سیاسی - دیگر رسانه‌ها
دیگر رسانه‌ها
۱۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۴
اهداف بازی جنگ بیولوژیک «رخداد ۲۰۱»؛
در این بازی ۳:۳۰ ساعته، بازیگران با یک سناریو فراگیری جهانی مواجه شدند که طی آن با مسایل حل نشده‌ی سیاست واقعی جهانی و مسایل اقتصادی که می‌تواند با سیاست، سرمایه‌گذاری و توجه در زمان حاضر، از فهرست مشکلات آینده رفع شود؛ آشنا شدند.
۱۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۸
تحلیلی بر اقدامات اخیر آمریکا؛
کتائب حزب الله به عنوان نیروهای زیر مجموعه حشدالشعبی هدف خود را شکست طرح امریکائی‌ها در منطقه بواسطه شکست اشغالگری و اخراج تحقیرآمیزشان از عراق عنوان کرده‌است.
۱۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۸
اسراری که باید از "پزشکان بدون مرز" بدانید// بخش یک
سازمان پزشکان بدون مرز در اثر برنامه های متعدد خود در مناطق جنگ‌زده و کشورهای در حال توسعه‌ای که با خطر بیماری‌های بومی مواجه هستند، مشهور است.
۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲
حقیقت این است که سناریوهای نظامی بسیار معدودی وجود دارد که در آنها استفاده از سلاح های کشتار جمعی معنا داشته باشد. این حرف به خصوص در مورد سلاح های بیولوژیک مصداق دارد که تحت کنترل در آوردن آن از دو تای دیگر بسیار سخت تر است.
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵
یک کارشناس اقتصادی تصریح کرد: باید سیاست‌های حمایتی در قبال کسانی که شغل و معیشت آن‌ها تحت‌الشعاع ویروس کرونا قرار گرفته، در نظر گرفته شود.
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۴
رئیس کارگزارانی شورای شهر تهران می‌گوید: اشکالات عملکرد اصلاح‌طلبان در قدرت، موجب رویگردانی مردم از صندوق‌های رأی می‌شود.
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۹
یک سایت حامی دولت تصریح کرد: درخواست وام ۵ میلیارد دلاری از صندوق بین‌المللی پول خطرناک است.
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۸
با توجه به شیوع ویروس کرونا، دولت آمریکا چقدر مردم خود را برای محافظت در مقابل این ویروس آماده کرده است.
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۸
یک روزنامه اصلاح‌طلب با تأیید بر این که نیاز کشور عملگرایی این است نه رویاپردازی و خیال‌اندیشی، از پایان اصلاح‌طلبان خبر داد.
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۵
«ژوزف بورل» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپایی و رئیس کمیته مشترک برجام طی هفته‌های اخیر، بار‌ها تاکید کرده است ایران و اتحادیه اروپایی هر دو باید از مزایای توافق هسته‌ای بهره‌مند شوند.
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
مهمترین توییت‌های روز ۲۷ اسفند را درباره هتک حرمت حرم امام رضا و حضرت معصومه مشاهده می‌کنیم.
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۵
عضو شورای شهر تهران می‌گوید: دولت باید به مسئولیت‌های خود عمل کند تا رهبری مجبور به ورود به مشکلات عادی نشود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار