حسینیه دانشجو - محرم ۱۴۰۲
محرم ۱۴۰۲
۱۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۰
زیست اربعینی، ورود به دنیای عمیقی است که عشاق با هر ادبیاتی را آورده تا سر سفره محبت میزبان که در طول محبت امام است، خانواده بزرگ شیعه را گرد هم جمع کند.
۱۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۵
گزارش|
به رغم بایکوت رسانه‌های غربی، آستان مقدس حضرت ابوالفضل العباس (ع) اعلام کرد که بیش از ۲۲ میلیون زائر در مراسم اربعین امسال شرکت کردند در بیانیه رسمی عتبه عباسی تأکید شده که این تعداد مربوط به کسانی است که اول صفر تا ساعت 12 ظهر 20 صفر از چهار ورودی اصلی بغداد، نجف ، بابل و حسینیه به کربلا وارد شده‌اند.
۱۲ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۲
تصویرساز در یک اقدام مبتکرانه با انتشار کلیپی مربوط به تصاویر طراحی شده از عاشورا تا اربعین روایتگر اتفاقات آن شد.
۱۲ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۳
مرحوم آیت الله فاطمی نیا از طولانی ذکر مصیبت کردن پرهیز می کرد و معتقد بود باید فضائل اهل بیت را تبیین و وقایع آنها را تحلیل کرد.
۱۲ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۳
هنرمندان ایرانی با حضور در پیاده روی اربعین به ساحت امام حسین (ع) ادای احترام کردند.
۱۲ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۰
هرساله عزاداری اربعینی بحرینی‌ها خبر ساز می شود، امسال هم آن ها در حرم امام حسین (ع) غوغا کردند.
۱۲ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۴
یادداشت|
شکوه اربعین پدیده‌ای نیست که به این سادگی در مدیوم‌های رسانه‌ای قرن بیست و یکم حتی با وجود اینهمه تنوع و گستردگی بگنجد‌.
۰۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۱
داده‌های نظرسنجی‌های ملی نشان می‌دهد حدود ۷۲ درصد از افراد بالای ۱۸ سال شیعه ایرانی برای زیارت اربعین ابراز تمایل کرده‌اند و امسال حدود ۸۲ درصد از افراد در دهه اول محرم لباس مشکی پوشیده‌اند.
۰۶ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۳
محمود کریمی مداح سرشناس کشورمان در آستانه اربعین حسینی و در مراسم عزاداری ماه صفر هیأت رایة العباس(ع) شعر مشهور مولوی را در قالب شور خواند.
۲۲ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۱
پیشنهاد علیرضا پناهیان‌ به زائران کربلا:
حالا دوستان پیشنهادی که دادند و پیشنهاد خیلی خوبی هم هست، از مسجد سهله سفر را آغاز بکنند و بعد حیف است آدم بیاید نجف اشرف خانۀ امام زمان حضرت ولی‌عصر ارواحنا له الفداء مسجد منسوب به این وجود مقدس و نازنین حاضر نشود.
۲۲ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۰:۰۲
گذرنامه‌هایی که ۲ سال از مهلت آن‌ها گذشته است، برای اربعین امسال تمدید می‌شوند.
۲۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۳:۱۵
موکب‌های سیاری به کمک اهالی بصره در جنوب عراق راه‌اندازی شده که عبور از مسیر آبی و باتلاقی را برای زائران اربعین تسهیل می‌کند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار