی برایشان دوست خوبی باشد. روی یک واقعه تاریخی دست گذاشتند؛ نجات یهودیان توسط کوروش هخامنشی. شاه ایران کوروش بازی درمی‌آورد، آن زمان که هنوز مد نبود!
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۴
مقامات و دولت‌های متوالی آمریکا تا قبل از دولت دونالد ترامپ عموماً انکار کرده‌اند که یکی از علل اصلی حضورشان در عراق، تصاحب ذخایر نفتی است، اما دولت فعلی آشکارا گفته که چقدر نفت عراق و سوریه را دوست دارد.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۲:۴۹
برخی معتقدند ایران باید اخراج منافقین از فرانسه را به‌عنوان یک گام مثبت از سوی پاریس قلمداد کند، اما عده‌ای دیگر نگاهی متفاوت دارند.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۹
داغ به غنیمت گرفتن پهپاد RQ-۱۷۰ و سرنگونی پهپاد پیشرفته‌تر گلوبال هاوک، هنوز در دل آمریکا و متحدانش تازه بود که...
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۹
آیا ما غنی سازی ۲۰ درصد را- با کاربردهای گسترده از جمله تهیه دارو برای بیماران- را متوقف کردیم تا همدردی بین المللی با ایران شکل بگیرد؟!
۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۳:۵۴
یاسر جبرائیلی:
جانشین دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در ارزیابی سیاست‌های کلی نظام گفت: دوری از اقتصاد نفتی باعث رونق اشتغال و افزایش ارزش پول ملی می‌شود.
۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۲:۳۷
در گزارشی بررسی شد؛
بولیوی، شیلی، اروگوئه و آرژانتین در هفته های اخیر صحنه بازگشت جریان های چپ به قدرت بوده اند؛ امری که حامل فرصت هایی برای شرق و تهدیدهایی برای غرب بویژه آمریکا است.
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۳:۰۱
اگر مشکل دونالد ترامپ فقط مشکل داخلی آمریکا بود، امید می‌رفت که سیستم‌های سیاسی و قانونی در آمریکا بتوانند کاری برای آن کنند. اما این مرد نه تنها اعتراف می‌کند که فراتر از قوانین آمریکایی قرار دارد، بلکه به گونه‌ای حرف می‌زند و عمل می‌کند که گویی هیچ قوانین بین المللی وجود ندارد.
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۷
مجتبی شاکری:
«مجتبی شاکری» جزو اولین جانبازان ایران هنوز ۲۱ ساله بود که مربی آموزش‌های نظامی دانشجویان در لانه جاسوسی شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار