سیاسی - دیگر رسانه‌ها
دیگر رسانه‌ها
۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۵:۱۳
حجت الاسلام رئیسی:
رئیس قوه قضائیه در جمع سربازان گمنام امام زمان، گفت:به همت همه تلاشگران عرصه مجاهدت و شهادت انقلاب اسلامی ایران به پیش خواهد رفت چرا که راه اقتدار نظام، ایستادگی و پیشرفت است و دشمنان را به استیصال کشانده است.
۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۲:۵۶
اظهار بی‌اطلاعی روحانی از عدم پرداخت مطالبات سیل سال ۹۵ این گزاره را روشن می‌سازد که عده‌ای با پوشاندن مسائل اصلی برای پیشبرد منافع نامشروعشان جار و جنجال‌های سیاسی راه‌می‌اندازند.
۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۷
به گفته ساکنان منطقه لواسان فعالیت دوتن از اعضای فراکسیون امید، در منطقه شمیرانات به‌گونه‌ای است که متولیان ساخت و ساز غیرمجاز بسیار دلگرم شده و همچنان به کارشان ادامه می‌دهند.
۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۲
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به تصمیم امروز بانک مرکزی گفت: تمام دارایی مردم و بانک مرکزی را به دست یک بانک خصوصی دادند تا او بعداً پول‌های سپرده‌گذاران را بدهد! این کار غیر قانونی است و بوی خیانت از آن می‌آید.
۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۵
پس از حادثه آتش‌سوزی سنگین کلیسای مشهور نتردام در پاریس، ترامپ با تمسخر فرانسویان واکنش نشان داد.
۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۹
طی روزهای اخیر برخی از سلبریتی‌ها با حمله به جهادگران، حشدالشعبی عراق، فاطمیون افغانستان و ... که در مناطق سیل‌زده حضور یافته‌اند به زخم مردم نمک می‌پاشند.
۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۶
پس از چندماه تعلل در برگزاری جلسات مربوط به شورای عالی انقلاب فرهنگی و فضای مجازی، اعضای این دو شورا دیروز و امروز به جلسه دعوت شدند.
۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۴
دانشجوئیت |
حسن روحانی در ایام انتخابات سال ۹۲ وقتی می‌خواست برای اولین بار در کسوت ریاست جمهوری ایران حاضر شود، شعار‌های مختلفی داد که درصد محقق شدن برخی از آن‌ها دستمایه خنده مردم شده است.
۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۲:۴۵
یک کارشناس اقتصادی که سابقاً حامی برجام بود می‌گوید: دولت تنها به برنامه‌هایی کوتاه مدت و موقتی برای گذر از شرایط تحریم می‌نگرد.
۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۲:۵۰
یادداشت/ حسین شریعتمداری
اگر از بستن تنگه هرمز که با استناد به مواد ۱۴ تا ۲۳ کنوانسیون ۱۹۵۸ ژنو و مواد ۱۷ تا ۳۷ کنوانسیون ۱۹۸۲ جامائیکا حق قانونی ما نیز هست، صرفنظر کنیم، باید منتظر گام‌های بعدی آمریکا علیه کشورمان باشیم.
۲۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۷
دانشجوئیت |
بارندگی‌های یکماهه اخیر علی رغم اینکه باعث خسارات و خرابی‌هایی در نقاط مختلف کشور شده است، اما از حق نگذریم برکاتی برای برخی هموطنان نیز به همراه داشته است.
۲۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۳:۰۳
یادداشت/ حسین شریعتمداری
ما از امکانات و دسترسی‌های فراوانی برای پاسخ دندان‌شکن و پشیمان‌کننده به آمریکا و متحدانش برخورداریم که نباید آن‌ها را از دست بدهیم. مخصوصا آنکه بعید نیست کنگره آمریکا با مشاهده قاطعیت ایران اسلامی، از تصویب تصمیم ترامپ صرف‌نظر کند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار