راه و شهرسازی
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۲
بررسی قیمت روز مسکن تهران حاکی از آن است که یک واحد مسکونی ۵۲ متری در امین حضور به قیمت ۱۹۰ میلیون و واحد ۱۱۰ متری در آپادانا به قیمت یک میلیارد و ۷۱۸ میلیون تومان معامله شده است.
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۰
وزیر راه و شهرسازی:
وزیر راه و شهرسازی خواستار قوی‌تر و منسجم‌تر عمل کردن فعالان حوزه دریایی در شرایط تحریمی شد.
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۰
هم اکنون با ابلاغ دستور رئیس جمهور از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس و با حضور وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل بنادر و دریانوردی به صورت همزمان ۲۲ پروژه دریایی و بندری در هرمزگان به بهره‌برداری رسید.
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۶
وزیر راه و شهرسازی خبرداد
وزیر راه و شهرسازی گفت: امروز ۱۶۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری که در قالب ۲۰ پروژه دریایی و بندری است در بنادر استان هرمزگان به بهره‌برداری می‌رسد.
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۰
پس از آنکه شرکت هواپیمایی امارات سفارش خرید ایرباس ۳۸۰ A. را کاهش داد، شرکت ایرباس از برنامه خود برای توقف تولید این هواپیما خبر داد.
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۷
وزیر راه و شهرسازی افزود: پیشرفت فیزیکی شبستان فاطمی و صحن جامع فاطمی در پروژه توسعه ضلع شرقی حرم حضرت معصومه (س) بالای ۸۸ درصد است و امیدوارم بخش‌های باقی مانده پروژه تا ۶ ماه آینده به بهره برداری برسد.
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۳
دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی با بیان اینکه فروش بلیت پرواز‌های نوروز ۹۸ از سوی شرکت‌های هواپیمایی آغاز شد، گفت: با هماهنگی شرکت‌های هواپیمایی، نرخ بلیت پرواز برای ایام نوروز افزایش نمی‌یابد و همان قیمت‌های آذرماه ۹۷ است.
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۷
وزیر راه وشهرسازی با تشریح دستاورد‌ها و سیاست ۴ دهه فعالیت دولت در بخش مسکن اعلام کرد: میزان تراکم خانوار در واحد مسکونی در سال ۹۷ برابر ۱.۰۵۹ گزارش شده که این شاخص در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ۱.۲۷ اعلام شده است.
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۷
هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد؛
شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) از مسافران فرودگاه مهرآباد خواست حداقل دو ساعت قبل از ساعت پرواز خود در فرودگاه حاضر باشند.
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰
بررسی قیمت روز مسکن در تهران حاکی از آن است که یک واحد مسکونی۱۱۶ متری در دروس به قیمت ۲.۲ میلیارد تومان و یک واحد مسکونی ۱۳۰ متری در امیرآباد به قیمت ۲ میلیارد و ۲۲۳ میلیون تومان معامله شده است.
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۱
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران گفت: با توجه به برگزاری مراسم ۲۲ بهمن‌ماه، پایانه غرب تهران امشب تا فردا و پس از پایان مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن تعطیل است.
۲۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۳
بر اساس بررسی کارشناسی؛
یک کارشناس مسکن با تاکید بر اینکه رشد قیمت در هر کالایی با آغاز سال جدید رخ می دهد و این موضوع برای مسکن هم اجتناب ناپذیر است گفت:قیمت مسکن به گونه ای افزایش یافته که قدرت خرید به شکل قابل توجهی کاهش یافته است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار