دیگر رسانه‌ها
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۲:۴۹
۳ سال پس از اجرای برجام، ظریف و عراقچی به ابعاد جدیدی از سیاست آمریکایی‌ها پی‌بردند و لابد باید برای آن‌ها کلاس آمریکاشناسی گذاشت.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۲:۲۶
یک روزنامه حامی دولت روحانی پس از پنج سال توجیه اعتماد به غرب و بی‌عملی دولت ادعا کرد سوء عملکرد دولت مربوط به وزرا و معاونانی است که از دولت قبل از دولت روحانی باز مانده‌اند!!
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۱:۴۹
نشست ضدایرانی لهستان که قرار بود ۱۳ و ۱۴ فوریه برگزار شود پیش از برگزاری شکست خورد، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اعلام کرده است در این نشست شرکت نمی‌کند.
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۰۲:۳۰
اصلاح‌طلبان همچنان مدعی‌اند رأی روحانی متعلق به آنهاست. رسول منتجب‌نیا می‌گوید بیش از دو سوم آرای روحانی متعلق به اصلاح‌طلبان است.
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۰۲:۰۱
یک روزنامه بین‌المللی چاپ سوئیس، با انتشار گزارشی مستند، بخشی از فجایع و فریبکاری‌های نهفته در سازمان تروریستی منافقین را بازگو کرد.
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۰۱:۵۰
در حال حاضر بیش از ۲ هفته از آغاز سال ۲۰۱۹ سپری شده است و جز وعده‌های پوچ، چیزی از بسته اروپایی و spv نصیب ایران نشده است.
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۰۲:۰۱
با وجود همراهی هاشمی با روحانی در انتخابات ۹۲ و برجام، او اواخر از روحانی گله‌مند بود.
۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۸
یک روزنامه آمریکایی با قدردانی از تحریم جدید اتحادیه اروپا علیه ایران نوشت: این اتحادیه باید برای دستیابی به توافقی جدید و بهتر با ایران تلاش کند.
۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۰۱:۱۴
دبیر کل حزب کارگزاران می‌گوید کم تحرکی دولت ناشی از سالخوردگی است.
۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۰۳:۱۲
سردبیر روزنامه کارگزاران به تجلیل از هاشمی پرداخت و این در حالی است که وی پیش از این با انتشار کتاب‌هایی از هاشمی با عنوان مافیایی «پدرخوانده» یاد کرده بود.
۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۰۲:۳۶
روحانی همچنان گرفتار «فوبیای رقیب» است و دستش اگر برسد، در دعوای «نوبخت ـ قاضی‌زاده» هم رقبای انتخاباتی را متهم خواهد کرد.
۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۰۰:۴۸
روزنامه اجاره‌یی که تا همین چند ماه قبل مشغول بزک اروپا بود، اکنون می‌گوید اروپا ناتوان از ایجاد کانال مبادلات مالی با ایران است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار