شهری
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۸
گلپایگانی:
معاون شهرداری تهران گفت: با اجرایی شدن دستورالعمل رعایت موارد ایمنی و آتش نشانی از این پس ساختمان‌ها بدون رعایت موارد ایمنی ساخنه نمی‌شوند
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۷
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز صدور حکم اعدام برای شهردار اسبق کرج را تکذیب کرد.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۱
رئیس شورای اسلامی شهر تهران:
رئیس شورای اسلامی شهر تهران از پایان بررسی برنامه سوم توسعه شهر تهران در صد و هجدهمین جلسه شورای شهر خبر داد.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۸
خزانه دار شورای شهر تهران گفت: تا ۲۰ سال آینده شهرداری تهران نیاز به افزایش پست مدیریتی ندارد، زیرا به قدر کفایت پست‌های زائد در شهرداری ایجاد شده است.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۶
میلانی گفت: شرکت مشاوری که به جلسه دعوت شده بود به همراه تعدادی از کارشناسان خود در این جلسه شرکت کرد و فرد مورد اشاره در رسانه‌ها یکی از کارشناسان این شرکت خصوصی است.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۷
حناچی در جلسه شورای عالی درآمد شهرداری تهران:
عصر روز گذشته جلسه شورای عالی درآمد شهرداری تهران با حضور پیروز حناچی برگزار شد.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۳
نائب رییس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک گفت: نزدیک شش ماه است که پیگر بحث امداد هوایی هستم و می‌توانم بگویم که تمام امکانات آن در شهرداری موجود است.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۶
اعطا:
سخنگوی شورای شهر تهران گفت:: ممکن است طی دو روز آینده بررسی برنامه ۵ ساله سوم شهرداری تهران ادامه داشته باشد.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۰
شهرداری تهران بر اساس رای اعضای شورای شهر موظف شد نسبت به ایجاد تبعیض مثبت جنسیتی، توانمندسازی و فراهم ساختن زمینه‌های ارتقای نقش زنان در مدیریت شهری اقدام کند.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۰
عضو شورای شهر تهران:
عضو شورای شهر تهران گفت: شهرداری در حوزه گردشگری به بیش از ۲۰ بخش ورود پیدا کرده است، اما مدیریت برپیدا کرده است، اما مدیریت بر عملکرد گردشگری همچون مکان‌هایی مثل پارک‌های جنگلی، دریاچه خلیج فارس، موزه دفاع مقدس، برج میلاد و ... پراکنده است و مدیریت متمرکز ندارند.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۳
مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه از برطرف شدن اختلال حرکت قطار‌ها در خط ۵ مترو تهران خبر داد.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۷
شهردار تهران در صفحه اینستاگرامش به مناسبت روز هوای پاک نوشت: باید هر روز برای مان روز هوای پاک باشد تا حال و هوای شهرمان خوب شود و آسمان آبی برایمان آرزو نباشد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار