اقتصادی - راه و شهرسازی
راه و شهرسازی
۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۸
وزیر راه و شهرسازی خبر داد:
مهرداد بذرپاش با بیان اینکه با افتتاح متروی پرند مردم منطقه از حمل و نقل ایمن، ارزان و باکیفیت برخودار شدند، گفت: از دهه فجر امسال فرآیند تحویل واحد‌های نهضت ملی مسکن در سراسر کشور آغاز خواهد شد.
۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۹
سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای اعلام‌کرد تحلیل وضعیت تردد در سطح محور‌های مواصلاتی کشور، حاکی از افزایش هشت درصدی تردد‌های بین استانی در آبان ۱۴۰۲ است.
۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۴
بر اساس اعلام رئیس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری طرح چهار ساله کاشت یک میلیارد درخت از امروز ۱۱ آذرماه در کشور آغاز می‌شود.
۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۷
سازمان هواشناسی با صدور هشدار سطح نارنجی افزایش آلودگی هوا به سطح بسیار ناسالم در ۷ شهر از جمله تهران از بارش باران و برف در برخی مناطق خبر داد.
۱۰ آذر ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۳
کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور خبر داد، امروز در محورهای چالوس ، هراز و فیروزکوه ، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین – رشت مسیر رفت و برگشت، روان است.
۰۹ آذر ۱۴۰۲ - ۰۸:۱۵
بانک مرکزی اعلام کرد:
میانگین قیمت هر متر مربع مسکن در شهر تهران ۷۵ میلیون و ۷۷۰ هزار تومان بوده است که گویای کاهش حدود ۳۰۰ هزار تومانی قیمت نسبت به ماه گذشته است.
۰۸ آذر ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۸
وزیر راه و شهرسازی از احیای خلیج گرگان پس از لایروبی و انتقال آب خزر خبر داد.
۰۸ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۰
سازمان هواشناسی با پیش‌بینی بارش باران، و رعدوبرق در ۸ استان از افزایش آلودگی هوا طی امروز تا اواسط هفته آینده در تهران، کرج، اراک، اصفهان و تبریز خبر داد.
۰۸ آذر ۱۴۰۲ - ۰۸:۱۵
نماینده شرکت چینی شریک در ساخت فاز ۲ فرودگاه امام خمینی(ره):
نماینده شرکت هاووکان چین گفت: امیدواریم فاز جدید فرودگاه امام خمینی(ره) بعنوان جزئی از جاده ابریشم، دو سر برد برای ایران و چین باشد.
۰۷ آذر ۱۴۰۲ - ۰۸:۲۳
سازمان هواشناسی کشور از تشدید بارش‌ها در استان‌های مازندران و گلستان خبر و نسبت به سیلابی شدن مسیل‌ها، طغیان رودخانه‌ها و لغزندگی جاده‌ها هشدار داد.
۰۶ آذر ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۵
مدیرعامل شرکت عمران شهر‌های جدید با اشاره به اینکه مترو پرند با پیشرفت فیزیکی ۳۰ درصد تحویل دولت سیزدهم شد، از تکمیل این خط ریلی به طول ۱۸ کیلومتر و بهره‌برداری از این پروژه ملی در آینده نزدیک خبر داد.
۰۶ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۳
پیش‌فروش بلیت قطار‌های مسافری برای دی ماه از روز چهارشنبه ۸ آذر ماه آغاز می‌شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار