اقتصادی - راه و شهرسازی
راه و شهرسازی
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۳
مدیرکل دفتر توسعه مهندسی ساختمان وزارت راه و شهرسازی از اعمال محدودیت فعالیت شرکت‌های حقوقی مهندسی ساختمان خبر داد.
۰۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۳
رئیس بنیاد مسکن اعلام کرد؛
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: ۱۶ سال بود که وام مسکن روستایی در حال پرداخت بود و سالانه ۲۰۰ هزار واحد روستایی احداث می‌شد، اما بانک مرکزی جلوی پرداخت آن را گرفته است.
۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۱
احسان خاندوزی خبر داد
وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به خط اعتباری ۵ میلیارد دلاری میان ایران و روسیه از خرید ۲۰۰ دستگاه لوکوموتیو روسی خبر داد.
۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۸
علی بهبهانی:
معاون امور املاک و کاداستر سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با اشاره به صدور ۴۷ میلیون هکتار سند کاداستر در سال گذشته، گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۴۲ میلیون سند کاداستر صادر شده است.
۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۳
مرکز مدیریت راه‌های کشور از باز شدن محور‌های شمال پایتخت و ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج - تهران خبر داد.
۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۲
در یک ماه گذشته قرارداد تسهیلات ۳ هزار ۴۴۸ واحد مسکونی نهضت ملی با بانک مسکن منعقد و فرآیند ساخت این خانه‌ها شروع شده است.
۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۰
سرپرست دفتر طراحی و تحلیل فرآیند‌های مالیاتی گفت: اگر فردیی بیش از ۵ خانه خالی نگه داشته باشد، میزان مالیات فرد دو برابر حساب می‌شود.
۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۶
فرید قدیری کارشناس اقتصاد مسکن، ضمن تاکید بر وضعیت وخیم و بی سابقه بازار مسکن در کشور گفت: دلیل این مشکلات بی عملی سیاستگذار در استفاده از ابزار‌های مالیاتی است که بازار مسکن را به یک پناهگاه امن برای فرار از مالیات تبدیل کرده است.
۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۵
گزارش|
ساخت راه آهن شلمچه-بصره علاوه بر آنکه می‌تواند به تسریع واردات عراق از ایران به عنوان یکی از بزرگترین شرکای تجاری منجر شود، می‌تواند به واسطه حجم بالای سفر‌های بین دو کشور، شرایط گردشگری عراق را تغییر دهد.
۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۷
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از لغو ابلاغیه اخیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی در خصوص تعیین کف نرخی بلیت هواپیما خبر داد.
۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۸
مرکز مدیریت راه‌های کشور از انسداد ۴۵ محور شریانی و غیر شریانی در پی شرایط جوی اخیر کشور خبر داد.
۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۶
‌مدیر مرکز مدیریت راه‌ها با بیان اینکه در حال حاضر در جاده‌های ۱۹ استان بارش برف و باران داریم، از انسداد ۴۵ جاده به دلیل بارش برف، طغیان رودخانه و نبود ایمنی در مسیر خبر داد و گفت: راهداران تلاش می‌کنند راه‌های مسدود به سرعت باز شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار