استان‌ها - کهگیلویه و بویراحمد
کهگیلویه و بویراحمد
۱۵ آذر ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۵
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه وبویراحمد گفت: روند اجرایی پروژه تالار مرکزی فرهنگی هنری یاسوج پس از سال‌ها بلاتکلیفی در دولت سیزدهم از سر گرفته شد و هم اینک روند آن با شتاب خوبی در حال اجرا است.
۱۵ آذر ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۶
فرشاد پزشکپور با کسب اکثریت آرای مجمع انتخاباتی به عنوان رئیس جدید هیات تیراندازی با کمان استان کهگیلویه و بویراحمد انتخاب شد.
۱۵ آذر ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۶
نماینده مجلس شهرستان بویراحمد و دنا امروز به مناسب روز دانشجو سخنران دانشگاه فرهنگیان بود که با ۷۰ دقیقه تاخیر آمد.
۱۵ آذر ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۴
آیین اختتامیه جشنواره های شعر و ادبیات داستانی بسیج با حضور جمعی از مسئولان و هنرمندان در یاسوج برگزار شد.
۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۴
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۴ کیلومتر از شبکه‌های فرسوده آب در منطقه شهرک امام حسین (ع) یاسوج اصلاح شد.
۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۳
گزارش|
بخشدار دیشموک گفت: از ۳۸ روستای حوزه غربی ۱۶ روستا باقی مانده است، پیمانکار مشخص شده برای علمک‌گذاری می‌گوید سرعت کار پایین است، اگر به لحاظ مالی تامین شود یک ماهه کار را انجام می‌دهد.
۱۳ آذر ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۹
رئیس هیات بازرسی انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد:
قلی‌پور گفت: تقویم زمان‌بندی هیات بازرسی انتخابات به زودی تنظیم و ابلاغ می شود و نشست‌های آموزشی نیز برای مسئولان هیات‌های بازرسی شهرستان‌ها و بازرسان برگزار خواهد شد.
۱۳ آذر ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۸
دوره توانا برای توانمند سازی گروه های جهادی بسیج دانشجویی در شهرستان گچساران برگزارشد.
۱۳ آذر ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۸
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت: امسال ۱۰ فیلم سینمایی، سریال و انیمیشن توسط این سازمان تولید شد که ۶ فیلم به جشنواره فجر می‌رسند.
۱۳ آذر ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۵
فراخوان دومین جشنواره صنایع دستی بسیج استان کهگیلویه وبویراحمد اعلام شد.
۱۳ آذر ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۱
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران از رفع تصرف ۳۵ هکتار از اراضی تصرف‌شده این شرکت پس از ۷۰ سال انتظار با دستور ویژه دادستان گچساران خبر داد.
۱۲ آذر ۱۴۰۲ - ۱۸:۵۷
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه وبویراحمد گفت: انتظار از دانشجویان و جامعه دانشگاهی به عنوان یک جریان سیاسی، اجتماعی و انقلابی برای تحرک، تحول و پویایی جامعه دو چندان است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار