استان‌ها - کهگیلویه و بویراحمد
کهگیلویه و بویراحمد
۱۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۶
نیکدل در گفتگو با دانشجو:
معاون دانشجویی دانشگاه یاسوج گفت: در سال ۹۷ خوابگاه‌های دانشگاه بازسازی شد، اما برای امسال برنامه‌ای برای ساخت خوابگاه جدید نداریم.
۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۲
با حضور در قرارگاه جهادی شهید سلیمانی؛
حجت الاسلام سید نصیر حسینی نماینده ، ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد از قرارگاه جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی سپاه فتح و کارگاه‌های تولید ماسک این قرارگاه بازدید کرد.
۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۱
برای پیشگیری از ویروس کرونا؛
دانشجویان جهادگر بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد با حضور در زندان مرکزی یاسوج اقدام به ضدعفونی کامل این زندان کردند.
۰۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۰
مسئول بسیج سازندگی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد:
مسئول بسیج سازندگی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: بنا به تدبیر سردار فرمانده سپاه فتح استان و کمک خیرین و مردم استان بیش از ۱۱ تن مواد غذایی و ۵۰۰ تخته پتو برای کمک به این مناطق ارسال شد.
۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰
گزارش |
کارخانه آرد، نشاسته و گلوکز یاسوج دارای ظرفیت بالایی است که می‌توان با نگاهی صحیح، آن را به موتور اقتصادی استان کهگیلویه و بویر احمد تبدیل کرد.
۰۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۴
برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا؛
سه هزار ماسک به همت قرارگاه جهادی شهید قاسم سلیمانی بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد بین دستگاه‌های خدمت رسان و اقشار محروم استان توزیع شد.
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰
در فراخوانی؛
بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد برای افزایش تولید روزانه بیش از هزار ماسک در فراخوانی از مردم و دانشجویان دعوت به همکاری کرد.
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۱
مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه یاسوج:
مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه یاسوج در بیانیه‌ای اعلام کرد: به مسئولان پیشنهاد می‌دهیم برای حفظ آبروی انقلاب اسلامی هم که شده اقدامات مربوط به محکوم کردن کشتار ملسمانان در هند را برای مردم شفاف سازی کنند.
۲۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۰
بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد:
بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد در نامه‌ای اعلام کرد: دانشجویان بسیجی توان خود را برای مقابله با کرونا به کار گرفتند، ولی رسیدگی به وضعیت کارخانه آرد و ویروس‌های اقتصادی کمتر از رسیدگی به کرونا نیست.
۱۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون حدود ۶۵ نفر از دانشجو‌های دانشگاه علوم پزشکی استان و دیگر دانشگاه‌ها برای فعالیت در زمینه مبارزه با کرونا ویروس نام نویسی کرده اند.
۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۸
جمعی از تشکل‌های دانشجویی یاسوج:
جمعی از تشکل‌های دانشجویی دانشگاه‌های یاسوج در بیانیه‌ای اعلام کردند: آیا سکوت در برابر ظلم و کشتار انسان‌های آزاده‌ای که تنها جرم آن‌ها مسلمان بودن است، جایز است؟
۰۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۳
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد از اعلام آمادگی گروه‌های جهادی استان برای مقابله با ویروس کرونا خبرداد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار