استان‌ها - سمنان
سمنان
۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۲
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: به واسطه طرح‌های ورزشی آموزش و پرورش در قالب طرح شهید سلیمانی سرانه ورزشی استان سمنان ۴۰ درصد افزایش یافت.
۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۰
استاندار سمنان بر اعطای تسهیلات به واحدهای تولیدی روستایی در استان تاکید کرد و گفت: اعطای تسهیلات بانکی به واحدهای تولیدی و توانمندسازی نقاط روستایی در دستور کار استانداری قرار دارد.
۲۶ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۴
بسیج دانشجویی استان سمنان:
بسیج دانشجویی استان سمنان در بیانیه‌ای به مناسبت روز قدس اعلام کرد: بدیهی است که استکبار جهانی از نقش امت مسلمان و نقش افرینی ایران اسلامی در تحولات نظم نوین جهانی در هراس است.
۲۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۵
در مراسمی علیرضا عزالدین با عنوان سرپرست دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان معرفی شد.
۱۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۶
رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای با صدور حکمی دکتر علیرضا عزالدین را به سمت سرپرست دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان سمنان منصوب کرد
۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۰
معاون فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان از پذیرش 55 واحد فناور در سال تولید ،دانش بنیان و اشتغال آفرین در مجموعه پارک علم و فناوری این دانشگاه خبر داد.
۱۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۹
نماینده ولی فقیه در دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان با اشاره به این مطلب که شهدا ویژگی های خاصی داشتند بیان کرد: شهدا حقیقت مسأله را درک کردند.
۲۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۵
مدیر همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه سمنان از امضای تفاهم‌نامه همکاری علمی و فرهنگی بین دانشگاه سمنان و دانشگاه بصره عراق در راستای گسترش همکاری‌های آکادمیک دانشگاه معین استان سمنان با سایر دانشگاه‌های جهان، خبر داد.
۱۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۶
با حضور وزیر علوم؛
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر و با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری مرکز همایش‌های بین‌المللی شهید حاج قاسم سلیمانی دانشگاه سمنان به عنوان طرحی منحصر به فرد و منتخب جهانی به بهره‌برداری رسید.
۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۱
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری:
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان گفت: ایجاد صندوق پژوهش و فناوری در سمنان پیگیری می شود.
۰۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۰
در پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان صورت گرفت
دستگاه حفاظت، کنترل، نمایشگر و مدیریت مصرف انرژی کولر‌های گازی به همت محققان پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان ثبت اختراع شد.
۰۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۵
بسیج دانشجویی دانشگاه دامغان در واکنش به توهین برخی کشورهای اروپایی به ساحت مقدس قرآن کریم بیانیه ای صادر کرد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار