استان‌ها - کهگیلویه و بویراحمد
کهگیلویه و بویراحمد
۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۰
سرپرست فرمانداری چرام:
سرپرست فرمانداری شهرستان چرام گفت: خوشبختانه هیچ خسارت جانی بر اثر زلزله شهر چرام نداشتیم.
۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۶
مدیرکل بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد:
مدیرکل بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: زلزله چرام تا این لحظه خسارت و تلفات نداشته است.
۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۸
دقایقی قبل؛
دقایقی قبل زلزله‌ای با قدرت ۴.۴ در مقیاس ریشتر منطقه چرام در استان کهگیلویه و بویراحمد را به لرزه درآورد.
۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۵
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد از امدادرسانی به ۲۲۹ نفر در ۷۲ ساعت گذشته توسط جمعیت هلال احمر این استان خبر داد.
۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۳
معاون آموزشی دانشگاه آزادکهگیلویه و بویراحمد:
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد استان کهگیلویه و بویراحمد از پذیرش دانشجوی مقطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته ترم دوم ۱۴۰۰ به صورت حضوری در دانشگاه آزاد یاسوج خبر داد.
۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۰
معاون فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج مطرح کرد
به مناسبت دومین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و در سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) کاروان جهادی سلامت در حاشیه شهر یاسوج به مردم مناطق مادوان علیا و سفلی خدمات رایگان بهداشتی و درمانی ارائه کردند.
۰۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۰
گزارش|
نزدیک به ۱۱ ماه است که از وقوع زمین لرزه در کهگیلویه و بویر احمد می‌گذرد و به گفته مسئولان استانی، تاکنون بیش از ۸۰ درصد منازل مسکونی ساخته و تحویل شده است.
۰۶ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۶
گزارش|
با احداث سد مخزنی سقاوه در کهگیلویه و بویراحمد علاوه بر رفع نیاز‌های شرب منطقه، به نوع زمینه برگشت مهاجرت‌های صورت گرفته را نیز مهیا می‌سازد.
۰۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۵
جانشین خواهر بسیج دانشگاه یاسوج:
جانشین خواهر بسیج دانشگاه یاسوج گفت: امور بانوان استانداری باید در تنظیم و ملزم کننده دیگر ادارات دارای اختیارات و بودجه کافی باشد؛ به صورتی که ما اثر فعالیت در حوزه زنان را به عینه در جامعه استانی مشاهده کنیم.
۰۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۰
سهم دانشگاه‌ها از بودجه ۱۴۰۱؛
براساس لایحه تقدیمی دولت به مجلس، بودجه دانشگاه یاسوج برای سال ۱۴۰۱، ۲ هزارو ۲۹۰ میلیارد و ۸۶۱ میلیون ریال پیش بینی شده است.
۲۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۰
معاون آموزشی دانشگاه آزاد یاسوج؛
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج از آغاز پذیرش دانشجو در مقاطع کارشناسی ارشد، کارشناسی و کاردانی در این دانشگاه خبر داد.
۲۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۰
طی نامه‌ای؛
جمعی از تشکل‌های دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد در نامه‌ای به مدیرعامل آب منطقه‌ای استان خواستار در اختیار گذاشتن گزارش‌ها و داده‌های تخصصی سد تنگ سرخ شدند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار