فرهنگی - دین و اندیشه
دین و اندیشه
۱۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۱
نامخواه دبیر علمی جشنواره مطرح کرد؛
دبیر علمی جشنواره علوم انسانی عمار با اعلام رسمی فراخوان دومین جشنواره علوم انسانی عمار در چهار سر فصل بر ادامه مسیر گفت و گو محوری این جشنواره و تأمل بر پدیده‌های اجتماعی در این مسیر تأکید کرد.
۱۱ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۱
از فردا
نشست شورای برنامه‌ریزی سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با حضور علیرضا معاف معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس نمایشگاه بین‌المللی قرآن و مسئولان بخش‌های مختلف برگزار شد.
۱۰ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۳
در برنامه کلمه مطرح شد؛
محمد تقی فیاض بخش استاد اخلاق و عرفان این روزها میهمان وحید یامین‌پور در برنامه معارفی کلمه از شبکه یک سیما است وی در بخشی از این برنامه از آخرین توصیه علامه طباطبایی به شاگردانش پرده برداشت.
۰۷ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۰
مسئول بخش محافل قرآنی نمایشگاه بین‌المللی قرآن با اشاره به زمان برپایی این محافل گفت: این محافل از شب ۱۴ فروردین تا شام ۲۳ فروردین همزمان با شب شهادت امام علی (ع) در مساجد برگزار می‌شود.
۰۵ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۱
مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان حج و زیارت از قطعی شدن ثبت نام ۶۹۱۸۳ نفر از زائران واجد شرایط اعزام به حج تمتع سال آینده خبر داد.
۰۳ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۳:۲۱
در محفل انس با قرآن؛
در نخستین روز از ماه مبارک رمضان، محفل نورانی انس با قرآن کریم با حضور رهبر انقلاب اسلامی برگزار شد.
۰۳ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۰
ستاد برگزاری نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم مسابقه پویش قرآنی «می‌خوانمت» را با ۳۰ سوال و ۶۰ جایزه برگزار می‌کند.
۰۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۴
بر اساس آنچه در مفاتیح الجنان نوشته شده مروری داریم بر مهم‌ترین اعمال شب اول ماه رمضان که خوب است انجام شوند.
۲۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۱
رییس ستاد استهلال استان یزد گفت: از غروب روز سه‌شنبه اول فروردین ۱۴۰۲ مصادف با ۲۸ شعبان ۱۴۴۴ هجری قمری، چهار گروه با حضور۱۶ کارشناس، هلال ماه مبارک رمضان را در استان رصد می‌کنند.
۲۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۵
با توجه به نبود پرواز برای سفر عتبات، بسیاری از مشتاقان مجبورند به صورت زمینی عازم عراق شوند. بر همین اساس، زائران از بامداد امروز در مرز‌های زمینی به ویژه مرز مهران ساعت‌ها معطل شدند تا بتوانند تحویل سال را در حرم‌ها حضور یابند.
۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۷
گزارش|
سال ۱۴۰۱ را می‌‎توان سال داغ‌‎های بر اندیشه دانست، از ابتدای سال که چشمانمان اشکبار وداع با استاد مسلم اخلاق و عرفان آیت الله فاطمی‌‎نیا شد تا دلی که در اندوه دین پژوه جوان، اما شوریده یعنی «مسعود دیانی» نشست.
۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۵
وزیر ارشاد تاکید کرد
وزیر ارشاد گفت: همانطور که بار‌ها تاکید شده، فعالیت‌های قرآنی در صدر امور برنامه‌های وزارت فرهنگ در تمامی حوزه‌ها قرار دارد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار