فرهنگی - دین و اندیشه
دین و اندیشه
۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۱۱
نظری اعلام کرد
رییس کمیته خدمات شهری ستاد مرکزی اربعین حسینی گفت: تمامی اقدامات در مرز‌های هشتگانه و کشور عراق باید با هماهنگی کمیته خدمات شهری ستاد مرکزی اربعین حسینی باشد.
۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۲:۳۳
جشن بزرگ امام رضایی‌ها در تهران همزمان با شهرهای دیگر کشور ساعت ۱۶ از حدفاصل بین میدان هفت تیر تا میدان ولیعصر آغاز و تا ساعت ۲۲ با حضور باشکوه مردم ادامه داشت.
۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۹
سرپرست معاونت نظارت بر چاپ و نشرسازمان دارالقرآن خبر داد:
حمید کرمی بروجنی، سرپرست معاونت نظارت بر چاپ و نشر قرآن سازمان دارالقرآن الکریم، گفت: به منظور نظارت و ارزیابی ناشران قرآن در کشور، بازدید میدانی از قرآن‌ها انجام شد که ۱۴تخلف وجود داشت.
۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۱۵
دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی:
دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی در کنفرانس روسیه گفت: مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی آمادگی خود را برای ایفای نقش سازنده در دستیابی به یک نظم نوین جهانی که شامل تکثرگرایی است، اعلام می‌دارد.
۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۱۲
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: اگر هیأت‌ها، مداحی‌ها و شعر‌ها و آئین‌ها نبودند، همان بلایی که سر همه ادیان قبلی آمد، بر سر معارف و یاد‌ها و خاطرات این مکتب هم می‌آمد.
۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۱
برگزاری سومین نشست شورای راهبردی اهل سنت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور؛
سومین نشست شورای راهبردی اهل سنت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، در ساختمان شهید بهشتی ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کشور برگزار شد.
۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۴۸
آیت‌الله جوادی آملی، گفت:اگر فضای کشور فضای دین و اسلام و فضای اخلاص باشد، مانند آن اخلاصی که در زمان جبهه و دفاع مقدس بود، خیلی از این پرونده‌ها قضایی و پرونده‌های فساد اقتصادی و اختلاسی و نجومی شکل نمی‌گرفت.
۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۵۶
مراسم سالگرد ارتحال ملکوتی عبد صالح خدا، حضرت آیت‌الله بهجت ۲۷ اردیبهشت در شهر مقدس قم برگزار می‌شود.
۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۳۲
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور، گفت: حل شناسه ملی مساجد از جمله برنامه‌هایی است که از سوی سازمان تبلیغات اسلامی در حال پیگیری است.
۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۴
در نشست خبری جشن بزرگ امام رضایی‌ها مطرح شد؛
دبیر اجرایی جشن بزرگ امام رضایی‌ها: ۴۰۰ موکب پذیرایی، خدماتی و فرهنگی در طول مسیر دو کیلومتری هفت تیر به میدان ولیعصر مستقر خواهند شد. همچنین ۱۲ هزار خادم نیز در این جشن به خدمت‌رسانی مشغول هستند.
۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۳
بنیاد بین المللی غدیر نخستین جشنواره فرهنگی هنری مباهله را برگزار می‌کند.
۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۰
در حکمی از سوی وزیر فرهنگ؛
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی شبیر فیروزیان را به عنوان معاون قرآن و عترت این وزارتخانه منصوب کرد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار