کتاب
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۸
کتاب «سرباز کوچک امام» در اولین دورۀ پویش «کتاب‌قهرمان» به چاپ هشتادودوم رسید تا جمع تیراژ آن از ابتدای انتشار تاکنون، از تیراژ ۱۰۲ هزار نسخه عبور کند.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۳
مجموعه شش جلدی اینک شوکران یکی از مجموعه‌های پرطرفدار انتشارات روایت فتح است که همسران شهدای جانباز شیمیایی و اعصاب روان، زندگی عاشقانه خود با همسران بزرگوارشان را روایت می‌کنند.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۵
در بخشی از خاطرات رهبر معظم انقلاب در کتاب «انّ مع الصبر نصراً» به خاطره‌ای از اولین دیدار ایشان با شهید نواب اشاره شده است.
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۲
کتاب «شازده کوچولو» اثر آنتوان دوسنت اگزوپری و ترجمه مصطفی رحماندوست در نوبت چاپ شانزدهم تجدید چاپ شد.
۲۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۹
رساله زاد سالک به کوشش غلامرضا لایقی و بر اساس آرا و اندیشه‌های فیض کاشانی منتشر شد
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۸
در مراسم تجلیل از سنگری و حقانی مطرح شد
مراسم تجلیل از محمدرضا سنگری و موسی حقانی به همراه رونمایی از دو عنوان کتاب «قلم‌های قدبلند» نوشته محمدرضا سنگری و «آخرین شاه آخرین دربار» نوشته موسی حقانی صبح امروز در کتابخانه سیدمرتضی در محله مولوی تهران برگزار شد.
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۷
بیست شهر راه یافته به مرحله نهایی پنجمین پایتخت کتاب ایران معرفی شدند.
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۶
کتاب «در قفس: درباره‌ ابوالحسن صبا» به قلم فرهود صفرزاده منتشر شد.
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰
نشست نقد و بررسی کتاب «شب دنیا» با حضور محسن پرویز، محمد حنیف و کامران پارسی‌نژاد به عنوان نویسنده برگزار شد.
۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۳
همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، از ۴۰ عنوان کتاب جدید انتشارات آستان قدس رضوی (به‌نشر) با حضور تولیت آستان قدس رضوی رونمایی شد.
۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۲
کتاب «گلستان انقلاب» شامل بررسی‌ها و نقطه نظرات مستند و آمار‌های واقعی کارشناسان و متخصصان حوزه‌های مختلف در برنامۀ «شنبه‌های انقلاب»، منتشر شد.
۱۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۴
معاون موسسه امام خمینی (ره) گفت: اکثر کادر مؤسسات آموزشی و پژوهشی کشور ازجمله دستاورد‌های موسسه امام خمینی (ره) هستند، در ۲۳ سال ۲۰۰ کتاب آموزشی و پژوهشی تولید و منتشر کردیم و به‌صورت متوسط سالی ۸.۶ کتاب علمی و دینی تولید می‌کنیم.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار