استان‌ها - سمنان
سمنان
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰
ویژه دانشجویان؛
فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» ۸ اردیبهشت ماه در دانشگاه سمنان ویژه دانشجویان اکران می‌شود.
۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۶
اوتادی در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای استان سمنان با اشاره به سه مرحله از اعزام دانشجویان به مناطق سیل‌زده پلدختر گفت: ۴۱ نفر از دانشجویان این دانشگاه طی این مراحل به خدمت‌رسانی به مردم پرداختند.
۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
در نشستی مطرح شد
راهکار‌های افزایش همکاری‌های صدا و سیمای مرکز سمنان از ظرفیت‌های هنری دانشگاه دامغان در جلسه مشترک مسئولان این دو مرکز فرهنگی و علمی بررسی شد.
۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶
تشکل عدالتخواه قسط دانشگاه صنعتی شاهرود:
تشکل عدالتخواه قسط دانشگاه صنعتی شاهرود در نامه‌ای به نماینده شاهرود در مجلس، پیرامون استانی شدن انتخابات نوشت: اجرای این طرح از شراکت مردم در تصمیم‌گیری مهم مسائل کشور می‌کاهد.
۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰
در اداره ثبت اختراعات آمریکا؛
اختراع استاد دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه سمنان موفق به ثبت در اداره ثبت اختراعات آمریکا شد.
۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۱
یونس آبادی در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های شاهرود با اشاره به اعزام ۳۰ نفر از دانشجویان این دانشگاه به منطقه سیل زده پلدختر گفت: این دانشجویان به مدت یک هفته به خدمت رسانی به مردم خواهند پرداخت.
۲۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰
۲۴ تا ۲۹ فروردین ماه؛
چهارمین دوره جشنواره سراسری تئاتر اردیبهشت ۲۴ تا ۲۹ فروردین ماه به میزبانی دانشگاه دامغان برگزار می‌شود.
۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷
عرب سرخی در گفتگو با دانشجو:
دبیر عقیدتی سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه سمنان با بیان اینکه تصور به حاشیه کشیدن سپاه فکری بیهوده است، گفت: آمریکا با اقدامات خصمانه موضع خود را در منطقه متزلزل کرد.
۱۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰
عندلیب در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه سمنان با بیان اینکه ۳۰ نفر از دانشجویان دانشگاه سمنان به مناطق سیل زده لرستان اعزام می‌شوند، گفت: خارج کردن گل و لای از خانه‌های مردم از جمله اهداف این گروه اعزامی است.
۱۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۹
در قالب یک گروه ۱۵ نفره؛
دانشجویان دانشگاه دولتی گرمسار در قالب یک گروه ۱۵ نفره در منطقه سیل زده پلدختر حضور یافتند و به خدمت رسانی به آسیب‌دیدگان سیل پرداختند.
۱۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۹
پرونده ویژه | اردوی جهادی
مسئول جهاد سازندگی بسیج دانشجویی استان سمنان از اعزام ۱۵۱ دانشجو در قالب ۸ گروه جهادی به مناطق محروم استان در نوروز ۹۸ خبر داد.
۱۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۹
محقق در گفتگو با دانشجو:
مسئول سازندگی بسیج دانشجویی استان سمنان از اعزام بیش از ۷۰ نفر از دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های سراسر استان سمنان به مناطق سیل زده شمال کشور خبر داد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار