فرهنگی - دین و اندیشه
دین و اندیشه
۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۷
سلام کردم و گفتم: شما که هستید؟ در جواب گفتند: همان کسی که می‌خواستی ببینی. من، علی‌بن‌ابیطالب (ع) هستم... نگاه کردم. همان مشخصاتی که در تمام کتاب‌ها از مولا (ع) نقل شده‌بود را داشتند.
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۰
وقتی به اعمال روز غدیر نگاه می‌کنیم؛ از ذکر فضایل علوی و شکر نعمت ولایت تا اطعام و افطاری دادن و کمک به نیازمندان همگی کار‌هایی است که موجب بهجت و سرور قلبی می‌شود.
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۰
حجت‌الاسلام قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز کشور از سید محمدمهدی حاتمی، جوان نخبه ریاضی، به بهانه خلق صحنه زیبای نماز بر پل شهر لندن پس از کسب موفقیت در المپیاد جهانی، با اهدای انگشتری متبرک مقام معظم رهبری تقدیر کردند.
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶
به مناسبت فرارسیدن ایام عید غدیرخم، گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو گزارشی از برخی هیات‌های مذهبی در این ایام آورده است.
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۶
رهبر انقلاب درباره اهمیت و جایگاه عید غدیر بیان داشتند: مشکل بشریت امروز، در حقیقت فقدان عدالت و اسلام و حکومت علوی و روش و منهاج امیرالمؤمنین (ع) است.
۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۷
پیامبر اسلام رو به جمعیت کرده و می‌فرمایند: «ای مردم! کیست سزاوارتر از شما به شما؟ مرم پاسخ می‌دهند؛ خداوند و پیامبر او! رسول خدا سه بار می‌فرماید؛ آگاه باشید! «آن که من سرپرست اویم، پس این علی سرپرست اوست»
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۷
سومین اجتماع و جشن بزرگ رهروان غدیر در جوار ۵ شهید گمنام ابوذر دارالشهدای تهران منطقه ۱۷ برگزار می‌شود.
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۱
به مناسبت ولادت دهمین اختر تابناک امامت و ولایت؛
تولد امام دهم شیعیان حضرت امام علی النقی (ع) را نیمه ذیحجه سال ۲۱۲ هجری قمری نوشته اند. پدر آن حضرت، امام محمد تقی جوادالائمه (ع) و مادرش سمانه از زنان درست کردار پاکدامنی بود.
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۸
بمناسبت ولادت امام هادی(ع)
بدنه اصلی زیارت جامعه کبیره، اثری برگرفته از فرمایش‌های امام هادی است؛ متنی که در شرایط و بستری خاص و برای نخستین‌بار در حجمی قابل توجه و با ساختاری متفاوت، بخشی از مهم‌ترین معارف شیعی را از قول امام در خود جای داده است.
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۴
مدیرکل تشکل‌های دینی و مراکز فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی گفت: امسال بیش از ۳ هزار مبلغ، به جز روحانیون و مبلغان مستقر در استان‌ها، ویژه موضوع امامت و ولایت در مساجد و هیأت‌ها حضور خواهند یافت.
۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۱
حجت الاسلام پناهیان با اشاره به حذف ویزای اربعین، گفت: انتظار می‌رود حضور دو برابری در مراسم امسال را شاهد باشیم.
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۵
طی حکمی وحید ایمانی به سمت «مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل» منصوب شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار