اجتماعی - شهری
شهری
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۹
نوبخت اعلام کرد
نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: آبان ماه سال جاری مسافران روزانه متروی تهران و حومه رکورد سال‌های اخیر بهره برداری مترو را شکست و در روز دوشنبه سیزدهم آبان ماه ۹۸ این میزان به رقم ۱ میلیون و۸۱۲هزار و ۲۱نفر در روز رسید.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۹
معاون نظارت و پایش محیط زیست استان تهران اعلام کرد: احتمال تعطیلی مدارس تهران برای فردا (سه‌شنبه۲۱ آبان ماه) ضعیف است.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۱
حناچی خبر داد
حناچی گفت: برگزاری انتخابات شهردار مدرسه بستری برای ایجاد عرصه رقابت و شکوفا شدن استعداد دانش آموزان است.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۶
عضو شورای شهر تهران گفت: تربیت مدنی دانش آموزان برای اداره بهتر شهر، با احیای طرح شهردار مدرسه محقق می‌شود.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۷
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی، با بیان اینکه مناطق شرق، جنوب شرقی و همچنین مرکزی تهران پرچم دار میزان آلودگی هوا هستند، گفت: تا پنج شنبه تداوم آلودگی هوا برای همه گروه‌ها پیش بینی می‌شود.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۵
صبح امروز بیش از ۴۰۰ دانش آموز در مدارس منطقه ۱۱ در بیست و یکمین دوره انتخابات شهردار مدرسه در ۳۰ مدرسه مقطع دوره اول متوسطه شرکت کردند.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۳
سرپرست سازمان ورزش شهرداری با اشاره به اینکه حدود ٤٠٠ مجموعه ورزشی در تهران احداث شده است، گفت: علی رغم مشکلات اقتصادی ایستگاه‌های ورزشی را توسعه می‌دهیم.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۸
هجدهمین کنفرانس بین‌المللی «مهندسی حمل‌ونقل و ترافیک» با همکـاری دانشگاه‌ها، مؤسسـات علمـی و آموزشـی و سـازمان‌های داخلی و خارجی مرتبط از سوی سـازمان حمل‌ونقل و ترافیـک در اسفندماه سال جاری در تهـران برگـزار می‌شود.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۰
مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه از افتتاح رسمی ایستگاه مولوی تا پایان آبان خبر داد.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۰
گزارش نهایی کمیته ویژه بررسی عوامل حذف عنوان شهید از معابر پایتخت بعد از گذشت بیش از ۵۰ روز، آماده شد و بنابر اعلام رئیس این کمیته، گزارش نهایی طی روز‌های آتی در صحن شورای شهر تهران قرائت خواهد شد.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۰
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا با بیان اینکه ترافیک در ورودی کلانشهر تهران، سنگین است از انسداد موقتی محور هراز به دلیل عملیات حفاری خبر داد.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۴
مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور با تاکید بر استفاده والدین از سرویس‌های مجاز دانش آموزی، گفت: در این راستا سامانه ملی پایش حمل و نقل دانش آموزی با نام سپند آغاز به کار کرد. تا قبل از راه‌اندازی این سامانه یک نابسامانی خاصی در حوزه سرویس مدارس وجود داشت و خانواده‌ها نارضایتی‌هایی را از سرویس مدارس داشتند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار