استان‌ها - سمنان
سمنان
۲۹ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۳:۰۹
بسیج دانشجویی استان سمنان؛
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان سمنان امشب در دیدار با مسئولین پیش از سفر رئیس جمهور گفت: مدیران میانی استان با ترک برخی رفتار‌های آزار دهنده‌ی خود در پاسخگویی به جریان دانشجویی به وعده صادق خود عمل کنند.
۲۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۰
استاندار سمنان:
استاندار سمنان از دور دوم سفر رییس جمهور به استان طی پایان هفته جاری خبر داد و گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی در این راستا باید پیگیر اعتبارات سفر باشند.
۲۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۹:۴۹
رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان سمنان با اشاره به این مطلب که این دانشگاه دارای ردیف بودجه مستقل نیست گفت: کمبود اعتبارات و فرسوده بودن ساختمان‌ها و کمبود فضای آموزشی از عمده تمرین مشکلات این دانشگاه محسوب می‌شود.
۱۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۱
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
مهدی کمال از بازماندگان متوفیان حادثه طزره گفت: حقوق کارگران معدن از دی ماه سال گذشته افزایشی بین ۱ تا ۲/۵ میلیون تومانی داشته است.
۰۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۳:۲۰
رییس پلیس راه استان سمنان:
رییس پلیس راه استان سمنان از برخورد با رانندگان متخلف در راه‌های استان خبر داد و گفت: روز گذشته ۲۰ خودرو حادثه ساز در محور دامغان_سمنان اعمال قانون شدند.
۲۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۳
رئیس کل دادگستری سمنان خبر داد
رییس کل دادگستری استان سمنان گفت: کارفرمای معدن رزمجاه طزره دامغان به اتهام قتل غیرعمد در حادثه این معدن که به مرگ ۶ کارگر در شهریور ۱۴۰۲ منجر شد، به دلیل بی‌احتیاطی و بی‌مبالاتی حین کار، محکوم به سه سال حبس تعزیری شد.
۲۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۵
عضو هیئت علمی دانشگاه دامغان گفت: فاز اول پروژه نیروگاه ۴ مگاواتی خورشیدی آرش (مستقر در شهرک صنعتی مهدیشهر) به شبکه ۲۰ کیلو ولت متصل و وارد مدار شد.
۲۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۷
رئیس شورای اسلامی شهر سمنان از رکورد تحقق بودجه شهرداری سمنان در سال ۱۴۰۲ خبر داد و گفت: بودجه امسال شهرداری ۱۴ هزار و ۱۱۰ میلیارد ریال بود که ۸۲ درصد از آن به میزان هفت هزار و ۸۱۰ میلیارد ریال تحقق یافت.
۱۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۱
دانشجویان استان سمنان از حس و حال خود در سفر راهیان نور می‌گویند.
۰۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۵
رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان سمنان از اعزام دانشجویان این دانشگاه به اردو راهیان نور خبر داد و گفت: این دانشجویان از یادمان‌های اروند رود، شلمچه، دوکوهه، فکه، طلائیه، هویزه و معراج شهدا در مناطق عملیاتی جنوب کشور بازدید می‌کنند.
۰۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۱
پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان اولین پارک ۲۴ ساعته کشور شد.
۱۶ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۱
معاون رییس جمهور در سمنان؛
معاون اجرایی رییس جمهور با حضور در استان سمنان ضمن پیگیری طرح‌های سفر رییس جمهور از برخی پروژه‌ها از جمله پروژه بزرگ حرم تا حرم در این استان بازدید کرد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار