استان‌ها - کهگیلویه و بویراحمد
کهگیلویه و بویراحمد
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۸
گزارش |
موضوع انتقال مکان جمعه بازار یاسوج موجب نگرانی غرفه‌داران شده و کسانی که در جمعه بازار یاسوج مشغول به کار هستند، قشر ضعیف و آسیب پذیر جامعه‌اند و قادر به خرید مغازه و غرفه در مکان دیگر نیستند.
۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
احمدی در گفتگو با دانشجو:
دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن کهگیلویه و بویراحمد گفت:در استان کهگیلویه و بویر احمد طلاق افزایش یافته بنابراین تیمی تخصصی تشکیل شد و طی جلسه‌ای که با مسئولین استانی داشتیم به فکر حل این معضل افتادیم.
۱۵ آبان ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۱
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه یاسوج گفت: طی شکایات اخیر، دادگاه رای به ابطال معامله کارخانه قند یاسوج داده و کارخانه باید به حالت دولتی بازگردد. هفته آینده حکم تجدید نظر اعلام خواهد شد.
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۴
نیکدل در گفتگو با دانشجو:
معاون دانشجویی دانشگاه یاسوج گفت: دو دستگاه اتوبوس حامل دانشجویان دختر دانشگاه یاسوج صبح امروز ۱۴ آبان با هم تصادف کردند که متاسفانه ۶ نفر از آن‌ها مصدوم شدند.
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶
در مناظره‌ای مطرح شد
مناظره محمد حسن قدیری ابیانه عضو شورای بین‌الملل پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی و صادق زیباکلام عضو هیئت علمی دانشگاه تهران دانشگاه یاسوج برگزار شد.
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۵
به مناسبت روز استکبارستیزی؛
دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه یاسوج در راهپیمایی امروز، ۱۳ آبان حضور یافتند.
۰۷ آبان ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۰
روایت دانشجویی |
این روزها دلم کبوترانه هوای پریدن به سمت مشهد را کرده؛ مگر می‌شود امام رضا بگویی و دل شیعه ایرانی تبار به هوای پنجره فولاد صحن انقلاب بال نگشاید.
۰۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۹
عزیز‌پور در گفتگو با دانشجو:
مدیر امور فرهنگی و دانشجویی دانشگاه یاسوج از اعزام دانشجویان دختر این دانشگاه در ششمین همایش دانشجویان زائر پیاده امام رضا(ع) با عنوان طریق رضوی خبر داد.
۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰
آذر پیرا در گفتگو با دانشجو:
مدیر تربیت بدنی دانشگاه یاسوج از برگزاری مسابقات منطقه ۷ کشوری در رشته‌های فوتسال و والیبال از ۱۳ تا ۲۲ آبان ماه در این دانشگاه خبر داد.
۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه یاسوج:
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه یاسوج طی نامه‌ای به رئیس صداوسیمای کهگیلویه و بویر احمد نوشت: صدا و سیما به عنوان قویترین بلندگو باید مطالبات مردم را به گوش مسئولان استانی و کشوری برسانند.
۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰
عوض‌پور در گفتگو با دانشجو:
معاون پژوهشی دانشگاه یاسوج گفت: در سال ۲۰۱۸ حدود ۴۶ مقالات پراستناد ارائه شده و همچنین در سال ۹۷ در مجله ISI حدود ۳۳۴ مقاله منتشر شده است.
۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۸
۲۳ مهر؛
سمینار تخصصی «تجربه کارآفرینان موفق» ۲۳ مهر ماه از سوی واحد تعاون و کارآفرینی دانشگاه یاسوج برگزار می‌شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار