فرهنگی - دین و اندیشه
دین و اندیشه
۰۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۸
همزمان با سالروز آغاز امامت امام زمان (عج) گلریزان «همدلی برای ظهور» و پویش «هواتو دارم» در مسجد مقدس جمکران برگزار شد.
۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۶
مراسم اختتامیه نخستین کنگره ملی نوحه‌ها و نغمه‌های عاشورایی با معرفی نوحه‌سرای برتر کشور و تجلیل از محمدرضا طاهری مداح اهل بیت (ع) در برج میلاد برگزار شد.
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۱
عتبه مقدس عسکری و عتبه عباسی طرح آموزش صحیح خوانی قرآن کریم را برای زائران مراسم بزرگداشت شهادت امام حسن عسکری (ع) اجرا کرد.
۰۲ مهر ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۸
در اختتامیه کنگره ملی نوحه از حاج محمدرضا طاهری تجلیل و عبای که رهبر انقلاب برای اهدا به این ذاکر اهل بیت ارسال کرده بودن به این مداح اهل بیت اهدا شد.
۰۲ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۶
همزمان با سالروز شهادت امام حسن عسکری (ع) نخستین کنگره ملی نوحه‌ها و نغمه‌های عاشورایی با معرفی نوحه‌سرایان برتر پایان یافت.
۰۲ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۰
تولیت آستان قدس رضوی، ۷۰ خادم آستان حضرت رضا (ع) را عازم شهر سامرا کرده است تا از زائران حرم مطهر امام حسن عسکری (ع) میزبانی کنند.
۰۲ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۰
استاد حوزه و دانشگاه مطرح کرد؛
استاد حوزه و دانشگاه گفت: پس از شهادت امام حسن عسکری (ع) دیگر امام بالای سر امت نیست و شیعه بعد از ایشان به یک بلوغ در تشخیص رسید.
۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۲:۵۳
قم- آیت‌الله «غلامرضا صلواتی» از اساتید پیشکسوت و اخلاق حوزه علمیه قم دعوت حق را لبیک گفت که مراسم تشییع وی ساعت ۱۵ فردا شنبه برگزار می‌شود.
۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۳
مراسم هفتگی هیأت ثارالله زنجان، در آستانه هفته دفاع مقدس، در قالب یادواره هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود.
۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۰
آیین امضای تفاهم نامه همکاری سازمان دارالقرآن الکریم و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، با هدف تسهیل و تسریع در فرایند تاسیس و ثبت تشکل‌های قرآنی برگزار شد.
۲۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۷
دوره توانمند‌سازی بانوان طلبه بسیجی با عنوان «توانمندسازی کنشگران جهاد تبیین» از روز گذشته در سازمان بسیج مستضعفان آغاز شده و تا روز جمعه ادامه دارد.
۲۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۴
روایتی از یک حرکت فرهنگی-تربیتی؛
دوره‌های یک روزه "اردوبازی" با هدف نشاط آفرینی میان دانش‌آموزان و پیوند هرچه بیشتر مساجد با فرهنگسرا‌های تهران در منطقه ۱۶ برگزار شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار