شهری
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۲
مدیر کل تشخیص و وصول درآمد شهرداری تهران از آغاز توزیع قبوض انبوه عوارض پایدار سال ۱۳۹۷ خبر داد.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۶
رئیس بنیاد مستضعفان با بیان اینکه ۲۲ هزار متر زمین برای ساختمان جدید «پلاسکو» در نظر گرفته شده است که قرار است در ۱۵ طبقه و ۵ طبقه زیر زمین ساخته شود، زمان بهره‌برداری از ساختمان جدید "پلاسکو" را اعلام کرد.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۵
باغ وثوق‌الدوله یکی از باغ‌های متعلق به بنیاد مستضعفان، پارک عمومی شد.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۹
شهردار تهران گفت: با وجود فشارهای اقتصادی که شهرداری تحمل می کند، برای هیچ برج باغی مجوز صادر نمی کنیم.
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۰
معاون فرماندار تهران مطرح کرد
معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری تهران ضمن اشاره به همکاری اتاق اصناف در زمینه برپایی نمایشگاه‌های بهاره گفت: اتاق اصناف قرار است زمینه برپایی آن را در سه نقطه پایتخت فراهم کند.
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۴
اعضای شورای اسلامی شهر تهران در یکصد و بیست و چهارمین جلسه لایحه شهرداری تهران را در خصوص تعیین بهای بازدید از خانه موزه سیمین و جلال را تصویب کردند.
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰
رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر:
رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر گفت: اگر پیمانکاران به وظایف خود عمل نکنند سپرده آن‌ها ضبط شده و بدهی‌ها از محل سپرده پرداخت می‌شود و پیمانکار در بلک لیست قرار می‌گیرد.
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۲
رئیس شورای شهر پایتخت:
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: با توجه به مشکلات نقدینگی شهرداری تهران، از همه مجموعه مدیریت شهری می‌خواهیم هزینه‌های غیرضروری تشریفاتی و لوکس گرایی را در اعتبارات حذف کنند.
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۰
سرهنگ رحمانی:
سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی امروز (بیست و هشتم بهمن ماه) را تشریح کرد.
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۷
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از رونمایی از لوح «حامی ایمنی» ویژه دانش آموزان و معلمان مقطع ابتدایی خبر داد.
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۳
معاون امور شهرداری‌های سازمان شهرداری‌ها با بیان اینکه تا چند ماه گذشته ساخت هر کیلومتر مترو بالغ بر ۲۵۰ میلیون تومان هزینه داشت، گفت: اکنون این هزینه در هر یک کیلومتر به ۳۵۰ تا ۴۰۰ میلیون تومان رسیده است که نیاز بیشتری به منابع را می‌طلبد.
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۸
مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهردار تهران گفت: مودیان عوارض ساختمانی که تا پایان اسفند ماه ۹۷ نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام کنند، می‌توانند از مزایای مصوبه شورای اسلامی شهر تهران که در تاریخ ۲۲ آبان ماه ۱۳۹۷ به مناطق ۲۲ گانه ابلاغ شده است، بهره‌مند شوند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار