سیاسی - دیگر رسانه‌ها
دیگر رسانه‌ها
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۲
سفیر اسبق جمهوری اسلامی ایران در روسیه، ضمن تشریح پروتکل‌های دیپلماتیک کشور روسیه برای استقبال از روسای جمهوری میهمان، تاکید کرد: عده‌ای با جوسازی می‌خواهند موفقیت‌های سفر رئیس جمهور کشورمان به روسیه را تحت الشعاع ببرند و بپوشانند.
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۲
غربگرایان درباره اهمیت روابط با کشور‌های غیرغربی برای مهار تحریم‌ها، خود را به ندیدن و نفهمیدن می‌زنند، وگرنه حتی رسانه‌های آمریکایی به اهمیت این روابط در خنثی‌سازی تحریم‌ها اعتراف دارند.
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۸
بیگی گفت: وقتی فساد 200 میلیارد تومانی در شرکت نفت را از آقای زنگنه در کمیسیون انرژی مجلس دهم پرسیدم پاسخ او جالب بود. زنگنه گفت که « همچین چیزی پیش می‌آید و طبیعی است.»
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۳
روزنامه اعتماد ادعا کرد اگر فرصت دوره اوباما را نسوزانده بودیم، ترامپ نمی‌توانست به برجام ضربه وارد کند و خودمان بودیم که به برجام لگد زدیم (!)
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۷
یک روزنامه غربگرا برخلاف فضاسازی هم‌طیفان خود نوشت: ایران در رابطه با روسیه، دست بالاتر را دارد.
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۴
با تحولات اخیر در سیاست جهانی و تنش‌های ژئوپولیتیک، نفت 100 دلاری هم در دسترس است.
۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۴
سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران جزئیات جلسه نشست این مجمع با وزیر کشور، استاندار تهران و رییس شورای شهر تهران درباره بودجه پایتخت را تشریح کرد.
۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۶
سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل در دولت سابق درباره اهمیت سند همکاری ۲۵ ساله ایران و چین گفت: برای درک اهمیت این تفاهم‌نامه، کافی است بیندیشیم که آیا آمریکا حاضر است یک بند از این سند را با ایران تفاهم کند.
۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۸
رئیس‌هیئت مؤسس و هیئت‌امنای دانشگاه آزاد اسلامی روایتی از جلسه اخیر رئیسی با چند نفر از سیاستمداران ارشد ارائه داد.
۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۹
یک روزنامه اصلاح‌طلب معتقد است روسیه در موضوع برجام نمی‌خواهد، تجربه تلخ حضور غربگرایان در رأس قدرت در مسکو را که موجب عقب افتادن از آمریکا شد، تکرار کند.
۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۱
روزنامه حامی دولت روحانی اعتراف کرد که فقط در ۶ ماهه پایانی آن دولت، ۶ میلیارد دلار فرار سرمایه از کشور رخ داده است.
۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۸
اظهارات مقامات دولت سابق درباره میزان فروش نفت ظاهرا از قاعده خاصی پیروی نمی‌کند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار