راه و شهرسازی
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۸
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه رکود مسکن در سال‌های گذشته و همچنین افزایش ناگهانی قیمت مسکن و اجاره بها فشار زیادی را بر مردم آورده است گفت: باید بتوانیم شکاف ایجاد شده را کم کنیم.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۹
دانشجو خبر می‌دهد؛
نمایندگان کامیون داران معترض در پاسخ به سوالی که مبنی بر اینکه مسئولان وزارت راه مدعی اند که کرایه‌ها را اصلاح کردند گفت: کرایه‌ها با فرمول‌هایی اصلاح شده که اصلاح واقعی نیست و این فرمول ...
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۳
رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: اگر به دنبال کاهش قیمت مسکن و ایجاد اشتغال هستیم باید بازار مسکن رونق پیدا کند.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۲
معاون توسعه روستایی ریاست جمهوری گفت: نرخ باسودای در روستا‌ها به ۸۰ درصد رسیده و با همین نرخ در شهر‌ها برابری می‌کند.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۷
بررسی قیمت روز مسکن در تهران نشان می‌دهد یک واحد مسکونی ۴۹ متری در خیابان مخصوص به قیمت ۲۴۰ میلیون تومان و آپارتمان ۲۵۶ متری در اختیاریه به قیمت ۴ میلیارد و ۲۴۱ میلیون تومان معامله شده است.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۵
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: انحصاری شدن پروازهای هوایی استان ها تبعات بسیاری دارد که مهم ترین موضوع این است که قیمت ها تنها توسط یک شرکت در استان تعیین شده و فضای رقابتی میان ایرلاین ها برای کاهش قیمت وجود ندارد.
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۰
وزیر راه و شهرسازی گفت: رشد تقاضا و فقدان عرضه مسکن موجب می‌شود اقشار بی‌مسکن ۸۰ درصد درآمد خود را صرف اجاره کنند.
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۸
بررسی قیمت روز مسکن حاکی از آن است که یک واحد نوساز ۱۴۷ متری در کاووسیه به قیمت دو میلیارد و ۹۴۰ میلیون تومان و واحد ۱۱۱ متری ۳۹ ساله در وحیدیه به قیمت ۶۸۰ میلیون تومان معامله شده است.
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۵
شکرچی مطرح کرد؛
رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با اشاره به اینکه آیین‌نامه 2800 و آیین‌نامه طراحی مقاومت ساختمان‌ در برابر زلزله ویرایش جدید آن آغاز شده و 50 درصد آن منتشر شده است، گفت: برخی واحدهای مسکن مهر مشکل سازه‌ای دارند.
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۰
گزارش|
پیش فروش ساختمان یکی از راه‌های مناسب خانه‌دار شدن مردم است. چراکه خریدار با قیمت پایین‌تری خانه‌دار شده و فروشنده نیز هزینه‌های تکمیل ساختمان را تامین می‌کند اما با توجه به اعتبار اسناد غیررسمی (عادی) با سوء استفاده کلاهبرداران در این زمینه روبرو هستیم.
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۰
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه ٥٧ هزار واحد مسکن مهر فاقد متقاضی در کشور وجود دارد گفت: برخی از این واحد‌ها زیر ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند و راکد مانده‌اند. تلاش می‌کنیم پروژه‌های بدون معارض مسکن مهر را تا پایان سال آینده به اتمام برسانیم.
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۹
اسلامی، گفت: ۲۰۰ هزار واحد مسکونی در شهر‌ها جدید تا سال ۹۹ ساخته خواهد شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار