اقتصادی - راه و شهرسازی
راه و شهرسازی
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۶
رسولی معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه بزودی شاهد فعالیت ایران در راه ابریشم خواهیم بود، گفت: این کریدور از چین به قزاقستان و ترکمنستان می‌رود و از سرخس وارد ایران می‌شود و سپس به ترکیه و اروپا می‌رود.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۱
وزیر راه مطرح کرد
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در غیر از کلانشهر‌ها قیمت تمام شده مسکن در طرح اقدام ملی متری ۲.۵ تا ۳.۵ میلیون تومان است گفت: در کلانشهر‌ها این رقم حداکثر ۳.۵ میلیون تومان خواهد شد.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۰
وزیر راه خبر داد
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه ۱۴ هزار کیلومتر خط آن در کشور ایران وجود دارد، گفت: همچنین ۱۵ هزار کیلومتر خط راه‌آهن در دست مطالعه و ساخت است.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۹
در پردیس مسکنی که قرار بود ۴۰ میلیون تومان تمام شود به تازگی با افزایش چندباره قیمت‌ها، بدون تحویل سینک و کابینت و آیفون تصویری ۸۰ میلیون تومان تمام می‌شود.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۲
وزیر راه و شهرسازی با بیان این‌که طرح ملی مسکن متعلق به همه ایرانیان است، گفت: تاکنون ۲۰ هزار نفر در طرح مذکور ثبت‌نام کرده‌اند.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۴:۰۰
اعلام خبر رایزنی دولت و سیستم بانکی برای اختصاص منابع برگشتی مسکن مهر به تسهیلات خانه اولی‌ها این گمانه که سقف وام مسکن افزایش می‌یابد را تقویت کرد.
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۹
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: پرواز‌های ایران به کشور عراق و شهر‌های نجف و بغداد کماکان برقرار است و بسته به میزان تقاضای سفر، پرواز انجام می‌شود.
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۷
سازمان هواشناسی هشدار داد
مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از صبح دوشنبه ۲۰ آبان‌ماه، پایداری هوا موجب افزایش غلظت آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا تا حد هشدار، برای همه گروه‌ها د‌ر استان‌های تهران، البرز، مرکزی و قزوین می‌شود.
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۲
طرح اقدام ملی مسکن به دنبال تأمین بخشی از کمبود مسکنی است که در طی سال‌های اخیر به وجود آمده است. اگر هر خانوار به یک مسکن نیاز داشته باشد طبق آمار سرشماری سال ۱۳۹۵ کمبود مسکن معمولی به حدود ۱.۳ میلیون واحد می‌رسد.
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۲
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی از آغاز ثبت نام ملی مسکن در ۴ استان خبر داد و گفت:متقاضیان می‌توانند با در نظر داشتن سه شرط لازم فعلا ثبت نام کنند.
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۳
مقام مسؤول مرکز مدیریت راه‌ها گفت: روز ۲۰ آبان ۹۸ تا ۲۱ آبان محور هراز در محدوده جاده شکسته به دلیل اجرای عملیات حفاری و انجام آزمایشات ژئوتکنیک مسدود است و تردد از محور‌های جایگزین شامل جاده فیروزکوه و محور چالوس انجام می‌شود.
۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۶
مقام مسئول وزارت راه با هشدار نسبت به وقوع پس‌لرزه‌های بزرگتر در آذربایجان شرقی، گفت: در سایت‌های معتبر بین‌المللی بزرگی این زلزله ۶ ریشتر ثبت شده است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار