استان‌ها - کهگیلویه و بویراحمد
کهگیلویه و بویراحمد
۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۱
سلیمانی در گفتگو با دانشجو:
نماینده بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد در استان خوزستان گفت: سومین و بزرگترین کاروان کمک‌های دانشجویی استان طی روز‌های آتی پس از بسته بندی به خوزستان اعزام خواهد شد.
۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۰
با حضور معاون علمی رئیس جمهور؛
باغ گیاهان دارویی و گلخانه هوشمند دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور کلنگ‌زنی شد.
۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۶
در سفر یک روزه به کهگیلویه و بویراحمد؛
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد بازدید کرد.
۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
رئیس دانشگاه آزاد واحد گچساران:
رئیس دانشگاه آزاد واحد گچساران گفت: این واحد دانشگاهی امکانات موجود خود را در قالب کاروان موکب به مناطق سیل‌زده ارسال کرده است.
۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۶
پرونده ویژه | دانشجو و کتاب
سرپرست کتابخانه دانشگاه یاسوج گفت: تقریبا تمامی دانشجویان دانشگاه یاسوج عضو کتابخانه هستند و براساس نیاز روزانه تعدادی زیادی از دانشجویان به کتابخانه مراجعه می‌کنند.
۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۶
مهدوی‌مطلق در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۲ گروه جهادی متشکل از ۳۰ دانشجو از امروز به مناطق سیل‌زده خوزستان اعزام می‌شوند.
۱۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
در تعطیلات نوروز؛
به همت مدیریت امور دانشجویی و همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، در تعطیلات نوروز تمامی خوابگاه‌های دانشجویی این دانشگاه سم پاشی شد.
۱۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۷
بر اساس رتبه بندی‌های جهانی؛
دانشگاه یاسوج بر اساس یکی از معتبرترین رتبه بندی‌های جهانی، رتبه‌ برتر را در میان دانشگاه‌ها و موسسات وابسته به وزارت علوم کسب کرد.
۱۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۶
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
کلاس به راه افتاد؛ الحق که آن روز حضرت او غوغا کرد. تعبیر‌های شیرینش از آن غزل نوروزی خواجه، دل همه را برد؛ که من از انتهای کلاس بی‌مقدمه و بی‌اجازه، پرنده صدا را از قفس سینه رها کردم.
۰۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۱
مهدوی مطلق در نشست خبری:
مسئول بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۵ گروه جهادی دانشجویی آماده اعزام به مناطق سیل زده گلستان و مازندران هستند تا بنا به دستور فرماندهی سپاه استان و هماهنگی سازمان مرکزی بسیج دانشجویی در صورت نیاز اعزام شوند.
۰۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج:
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: هنگام تفرج در دشت و جنگل برای جلوگیری از گزش مار سمی و عقرب، از دستکاری سنگ‌ها و راهپیمایی بدون کفش خودداری کنید.
۰۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۰
کهگیلویه‌وبویراحمد به روایت دانشگاهیان |
عید نوروز در کهگیلویه‌وبویراحمد به عنوان یکی از جشن‌های فرهنگی ملی از ویژگی‌های خاصی برخوردار است و اقشار مختلف مردم این استان با آداب و رسوم مخصوص خود، نوروز را به شکل زیبایی برگزار می‌کنند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار