اجتماعی - شهری
شهری
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۲
شهردار منطقه ۱۱ تهران با اشاره به کاشت بیش از ۳۰۰ درخت چنار در مرکز شهر گفت:طرح خیابان کامل در خیابان معیری پایتخت اجرا می‌شود.
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۷
معاون فنی و عمرانی شهردار تهران از پیشرفت ۶۰ درصدی عملیات احداث بزرگ‌ترین تونل مدیریت سیلاب غرب پایتخت خبرداد.
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۷
با انتقال کاسیه به جزیره کیش؛
روابط عمومی برج میلاد اعلام کرد: دلفیناریوم برج میلاد پس از بیش از پنج سال فعالیت برای همیشه تعطیل شد.
۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۰
روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران اعلام کرد: به منظور رفاه حال شهروندان، میادین میوه و تره بار روز یکشنبه ۲۸ دی‌ماه باز است.
۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۱
در گفتگو با دانشجو مطرح شد:
آخرین اخبار مربوط به جزئیات دستگیری مهناز استقامتی شهردار منطقه ۸ و همچنین حسن رحمانی شهردار منطقه ۲ را در این خبر بخوانید.
۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۹
شهردار منطقه ۱۴ خبر داد
شهردار منطقه ۱۴ در جلسه ارتباط مستقیم مرکز نظارت همگانی ۱۸۸۸ از رفع مشکل ۴۰ ساله خیابان کرمان خبر داد.
۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۹
شهردار تهران در واکنش به خبر دستگیری شهرداران مناطق ۲و ۸ گفت: فساد در هر دوره مدیریتی و توسط هر شخص مذموم است و مردم نباید احساس کنند در برخورد با آن تبعیضی وجود دارد.
۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۸
با خلاقیت‌های بانوان و کودکان
شهردار منطقه ۱۱ تهران گفت: در آستانه نوروز ۱۴۰۰ اجرای طرح "کوچه دوستی " در دو محله قدیمی قلمستان و عباسی با ایده‌های بانوان و کودکان برای بازآرایی کوچه‌های بخش مرکزی شهر آغاز شد.
۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۷
فرجود در نشست تخصصی جایگاه کیف پول الکترونیک تصریح کرد
محمد فرجود، مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری تهران، صبح امروز در نشست تخصصی جایگاه کیف پول در زیست بوم پرداخت الکترونیک بر ایجاد فرصت‌هایی برای نوآوری و خلاقیت در کسب و کار‌های کیف پول الکترونیک تاکید کرد.
۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۷
برای نخستین بار در کشور انجام می‌شود
معاون شهردار تهران گفت: قرارداد تامین ۱۰۵ دستگاه واگن از طریق مشارکت عمومی خصوصی به زودی و برای نخستین بار در تاریخ شرکت مترو تهران، منعقد خواهد شد.
۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۸
معاون سرویس‌های شهروندی سازمان فاوای شهرداری تهران در حاشیه اولین روز برگزاری نمایشگاه تراکنش به معرفی و تشریح کاربردهای «شهرپی» پرداخت و هفت‌‌هزار تاکسی را مجهز به امکانات این سامانه عنوان کرد.
۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۵
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور پایتخت، وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی و اصلی تهران در صبح چهارشنبه ۲۴ دی ماه ۱۳۹۹ را تشریح کرد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار