استان‌ها - سمنان
سمنان
۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۷
نقدی خبر داد
سرپرست دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان سمنان از راه‌اندازی سامانه بومی آموزش مجازی دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان سمنان خبر داد.
۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰
در نامه‌ای؛
شورای صنفی دانشجویان دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی سمنان در نامه‌ای به معاونت آموزشی دانشکده پزشکی این دانشگاه، خواستار بازگشایی مجدد انتخاب واحد برای ترم جاری شد.
۱۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰
حسینی در گفتگو با دانشجو:
معاون پژوهشی دانشگاه آزاد شاهرود گفت: اولین مرکز نیکوکاری علمی پژوهشی در کشور زیر نظر کمیته امداد در دانشگاه آزاد شاهرود شروع به کار کرد.
۱۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۰
در گفتگو با دانشجو عنوان شد
مخترع سمنانی گفت: با تخته الکترومکانیکی نیاز به پاک کردن تخته به روش مرسوم نیست؛ بلکه با فشار دادن دکمه‌ای مشکلات حل می‌شود.
۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۳
ابوالقاسمی فر خبر داد
رئیس دانشگاه آزاد شاهرود از ایجاد مرکز تحقیقات حقوق و معاضدت قضایی در این دانشگاه خبر داد و گفت: با ایجاد این مرکز تعداد مراکز تحقیقاتی موجود در این واحد دانشگاهی به ۳ مرکز افزایش یافت.
۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۷
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه دامغان گفت: صندوق امیرالمومنین(ع) در دانشگاه با همکاری اساتید به مردم مناطق محروم کمک می‌کند.
۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۲
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
مخترع دانشگاه فنی و حرفه‌ای سمنان از تولید قاشق هوشمندی برای بیماران پارکینسونی و کسانی که دچار مشکلات عصبی هستند، خبر داد.
۰۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۴
سیدنبوی در گفتگو با دانشجو:
مسئول مجمع جهادی استان سمنان با اشاره به عدم شناسایی مشکلات و ضعف‌های شهرستان‌ها گفت: می‌توان با استفاده از ظرفیت خیرین و نهاد‌های اجتماعی کار را بهتر جلو برد و این مشکل را حل کرد.
۰۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۲
روایت دانشجویی |
فکه و فتح المبین و هویزه و دهلاویه؛ این‌ها مراکز احیای دل‌ها هستند. راهیان نور فرصتی تکرار نشدنی برای احیاست.
۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۹
در نامه ای به آموزش و پرورش استان سمنان؛
بیش از صد نفر از دانشجو معلمان استان سمنان در نامه ای به مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان آمادگی خود را جهت همکاری با معلمان در آموزش مجازی اعلام کردند.
۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۱
یحیایی در گفتگو با دانشجو:
رئیس مرکز تحقیقات نانوذرات زیستی در پزشکی دانشگاه آزاد شاهرود گفت: محققان شاهرودی طرح جدیدی برای جلوگیری از پیشروی سرطان ارائه داده‌اند که مهم‌ترین دستاورد این تحقیق، تأیید توانایی اتصال نانوذرات زیستی به دارو‌های شیمی‌درمانی بوده است.
۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۶
به همت بسیج دانشجویی صورت می گیرد؛
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد سمنان در ایام نوروز طرح جهادی «شب‌های علی» را به منظور خدمت رسانی به مردم مناطق محروم این استان برگزار می‌کند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار