اقتصادی - راه و شهرسازی
راه و شهرسازی
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۸
به دلیل بارش برف و باران در برخی جاده‌ها به ویژه محور‌های کوهستانی و مناطق سردسیر، توصیه می‌شود تا پایان هفته از تردد غیرضروری در جاده‌ها به ویژه استان‌های شمالی و شمال غرب خودداری شود.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۳
با گذر سامانه بارشی از اواخر وقت امروز تا صبح چهارشنبه دمای هوا ۴ تا ۸ درجه در کشور کاهش می‌یابد، کمینه دما طی این مدت در استان‌های واقع در شمال غرب، غرب و در دامنه‌های شمالی و جنوبی البرز به صفر و یا حتی به کمتر از آن می‌رسد.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۱
از مجموع ۳۱۳.۳ میلی‌متر بارش ثبت‌شده در ۲۱۰ روز ابتدایی سال آبی جاری، ۹۲.۱ میلی‌متر سهم پاییز، ۱۳۱.۹ میلی‌متر سهم زمستان و ۸۹.۳ میلی‌متر سهم ۳۱ روز نخست بهار است.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۳
مدیرعامل شرکت عمران پردیس:
مدیرعامل شرکت عمران پردیس با بیان این که ساخت ۶۰۰۰ واحد مسکن مهر امید با ورود قرارگاه خاتم الانبیاء آغاز شده است، گفت: مردم مسکن مهر خود را نفروشند.
۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰
سعید محمد:
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) گفت: بر اساس پیش‌بینی‌هایی که در خصوص سیلاب شده بود همه همکارانمان را از قبل از شروع سال جدید در ۲۵ استان کشور آماده‌باش دادیم و در ۵ استان عملیات عمده برقرار کردیم.
۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳
روز دوشنبه در استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، کردستان، کرمانشاه، همدان، مرکزی، لرستان، چهارمحال و بختیاری، اصفهان، البرز، قزوین، تهران، سمنان و ۳ استان شمالی، بارش باران و در ارتفاعات بارش برف پیش‌بینی می‌شود.
۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۴
جام جم:
روزنامه جام جم نوشت: در طول دو دهه گذشته برخی کارشناسان ساخت سد را غیرکارشناسی و مقوله‌ای منسوخ شده می‌دانستند و معتقد بودند سد‌ها باعث خشکسالی شدند.
۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۵
از فردا شب تا صبح سه‌شنبه به سبب بارش برف در مناطق سردسیر و کوهستانی شمال غرب و دامنه‌های البرز غربی، لغزندگی و کاهش شدید دید به سبب مه در جاده‌ها پیش بینی می‌شود که سبب ترافیک و اختلال در تردد جاده‌ای می‌شود.
۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۹
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: با همکاری قرارگاه خاتم و ۲ پیمانکار خصوصی و بکارگیری ماشین‌آلات پیمانکاران و دولت، جاده اصلی معمولان ـ. خرم‌آباد بازسازی و بهسازی شد و این محور فردا یا حداکثر روز جمعه باز می‌شود.
۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۴
معاون وزیر کشور گفت: احکام برخی اعضای قرارگاه شامل رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره)، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و معاون اقتصادی وزیر کشور صادر شد.
۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۶
بارندگی‌های مناسب چندماه اخیر موجب شده است تا کشور ما پربارش‌ترین سال آبی نیم قرن اخیر خود را تجربه کند. از طرفی حجم بارندگی تمامی استان‌های کشور از مدت میانگین ۵۰ سال اخیر عبور کرده است.
۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۵
مدیرعامل شهر جدید هشتگرد با بیان اینکه دلالی در مسکن مهر در این شهر نداریم، گفت: ۱۰ هزار واحد مسکن مهر بدون متقاضی در شهر هشتگرد وجود دارد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار