اجتماعی - شهری
شهری
۰۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۵۱
مالکی خبر داد:
سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از آغاز به کار ۱۰۰۰ دستگاه تاکسی برقی کمتر از یک ماه آینده در خیابان‌های شهر تهران خبر داد.
۰۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۱۵
شهردار منطقه ۱۵ خبر داد
کلید واحد‌های تجمعی پروژه شهید واسعی در محله مینابی توسط شهردار منطقه ۱۵، به مالکان تحویل داده شد.
۰۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۵
آزمون احراز صلاحیت حرفه‌ای کارشناسان HSE پیمانکاران و بهره‌برداران شهرداری تهران با هدف یکپارچه‌سازی و تسریع فرایند ارزیابی صلاحیت حرفه‌ای کارشناسان برگزار می‌شود.
۰۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۲
محور ری تا میدان شوش با حضور جمعی از مدیران شهری مورد پایش و بررسی قرار گرفت و شهردار منطقه ۱۲ تهران از بهبود وضعیت شهری محور ری خبر داد.
۰۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۳۷
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در جریان بازدید اخیر از پروژه‌های هفت‌گانه احداث پارکینگ‌های طبقاتی سطح شهر تهران، بر اهمیت رصد مستمر پیشرفت این پروژه‌ها تأکید کرد و خواستار تسریع در اتمام این پروژه‌ها شد.
۰۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۶
نظری تشریح کرد
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران تمهیدات شهرداری تهران برای برگزاری باشکوه سی و پنجمین سالگرد بزرگداشت ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) را تشریح کرد.
۰۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۹
نماینده دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی:
نماینده دوره هشتم و یازدهم مجلس شورای اسلامی گفت: باغ کتاب با یادمانی که آماده کرده است، یاد و خاطره شهید رئیسی را در اذهان کودکان و جوانان حک می‌کند.
۰۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۷
عضو هیئت علمی دانشگاه امام حسین (ع) در بازدید از شهادتگاه نمادین ریاست جمهوری در باغ کتاب تهران:
عضو هیئت علمی دانشگاه امام حسن (ع) در بازدید از بازدید از شهادتگاه نمادین ریاست جمهوری در باغ کتاب تهران گفت: شهادت آیت الله رئیسی، حادثه‌ای تأثیرگذار بود و باید نسبت به آن واکنشی تأثیرگذار نشان داد تا عظمت این جریان حفظ شود.
۰۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۲
مدیرعامل اتحادیه حمل و نقل مسافر شهری خبر داد
مدیرعامل اتحادیه حمل و نقل مسافر شهری کشور با اشاره به آغاز ثبت‌نام سرویس مدارس برای سال تحصیلی ۱۴۰۴-۱۴۰۳ از اول خرداد در سامانه سپند گفت: تاکنون بیش از ۷ هزار نفر در این سامانه ثبت‌نام کرده‌اند.
۰۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۸:۲۲
گزارش|
ساخت مسکن امری حیاتی برای شهروندان بوده که در دهه اخیر دچار رکود شده بود و نیاز مردم در این زمینه تامین نشده است. با توجه به شعار سال ۱۴۰۳ که جهش تولید با مشارکت مردم مطرح شده است شهرداری تهران با مشارکت بخش خصوصی اقدام به ساخت مسکن کرده است. در گزارش زیر به بررسی جزئیات و ابعاد مختلف این موضوع کرده ایم.
۰۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۹:۲۵
حوالی ساعت ۴ بامداد و پس از حدود یک ساعت اتوبوس مذکور بدون هیچ تصادف و خسارتی توسط عوامل بهره برداری منطقه در محدوده شریف آباد متوقف می شود و ضمن هماهنگی با کلانتری پاکدشت سارق دستگیر می شود.
۰۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۹
علوی تذکر داد
رئیس کمیته مشارکت‌های مردمی شورای شهر گفت: اگر دوستان نگران دخالت شورا در اجرا هستند ما نیز نگرانیم که شهرداری در سیاست گذاری ورود کرده و تصمیم گیری کند. باید اجازه دهند که شورا سیاست گذاری‌های خود را انجام دهد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار