کتاب
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۴
«اهریمن سپید» اثر جان وبستر با ترجمه مریم‌سلطان بیاد و ویراست غلامحسین مراقبی از سوی انتشارات نظام‌الملک منتشر شد.
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۰
نامزد‌های گروه ادبیات در بخش‌های نقدادبی، متون کهن و ادبیات داستانی پانزدهمین دوره جشنواره نقد کتاب معرفی شدند.
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۴
پنج عنوان کتابِ تازه در سی و هفتمین جشنواره‌ بین‌المللی تئاتر فجر از رونمایی خواهد شد.
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۸
مراقبی خبرداد
دفتر یکم «داستان‌هایی از پارسی‌سرایان» به دو زبان فارسی و انگلیسی منتشر می‌شود. این اثر به قلم غلامحسین مراقبی در بخش فارسی و مریم بیاد در بخش انگلیسی تالیف شده و قرار است انتشارات دانشگاه پارس آن را منتشر کند.
۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۳
قادر آشنا در نشست با اهالی رسانه
مدیرعامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی درباره واسپاری امور برخی بخش‌های نمایشگاه کتاب به صنف گفت: تلاش ما بر این است که واسپاری صورت گرفته اگر دچار نقص‌هایی باشد برطرف شود و از پراکنده‌کاری جلوگیری کنیم.
۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۴
مقاله‌های راه‌یافته به مرحله دوم پانزدهمین دوره جشنواره نقد کتاب در گروه‌های دین و علوم اجتماعی معرفی شدند.
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۰
کتاب «شناخت تفاوت‌های زن و مرد جهت بهبودی زندگی مشترک» اثری است به قلم منصوره رحماندوست، روانشناس بالینی و کارشناس مسائل خانواده که با موضوع بررسی راه‌های بهبودی زندگی مشترک و توجه به تفاوت‌های زوجین نوشته شده است.
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۶
انتشارات سمت کتاب «پایه‌های علم رجال» اثر علامه عبدالهادی فضلی، با ترجمه و تحقیق دکتر میثم مطیعی و دکتر سید مجتبی عزیزی را به بازار نشر عرضه کرد.
۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۷
رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران گفت: بیش از ۴۰ هزار جلد کتاب خطی در سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران وجود دارد که همه آن‌ها دیجیتالیزه شده و در اختیار عموم قرار دارد.
۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۳
ساختار و مکان نمایشگاه در دستور کار جلسه امروز شورای سیاستگذاری نمایشگاه کتاب قرار دارد، اما یکی از نکات مهم درباره نمایشگاه این دوره کوچک شدن آن است.
۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۷
در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران کتاب صوتی «امام خمینی» نوشته امیرحسین فردی از سوی انتشارات مدرسه وارد بازار نشر شد.
۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۷
مرز حمایت از هنرمندان تا کجاست/
محمدعلی گودینی گفت: اغلب افراد نوشتن را به عنوان شغل اصلی نمی‌دانند. افرادی، چون بنده می‌نویسیم؛ چون به نوشتن و خواندن به نوعی معتاد شده‌ایم. حتی در بحث مالی هم نمی‌توان روی موضوع نوشتن حساب کرد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار