کهگیلویه و بویراحمد
۲۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۵
دانشجویان دانشگاه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد:
دانشجویان دانشگاه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد در بیانیه ای اعلام کردند: از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام می‌خواهیم که به تصويب پالرمو و CFT  رای ندهند و رای خود را هم شفاف کنند.
۲۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۹
هدایت خواه در جمع دانشجویان کهگیلویه و بویراحمد:
نماینده سابق بویراحمد و دنا گفت: پیوستن به FATF خودتحریمی بوده و اگر ما این لوایح را تصویب کنیم، ۱۸۷ نفر، نهاد و سازمان کشور را باید تحریم کنیم.
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۷
در اعتراض به لوایح استعماری؛
دانشجویان انقلابی کهکیلویه و بویراحمد در اعتراض به لوایح پالرمو تحصن می‌کنند.
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۹
با برگزاری ۲۵ اردوی جهادی؛
با همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج و کانون اردو‌های جهادی و با هدف خدمت‌رسانی به مناطق محروم ، ۲۵ اردوی جهادی سلامت در روستا‌های استان کهگیلویه وبویر احمد برگزار شد.
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۹
۱۴۰۰ دانشجوی کهگیلویه و بویراحمد:
۱۴۰۰ نفر از دانشجویان کهگیلویه و بویراحمد طی نامه‌ای اعلام کردند: مجمع تشخیص مصلحت نظام در خصوص بررسی لوایح FATF مانند همیشه پاسدار و محافظ منافع و عزت کشور و نظام و مردم باشد.
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰
مهدوی‌مطلق در جمع مردم و دانشجویان لنده:
مسئول بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: خواسته یا ناخواسته در معرفی رژیم منحوس پهلوی برای نسل جوان و نوجوان کوتاهی شده و این وظیفه همه به خصوص سیستم‌های آموزشی ماست.
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰
پرونده ویژه|چهل سالگی انقلاب
در دروان قبل از انقلاب مرکز آموزش عالی در کهگیلویه و بویر احمد وجود نداشت و اکنون ۲۰ واحد دانشگاهی با بیش از ۵۰ هزار دانشجو فعالیت دارند.
۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۰
معاون فرهنگی و دانشجویی علوم پزشکی یاسوج:
معاون فرهنگی و دانشجویی علوم پزشکی یاسوج گفت: به مناسبت دهه فجر، اردوی جهادی از سوی جهادگران دانشگاهی در بخش محروم برگزار می‌شود.
۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۲
مسئول سازندگی بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد:
مسئول سازندگی بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در ایام الله دهه فجر، دانشجویان جهادی به روستا‌های دور افتاده می‌روند و در روز ۲۲ بهمن همزمان با سراسر کشور درم ناطق محروم راهپیمایی برگزار می‌کنند.
۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰
به مناسبت دهه فجر؛
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: به مناسبت دهه فجر، جهادگران دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در بخش محروم سرفاریاب وروستا‌های تابعه خدمات رسانی می‌کنند.
۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۸
محمدی‌نژاد خبر داد
نماینده گروه جهادی قرارگاه شهید احمد کاظمی گفت: این گروه به مدت یک هفته در شهرستان لنده کهگیلویه و بویراحمد خدمت‌رسانی کرده و ۵۰۰۰ ویزیت رایگان دندانپزشکی انجام می‌دهند.
۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۹
با کاربردهای مختلف؛
عضو هیات علمی و دانشجوی رشته میکروبیولوژی دانشگاه آزاد یاسوج موفق به کشف ژن جدید شدند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار