اقتصادی - راه و شهرسازی
راه و شهرسازی
۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۹
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان البرز از انسداد محور کرج_چالوس از ۱۲ تا ۱۴ فروردین خبر داد.
۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۴
یک مقام مسئول اعلام کرد:
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن گفت: اراضی موجود در حریم و محدوده قانونی شهرها، به طرح اقدام ملی مسکن اختصاص می‌یابد.
۰۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۵
معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری:
معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری گفت: پرواز‌ها با توجه به نیاز مراکز استان‌ها برقرار و در مسیر‌های غیر ضرور متناسب با درخواست استانداران با محدودیت‌های لازم اعمال می‌شود.
۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۷
مدیر امور اعتباری بانک مسکن خبر داد: تسهیلات انبوه‌سازان حرفه‌ای در تهران ۲۵۰ میلیون تومان شد.
۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۸
سازمان هواشناسی از بارش باران و برف طی امروز تا یکشنبه آینده در اکثر مناطق کشور خبر داد و اعلام کرد: جمعه سامانه بارشی جدید وارد کشور می‌شود.
۰۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۴
محمد اسلامی با اشاره به اقداماتی که در سال ۱۳۹۸ در حوزه‌های راه، حمل و نقل، هواشناسی، ایجاد زیرساخت ها، برنامه‌های عمرانی و توسعه‌ای کشور و مسکن انجام شد، گفت: ما در این سال سخت به لطف الهی وعده‌هایی که به مردم داده بودیم محقق کردیم.
۰۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۶
مقام مسئول مرکز مدیریت راه‌ها با بیان اینکه تردد در محور‌های کوهستانی با زنجیر چرخ ضرورت دارد، گفت: محور‌های هراز و فیروزکوه که به دلیل بارش برف و کولاک مسدود شده بود، بازگشایی شد.
۰۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۷
چهارمین روز فروردین در حالی آغاز شده است که کولاک، برف، باران و مه گرفتگی مهمان اکثر شهرها و جاده‌های کشور است.
۰۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۱
وزیر راه و شهرسازی از کاهش ۵۱درصدی سفرهای نوروزی خبر داد و گفت: به‌دلیل شیوع کرونا مردم ۳۰۰هزار بلیت قطار و ۲۰۰هزار بلیت هواپیما را کنسل کردند.
۰۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۸
مقام مسؤول مرکز مدیریت راه‌ها با بیان اینکه دوربین‌های نظارت تصویری در جاده‌های ۱۴ استان برف و باران نشان می‌دهد، گفت: در حال حاضر در محور‌های کندوان، فیروزکوه و جاده تهران ـ. لواسان ترافیک در برخی مقاطع سنگین است.
۰۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۸
وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد:
وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد: طی شبانه ‌روز گذشته، بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۳۱۸ ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۲۶.۵ درصد کاهش ترددرا نشان می‌دهد.
۰۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۵
درحالی شیوع ویروس کرونا کاهش ۲۱ درصدی معاملات مسکن را در کشور به‌دنبال داشته که با تداوم این روند پیش‌بینی می‌شود بهار امسال رکود این بخش سنگین‌تر شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار