فرهنگی - کتاب
کتاب
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۰
وزیر ارشاد در مراسم افتتاحیه نمایشگاه بین المللی کتاب:
صالحی گفت:انسان پدیده‌ای با لایه‌های بسیار متنوع و کارکرد‌های گوناگون است و کتاب هم مخلوق همین انسان با کارکرد‌های متنوعی از جمله تولید علم است.
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۱
سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، صبح امروز بدون حضور رئیس جمهور در مصلای تهران گشایش یافت.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۱
حضور حسن روحانی رئیس‌جمهور در مراسم افتتاحیه سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران لغو شد.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۸
مدیرعامل سوره مهر در جشن یکسالگی نشان مهرک:
عبدالحمید قره‌داغی، در جشن یکسالگی نشان مهرک (آثار سوره مهر کودک و نوجوان) گفت: خانواده‌ها می‌توانند بخاطر محتوای مناسب سوره مهر که در این سال‌ها منتشر شده با خیال راحت از این انتشارات استفاده و کتاب‌های مورد نیازشان را خریداری کنند.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۶
هیأت ۲۰۰ نفره چینی، امسال به عنوان «میهمان ویژه» در نمایشگاه کتاب حضور دارد که برای نمایندگان این کشور، ۳۵ برنامه در داخل نمایشگاه و ۱۵ برنامه در خارج از آن پیش‌بینی شده است.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۱
کتاب «سعید»، نوشته نرجس شکوریان‌فرد روایتی از زندگی کوتاه شهید سعید چندانی، نوجوان اهل‌سنت است که از سوی انتشارات عهدمانا راهی بازار نشر شده است.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۴:۲۶
معرفی کتاب «۹۷۶ روز در پس کوچه‌های اروپا»/ ۴
بنا به گفته نویسنده این کتاب؛ آرمان شهر بودن اروپا و چرایی ایجاد این تصور از آن و چرایی ایجاد این حس در ذهن بسیاری از مردم مبنی بر اینکه اروپا سرزمین موعود برای زندگی است، از دیگر موضوعاتی است که در این یادداشت‌ها به آن توجه شده است.
۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۶
سی و دومین نمایشگاه کتاب تهران از چهارشنبه ۴ اردیبهشت در مصلای امام خمینی کار خود را با حضور ۲۳۹۸ ناشر داخلی با ۳۰۰ هزار عنوان کتاب آغاز می‌کند. هرچند افتتاحیه آن برای اولین بار در جایی غیر از محل برگزاری نمایشگاه انجام می‌شود.
۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵
فراخوان سی و هفتمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران از سوی دبیرخانه این جایزه منتشر شد.
۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۸
فرهنگسرای ابن سینا کتاب «سامان عشق» را با حضور رییس سازمان فرهنگی هنری تهران، سردار کوثری جانشین قرارگاه ثارالله، خانواده شهید و علاقمندان به فرهنگ ایثار و شهادت رونمایی می‌کند.
۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۱
مراسم افتتاح سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، سه‌شنبه با حضور رئیس جمهور در کتابخانه ملی برگزار می‌شود.
۳۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۷
معرفی کتاب «چرا ملت‌ها شکست می‌خورند؟» / ۳
در برخی جوامع، حلقه‌های قدرت در مقابل پیشرفت اقتصادی و موتور‌های بهروزی اقتصادی از جمله فناوری‌های جدید و آموزش ایستادگی می‌کنند؛ چرا که رشد اقتصادی تنها فرایند به‌کارگیری ماشین‌آلات بیشتر و بهتر و یا ایجاد جمعیتی با تحصیلات بالاتر نیست.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار