دیگر رسانه‌ها
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۳
عدم برخورد جدی و شفاف با پرونده حقوق‌های نجومی باعث شده است تا با فروکش کردن ماجرا، اغلب آنان بجای توبیخ، بصورت چراغ خاموش در سایر پست‌های مدیریتی بالا بکارگیری شوند.
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۱:۳۳
سازوکار ارائه شده از سوی اروپا هیچ برنامه‌ای برای تقابل با تحریم‌های آمریکا ندارد.
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۰:۵۷
با سخنان رئیس‌جمهور در بندرعباس به نظر می‌رسد رابطه جالبی میان قاچاق و گرانی و ارزانی وجود دارد. این موضوع طنز تلخی است که هم علت قاچاق، ارزانی است و هم علت گرانی، قاچاق!
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۳:۱۵
عضو حلقه انحرافی از رضا ربع پهلوی دعوت کرد عضو حلقه بهار شود!
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۳:۳۸
گزارش|
راهبرد « گام دوم» برای اجرا است و از این منظر همه مسئولین و افرادی که مخاطب پیام معظم‌له هستند بایستی به جای سخنرانی و برگزاری همایش به فکر اجرای این راهبردها باشند.
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۳:۱۸
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری از برگزاری ششمین اجلاس رسمی این مجلس از ۲۱ تا ۲۳ اسفند در تهران و بررسی بیانیه گام دوم انقلاب در این اجلاس خبر داد.
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۱:۳۲
وزیرخارجه در حالی در کنفرانس امنیتی در مونیخ آلمان شرکت کرد که دولت آلمان، هفت‌ماه قبل دیپلمات ایرانی را بازداشت و برخلاف آداب دیپلماتیک، تحویل دولت بلژیک داد.
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۰:۵۱
یادداشت/ عبدالله گنجی
بعید است جناب مطهری بگوید عبارت «سخت معتقدم که آنان به چیزی کمتر از انحراف انقلاب از تمامی اصولش و حرکت به‌سوی امریکای جهانخوار قناعت نمی‌کنند» از امام نیست.
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۶
اظهارات رئیس‌جمهور درباره اینکه آمریکا و اروپا به تعهداتشان در برجام عمل نکردند، موجب تعجب ناظران سیاسی شده است.
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۰:۴۸
علی مطهری ادعای جعلی بودن نامه امام به منتظری و نیز درباره نهضت آزادی را پس گرفت و گفت منظور من این بود که ‌ای کاش این دو نامه از امام نبود(!)
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۳
یادداشت/ حسین شریعتمداری
همین وادادگی‌ها و خودباختگی‌های برخی از دولتمردان است که گستاخی امروز دشمنان را درپی داشته و باعث شده که هر روز مشکل جدیدی به ملت تحمیل شود.
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۲:۲۷
یادداشت/ مهدی محمدی
رهبری حق هدایت و پیشگامی را برای این ملت تمام کرده و سهم خود را تمام و کمال به میدان آورده است، سوال این است که آیا ما هم سهم خود را به تمامی انجام داده ایم؟
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار