کهگیلویه و بویراحمد
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۶
مظلوم در گفتگو با دانشجو:
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد گفت: فریاد دانشجویان از برخی اقدامات بدون ضابطه در مراکز آموزشی بلند است، جبهه‌بندی‌های کاذب سیاسی، سبب سلب اعتماد عمومی می‌شود.
۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۶
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
با گذشت دو سال از گرفتن مجوز رسمی فعالیت مجمع عدالتخواه دانشگاه یاسوج، معاون فرهنگی این دانشگاه تشکل قانونی را از داشتن فضای دفتر، محروم کرده است.
۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۳
در نامه‌ به سرپرست وزارت بهداشت مطرح شد
بسیج دانشجویی ۸ دانشگاه جنوب کشور در نامه‌ای تحلیلی خطاب به سرپرست وزارت بهداشت آمادگی خود را برای نقد عالمانه ابعاد اجرایی طرح مشارکت بخش خصوصی در حوزه آموزش سلامت اعلام کرد.
۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۱
مظلوم در گفتگو با دانشجو:
جانشین بسیج دانشجویی دانشگاه یاسوج با اشاره به ترور نافرجام به رئیس کل دادگستری کهگیلویه وبویراحمد گفت: امیدواریم حجت الاسلام مزارعی در سلامت کامل بتواند با قدرت‌تر از قبل کارها و مبارزه با فساد را در استان پیگیری کند.
۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۵
روز گذشته صورت گرفت
روز گذشته در جریان برگزاری آزمون در دانشگاه پیام‌نور گچساران، پس از تذکر مسئول حراست به برادر فرماندار، وی مسئول حراست را باد کتک گرفت.
۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۴
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد:
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد در نامه‌ای به دادستان استان اعلام کرد: اجرای حکم قانونی سلاطین متخلف عددی نیستند که به تاخیر افتد، زمان اجرای احکام را اعلام کنید.
۱۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰
عریان گفتگو با دانشجو:
سرپرست دانشگاه یاسوج گفت: بودجه دانشگاه برای سال ۹۸ رشد خوبی نداشته، با این بودجه دانشگاه دچار رکود شده و اگر نگاه ویژه‌ای به این مسئله وجود نداشته باشد، دانشگاه‌ها کارایی لازم نخواهند داشت.
۱۳ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۴
معاون دانشجویی دانشگاه آزاد یاسوج:
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد واحد یاسوج با بیان اینکه باید ماهانه از سرویس‌های ایاب و ذهاب دانشجویان بازدید کنیم، گفت: رعایت نکات فنی و ایمنی سرویس‌های دانشجویی ضروری است.
۱۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰
یادداشت دانشجویی|
با استانی شدن انتخابات و کثرت تعداد نامزد‌های انتخاباتی، قدرت انتخاب آگاهانه و درست از مردم سلب می‌شود، حال به فرض هم که فرد اصلح در سطح شهرستان تشخیص داده شد.
۰۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۳
یادداشت دانشجویی|
۹ دی ۸۸ تقابل عزت و ذلت، ظلمت و نور، بود تا تداعی کننده حریت، بصیرت، نور وعزت نسل‌های جوانی ازجنس چمران، بدرستی که ۹ دی ۸۸ نشانه حرب ما با دشمنان و سلم ما با دوستان ولایت بود.
۰۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۳
یادداشت دانشجویی|
مردم ساز دلشان با خدمت صادقانه کوک شدنی است نه با تبلیغات عوام‌پسندانه و عوام‌فریبانه، چرا که نمونه همچنین بیمارستانی در استان‌های دیگر با بازه زمانی خیلی کمتری ساخته شده است.
۰۲ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۷
در مراسمی؛
آیین تکریم و معارفه مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در سالن دکتر کنعانی این دانشگاه برگزار شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار