اقتصادی - راه و شهرسازی
راه و شهرسازی
۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۲
سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از افزایش ۰.۱ درصدی تردد وسایل نقلیه در جاده‌های کشور طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۲
معاون فرهنگی اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سمنان گفت: ٦٢هزار و ٥٨٩ از ثبت‌نام کنندگان طرح اقدام ملی مسکن در کشور را زنان سرپرست خانوار تشکیل می‌دهند.
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۸
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری ضمن مخالفت با اخذ عوارض شهرداری‌ها از ایرلاین‌ها، از رایزنی با رئیس مجلس برای اصلاح قوانین مربوط به دریافت عوارض شهرداری‌ها از شرکت‌های هواپیمایی خبر داد.
۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۵
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به طراحی مجتمع‌های بین‌راهی به منظور ارتقای ایمنی راه‌های کشور گفت: یکهزار مجتمع اکنون در سراسر کشور در دست بهره‌برداری است.
۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۸
پیگیری‌ها حاکی از آن است که دلیل ترافیک جاده چالوس انجام تست کرونا توسط وزارت بهداشت است.
۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۵
وزیر راه‌وشهرسازی گفت: دامنه قیمت هر متر مربع از طرح اقدام ملی مسکن بین ۲.۵ الی ۳.۵ میلیون تومان پیش بینی شده است و در تلاشیم قیمت برای متقاضیان از سقف مذکور بالاتر نرود.
۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰
احمدی‌مهرآبادی خبر داد
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از حذف دریافت اقرارنامه محضری برای متقاضیان مسکن مهر پرند، هشتگرد و پردیس خبر داد و گفت: سازندگان حق دریافت اقرارنامه محضری از متقاضیان مسکن مهر را ندارند.
۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۹
با تولید روغن‌های هوایی در یکی از شرکت‌های فناور نیاز صنعت هوانوردی به این روغن‌ها که در انحصار ۴ شرکت اروپایی و آمریکایی بود، تامین شد.
۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۱
عضو کمیسیون عمران مجلس به بررسی مشکلات حوزه مسکن و راهکار‌های برون‌رفت از این مشکلات پرداخت.
۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۴
میرشفیع اعلام کرد
نماینده وزیر راه و شهرسازی در ستاد ویژه خوزستان گفت: با پیگیری وزارت راه و شهرسازی، در استان خوزستان برای خانه‌هایی که تا پیش از سال ۸۳ در اراضی وزارت نفت ساخته شده است و متقاضی فرم «ج» سبز دارد، صدور سند انجام می‌شود.
۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۶
مرکز آمار ایران اعلام کرد
بر اساس گزارش مرکز آمار ایران از تورم ماهانه آذر، قیمت املاک مسکونی شهر تهران در مقایسه با همین اطلاع در ماه قبل، ٩.٨ واحد درصد کاهش داشته است.
۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۲
رییس سازمان هواپیمایی اعلام کرد
درپی مکاتبه‌های متعدد شرکت‌های هواپیمایی برای لغو شدن محدودیت ۶۰ درصدی پذیرش مسافر در پروازهای داخلی، رییس سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد: حتی اگر این پروتکل تنها در ایران اجرا شود تا زمانی که ستاد ملی مقابله با کرونا آن را لغو نکند بر اعمال آن نظارت می‌کنیم.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار