اجتماعی - شهری
شهری
۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۷
به علت بارش برف و برودت هوا عملیات تعمیرات اساسی برق بالاسری خط پنج متوقف و سرویس دهی در خط پنج متروی تهران و حومه مطابق روال عادی روزهای جمعه انجام می‌شود
۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۳
عضو شورای شهر تهران:
رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای شهر تهران، با اشاره به حادثه پلاسکو، گفت: نمونه‌های بسیاری مشابه پلاسکو در شهر تهران باقی است.
۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۰
معاون شهردار تهران در هشتمین پویش قرار خدمت تاکید کرد:
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در "پویش قرار خدمت" منطقه ۱۰، بر اجرای هرچه سریع‌تر دستورات و رفع مشکلات ترافیکی مردم تاکید کرد.
۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۳
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید، از موافقت مقام معظم رهبری با اطلاق شهادت برای آتش‌نشانان حادثه پلاسکو خبر داد.
۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۳
با حضور فتاح و استاندار هرمزگان؛
صبح امروز طرح‌های زیرساختی بنیاد مستضعفان در حوزه صنعت فولاد کشور با سرمایه‌گذاری ۳۴۰۰ میلیارد تومانی، با حضور استاندار هرمزگان و رئیس بنیاد افتتاح شد.
۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۴
استاندار تهران:
استاندار تهران گفت: ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان در ماه‌های اخیر ۶۷ مصوبه داشته است که تا کنون ۴۵ مصوبه آن به صورت ۱۰۰ درصد اجرایی شدع و دیگر مصوبات درحال پیگیری است.
۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۶
علی احمدی خبر داد
در مدت ۱۰ ماهه ابتدای سال ۱۴۰۰، حدود ۱۲۹ بنای غیر مجاز که با سودجویی احداث شده بود، تخریب و رفع خلاف شدند.
۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۹
در مراسم گرامیداشت هفته هوای پاک عنوان شد
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران همراه با شهردار منطقه ۱۹ و جمعی از شهروندان حامی محیط زیست، همزمان با ۲۹ دی روز هوای پاک مهمان ویژه برنامه گرامیداشت این روز در بوستان بزرگ ولایت بودند.
۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۸
در روز هوای پاک؛
همزمان با روز هوای پاک ۲۹ دی‌ماه، نسخه جدید «اپلیکیشن دوچرخه» (۱.۱.۰) منتشر شد.
۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۷
امانی تشریح کرد؛
عضو شورای شهر تهران گفت: مقام معظم رهبری در پیامی پس از حادثه پلاسکو به صراحت فرمودند شهدای خدمت؛ صوت و متن مکتوب آن موجود است و در حافظه همه مردم هست که ایشان فرمودند شهدای حادثه پلاسکو شهدای خدمت‌اند. همانند همین تعبیر را درباره شهدای سلامت به کار بردند.
۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۷
چمران خبر داد
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: حادثه پلاسکو حادثه بسیار بزرگی بود و امیدواریم با کمک وزارت کار، قوه قضائیه بتوانیم از وقوع چنین حوادثی جلوگیری کنیم.
۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۹
علوی مطرح کرد
عضو شورای شهر تهران با اشاره به تملک املاک حریم رودخانه فرحزاد گفت: لازم است حق و حقوق مردم و مالکان اصلی در این منطقه پرداخت شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار