سمنان
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۹
پروینی در گفتگو با دانشجو:
مدیر مرکز کارآفرینی و نوآوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان در رابطه با برگزاری نشست «هم آموز» در این دانشگاه گفت: مرکز کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه سمنان از دانشجویان و اساتید برای همکاری در نشست «هم آموز» دعوت می‌کند.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۶
با حضور مسئولان؛
انتخابات اعضای شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان سمنان با حضور مسئولان برگزار شد.
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۵
رئیس دانشگاه سمنان خبر داد
رئیس دانشگاه سمنان از افزایش حدود سه برابری اعزام کاروان‌های دانشجویی راهیان نور در سمنان خبر داد.
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۸
معاون پژوهشی دانشگاه سمنان:
معاون پژوهشی دانشگاه سمنان از اختصاص ردیف اعتباری برای حمایت از پایان‌نامه‌های کاربردی به منظور تجاری سازی این طرح‌ها خبر داد.
۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۱
با حضور روسای دانشگاه‌های استان سمنان؛
قرارگاه شهید علم‌الهدی اردو‌های راهیان نور سال ۹۷ استان سمنان با حضور ریاست دانشگاه سمنان و جمعی از روسای دانشگاه‌های سراسر استان تشکیل جلسه داد.
۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۴
رئیس پژوهشگاه رویان:
رئیس پژوهشگاه رویان گفت: طرح مطالعات ساخت مرکز درمان ناباروری دامغان با هدف انتقال تجربیات بخش ناباروری پژوهشگاه رویان به شهرستان‌ها آغاز می‌شود.
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۹
در یک کنفرانس بین‌المللی؛
عضو هیئت علمی دانشگاه سمنان و فناور پارک علم و فناوری توانستند عنوان مقاله برتر را در نخستین کنفرانس بین‌المللی تحقیقات بازی‌های دیجیتال کسب کنند.
۲۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰
معصومی در گفتگو با دانشجو:
دبیر انجمن اسلامی دانشگاه سمنان با اشاره به طرح استانی شدن انتخابات مجلس گفت: مشکل بزرگ این طرح این است که لابی‌گری سیاسی در سطح استان افزایش می‌یابد.
۲۱ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۳
برای ششمین سال؛
کوروش حاجی زاد، عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد گرمسار برای ششمین سال در لیست تأثیرگذارترین معماران خاورمیانه قرار گرفت.
۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
عضو سابق انجمن اسلامی دانشگاه سمنان با بیان اینکه توانسته است که انحصار کنترل ویلچر برقی را از انحصار آمریکا خارج کنند، گفت: از وام‌های ربوی برای ساخت این محصول استفاده نکردیم.
۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۰
در راستای گسترش همکاری‌های علمی بین‌المللی؛
نخستین طرح پژوهشی بین‌المللی دانشگاه سمنان با دانشگاه اسلو نروژ در رشته مهندسی عمران و در قالب طرح جذب نخبگان در حال اجراست.
۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۱
با شرکت ۸۴ تیم؛
بیستمین مسابقه برنامه‌نویسی دانشجویی ACM-ICPC با شرکت ۸۴ تیم و با حضور دانشجویان دانشگاه سمنان در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار