اجتماعی - شهری
شهری
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۵
حناچی:
شهردار تهران گفت: بنای شهرداری تهران این است تا با کمک به مالکان بنا‌های تاریخی آن‌ها را حفظ کرده و به مکان‌های عمومی نظیر کافه کتاب تبدیل کند.
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۱
شهردار تهران گفت: اپلیکشن دوچرخه‌های اشتراکی بخشی از سرمایه‌اش را در اختیار استفاده کنندگان قرار می‌دهد و طبیعی است که بخواهد پولی مسدود کند، اما این منافاتی با رایگان بودن استفاده در روز‌های سه شنبه ندارد.
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۳
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه از آمادگی کامل این شرکت برای ارائه خدمات مناسب به شهروندان و مسافران در زمان برگزاری سی و دومین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خبر داد.
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۶:۴۵
سخنگوی شهرداری لواسان در گفتگو با دانشجو:
نباید فریب بخوریم که همه ویلاسازی‌ها و هر چه تخلف ساختمانی و کوهخواری و زمین خواری است در لواسان اتفاق میافتد و از نقاط دیگر غافل شویم.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۲
معاون فنی و شهرسازی شهرداری لواسان گفت: عملیات تخریب بخش غیرمجاز ویلای خانم شبنم نعمت‌زاده امروز با حضور مسؤولان مربوط، مجدد آغاز شد.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۱
شهروندان تهرانی از این پس می‌توانند نرخ عوارض طرح ترافیک خود را در سال ۹۸ طی چهار مرحله ساده محاسبه کنند.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۷
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران با اشاره به برگزاری جشنواره تاکسیرانی گفت: تاکسیران برتر پایتخت با رأی شهروندان انتخاب می‌شود.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۴
هاشمی خبر داد
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: امکانات شهرداری‌تهران شامل ۳۵۰ نیرو و حدود ۱۲۰ دستگاه ماشین‌آلات سبک و سنگین به سوی مناطق سیل زده بسیج شد.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: ‏توجه به تفکیک و کاهش تولید پسماند، پلاستیک نباید مختص به یک روز یا هفته باشد.
۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۵
رئیس پلیس‌راه غرب استان تهران با اشاره به بار ترافیکی نیمه سنگین و روان در محور آزادراه تهران-قم و تهران-ساوه گفت: محور تهران به شهریار از بار ترافیکی سنگینی برخوردار است.
۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۲
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان قم خبر داد
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان از اجرای محدودیت‌های ترافیکی همزمان با نیمه شعبان در قم خبر داد.
۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۱
سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران در جریان بازدید از پروژه احداث تونل- زیرگذر امتداد خیابان استاد معین، گفت: اجرای این پروژه سرعت می‌گیرد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار